Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορείτε να μου πείτε εφαρμογή που να παίρνει τους επαφές από τη sim και να τους ανεβάζει στον Google λογαριασμό;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου πείτε εφαρμογή που να παίρνει τους επαφές από τη sim και να τους ανεβάζει στον Google λογαριασμό;

 

 

Δεν χρειάζεται κάποια εφαρμογή απλα αν

εχεις λογαριασμό gmail πας εκεί που λέει

συγχρονισμός και κανεις συγχρονισμό στις επαφες .

Θα πας στις επαφες και στις ρυθμησεις εκεί που λέει

εισαγωγή - εξαγωγή θα διαλέξεις τον λογαριασμό gmail

Edited by zchrisz
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια εφαρμογη θα παρακολουθησουμε αποψε τον τελικο του champions league ?

 

υπαρχει καποια live streaming που να υποστηριζει το ελληνικο καναλι που θα δειξει τον αγωνα;

Current mobile devices : iPhone 6s Plus,iPad Air 2,Nexus 6
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια εφαρμογη θα παρακολουθησουμε αποψε τον τελικο του champions league ?

 

υπαρχει καποια live streaming που να υποστηριζει το ελληνικο καναλι που θα δειξει τον αγωνα;

 

xbmc με lambda add-on.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κάποια εφαρμογή απλα αν

εχεις λογαριασμό gmail πας εκεί που λέει

συγχρονισμός και κανεις συγχρονισμό στις επαφες .

Θα πας στις επαφες και στις ρυθμησεις εκεί που λέει

εισαγωγή - εξαγωγή θα διαλέξεις τον λογαριασμό gmail

 

Δουλεύει και στις επαφές της sim αυτό;

Είχα την εντύπωση πως όχι

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει και στις επαφές της sim αυτό;

Είχα την εντύπωση πως όχι

 

Και να μην δουλεύει περνά τις επαφές απο

την sim στο τηλέφωνο και απο εκεί στο gmail .

Link to comment
Share on other sites

ξερετε κανενα app που να μου δειχνει κατευθειαν στην αρχικη οθονη του κινητου σαν γουιτζετ τα like και τα σχολια kαι τα tag που μ κανουν στο facebooκ χωρις να χρειαζεται να ανοιξω το κλασικο app του face?
Link to comment
Share on other sites

ξερετε κανενα app που να μου δειχνει κατευθειαν στην αρχικη οθονη του κινητου σαν γουιτζετ τα like και τα σχολια kαι τα tag που μ κανουν στο facebooκ χωρις να χρειαζεται να ανοιξω το κλασικο app του face?

 

Δεν το εχω δοκιμασει, δες αν σου κανει: Facebook Notifications Widget

Επισης: Social Widgets

Edited by xsol
•••
Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογη που περιεχει ομιλιες ανθρωπων με βιντεο για διαφορα θεματα ( επιστημονικα, ιατρικα, "motivational speeches" κτλ κτλ ) ξερει κανεις πως λεγεται; Σπαω το κεφαλι μου να την βρω και δεν μπορω.

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογη που περιεχει ομιλιες ανθρωπων με βιντεο για διαφορα θεματα ( επιστημονικα, ιατρικα, "motivational speeches" κτλ κτλ ) ξερει κανεις πως λεγεται; Σπαω το κεφαλι μου να την βρω και δεν μπορω.

 

Ted; ......

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή είναι! Σε ευχαριστώ πολύ :-)

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ξερεται καποια εφαρμογη που να παιζει βιντεακια απο youtube στο παρασκηνιο;; Δηλαδη να εχω ανοιξει αλλη εφαρμογη και να συνεχιζει να παιζει ο ηχος..
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το gravity box. Συγκεκριμενα δεν μου περνανε ο ρυθμισεις για το κλειδωμα οθονης .Ουτε η προβολη τοξου της μπαταριας ουτε η ενεργοποιηση φακου,ουτε ο δακτυλιος ξεκλειδωματος και γενικα τιποτα που αφορα το κλειδωμα οθονης .Καθε βοηθεια ευσπροδεκτη.....
Link to comment
Share on other sites

go sms pro

+1000, και επιλογη καρτας (1 η 2) και 160 χαρακτηρες :D

Ευχαριστω πολυ παιδια! Μια μια ματια φαινεται πολυ ενταξει!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Ηθελα να ρωτησω το εξης: Επειδη,πλεον η εφραρμογη του facebook, (εκτος και αν θελει καποια ρυθμιση που δεν εχω κανει),δεν εμφανιζει συγκεντρωτικα τις τοποθεσιες που βρισκονται οι φιλοι μας, (εκει που εχουν κανει check in) υπαρχει καμια εφαρμογη που να συνεργαζεται με το fb, και να δειχνει κατι τετοιο ;

Δεν αναφερομαι στο Foursquare, ειναι ξεχωριστη εφαρμογη και πρεπει να την εχουν ολοι για να δειξει τις τοποθεσιες...

