Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 620


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερει καποιος τι χρειαζετε για να ακουω mp3 και να δω βιντεο (.avi ή .mp4) που θα φορτωσω απο τον υπολογιστη μου στο κινητο??

 

 

 

τα βάζεις από τον υπολογιστή και μετά τα βρίσκεις στο μουσική και βίντεο hub

Link to comment
Share on other sites

τα βάζεις από τον υπολογιστή και μετά τα βρίσκεις στο μουσική και βίντεο hub

 

μακαρι να ηταν τοσο απλο

μου λεει οτι δεν ειναι δυνατη η αναπαραγωγη του αρχειου

Link to comment
Share on other sites

έβαλα αυτές της 3 εφαρμογές να κάνω λίγο ποιο εύκολη την ζωή μου

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/battery-sense/5b38afb9-a104-463c-adb4-22ea2e63706b

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/lock-screen/f93c89f3-2136-4640-8f58-ecf86aba05b9

http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/lumia-system-updater/5be8fe18-6c8c-4339-b689-a8024cd4c3f0

 

αλλά δεν βρήκα κανένα παρόμοιο παιχνίδι σαν το ski safari του android . γνωρίζει κανείς κανένα παρόμοιο ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Πριν λιγο καιρο εκανα απεγκατασταση του smart shoot οταν πηγα να το ξαναβαλω αργοτερα ελεγε οτι δεν ειναι πλεον διαθεσιμο.Ξερεις κανεις γιατι;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Πριν λιγο καιρο εκανα απεγκατασταση του smart shoot οταν πηγα να το ξαναβαλω αργοτερα ελεγε οτι δεν ειναι πλεον διαθεσιμο.Ξερεις κανεις γιατι;

 

 

 

ενσωματώθηκε στην Nokia camera εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά . άνοιξα το HERE Drive+ . πηγα να κάνω μια πλοήγηση . αλλά στο χαρτη η οδοί ήταν σε greeklish . ψάχνω τις ρυθμίσεις για καμία επιλογή να τα δειχνει ελληνικά αλλά τίποτα . δεν υποστηρίζει ελληνικά ?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα στα Ελληνικά τους εμφανίζει. Τί γλώσσα έχεις επιλέξει στο κινητό? Μήπως έχεις Αγγλικά?

 

ελληνικά έχω επιλεγμένη γλώσσα . πολύ παράξενο . θα κάνω μια επαναφορά μπας και κόλησε .

χθες είδα και μια εφαρμογή που μου φάνηκε πολύ χρήσιμη http://www.windowsphone.com/el-gr/store/app/adjust-volume/81cf4727-468c-42a4-b25e-b7fde2f6494d αλλά δεν είναι δωρεάν μετά από λίγο πρέπει να ζητάει αγορά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα στα ελληνικά είναι.Αμα δεν φτιάξει δοκίμασσε να το καταργήσεις και να το ξαναεγκαταστήσεις !Διατίθεται δωρεάν έτσι κι αλλιώς στο store....
Nokia Lumia 620
Link to comment
Share on other sites

οκ τώρα έστρωσε . ευχαριστώ για της απάντησης παιδιά

 

Αν και το έλυσες, άλλος ένας τρόπος για τα Ελληνικά στους Here Maps: Μενού -> Ρυθμίσεις -> Γλώσσα+Περιοχή -> Περιηγητής και Γλώσσα Αναζήτησης ( κάτω κάτω ). Έτσι και στ' Αγγλικά να έχεις τη συσκευή σου, μπορείς να έχεις Ελληνικά στους Here Maps.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα. Στο 620 ενός φίλου μου στις επιλογές της γρήγορης ματιάς, του έχει μόνο τη δυνατότητα "το κείμενό μου". Η επιλογή "ειδοποιήσεις οθόνης κλειδώματος" δεν υπάρχει. Να σημειώσω ότι:

- Με το sysapp pusher του έχω βάλει όλα τα update

- Είχε εγκατεστημένη την εφαρμογή glance background την οποία έβγαλα, φοβούμενος μήπως ήταν αυτή που δημιουργούσε το πρόβλημα αλλά δεν έγινε κάτι.

