Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[ATTACH]58903[/ATTACH]

Εγω πάντως με την εφαρμογή καιρός Amber βρήκα την ησυχία μου, καλές προβλέψεις και ωραία γραφικά

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις > data usage εχει ολες τις εφαρμογες και τι εχουν κατεβασει

 

Συγκριτικό θέλω να δω. Το ξερω αυτό!

 

Edit: μολις ανέβασαν λειτουργική αναβάθμιση.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather.

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το SwiftKey είναι αξιόπιστο? Γιατί τώρα που έκανα την εγκατάσταση μου έγραψε ότι αποθηκεύει κωδικούς κτλ και εγώ έχω κωδικούς από τραπεζικους λογαριασμούς που έχω σε εφαρμογές κτλ στο ταμπλετ και στο τηλέφωνο μου. Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση μου αλλά είπα να την κάνω..:O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το SwiftKey είναι αξιόπιστο? Γιατί τώρα που έκανα την εγκατάσταση μου έγραψε ότι αποθηκεύει κωδικούς κτλ και εγώ έχω κωδικούς από τραπεζικους λογαριασμούς που έχω σε εφαρμογές κτλ στο ταμπλετ και στο τηλέφωνο μου. Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση μου αλλά είπα να την κάνω..:O

 

Σε κάθε πληκτρολόγιο που στήνεις βγάζει αυτό το μήνυμα :)

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]58903[/ATTACH]

Εγω πάντως με την εφαρμογή καιρός Amber βρήκα την ησυχία μου, καλές προβλέψεις και ωραία γραφικά

μπα, απ οτι βλεπω και αυτο οτι να ναι γραφει , συγκρινε το με meteo.gr - freemeteo.gr η οτι αλλο θες

 

Καλησπέρα! Το SwiftKey είναι αξιόπιστο? Γιατί τώρα που έκανα την εγκατάσταση μου έγραψε ότι αποθηκεύει κωδικούς κτλ και εγώ έχω κωδικούς από τραπεζικους λογαριασμούς που έχω σε εφαρμογές κτλ στο ταμπλετ και στο τηλέφωνο μου. Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση μου αλλά είπα να την κάνω..:O

 

λογικα δεν υπαρχει θεμα, κανεις ομως δεν μπορει να σου το εγγυηθει, εγω χρησιμοποιω το touchpal, πιο καλο και βολικο μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να αποθηκευει κωδικους, ειχα δει ενα μηνυμα που εγραφε οτι δεν θα αποθηκευσει ποτε κωδικους,

απο την αλλη ομως δεν καταλαβαινω πως μερικοι θεωρειτε πιο αξιοπιστο να μπαινετε σε τραπεζες απ το κιν απ οτι απο υπολογιστη

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μπα, απ οτι βλεπω και αυτο οτι να ναι γραφει , συγκρινε το με meteo.gr - freemeteo.gr η οτι αλλο θες

 

και ποια εχεις εσυ δλδ;

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να αποθηκευει κωδικους, ειχα δει ενα μηνυμα που εγραφε οτι δεν θα αποθηκευσει ποτε κωδικους,

απο την αλλη ομως δεν καταλαβαινω πως μερικοι θεωρειτε πιο αξιοπιστο να μπαινετε σε τραπεζες απ το κιν απ οτι απο υπολογιστη

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και ποια εχεις εσυ δλδ;

 

την stock εχω φιλε (lg g2) ,και αυτο οτι να ναι λεει ,δε βγαινει ακρη δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το SwiftKey είναι αξιόπιστο? Γιατί τώρα που έκανα την εγκατάσταση μου έγραψε ότι αποθηκεύει κωδικούς κτλ και εγώ έχω κωδικούς από τραπεζικους λογαριασμούς που έχω σε εφαρμογές κτλ στο ταμπλετ και στο τηλέφωνο μου. Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση μου αλλά είπα να την κάνω..:O

 

Δεν αποθηκεύει κωδικούς, αλλά αριθμούς τραπεζών! ;)

Είναι πολύ καλό πληκτρολόγιο, εμένα με έχει βολέψει πολύ!

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

+1 για το swiftkey, με swype ξεκινησα, αλλα μου την εσπασε γιατι με το συρσιμο του δαχτυλου επαιρνε κ γραμματα μαζι "σβαρνα" που λενε στο χωριο μου,

ενω το swiftkey ειναι πιο "σοβαρο"

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να αποθηκευει κωδικους, ειχα δει ενα μηνυμα που εγραφε οτι δεν θα αποθηκευσει ποτε κωδικους,

απο την αλλη ομως δεν καταλαβαινω πως μερικοι θεωρειτε πιο αξιοπιστο να μπαινετε σε τραπεζες απ το κιν απ οτι απο υπολογιστη

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

και ποια εχεις εσυ δλδ;

Θεωρώ ότι είναι πολύ πιο αξιόπιστο το κινητό από ένα PC. Εγώ χρησιμοποιώ password manager και έτσι δεν πληκτρολογώ κωδικούς ούτε από το κινητό, ούτε από το PC.

