Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το CamScanner δεν είναι αυτό που χρησιμοποιούσε τα δεδομένα των χρηστών και είχε γίνει χαμός κλπ και το αφαίρεσαν κάποια στιγμή από το κατάστημα;
Mdscan μόνο

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Mdscan μόνο

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

Το έχω στο Symbian (Nokia 808), και κάνει ήδη πολλά στην επεξεργασία, υποθέτω στο Android θα είναι πια σε άλλο επίπεδο! Έχω το Office Lens της Microsoft, είναι δωρεάν και με καλύπτει, αλλά αν έχει δωρεάν έκδοση το MDScan θα το δω και στο Android πως είναι. :)

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition, Nokia 9 Pureview

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Leica Leitz Phone 1, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς το password safe για αποθήκευση κωδικών να μου πει καμία γνώμη; Ή κάποια άλλη παρόμοια εφαρμογή;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασε bitwarden

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.x8bit.bitwarden

Link to comment
Share on other sites

clear cookies και γενικώς trashαδούρες με τι κάνετε??

Γιατί έχω θεματάκια τελευταία με το spotify κ θέλω να γίνουν πλήρη διαγραφή τα πάντα....

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

clear cookies και γενικώς trashαδούρες με τι κάνετε??

Γιατί έχω θεματάκια τελευταία με το spotify κ θέλω να γίνουν πλήρη διαγραφή τα πάντα....

 

Εχω το SD Maid. Το εχω αγορασει κιολας. Νομιζω πως κανει δουλεια.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει καμία εφαρμογή για σημειώσεις; απλά θέλω να την περάσω σε 2 κινητά. Και να συγχρονίζει και στα 2 αυτά που θα γράψω. Ευχαριστώ
Colornote τρομερό

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γκαηζ εχουμε καμια εφαρμογη εφάμιλλη του AdGuard? Εληξε η premium αδεια μου και κοιταω να δω τι εναλλακτικές εχω, ιδανικά οχι με 25 ευρω :lol: Aλλα οχι και δωρεάν :)
https://adclear.com/en/

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλέον ο Opera beta δίνει επιλογή στο dark mode να γίνονται σκούρες και οι ιστοσελίδες.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον ο Opera beta δίνει επιλογή στο dark mode να γίνονται σκούρες και οι ιστοσελίδες.

Καλυτερα να μεταφερθει στο νημα των internet browsers.

 

 

Παντως, επειδη ηδη το κανει ο samsung internet browser (και χωρις επιλογη δυστυχως, αν εχεις το night mode on, "μαυριζει" αυτοματα και υποχρεωτικα τις ιστοσελιδες, οπως γινεται με το playstore) και το δοκιμασα για λιγο, δεν το συνιστω για παραπανω απο 2 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Colornote τρομερό

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://adclear.com/en/

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα ήθελα μια βοήθεια. Εγκατέστησα το AdClear όμως δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω, μου λέει vpn disabled.Τι ρύθμιση χρειάζεται για ενεργοποίηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το taxibeat δουλευει; Ειχα πολυ καιρο να το χρησιμοποιησω, μηνες κα τωρα που πηγα να μπω ξανα απο την αρχη εδωσα δικαιωματα και μου ζητησε τηλεφωνο για να στειλει κωδικο Pin για επιβεβαιωση αλλα ακομα περιμενω......... Το χρησιμοποιει κανεις; λειτουργει ακομα κανονικα; ειναι καποιο bug της εφαρμογης;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εχω το SD Maid. Το εχω αγορασει κιολας. Νομιζω πως κανει δουλεια.

 

Eyχαριστώ, την κατέβασα μόλις

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ πόση ώρα να στείλω ένα pdf στο messenger και δε βρίσκω την επιλογή.αρχικα νόμιζα ότι φταίει ο file manager της Xiaomi που δεν μου το βγάζει σαν επιλογή.μετα προσπάθησα από της γυναίκας μου και πάλι το ίδιο.παλια υπήρχε η επιλογή κοινή χρήση και messenger.φαινεται το βγάλανε! Τι φάση;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια βοήθεια. Εγκατέστησα το AdClear όμως δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω, μου λέει vpn disabled.Τι ρύθμιση χρειάζεται για ενεργοποίηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Μήπως δεν έδωσες δικαιώματα στης ερωτήσεις που έκανε;;; Αφαίρεσε το και βάλτο ξανα

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια εφαρμογή που να κάνει συγχρονισμό 3 φακέλους από την συσκευή με την κάρτα sd???

