Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Color Note και Gnotes...

 

Ευχαριστώ πολύ. νομίζω πως το jorte κάνει αυτό που θέλω. Το a calendar που δοκίμασα. ..όχι!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους :)

 

RecForge Pro:

https://play.google.com/store/apps/details?id=dje073.android.audiorecorder

 

Κορυφαία ποιότητα ήχου και ρυθμίσεις.

 

:respect:

Απλά τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

Έγινε η αναβάθμιση του tapatalk κσι στους χρήστες του παλιού με ολα τα νεα features χωρίς πληρωμή. Μολις το έβαλα. Αντε να συνηθίσουμε τώρα

 

Αν το ήξερα κι εγώ θα περίμενα και δεν θα το ξαναγοραζα. Μια χαρά με βόλευε και το 2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Εχω το μοτορολα ραζρ ι και ενω πεταει το κινητο οταν παω στις επαφες 8στις 10 φορες θα κολησουν οι επαφες κ θα κλεισουν κ μετα τις ξανανοιγω.γισυτο αναρωτιεμαι υπαρχει κανα τετοιο app να απαλαγω απτο μαμα;
Hamurabi
Link to comment
Share on other sites

Τι τους πείραζε να το αφήσουν όπως ειναι; Εγω με το 2 έμπαινα τόσες μέρες γιατί μου την έδινε το swipe στις σελίδες με το 4..
Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος να αγοράσουμε το tapatalk 4, αν ήταν να αναβαθμίσουν το ήδη αγορασμένο tapatalk 2; Δεν είναι για τα χρήματα, το ποσό ήταν μικρότερο του ενός ευρώ αν θυμάμαι καλά, αλλά η κοροϊδία.
Link to comment
Share on other sites

Τι τους πείραζε να το αφήσουν όπως ειναι; Εγω με το 2 έμπαινα τόσες μέρες γιατί μου την έδινε το swipe στις σελίδες με το 4..

 

Εμένα μόνο αυτό μου αρέσει γιατι με βοηθάει λόγο μεγέθους τηλεφώνου

 

 

 

 

 

Ποιος ο λόγος να αγοράσουμε το tapatalk 4, αν ήταν να αναβαθμίσουν το ήδη αγορασμένο tapatalk 2; Δεν είναι για τα χρήματα, το ποσό ήταν μικρότερο του ενός ευρώ αν θυμάμαι καλά, αλλά η κοροϊδία.

Έχεις απόλυτο δίκιο. Οπως και ο φίλος πιο πάνω. Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο της αναβάθμισης αυτή τη στιγμή. Όλοι εκείνοι που αγόρασαν τι να πουν

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Θέλω να μου προτείνετε μια εφαρμογή για υπενθυμίσεις.

 

Να του ορίζω την ώρα που θα χτυπήσει το κινητό και να με ενημερώσει για τη δουλειά που έχω να κάνω.

 

Έχω δοκιμάσει τα jorte. A calendar και το μανισιο ημερολόγιο αλλά αυτά σε υπενθυμίζουν στην αρχή κάθε ημέρας.

 

Το Google now το κάνει και μάλιστα με φωνητική εντολή, επίσης και για ποια μέρα θέλεις, στα αγγλικά βέβαια αλλά μικρό το κακό.

 

Όσο για το tapatalk 2, τι να πω, μας την έφεραν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος να αγοράσουμε το tapatalk 4, αν ήταν να αναβαθμίσουν το ήδη αγορασμένο tapatalk 2; Δεν είναι για τα χρήματα, το ποσό ήταν μικρότερο του ενός ευρώ αν θυμάμαι καλά, αλλά η κοροϊδία.

 

Ακριβώς αυτό που είπες.

Ό,τι και να πούμε τώρα εμείς που αγοράσαμε το 4, δίκαιο θα έχουμε...

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πηρα μόλις βγήκε με την προσφορά οπότε δεν με χάλασε αυτό. Αλλά έπρεπε να αφήσουν το παλιό όπως ειναι για όσους μας βόλευε.

Ναι, το swipe ειναι ωραίο αν δουλεύει σωστά. Αν όμως ξεφύγει λίγο το δάχτυλο και πάει προς αριστερά/δεξιά τότε αλλάζεις σελίδα θες δε θες. Ακόμα και αν κεντραρεις ξανά τη σελίδα δε μένει εκεί.

Εμένα αυτό με χαλάει στο 4

Link to comment
Share on other sites

Έχεις απόλυτο δίκιο. Οπως και ο φίλος πιο πάνω. Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο της αναβάθμισης αυτή τη στιγμή. Όλοι εκείνοι που αγόρασαν τι να πουν

 

 

 

 

 

 

 

Ακριβώς αυτό που είπες.

