Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά η τελευταία έκδοση του Tapatalk συνεχίζει να έχει πρόβλημα με το myphone (και άλλα forum) ή άλλαξε τπτ;

 

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογή Google photos μπορούμε να θολωσουμε κάποια σημεία μιας φώτο για να κρύψουμε κάποια στοιχεία; πλέον μπορούμε να βάλουμε πχ βελάκι να δείξουμε κάτι σε μια φώτο. αλλά να θολωσουμε; γίνεται;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογή Google photos μπορούμε να θολωσουμε κάποια σημεία μιας φώτο για να κρύψουμε κάποια στοιχεία; πλέον μπορούμε να βάλουμε πχ βελάκι ΝΔ δείξουμε κάτι σε μια φώτο. αλλά να θολωσουμε; γίνεται;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Γιατί δεν το δοκιμάζεις;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

να αυτό λέω δεν βρίσκω στο μενού το θόλωμα!

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Το έψαξα κι εγώ. Θόλωμα δεν βρήκα. Είχα κατεβάσει την εφαρμογή Photoshop Express χωρίς να τη χρησιμοποιήσω ποτέ, και μόνο εκεί βρήκα το θόλωμα. Ούτε στη συλλογή δεν υπήρχε, σε καμία από τις 2 που έχω.

Με λίγα λόγια θέλει έξτρα εφαρμογή για θόλωμα. Η στοκ δεν έχει τέτοια δυνατότητα.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται. Αν θέλεις αποκλειστικά να θολώσει το σημείο, μπορεί να μην γίνεται. Αν ωστόσο σε ενδιαφέρει απλά να κρύψεις κάτι που δείχνει, είναι πάρα πολύ εύκολο. Πχ επεξεργασία-> σήμανση-> μαρκαδόρος υπογράμμισης και επιλέγοντας ένα χρώμα που ταιριάζει και πραγματοποιώντας πολλαπλά περάσματα πάνω από την πληροφορία που θέλεις να κρύψεις, μια χαρά γίνεται η δουλειά.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Τελικά η τελευταία έκδοση του Tapatalk συνεχίζει να έχει πρόβλημα με το myphone (και άλλα forum) ή άλλαξε τπτ;

 

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με την τελευταία έκδοση το myphone δεν δουλεύει. Αλλά δεν έχει η εφαρμογή το πρόβλημα, το myphone έχει το πρόβλημα και ήταν λογικό να συμβεί κάποια στιγμή αφού δεν υποστηρίζει το Tapatalk. Όλα τα υπόλοιπα forum δουλεύουν κανονικά με την τελευταία έκδοση.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία έκδοση το myphone δεν δουλεύει. Αλλά δεν έχει η εφαρμογή το πρόβλημα, το myphone έχει το πρόβλημα και ήταν λογικό να συμβεί κάποια στιγμή αφού δεν υποστηρίζει το Tapatalk. Όλα τα υπόλοιπα forum δουλεύουν κανονικά με την τελευταία έκδοση.

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση του myphone; Εγώ μέσω Chrome μπαίνω πάντα και όλα δούλευαν και δουλεύουν μια χαρά.

Έχει βγάλει εφαρμογή κανονική το myphone και δεν το ξέρω;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Είπε με την τελευταία έκδοση ΤΟ myphone δεν δουλεύει. Με την τελευταία του Tapatalk.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ποιά είναι η τελευταία έκδοση του myphone; Εγώ μέσω Chrome μπαίνω πάντα και όλα δούλευαν και δουλεύουν μια χαρά.

Έχει βγάλει εφαρμογή κανονική το myphone και δεν το ξέρω;

Τελευταία έκδοση του Tapatalk, όχι του myphone.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

στο κινητό μου Α31 Samsung μετά την αναβάθμιση σε Android 11 στα στατιστικά της μπαταρίας βγαίνει αυτή η εφαρμογή. ξέρει κανείς τι είναι; πάντως κάμερα δεν ανοίγω.

