Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχω κανει πολλές φορες εκκαθάριση και δεν βοήθησε. Έκδοση build εννοεις; γιατί εμένα γράφει 4.0.27

 

Σε αυτό το νήμα ή στις τροποποιήσεις έχω δώσει σύνδεσμο για την τελευταια ενημέρωση του play store 4.1.6. Ψάξε 2,3 σελίδες πίσω κ πέρασε την.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πλέον πως κάνουμε update all στο app store;

 

Επίσης δεν κατεβάζει ουτε κανει install ταυτοχρονα εφαρμογες οπως παλιά, αλλα τα κάνει ενα ενα με σειρα προτεραιότητας.

 

Λίγο σκ@τα τα έκαναν η μου φαίνεται;

 

Ωραιο ειναι που δειχνει καθαρα τα permissions και γενικότερα το gui αλλα δεν ειναι τοσο λειτουργικο οσο το παλιό. :cry:

Edited by vagosman
Link to comment
Share on other sites

Επίσης πλέον πως κάνουμε update all στο app store;

 

Επίσης δεν κατεβάζει ουτε κανει install ταυτοχρονα εφαρμογες οπως παλιά, αλλα τα κάνει ενα ενα με σειρα προτεραιότητας.

 

Λίγο σκ@τα τα έκαναν η μου φαίνεται;

 

Ωραιο ειναι που δειχνει καθαρα τα permissions και γενικότερα το gui αλλα δεν ειναι τοσο λειτουργικο οσο το παλιό. :cry:

 

Ταυτόχρονα;ποτε το έκανε αυτό;παντα πάνε με ουρά.κατεβαίνει το ενα κ μετα ξεκινάει το άλλο.μήπως εχεις μπερδευτεί;

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

σας ερχονται κανονικα τα hangout;

 

Κανονικά σήμερα που δοκίμασα

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εμενα αργουν οταν εχω κλειστη την οθονη...ερχεται πιο γρηγοαρα στο ταμπλετ και μετα απο κανενα λεπτο στο τηλεφωνο.καμια λυση;
Link to comment
Share on other sites

Η φετινή Google I/O εκτός από το Galaxy S4 “Nexus” μας επιφύλασσε ακόμα μία έκπληξη στον τομέα του hardware! Το androidandme , και λογικά και άλλα blogs, κατάφεραν και πήραν μία sneak peak από την άσπρη έκδοση του Nexus 4!

 

Το εν λόγω site υποστηρίζει πως το άσπρο Nexus 4, το οποίο όσον αφορά τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι πανομοιότυπο με το μαύρο, θα κυκλοφορήσει στο Play Store στις 10 Ιουνίου και θα έρθει εξοπλισμένο με την έκδοση 4.3 του λειτουργικού συστήματος!

 

Η Google δεν προχώρησε στην παρουσίαση του 4.3 στο event και ένας από τους λόγους ίσως έχει να κάνει με το γεγονός του ότι η εταιρεία ήθελε να δείξει πως όλες οι νέες υπηρεσίες της μπορούν να τρέξουν ΚΑΙ στην 4.2 απροβλημάτιστα!

 

Οι αλλαγές που μέχρι τώρα έχουν γίνει γνωστές για την 4.3 έχουν να κάνουν με την υποστήριξη του Bluetooth smart και ίσως και του OpenGL ES 3.0!

 

Υπομονή μέχρι τις αρχές Ιουνίου!

 

Source: gadgeta.me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Την αναβάθμιση στην τελευταία έκδοση του Google play μου την έκανε μετά από επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

εμενα αργουν οταν εχω κλειστη την οθονη...ερχεται πιο γρηγοαρα στο ταμπλετ και μετα απο κανενα λεπτο στο τηλεφωνο.καμια λυση;

 

Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Επίσης παρατηρώ ότι το talk αποσυνδέεται με κλειστή οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

Η φετινή Google I/O εκτός από το Galaxy S4 “Nexus” μας επιφύλασσε ακόμα μία έκπληξη στον τομέα του hardware! Το androidandme , και λογικά και άλλα blogs, κατάφεραν και πήραν μία sneak peak από την άσπρη έκδοση του Nexus 4!

 

Το εν λόγω site υποστηρίζει πως το άσπρο Nexus 4, το οποίο όσον αφορά τα τεχνικά χαρακτηριστικά είναι πανομοιότυπο με το μαύρο, θα κυκλοφορήσει στο Play Store στις 10 Ιουνίου και θα έρθει εξοπλισμένο με την έκδοση 4.3 του λειτουργικού συστήματος!

