Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να κρατάει στατιστικά στοιχεία αποφορτίσεων της μπαταρίας, έτσι ώστε να έχω μέσους όρους για ένα διάστημα 5-10-15 ημερών;
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα.εχω κατεβασει το zooper pro. Και βρηκα ενα theme που λεγετε lucky charms theme.αυτο που θελω να μαθω ειναι αν για να το φτιαξουμε πρεπει να συνθεσουμε ενα ενα τα κομματια του theme η υπαρχει τροπος να το βαλουμε οπως το δειχνει στην εικινα με την μια. Αν τι βάζεις κομμάτι κομμάτι τοτε οταν βαζω πχ τα μηνυματα και το gmail αφηνει κενο στην ασπρη γραμμη και οχι οπως το δειχνει.τι πρεπει να κανω.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα.εχω κατεβασει το zooper pro. Και βρηκα ενα theme που λεγετε lucky charms theme.αυτο που θελω να μαθω ειναι αν για να το φτιαξουμε πρεπει να συνθεσουμε ενα ενα τα κομματια του theme η υπαρχει τροπος να το βαλουμε οπως το δειχνει στην εικινα με την μια. Αν τι βάζεις κομμάτι κομμάτι τοτε οταν βαζω πχ τα μηνυματα και το gmail αφηνει κενο στην ασπρη γραμμη και οχι οπως το δειχνει.τι πρεπει να κανω.

 

Δεν ξέρω σε ποιο θέμα αναφέρεσαι αλλα αν δεν σου κάθεται καλά παίξε με το grid size του launcher που χρησημοποιεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Nova αλλα απο που αλλαζει αυτο?

Ρυθμίσεις nova > επιφάνεια εργασίας >πλέγμα

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Κάθε φορά που μπαίνω στο φόρουμ μου βγάζει αυτό το μήνυμα η εφαρμογή του Tapatalk.. μπαίνω κανονικά βέβαια αλλά πληροφοριακά ρωταω.
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση. Κάθε φορά που μπαίνω στο φόρουμ μου βγάζει αυτό το μήνυμα η εφαρμογή του Tapatalk.. μπαίνω κανονικά βέβαια αλλά πληροφοριακά ρωταω.

 

Και εμένα το ίδιο μου κάνει..

Κάποια ασυμβατότητα ίσως να είναι , αλλά αφού δουλεύει το αφήνω έτσι..

Nokia 9500, HP 6515 , FC T830 , HTC TYTN II , Samsung i5800 Galaxy 3 , HTC legend , s 6102 , SIII mini , s 7562, Grand Duos.
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο μου κάνει..

Κάποια ασυμβατότητα ίσως να είναι , αλλά αφού δουλεύει το αφήνω έτσι..

 

Ναι δεν αντιλέγω, απλά μήπως οι διαχειριστές θα πρέπει να το φτιάξουν; σε κανένα άλλο φόρουμ δεν μου το κάνει αυτό.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε λίγο εδώ για να μην αναρωτιέσαι

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=277078

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε λίγο εδώ για να μην αναρωτιέσαι

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=277078

 

Το βγάζει και σε μένα ακόμη και μετά από νέα ρομ.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους το βγάζει και φταίει το myphone και όχι το tapatalk.

Δεν σας κάνει εντύπωση που δεν το κάνει με αλλά φόρουμ;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους το βγάζει και φταίει το myphone και όχι το tapatalk.

Δεν σας κάνει εντύπωση που δεν το κάνει με αλλά φόρουμ;

 

Είναι γνωστό....

Και να είμαστε ευχαριστημένοι που ακόμη μπορούμε και το βλέπουμε.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό....

Και να είμαστε ευχαριστημένοι που ακόμη μπορούμε και το βλέπουμε.

 

Γιατί είναι σε φάση να το αφαιρέσουν από το Tapatalk; για ποιόν λόγο; αν φτιάξουν κάποια αξιόλογη εφαρμογή συμφωνώ αλλά όλα τα μεγάλα sites βλέπε xda, androidcentral κτλπ έχουν και δικά τους apps αλλά είναι και στο Tapatalk.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί είναι σε φάση να το αφαιρέσουν από το Tapatalk; για ποιόν λόγο; αν φτιάξουν κάποια αξιόλογη εφαρμογή συμφωνώ αλλά όλα τα μεγάλα sites βλέπε xda, androidcentral κτλπ έχουν και δικά τους apps αλλά είναι και στο Tapatalk.

 

 

Ο editor gnt έχει αναφέρει ότι το φόρουμ δε πρόκειται να δημιουργήσει εφαρμογή.Εμένα αυτό που με προβληματίζει είναι ότι το συγκεκριμένο μήνυμα δε το βγάζει ούτε στο IOS ούτε στα wph.

 

Στη τελική, μη το δίνετε σημασία,αν και δεν επιχείρησα να κάνω διαγραφή δεδομένων.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναρωτησει παλιοτερα. Τις επαφες με τα τηλέφωνα που έχω στη συσκευή πώς θα τα περάσω αυτόματα στο gmail account? Εχω βαλει να κανει sync αλλα δεν τα περναει...
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους το βγάζει και φταίει το myphone και όχι το tapatalk.

Δεν σας κάνει εντύπωση που δεν το κάνει με αλλά φόρουμ;

 

Εμένα μια εβδομαδα περιπου τώρα, και σε εναν ακόμη φίλο, έχει σταματήσει να το βγάζει. Ειμαστε και οι 2 με την προ εκδοση

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια εβδομαδα περιπου τώρα, και σε εναν ακόμη φίλο, έχει σταματήσει να το βγάζει. Ειμαστε και οι 2 με την προ εκδοση

 

ποια έκδοση?εγώ έχω 4.4.12 και το βγάζει συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ξαναρωτησει παλιοτερα. Τις επαφες με τα τηλέφωνα που έχω στη συσκευή πώς θα τα περάσω αυτόματα στο gmail account? Εχω βαλει να κανει sync αλλα δεν τα περναει...

 

Όταν κανεις συνχρονισμο και εχεις φτιαξει λιστες με τις επαφες στη συσκευη αυτες οι λιστες περνανε και στο gmail? Η αναποδη διαδικαδια δλδ να εχω επαφες στο gmail και να θέλω να αποθηκευτούν στη συσκευη πως γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλιως ποιος ο λογος να τις κανει backup στο gmail λογαριασμο σου.

 

Με το που βαλεις το email στο κινητο και συγχρονισει τοτε περνανε ολες οι επαφες και στο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι οι επαφες ηταν αρχικα περασμενες μονο στη συσκευη κσι σε διαφορες ομαδες.οραν πατησα νσ συνχρονισει με το γμαιλ οι επαφες περασαν αλλα οι ομαδες οχι...τι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. υπαρχει εφαρμογη που να αποριπτει κ τις κλησεις τις κανο νικες αλλα και κλησεις με αποκρυψη .κ να δειχνει στην αποκρυψη ομως ποιος μας εχει παρει τηλ ?android εφαρμογη εννοω!
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εφαρμογή που να κάνει την ίδια δουλειά με το greenify?? μιας και η τελευταίο τρέχει σε 4.0 και πάνω... εμάς με την 2.3 μας άφησε στην απ έξω :mad:
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εφαρμογή που να κάνει την ίδια δουλειά με το greenify?? μιας και η τελευταίο τρέχει σε 4.0 και πάνω... εμάς με την 2.3 μας άφησε στην απ έξω :mad:

 

Ακριβώς ιδια οχι αλλα χειροκίνητα με τα Link2sd, advansed task manager pro.

παντα σε ρουτ συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...