Ευχαριστω.

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, ξερεται καποια εφαρμογη που να παιζει βιντεακια απο youtube στο παρασκηνιο;; Δηλαδη να εχω ανοιξει αλλη εφαρμογη και να συνεχιζει να παιζει ο ηχος..

 

Viral

Κορυφή

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οσοι χρησιμοποιειτε το viber σας ηρθε τις τελευταιες μερες κανενα μυνημα οπως το παρακατω:

Viber στην επόμενη το πρωί του Σαββάτου θα πρέπει να καταβληθεί. Αν έχετε τουλάχιστον 10 επαφές, να τους στείλετε ένα μήνυμα. Έτσι, βλέπουμε ότι είστε ενεργός χρήστης και το λογότυπο σας θα γίνει μπλε και θα παραμείνει δωρεάν. (Όπως περιγράφεται στο έγγραφο σήμερα). Viber θα κοστίσει € 0,01 ανά μήνυμα. Στείλτε αυτό το μήνυμα σε 10 επαφές. Όταν το κάνετε αυτό, το φως θα γίνει μπλε (αλλιώς Viber ενεργοποιεί λογαριασμό)

Αν ναι τι ακριβως ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Οσοι χρησιμοποιειτε το viber σας ηρθε τις τελευταιες μερες κανενα μυνημα οπως το παρακατω:

 

Αν ναι τι ακριβως ειναι αυτο?

 

Ναι μουρθε εμενα.

Τογραψα εκει που δεν πιανει μελανι.

Μπλοκαρα και τον αριθμο και γεια σας...

Ηρθε απο 6932...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Οσοι χρησιμοποιειτε το viber σας ηρθε τις τελευταιες μερες κανενα μυνημα οπως το παρακατω:

 

Αν ναι τι ακριβως ειναι αυτο?

 

Πρόκειται για κοροϊδία, μην σε ανησυχεί..

Link to comment
Share on other sites

Οσοι χρησιμοποιειτε το viber σας ηρθε τις τελευταιες μερες κανενα μυνημα οπως το παρακατω:

 

Αν ναι τι ακριβως ειναι αυτο?

 

Nαι ηρθε σε μενα 2-3 φορες απο διαφορετικες επαφες μου. Ignore, ειναι η κλασικη βλακεια των social media (τωρα και στη συσκευη σας) που χρηστες αναπαραγουν ο,τι τους στελνουν χωρις να φιλτραρουν. Αυτο. :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Με tapatalk και adaway τα δεύτερο το αναφέρω σαν πιθανόν να φταίει δεν μου ανοίγει συνδέσμους του ebay.

Καμία λύση υπάρχει ;

Link to comment
Share on other sites

Με tapatalk και adaway τα δεύτερο το αναφέρω σαν πιθανόν να φταίει δεν μου ανοίγει συνδέσμους του ebay.

Καμία λύση υπάρχει ;

 

Δεν ευθύνεται το adaway, μόλις έκανα ενημέρωση τα hosts και βλέπω κανονικά τους συνδέσμους προς eBay.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ευθύνεται το adaway, μόλις έκανα ενημέρωση τα hosts και βλέπω κανονικά τους συνδέσμους προς eBay.

 

Το ανοίγεις τον σύνδεσμο από tapatalk?

Βάζω έναν συνδεζμο τυχαίο από περιέργεια τον ανοίγει? εμένα όχι.

http://www.ebay.com/itm/Waterproof-Shockproof-Dirt-Snow-Proof-Case-Cover-For-SAMSUNG-GALAXY-S3-S4-Note-3-/131194842529?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1e8bd26da1

 

 

Έχω και το cappalinks στο xposed λες να είναι από εκεί ;το απενεργοποιησα αλλά πάλι δεν...

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Έχω και το cappalinks στο xposed λες να είναι από εκεί ;το απενεργοποιησα αλλά πάλι δεν...

 

Έχω και το cappalinks αλλά έχω τη προηγούμενη έκδοση tapatalk δεν ξέρω αν παίζει αυτό κάποιο ρόλο. Ναι μου ανοίγει ο σύνδεσμος.

Αν σου ανοίγει γενικά με browser και απλά όχι μέσα από συντόμευση του tapatalk τότε καταλαβαίνεις.. αν δεν σου ανοίγει ούτε με browser δοκίμασε άλλον browser! Ψάξε και τα hosts σου καλού κακού μήπως υπάρχει η λέξη eBay.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...