Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αλεξ εψαχνα καποια καλυτερη αυτη την εχω. οταν βρισκεσαι σε μερος που εχει παρα πολλα ορισμενα σπαει. εγω ηθελα μια που να σπαει ακομα ποιο πολλα.
Link to comment
Share on other sites

αλεξ εψαχνα καποια καλυτερη αυτη την εχω. οταν βρισκεσαι σε μερος που εχει παρα πολλα ορισμενα σπαει. εγω ηθελα μια που να σπαει ακομα ποιο πολλα.

Δεν θα βρεις .Η εφαρμογή χρησιμοποιεί παλιό database...τα καινούργια router είναι δύσκολα να σπάσουν..

(βρίσκει μόνο τα εργοστασιακά !! εάν αλλάξεις κωδικό δεν μπορεί να συνδεθεί !! Έχει μαθευτεί και όλοι αλλάζουν κωδικό... για αυτό όταν σου βρίσκει πολλά δεν συνδέεται..)

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Έχει προσθέσει διαφορά που δεν φεύγουν (η τουλάχιστον δεν έχω βρει εγω) όπως παράδειγμα το pop up από κάτω όταν προσθέσεις νέες εικόνες

Υπάρχει επιλογή στις ρυθμίσεις φιλε. Στην δεύτερη επιλογή θα το βρεις

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κάποια gallery γιατί είχα το quickpic χρόνια και έχει γίνει τραγικό τώρα. Καμία πρόταση (αν είναι δυνατόν στο ίδιο στυλ

Δοκίμασε το Piktures.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Lg g4 έχω

Στο lg g2 που είχα πριν ήταν οκ.

Θα δω.... Μπορεί να αρχίσουν να λειτουργούν κάποια στιγμή. Αυτό με την rom Πως το κοιτάω ;;;;

 

 

 

Δοκιμασε τον opera mini.Ειδοποιησεις απο facebook εχει και ηταν ο 1ος browser που εβαλε αυτη τη δυνατοτητα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

αυτο παρατηρησα δεν υπαρχει αλλη εφαρμογη οσο κ αν εψαξα~!

 

 

 

Ή βαλε MB στο κινητο,εγω το εχω λυσει το προβλημα.Q και MB με 3€.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

αυτο παρατηρησα δεν υπαρχει αλλη εφαρμογη οσο κ αν εψαξα~!

 

 

Δε θα υπάρξει γιατί δε σπάνε έτσι απλά.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Αναζήτηση εφαρμογής μετάδοσης του ήχου του υπολογιστή (από το mic) μέσω internet:

 

Ψάχνω κάποια εφαρμογή που να μου στέλνει τον ήχο από το μικρόφωνο του υπολογιστή όταν είμαι εκτός σπιτιού.

Ξέρω πως το κάνουν αυτό πολλές εφαρμογές τύπου teamviewer αλλά αυτά έχουν υποχρεωτικά και την άσκοπη μετάδοση οθόνης που άδικα με επιβαρύνει. Βρήκα διάφορες που να το κάνουν αλλά μόνο μέσα στο σπίτι μέσω wifi.

Αυτό που περιγράφω δεν το βρήκα.

Επίσης θα ήθελα να είναι δωρεάν εφαρμογή

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

καμια εφαρμογή για hijacking έχουμε?

 

Θέλω κι εγώ αλλά δεν νομίζω να είναι στα πλαίσια των κανόνων.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή να μπορεί να μας δείξει πόσα πραγματικά mah έχει η μπαταρία?

Έχω μια μπαταρία 11μηνών και θέλω να δω σε τι κατάσταση είναι.

 

Υ.γ. Συγνώμη αν έχει απαντηθεί πρωτύτερα, αλλά είναι αδύνατο να το βρω σε 1400+ σελίδες :)

Link to comment
Share on other sites

Και στο cpu-z θεωρητικά μπορείς να δεις. Απλά μου έχουν τύχει κάποια τηλέφωνα που δεν το δείχνουν. Δοκίμασε.

 

Edit: δε νομίζω να σου λέει όμως μειωμένο νούμερο ανάλογα με τη φθορά της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό ρωτάω 2-3 posts παραπάνω.

Διαβάζω ότι η Νο1 εναλλακτική του Messenger είναι η Trillian, φαίνεται να δουλεύει καλά όσον αφορά το θέμα ειδοποιήσεις, αλλά δεν μου κάνει sync τις παλιές συνομιλίες.

 

ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω!!!!!!!!!! εχω δοκιμασει πολλες αλλα δεν δουλευει καμια!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω!!!!!!!!!! εχω δοκιμασει πολλες αλλα δεν δουλευει καμια!!!

Ενημέρωσε εάν δουευει καλά να το κατεβάσω κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω!!!!!!!!!! εχω δοκιμασει πολλες αλλα δεν δουλευει καμια!!!

 

Ενημέρωσε εάν δουευει καλά να το κατεβάσω κι εγώ...

Όπως έγραψα, δουλεύει.

Αλλά δεν θα έχεις τα παλιά μηνύματα, κάτι που δεν μου άρεσε και γι' αυτό το έβαλα.

 

Αν βρείτε τρόπο να τα κάνετε import, ή αν σ' εσάς τα εμφανίζει πείτε μου.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογή που οταν μου έρθει μηνυμα στο κινητο, να προωθεί το μηνυμα και στο αλλο κινητο που εχω. Υπάρχει τετοια εφαρμογή;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογή που οταν μου έρθει μηνυμα στο κινητο, να προωθεί το μηνυμα και στο αλλο κινητο που εχω. Υπάρχει τετοια εφαρμογή;

Δεν νομιζω να βρεις κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια εφαρμογή που οταν μου έρθει μηνυμα στο κινητο, να προωθεί το μηνυμα και στο αλλο κινητο που εχω. Υπάρχει τετοια εφαρμογή;

Αν μιλάς για sms υπάρχει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.virtuemax.smsbouncer&hl=el&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dmsm+bouncer&pcampaignid=APPU_1_Ia2zVveZCMviUb2ek5AH

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα όποιος μπορεί να μου προτείνει μία δωρεάν ή έστω με πληρωμή για μία φορά, εναλλακτική του Pushbullet. Τα βασικά που θέλω είναι notification mirroring (δεν με νοιάζουν τόσο τα actions), universal copy-paste και end-to-end encryption.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς τρόπο να τρέξει το Google Opinion rewards που δίνει δωρεάν μονάδες αν απαντάς σε ερωτηματολόγια;

Δεν παίζει για κάποιες χώρες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...