 

Η Google δεν προχώρησε στην παρουσίαση του 4.3 στο event και ένας από τους λόγους ίσως έχει να κάνει με το γεγονός του ότι η εταιρεία ήθελε να δείξει πως όλες οι νέες υπηρεσίες της μπορούν να τρέξουν ΚΑΙ στην 4.2 απροβλημάτιστα!

 

Οι αλλαγές που μέχρι τώρα έχουν γίνει γνωστές για την 4.3 έχουν να κάνουν με την υποστήριξη του Bluetooth smart και ίσως και του OpenGL ES 3.0!

Υπομονή μέχρι τις αρχές Ιουνίου!

 

Source: gadgeta.me

Εντελως τυχαια την ημερα που γινεται το Apple Keynote..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα. Επίσης παρατηρώ ότι το talk αποσυνδέεται με κλειστή οθόνη...

 

Μαλλον θα βγαλουν κανενα update για πιο αμεση επικοινωνια και τουλαχιστον να ανοιγει ξαι η οθονη....προς το παρον ξανα viber και whats up....

Link to comment
Share on other sites

Εντελως τυχαια την ημερα που γινεται το Apple Keynote..:lol:

 

τυχαιο τυχαιο :D

 

Μαλλον θα βγαλουν κανενα update για πιο αμεση επικοινωνια και τουλαχιστον να ανοιγει ξαι η οθονη....προς το παρον ξανα viber και whats up....

 

χτες μου ρθε εμενα update για hangouts, ή μηπως αργησε σε μενα?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

τυχαιο τυχαιο :D

 

 

 

χτες μου ρθε εμενα update για hangouts, ή μηπως αργησε σε μενα?:wacko:

 

Και σε εμενα ηρθε αλλα μαλλον ηταν η επισημη ανα βαθμιση καθως ειχα σβησει το talk με το titanium....;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω και εγω την συσκευη εδω και μερικες ημερες, υπαρχει σουιτα για windows οπως αυτη της LG ή το kies της Samsung για τα κινητα της? Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

προσπάθησε κάνεις μετά την αναβάθμιση του Google music player να φτιάξει λίστα αναπαραγωγής; όλα καλά ως εδώ. αν θέλεις όμως να αλλάξεις την σειρά των τραγουδιών είναι πολύ δύσκολη η μετακίνηση. προσπαθώ αλλά μόνο κατά λάθος και μετά από 15_20 προσπάθειες παινει τελικά για να μετακινηθεί πάνω η κάτω στη λίστα. είναι bug του προγράμματος της συσκευής μας, δικό μου; για δοκιμάστε
Goodbye Nexus --Welcome Iphone
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω και εγω την συσκευη εδω και μερικες ημερες, υπαρχει σουιτα για windows οπως αυτη της LG ή το kies της Samsung για τα κινητα της? Ευχαριστω.

 

Όχι, δεν υπάρχει τέτοια σουίτα για nexus κινητά. Πολλοί, όπως κι εφώ το προτιμούν. Τι θες να κάνεις; Όλα γίνονται κυρίως μέσω εφαρμογών.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση. Εχετε παρατηρηση να ζεστενεται πολυ το κινητο στο πισω μερος κατω απο την καμερα; ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Ναι "καιει" λιγακι αλλα δε τρεχει τπτ.το εχουν αυτο τα nexus

 

Αυτο το λιγακι με προβληματιζει , αμα σφιξουν οι ζεστες θα θελει ψυχτρα ο επεξεργαστης. Καιτο νοτε 2 ζεστενεται αλλα πιο νορμαλ απο το νεξους 4.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το λιγακι με προβληματιζει , αμα σφιξουν οι ζεστες θα θελει ψυχτρα ο επεξεργαστης. Καιτο νοτε 2 ζεστενεται αλλα πιο νορμαλ απο το νεξους 4.

 

Φαντάσου, σήμερα με 32 βαθμούς έξω, ήμουν σε καφέ κάτω από ομπρέλα και με ανοιχτό 3g , βαραγε η cpu 49 βαθμούς.

Δεν θέλω να σκεφτώ με GPS navigation να δουλεύει , τι θερμοκρασία θα πιάνει.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...