Jump to content

Επίσημο] HTC Butterfly


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά την ανακοίνωση του 5" Droid DNA για την αγορά της Αμερικής, ήρθε και η σειρά μας, όπως αναφέρεται και στην αρχική μας σελίδα!

http://content.myphone.gr/photo/full/9449/htc-anakoinosi-pagkosmia-ekdosi-butterfly.jpg

 

Κάποια από τα χαρακτηριστικά της συσκευής είναι τα εξής:

Επεξεργαστής: Qualcomm Snapdragon S4 στα 1.5GHz

RAM: 2 GB

Οθόνη: 5" SLCD 3, 1920x1080

Μπαταρία: 2020 mAh

Αποθηκευτικός χώρος: 16GB + microsd

Kάμερα: 8MP με auto-focus και LED flash, δεύτερη κάμερα 2 MP.

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να το δουμε στα καταστηματα μεσα στο δεκεμβρη?

 

Ακατόρθωτο,Γενάρη και αν...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου απαντησε η htc greece οτι δεν θα το δουμε επισημα στην χωρα μας.κριμα...

 

Ε όχι πραγματικά πολύ κρίμα, από τα κορυφαία μοντέλα και σε ιδανικο μέγεθος για 5''. Τι να πω... κρίμα ειλικρινα

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλά αφού αυτή θα είναι η επόμενη ναυαρχίδα της htc, αν δεν κυκλοφορήσει επίσημα, τι θα φερουν τότε; :( Προφανώς δεν θα μας θεωρούν πλέον σημαντική αγορά. Θα μείνουμε δηλαδή με τα κινητα της προηγούμενης σειράς; Μιλάμε για υποβάθμιση αν ισχύσει. :confused:
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μαλλον ακυρωθηκε γενικα για κυκλοφορια στην ευρωπη γιατι απ οτι διαβασα οσοι το ειχαν προπαραγγειλει απο το expansys

ακυρωθηκε η παραγγελια τους λογο οτι η htc απεσυρε την ευρωπαικη κυκλοφορια της συσκευης.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λογος να ακυρωθει.Τι φοβουνται ,μηπως δεν πουλησει?Ισα ισα οπου πουλιεται μεχρι τωρα παει πολυ καλα.Εκτος αν φερουν κανενα παρομοιο τουμπανο Ευρωπη.Περιεργα κινειται η HTC...

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, θα περιμένουμε λοιπόν την έκθεση στην Βαρκελώνη με περισσότερη αγωνία για να μάθουμε τον αντικαταστάτη του HOX/HOX+, το οποίο φαντάζομαι δεν θα έχει και μεγάλη διαφορά από το Butterfly, είδωμεν...
Link to comment
Share on other sites

Μπηκα και εγω στο EBAY να δω πως μπορω να αποκτησω το butterfly γιατι ψαχνομαι στην αγορα του εξωτερικου για κινητο και βλεπω αυτο...Τα σχολια δικα σας παιδια!!
Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Τα σχολια μας.. ειναι οτι πρεπει να διαβαζεις τις αγγελιες καλυτερα:rolleyes:

 

Αν το μονο που εχεις να πεις ειναι αυτο..Μπες στη λιστα :)

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπηκα και εγω στο EBAY να δω πως μπορω να αποκτησω το butterfly γιατι ψαχνομαι στην αγορα του εξωτερικου για κινητο και βλεπω αυτο...Τα σχολια δικα σας παιδια!!

 

To ότι δεν το στέλνει ο συγκεκριμένος πωλητής στην Ελλάδα δεν λέει κάτι.

 

Σε γενικές γραμμές πάντως δε νομίζω να συμφέρει το ρίσκο να δώσει κάποιος τόσα χρήματα για μια συσκευή χωρίς εγγύηση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι σιγουρα...Αλλα απο τις 300 χωρες βρεθηκε να βρει τη δικη μας..ελεος!!!

Σε αυτο που λες με την εγγυηση...γιατι να μην εχεις εγγυηση για το προιον ?

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι αμερικάνικο (verizon).

 

Kαι Unlocked να ειναι τελικα παλι εγγυηση για Ελλαδα δεν εχει..Ρωτησα την HTC και μου ειπαν τα ΙΜΕΙ για ελλαδα πρεπει να ξεκινουν απο 35.... και οχι 99... που ξεκινανε US!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπηκα και εγω στο EBAY να δω πως μπορω να αποκτησω το butterfly γιατι ψαχνομαι στην αγορα του εξωτερικου για κινητο και βλεπω αυτο...Τα σχολια δικα σας παιδια!!

 

Ο πωλητής γράφει πως στέλνει μόνο σε USA, άρα απο όποια άλλη χώρα και να μπεις, θα γράφει ακριβώς το ίδιο. Απλά εσύ επειδή μπαίνεις απο Ελλάδα, σου γράφει πως δεν στέλνει Ελλάδα. Εγώ που τώρα είμαι UK μου γράφει ακριβώς το ίδιο αλλά για UK.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι άλλη μία από τις διάφορες εκδόσεις που θα κυκλοφορήσουν ανά τον κόσμο. Με τι όνομα θα έρθει εδώ μικρή σημασία έχει, τα χαρακτηριστικά είναι τα ίδια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Διαθέσιμο στην Ρωσία και σύμφωνα με το παρακάτω λινκ αναμένεται και σε άλλες χώρες της Ευρώπης.

 

http://www.gsmarena.com/htc_butterfly_hits_stores_in_russia_rest_of_europe_to_follow_soon-news-5361.php

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Kαι Unlocked να ειναι τελικα παλι εγγυηση για Ελλαδα δεν εχει..Ρωτησα την HTC και μου ειπαν τα ΙΜΕΙ για ελλαδα πρεπει να ξεκινουν απο 35.... και οχι 99... που ξεκινανε US!

 

Δεν ισχύει αυτό. Το δικό μου One S που είναι απο την Αμερικάνικη T-Mobile έχει IMEI που ξεκινάει απο 35.

Link to comment
Share on other sites

Το χάζευα στο eBay και ψιλοψηθηκα μπορώ να πω!

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...