Θέλω να συγχρονιζω ta download , viber images, viber video στην sd και one way συγχρονισμό μου κάνει .

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ad clear μιας και το ανέφερε ο φίλος είναι καλύτερο από Block this, blokada?

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Colornote τρομερό

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολύ καλή εφαρμογή. Την χρησιμοποιώ αρκετά χρόνια. Απλή και εύχρηστη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσπαθώ πόση ώρα να στείλω ένα pdf στο messenger και δε βρίσκω την επιλογή.αρχικα νόμιζα ότι φταίει ο file manager της Xiaomi που δεν μου το βγάζει σαν επιλογή.μετα προσπάθησα από της γυναίκας μου και πάλι το ίδιο.παλια υπήρχε η επιλογή κοινή χρήση και messenger.φαινεται το βγάλανε! Τι φάση;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν εχω messenger για να σε βοηθησω, αλλα γιατι δεν το στελνεις με το παραδοσιακο mail?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω messenger για να σε βοηθησω, αλλα γιατι δεν το στελνεις με το παραδοσιακο mail?
Γιατί δεν είχα μέιλ του εν λόγω ατόμου χαχα.ενταξει δεν είναι κανένα σοβαρό θέμα προφανώς υπάρχουν εναλλακτικές απλά μου έκανε εντύπωση και το ανέφερα....

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

.......................... Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έδωσες δικαιώματα στης ερωτήσεις που έκανε;;; Αφαίρεσε το και βάλτο ξανα

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια εφαρμογή που να κάνει συγχρονισμό 3 φακέλους από την συσκευή με την κάρτα sd???

Θέλω να συγχρονιζω ta download , viber images, viber video στην sd και one way συγχρονισμό μου κάνει .

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Foldersync

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

QUOTE=lambros69;7930929]Μήπως δεν έδωσες δικαιώματα στης ερωτήσεις που έκανε;;; Αφαίρεσε το και βάλτο ξανα

 

Θα ήθελα μια βοήθεια. Εγκατέστησα το AdClear όμως δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω, μου λέει vpn disabled.Τι ρύθμιση χρειάζεται για ενεργοποίηση; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Καλημέρα, ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή, έχω δώσει ότι ζήτησε. Τελικά δούλεψε μετά από επανεκκίνηση συσκευής. Δουλεύει μια χαρά, όμως στο φβ δεν φορτώνει της εικόνες, μόνο γράμματα. Όταν το απενεργοποιώ όλα καλά, τι να πω.

Edited by dantspet
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ψάχνω ένα καλό pdf merger.

Βλέπω αυτα:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.benzveen.utility.pdftool

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=pdf.shash.com.pdfutility

Έχει κάποιος να προτείνει κάποιο άλλο;

Θέλω να μπορεί να ενώνει pdf από διαφορετικούς φάκελους μέσα στον αποθηκευτικό χώρο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καποια εφαρμογη που να κανει μεταφραση μια ομιλια?

δοκιμασα το "conversation" που εχει το google translate αλλα αυτο σταματαει σε καθε προταση κανει μεταφραση ηχητικη και θελει να το πατας καθε φορα να συνεχισει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για pc, έστω και με πληρωμή, που να μετατρέπει pdf σε doc. Έχω δοκιμάσει online αλλά έχουν περιορισμό στο μέγεθος του pdf και δεν με εξυπηρετεί.

Επίσης, δοκιμασμένη και καλή εφαρμογή για επεξεργασία pdf (αφαίρεση και προσθήκη τμήματος κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για pc, έστω και με πληρωμή, που να μετατρέπει pdf σε doc. Έχω δοκιμάσει online αλλά έχουν περιορισμό στο μέγεθος του pdf και δεν με εξυπηρετεί.

Επίσης, δοκιμασμένη και καλή εφαρμογή για επεξεργασία pdf (αφαίρεση και προσθήκη τμήματος κλπ).

https://www.ilovepdf.com/ εδώ δεν το κάνει;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.ilovepdf.com/ εδώ δεν το κάνει;

 

 

Πλήρωσα συνδρομή πιστεύοντας ότι θα βγάλει doc που θα μπορώ να κάνω αναζήτηση, αλλά και πάλι δεν γίνεται.

Ο βασικός μου στόχος είναι να μπορώ να κάνω αναζήτηση λέξεων και γι' αυτό ψάχνω για μετατροπή σε doc. Υπάρχει τρόπος αναζήτησης λέξεων σε pdf;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...