Τι άλλο μπορώ να κάνω;

 

[Λύθηκε: στην επιλογή "το κείμενό μου" συμπεριλαμβάνεται και το "ειδοποιήσεις οθόνης κλειδώματος"]

Edited by Stratilatis
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση...έκανα το black update (μου βγάζει οτι εχω το 3056.4000.1404.007) αλλα στο οθονη+πατημα δεν έχω double tap ούτε τπτ!! ειδα σε βιντεακια οτι μπορείς να κάνεις slide δεξιά αλλα σε εμενα δεν γίνετε!! εχει μονο 3 επιλογές για ευαισθησία αφής,φωτεινότητα κ για οικονομία μπαταριας. Τίποτα αλλο :( ! καμια ιδεα ;;
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση...έκανα το black update (μου βγάζει οτι εχω το 3056.4000.1404.007) αλλα στο οθονη+πατημα δεν έχω double tap ούτε τπτ!! ειδα σε βιντεακια οτι μπορείς να κάνεις slide δεξιά αλλα σε εμενα δεν γίνετε!! εχει μονο 3 επιλογές για ευαισθησία αφής,φωτεινότητα κ για οικονομία μπαταριας. Τίποτα αλλο :( ! καμια ιδεα ;;

 

 

 

 

 

το double tap βρίσκεται στο ρυθμίσεις----> αφή . Βεβαιώσου ότι έχεις ενημερώσει όλα τα system apps , ο πιο εύκολος τρόπος να το κάνεις αυτό είναι με την εφαρμογή sysapp pusher

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και πάλι, επειδή όσοι έχουμε αγοράσει nokia lumia 620 , 520 , 625 (και ισως και αλλα) εχουμε κατλάβει πόσο χάλια είναι τα ακουστικά που προσφέρονται , έχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλό αλλά και προσιτό σε τιμή ακουστικό;;; Έχω ακούσει καλά λόγια για τα i luv αλλα στα 20 ευρώ δεν κοιτάζω καν .. Ευχαριστώ εκ των προτέρων ..
Nokia Lumia 620
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και πάλι, επειδή όσοι έχουμε αγοράσει nokia lumia 620 , 520 , 625 (και ισως και αλλα) εχουμε κατλάβει πόσο χάλια είναι τα ακουστικά που προσφέρονται , έχει κανείς να μου προτείνει κανένα καλό αλλά και προσιτό σε τιμή ακουστικό;;; Έχω ακούσει καλά λόγια για τα i luv αλλα στα 20 ευρώ δεν κοιτάζω καν .. Ευχαριστώ εκ των προτέρων ..

 

Δεν ξέρω αν είναι τα ίδια με αυτά που είναι στη συσκευασία του 820, αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είναι τα WH-208.

 

http://www.skroutz.gr/s/2705149/Nokia-WH-208.html?keyphrase=wh-208

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι τα ίδια με αυτά που είναι στη συσκευασία του 820, αλλά είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είναι τα WH-208.

 

http://www.skroutz.gr/s/2705149/Nokia-WH-208.html?keyphrase=wh-208

Πολύ καλά ακουστικά, αλλά μου έχουν χαλάσει 2 ζευγάρια, αρχίζει να χαμηλώνει η ένταση παρα πολύ στο αριστερό ακουστικό και μετα απο λίγο καιρό στο αλλο.Πάντως θα τα ξανά αγόραζα γιατί έχουν ποιοτικό ήχο.
Apple Iphone 11 Black/Ipad mini 4 space gray
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά ακουστικά, αλλά μου έχουν χαλάσει 2 ζευγάρια, αρχίζει να χαμηλώνει η ένταση παρα πολύ στο αριστερό ακουστικό και μετα απο λίγο καιρό στο αλλο.Πάντως θα τα ξανά αγόραζα γιατί έχουν ποιοτικό ήχο.

 

Έχω ακόμα το ζευγάρι που ήταν στη συσκευασία και παρόλο που δεν τα μεταχειρίζομαι "καλά", μια χαρά δουλεύουν ακόμα. :confused:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...