Ό,τι και να πούμε τώρα εμείς που αγοράσαμε το 4, δίκαιο θα έχουμε...

 

Κι εγώ έχω αγοράσει το 4, μιας και υπήρχε δήθεν προσφορά για όσους αναβαθμίσουν από το 2. Το να παρουσιάζεται το 2 σαν να σταματάει η υποστήριξη του, ας πούμε ότι το δέχομαι, αλλά τώρα το ανανεώνουν κι αυτό. Και ξαναλέω πως δεν είναι για τα χρήματα, αλλά για την τακτική που ακολουθούν.

Link to comment
Share on other sites

Από εσάς το διάβασα για την αναβάθμιση του tapatalk 2. Τόσο δούλεμα πια;

Μια χαρά έκανα τη δουλειά μου. Όταν παρουσιάστηκε ως προσφορά το 4 είπα να το πάρω. Ωραία τα νέα features δε λέω, όμως στο 2 πάντα μου κρατούσε ακριβώς το σημείο που είχα μείνει, την επόμενη φορά που το άνοιγα. Στο 4 ούτε μια φορά. Σε κανένα φόρουμ. Είναι στο περίπου. Συνήθως μερικά ποστς πιο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Παθών και εγώ. Είχα αγοράσει την 4 και είχα και τις 2. Τώρα είναι τα ίδια. Έκανα απεγκατάσταση το 2. Θα στείλω ένα mail πάντως μην μας περνάνε για *******.
Link to comment
Share on other sites

Οι εφαρμογές που κάνουμε εγκατάσταση από το Amazon appstore δεν αναβαθμίζονται όπως αυτές του play store? Πιο συγκεκριμένα είχα εγκαταστήσει το tapatalk 2 από το Amazon γιατί το είχε δωρεάν μια μέρα και δεν βλέπω καμία αναβάθμιση.
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχε αναφερθεί πιο πίσω (έψαξα λίγο αλλά δεν το βρήκα) για μία εφαρμογή όπου μπορείς να έχεις κάποιες εφαρμογές της αρεσκείας σου και να είναι κρυμμένες στο πλάι της οθόνης και με swipe αν πρόσεξα καλά νε εμφανίζονται.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη πάτησα πριν 2 μέρες με το Tapatalk...

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίζονται αλλά μπορεί να αργήσουν 2-3 ημέρες.

(φυσικά αναβαθμίζονται μέσα από την εφαρμογή του Amazon στο μενού my apps και όχι από το play store)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχε αναφερθεί πιο πίσω (έψαξα λίγο αλλά δεν το βρήκα) για μία εφαρμογή όπου μπορείς να έχεις κάποιες εφαρμογές της αρεσκείας σου και να είναι κρυμμένες στο πλάι της οθόνης και με swipe αν πρόσεξα καλά νε εμφανίζονται.

 

Μήπως λες το Pie Control ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχε αναφερθεί πιο πίσω (έψαξα λίγο αλλά δεν το βρήκα) για μία εφαρμογή όπου μπορείς να έχεις κάποιες εφαρμογές της αρεσκείας σου και να είναι κρυμμένες στο πλάι της οθόνης και με swipe αν πρόσεξα καλά νε εμφανίζονται.

 

Δες και το Sidebar Lite

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είχε αναφερθεί πιο πίσω (έψαξα λίγο αλλά δεν το βρήκα) για μία εφαρμογή όπου μπορείς να έχεις κάποιες εφαρμογές της αρεσκείας σου και να είναι κρυμμένες στο πλάι της οθόνης και με swipe αν πρόσεξα καλά νε εμφανίζονται.

 

Δες και το swapps https://play.google.com/store/apps/details?id=com.schiztech.swapps

Link to comment
Share on other sites

 

Φοβερή εφαρμογή. Μόλις την έβαλα. Σε ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το swapps αλλά να χρησιμοποιεί την πάνω μπάρα.Την notification bar? Βασικά έχω βρει κάποιες αλλά με βολεύει αυτό που έχει το swapps να δείχνει τις τελευταίες χρησιμοποιημενες εφαρμογές!
Link to comment
Share on other sites

Παθών και εγώ. Είχα αγοράσει την 4 και είχα και τις 2. Τώρα είναι τα ίδια. Έκανα απεγκατάσταση το 2. Θα στείλω ένα mail πάντως μην μας περνάνε για *******.

 

Όχι mail. Αρνητικό rating στο play με το αντίστοιχο comment.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...