Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 620


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@hyperspaced

Αν έχεις ήδη ρωτήσει Vodafone και δε γνωρίζουν καν για την ύπαρξη της συσκευής τότε το πιο πιθανόν το κινητό να αργήσει, τουλάχιστον θα το είχαν στα αναμενόμενα. Μπορείς ωστόσο να ρωτήσεις σε κάνα κατάστημα που συνεργάζεται με Vodafone και μπορείς να χρησιμοποιήσεις την επιδότηση σου, όπως για παράδειγμα το Πλαίσιο ή τα Mediamarkt αν δεν κάνω λάθος.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@hyperspaced

Αν έχεις ήδη ρωτήσει Vodafone και δε γνωρίζουν καν για την ύπαρξη της συσκευής τότε το πιο πιθανόν το κινητό να αργήσει, τουλάχιστον θα το είχαν στα αναμενόμενα. Μπορείς ωστόσο να ρωτήσεις σε κάνα κατάστημα που συνεργάζεται με Vodafone και μπορείς να χρησιμοποιήσεις την επιδότηση σου, όπως για παράδειγμα το Πλαίσιο ή τα Mediamarkt αν δεν κάνω λάθος.

 

Η απάντηση που έλαβα από Vodafone όταν τους είπα ότι στην Vodafone Αγγλίας έχει κυκλοφορήσει πάνω από μήνα ήταν ότι αυτό δε σημαίνει τίποτα και μπορεί να κάνει μήνες να έρθει το τηλέφωνο. Δεν ήξεραν δηλαδή.

Η απάντηση που έλαβα από Nokia Care ήταν "σε 20 μέρες και βλέπουμε..."

Link to comment
Share on other sites

Εχω τον τρόπο μου για να ασκώ πιέσεις! ;) Μερικοί από τους πιεσθέντες μπορεί να τις χαρακτήρισαν ως εκβιασμό αλλά ο καθένας θέλει να κάνει τη δουλειά του.

 

Τώρα ξέρω ποιον θα ρωτήσω την επόμενη φορά που θα πάρω κάποια συσκευή! :D

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

το κινητό ειναι απλά τέλειο! θετικότατες οι πρώτες εντυπώσεις!και τα windows πολυ σταθερο λειτουργικο...ο,τι ακριβως εψαχνα!
Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι φαίνεται έρχεται και επίσημα σύντομα. Πλαίσιο και Κοτσόβολος το έβαλαν στο site τους σε αναμονή.

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το βίντεο είναι πάρα πολύ καλό. Δυστυχώς δεν έχει σταθεροποιητή. Ελπίζω σε κάποιο update να βάλουν ψηφιακό steady shot.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το βίντεο είναι πάρα πολύ καλό. Δυστυχώς δεν έχει σταθεροποιητή. Ελπίζω σε κάποιο update να βάλουν ψηφιακό steady shot.

 

Πάντως οπτικό σταθεροποιητή όπως το 920 δεν έχει, σωστά ;

Link to comment
Share on other sites

navi μπορείς να μου πεις πως πάει το web browsing με ie;Γιατί διαβάζω διάφορα στο νετ όχι και τόσο ενθαρρυντικά.

 

Τί έχεις διαβάσει στο internet?

Ο ie φορτώνει γρήγορα τις σελίδες και είναι πολύ smooth σε όσες σελίδες έχω ανοίξει. Αλλά είναι κάτι που με έχει χαλάσει. Έστω ότι έχω 2 σελίδες ανοιχτές σε 2 καρτέλες και κάνω πλοήγηση στην 2η. Αν θελήσω να πάω στην πρώτη θα μου την ξαναφορτώσει και μάλιστα σελίδες οι οποίες δεν είναι βαριές. Υποτίθεται ότι τα wp δεν έχουν υψηλές απαιτήσεις για hardware και από την άλλη να υπάρχουν τέτοια θέματα! Μάλλον την χρειάζεται τελικά την μεγαλύτερη ram. Πάντως lags δεν υπάρχουν.

 

Πάντως οπτικό σταθεροποιητή όπως το 920 δεν έχει, σωστά ;

 

Το 920 είναι το μόνο κινητό μέχρι στιγμής που έχει οπτικό σταθεροποιητή.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα και κάτι συμβίωσης με το 620 μπορώ να πω ότι είμαι υπερευχαριστήμενος και δεν νομίζω να γυρίσω σε άλλο λειτουργικό ξανά!!Τα wp 8 είναι εκπληκτικά!

Το μόνο που με χαλάει είναι ότι το skype δεν δουλεύει σωστά στο παρασκήνιο και θα πρέπει να ανοίγεις συνέχεια το κινητό για να το τσεκάρεις και καμιά φορά όταν πάω να ανοίξω εφαρμογή από το moultitasking μου την κλείνει!!

Πάντως η δυνατότητα να ρυθμίζεις τα tiles όπως θέλεις με ικανοποιεί όπως και όλο το λειτουργικό της ms!!Καλά για το 620 δεν έχω κανένα παράπονο η ΝΟΚΙΑ έχει κάνει τρομερή δουλειά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Όσοι έχετε το κινητό ή σκοπεύετε να το αποκτήσετε έχετε βρει κάποια καλή θήκη ή ανταλλακτικό πίσω καπάκι και προστατευτικό οθόνης;

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Όσοι έχετε το κινητό ή σκοπεύετε να το αποκτήσετε έχετε βρει κάποια καλή θήκη ή ανταλλακτικό πίσω καπάκι και προστατευτικό οθόνης;

 

υπαρχουν τα παντα στ ebay...

Link to comment
Share on other sites

Καλά ναι, σίγουρα υπάρχουν τα πάντα. Εγώ απλά ρώτησα διότι, ως άσχετος, δεν είμαι σε θέση να ξεχωρίσω τα καλά από τα ...ε, μη καλά. :)

Had: Philips Diga, Nokia 6110, Nokia 6210, Nokia 7110, Nokia 5210, Nokia 8310, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson T230, Samsung E700, Sony Ericsson T290i, LG KU990 Viewty, Nokia Lumia 620.

Have: Xiaomi Mi A1, Sony Ericsson K750i.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Παιδιά γιατί οταν συνδέω το lumia στον υπολογιστή φαίνεται η sd ενώ στο market δεν την βλέπω ?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Παιδιά γιατί οταν συνδέω το lumia στον υπολογιστή φαίνεται η sd ενώ στο market δεν την βλέπω ?

 

οταν λες στο market τι εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

οταν λες στο market τι εννοεις?

Για να περάσεις μια εφαρμογή manually πρέπει να βάλεις το αρχείο (XAP) στην sd και μετά ανοίγεις το μάρκετ στο κινητό σου και επιλέγεις sdcard - http://www.windowsphone.com/en-US/how-to/wp8/apps/how-do-i-install-apps-from-an-sd-card

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

 

Επειδή το κινητό το βρήκα σε εξαιρετική τιμή,ξεκλείδωτο, στην Αγγλία, εάν το πάρω θα έχει Ελληνικό πληκτρολόγιο και μενού ή όχι..??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

 

Επειδή το κινητό το βρήκα σε εξαιρετική τιμή,ξεκλείδωτο, στην Αγγλία, εάν το πάρω θα έχει Ελληνικό πληκτρολόγιο και μενού ή όχι..??

 

Kάποια απάντηση σχετικά με αυτό..???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...