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

94aba56d22424d0c6da18fac412f9452.jpg

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

στο κινητό μου Α31 Samsung μετά την αναβάθμιση σε Android 11 στα στατιστικά της μπαταρίας βγαίνει αυτή η εφαρμογή. ξέρει κανείς τι είναι; πάντως κάμερα δεν ανοίγω.

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

94aba56d22424d0c6da18fac412f9452.jpg

Έχεις ανοικτή την αυτόματη φωτεινότητα; Πολλά φθηνά Samsung δεν έχουν σενσορα φωτός και χρησιμοποιούν την κάμερα για τον έλεγχο της φωτεινότητας, κλείσε την αυτόματη φωτεινότητα και δες.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ανοικτή την αυτόματη φωτεινότητα; Πολλά φθηνά Samsung δεν έχουν σενσορα φωτός και χρησιμοποιούν την κάμερα για τον έλεγχο της φωτεινότητας, κλείσε την αυτόματη φωτεινότητα και δες.
ναι την έχω αυτόματα την φωτεινότητα. αλλά μου κάνει εντύπωση γιατί με Android 10 δεν είχε εμφανιστεί αυτή η εφαρμογή. ούτε στο gsam battery monitor φαίνεται. εκεί βέβαια δείχνει το Android system και τον kernel πολύ ψηλά σε σχέση με Android 10!

πάντως η μπαταρία δεν έχει επηρεαστεί καλά πάει

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια αξιόπιστη εφαρμογή gps να δείχνει την ταχύτητα όταν την ανοίγω?

Θέλω να ταξιδέψω με καράβι και θέλω να δω τι ταχύτητα ταξιδεύουμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια αξιόπιστη εφαρμογή gps να δείχνει την ταχύτητα όταν την ανοίγω?

Θέλω να ταξιδέψω με καράβι και θέλω να δω τι ταχύτητα ταξιδεύουμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

GPS Speedometer and Odometer

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε πάλι το μενού του playstore? Βλέπω αλλαγές στον τρόπο εμφάνισης των νέων διαθέσιμων ενημερώσεων οι οποίες δεν μου φαίνονται και πολύ εύχρηστες.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

παραπανω κλικ για να βρεις τις ενημερωσεις.
Link to comment
Share on other sites

παραπανω κλικ για να βρεις τις ενημερωσεις.

Ακριβώς. Τώρα εσύ πρέπει να τα αφαιρείς ενώ πριν έφευγαν μόνα τους σε 3 μέρες. Αναγραφόταν και ο αριθμός των εφαρμογών. Αφαιρέθηκε κι αυτός. Αντί πιο εύκολο πιο δύσκολο το κάνανε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε πάλι το μενού του playstore? Βλέπω αλλαγές στον τρόπο εμφάνισης των νέων διαθέσιμων ενημερώσεων οι οποίες δεν μου φαίνονται και πολύ εύχρηστες.
κωλος τα έκαναν

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν βλέπω οι εφαρμογές να ενημερώνονται αυτόματα, ενώ το έχω ρυθμίσει έτσι. Πρέπει να μπω μέσα και να τα ενημερώνω χειροκίνητα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επίσης εδώ και πολύ καιρό δεν βλέπω οι εφαρμογές να ενημερώνονται αυτόματα, ενώ το έχω ρυθμίσει έτσι. Πρέπει να μπω μέσα και να τα ενημερώνω χειροκίνητα.
Το ίδιο θέμα έχω και εγώ, συμβαίνει σε όλους ή μόνο σε μερικούς;
Link to comment
Share on other sites

Το κακό, για μένα, με το νέο playstore είναι ότι δεν βλέπεις τις beta εφαρμογές σου.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο, μέχρι τώρα οι αλλαγές του play store ήταν καλές.

Αυτό πως ξέφυγε έτσι; Δεν το είδε κανείς πριν το κυκλοφορήσουν; :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...