Link to comment
Share on other sites

μπα, απ οτι βλεπω και αυτο οτι να ναι γραφει , συγκρινε το με meteo.gr - freemeteo.gr η οτι αλλο θες

 

 

 

λογικα δεν υπαρχει θεμα, κανεις ομως δεν μπορει να σου το εγγυηθει, εγω χρησιμοποιω το touchpal, πιο καλο και βολικο μου φαινεται

 

Λαθος κανεις, αν δεις και τα δυο site που δινεις εχουν τις ιδιες προβλεψεις με το Amber....

 

οσο για τα πληκτρολογια, (εχω το swype) αλλα νομιζω οτι ολα ΔΕΝ αποθηξευουν κωδικους, βγαζουν και μνμ οταν πας να βαλεις κωδικο οτι δεν τον αποθηκευουν....

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι είναι πολύ πιο αξιόπιστο το κινητό από ένα PC. Εγώ χρησιμοποιώ password manager και έτσι δεν πληκτρολογώ κωδικούς ούτε από το κινητό, ούτε από το PC.

 

και το οποιοδηποτε password manager καποιος το ελεγχει , προσεχετε τι κατεβαζετε (οσο αφορα σε pc) και δεν υπαρχει θεμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λαθος κανεις, αν δεις και τα δυο site που δινεις εχουν τις ιδιες προβλεψεις με το Amber....

 

σε επαρχια που ειμαι λαθος τα βγαζει, εκτος και αν δεν ασχολουνται και τοσο πολυ με επαρχιες

Link to comment
Share on other sites

και το οποιοδηποτε password manager καποιος το ελεγχει , προσεχετε τι κατεβαζετε (οσο αφορα σε pc) και δεν υπαρχει θεμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

σε επαρχια που ειμαι λαθος τα βγαζει, εκτος και αν δεν ασχολουνται και τοσο πολυ με επαρχιες

Εγω στην Μηχανιωνα που ειμαι, βλεπω οτι βγαζει καλες προβλεψεις

Link to comment
Share on other sites

και το οποιοδηποτε password manager καποιος το ελεγχει , προσεχετε τι κατεβαζετε (οσο αφορα σε pc) και δεν υπαρχει θεμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 73 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

σε επαρχια που ειμαι λαθος τα βγαζει, εκτος και αν δεν ασχολουνται και τοσο πολυ με επαρχιες

Υπάρχουν αξιόπιστα password managers και μάλιστα χωρίς internet permissions.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αξιόπιστα password managers και μάλιστα χωρίς internet permissions.

 

για δωσε τα φωτα σου φιλε, ενδιαφερον ;)

Link to comment
Share on other sites

Keepass2Android Offline

 

σ ευχαριστω αλλα δε το εμπιστευομαι, αποφευγω να δινω τους κωδικους σε τριτους για να εχω ενα και μονο κωδικο

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω που μενω σε χωριο της Ημαθιας απ οσα κι αν δοκιμασα κατεληξα στο Weather Underground και Weather Pro μακραν οι καλυτερες προβλεψεις...:D
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω αλλα δε το εμπιστευομαι, αποφευγω να δινω τους κωδικους σε τριτους για να εχω ενα και μονο κωδικο

 

Μόνο στο κινητό σου δίνεις τους κωδικούς, δεδομένου ότι δεν έχει δυνατότητα ούτε να επικοινωνήσει με το δίκτυο. Το αναφέρω επειδή η συμβουλή ήταν σωστή, όχι για να σε πείσω - ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του προφανώς.

 

Επιπλέον, η ίδια εφαρμογή συμπεριλαμβάνει πληκτρολόγιο, ώστε να μην ανησυχείς εάν το πληκτρολόγιο που χρησιμοποιείς αποφασίσει να σου βάλει τους κωδικούς σε καμιά αυτόματη συμπλήρωση ή να τους συγχρονίσει και με το νέφος :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σημερα πατησα αναζητηση στο youtube και μου βγαζει μηπως εννωουσατε darude sandstorm .Μηπως ειναι πλακα μιας και ειναι πρωταπριλια;Η να επανεγκαταστησω την εφαρμογη;Με επιασαν τα γελεια[ATTACH]58914[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σημερα πατησα αναζητηση στο youtube και μου βγαζει μηπως εννωουσατε darude sandstorm .Μηπως ειναι πλακα μιας και ειναι πρωταπριλια;Η να επανεγκαταστησω την εφαρμογη;Με επιασαν τα γελεια[ATTACH]58914[/ATTACH]

Σε μενα δεν το κανει!!

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα δεν το κανει!!
Δεν ξερω εγω παντως πατησα να ακουσω darude sandstorm και εγραφαν πολοι το ιδιο πραγμα .Τωρα εχω κολλησει με το τραγουδι και δεν φθανει αυτο αλλα για προτινομενα τραγουδια μου βγαζει αυτο το τραγουδι
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εγω παντως πατησα να ακουσω darude sandstorm και εγραφαν πολοι το ιδιο πραγμα .Τωρα εχω κολλησει με το τραγουδι και δεν φθανει αυτο αλλα για προτινομενα τραγουδια μου βγαζει αυτο το τραγουδι

Δεν ξέρω... το δοκίμασα αλλά τίποτα σε μενα! Όπως κ να έχει πάντως αν αυτό το κάνει σε πόλους, τοτε του κάνουν ωραία Διαφήμιση!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...