Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το μεγκα επαιξε και σε μενα τελικα, ο αντ1 οχι!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Το μεγκα επαιξε και σε μενα τελικα, ο αντ1 οχι!:mad:

Τέλεια εφαρμογή ! Οσα κανάλια δοκίμασα έπαιξαν μια χαρά και τα μεγάλα φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το κατέβασα από εδώ

Μου άρεσε πολύ η αλλαγή που έκαναν.

 

Παρομοίως, επιτέλους ανανέωση!

Ευχαριστούμε για το link.:)

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος το Greek wpa finder? Ξαφνικά πάω να το ανοιξω και μου πετάει "trial period over"..

 

Δοκίμασε την έκδοση 3.2

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαλει το widgetlocker.

Μερικές φορές οταν ξεκλειδώνω εχει λιγο lag για 2 δεύτερα.

Ετσι γίνεται;

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει λιγο; ξεκλειδωνω το τηλεφωνο και κολλάει. Είναι πολύ σπαστικό. Πρέπει να γίνεται έτσι; Μήπως φταίει που είναι ενεργό συνέχεια;

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος το Greek wpa finder? Ξαφνικά πάω να το ανοιξω και μου πετάει "trial period over"..

 

Το εχω και γω και μου εβγαλε το ιδιο..Κριμα γιατι εινια πολυ ωραιο..υπαρχει τιποτε αλλο παρομοιο?

Dalas - Mi-4c

Rom - sMiui

Kernel - Stock

Root SuperSU | TWRP

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος το Greek wpa finder? Ξαφνικά πάω να το ανοιξω και μου πετάει "trial period over"..

 

Δυστυχως η 4.3 μας τελειωσε,και ητανε παρα πολυ καλη.Η 3.2 εμενα προσωπικα δεν με ''βοηθησε''ποτε.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Μια λύση είναι να αλλάξετε την ημερομηνία πριν τις 31_5_13 και μετά να τρέξεις την εφαρμογή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως κανει ρε παιδια το προγραμμα "Greek wpa finder" μηπως σπαει ασυρματα δικτυα wifi ή καμια σχεση?
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να επιλέξουμε σε καθε ετικέτα ξεχωριστα την ειδοποίηση ώστε να παίρνουμε ενημερώσεις;

 

Απ'ότι είδα στις ρυθμίσεις δεν έχει επιλογή για ειδοποίηση σε συγκεκριμένα μόνο tabs.

Η πλάκα πάντως είναι ότι από τη στιγμή που πέρασα την εφαρμογή, δεν έχω λάβει κανένα email. :p

 

Τι ακριβως κανει ρε παιδια το προγραμμα "Greek wpa finder" μηπως σπαει ασυρματα δικτυα wifi ή καμια σχεση?

 

δεν σπάει, απλά βρίσκει τους default κωδικούς σε κάποια router

Edited by kollatos

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μια λύση είναι να αλλάξετε την ημερομηνία πριν τις 31_5_13 και μετά να τρέξεις την εφαρμογή

 

Δεν δινεις καμια πληροφορια παραπανω?:D

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Δεν δινεις καμια πληροφορια παραπανω?:D

τι παραπάνω να σου πω ? Ο τρόπος που δουλεύει είναι αυτός αν και λίγο ταλαιπωρία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

τι παραπάνω να σου πω ? Ο τρόπος που δουλεύει είναι αυτός αν και λίγο ταλαιπωρία

H έκδοση 3.2 δουλεύει κανονικά αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να την ανεβάσω εδω

Link to comment
Share on other sites

H έκδοση 3.2 δουλεύει κανονικά αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να την ανεβάσω εδω

το θέμα είναι ότι η 3,2 έχει λιγότερα αρχεία περασμένα μέσα σε σχέση με την 3.4

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

H έκδοση 3.2 δουλεύει κανονικά αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να την ανεβάσω εδω

 

Μάλλον αν την ανεβάσεις θα στη σβήσουν....

Αν και δεν το βρίσκω λογικό....Αφού στο play store είχε ανέβει επίσημα και από εκεί την τραβήξαμε....

Τι επειδή δεν υπάρχει στο store αυτή τη στιγμή θεωρείται παράνομη??

Δηλαδή αν ζητήσει κάποιος το adfree δεν μπορούμε να του το δώσουμε επειδή υπήρχε στο store αλλά τώρα όχι πια ???

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αν την ανεβάσεις θα στη σβήσουν....

Αν και δεν το βρίσκω λογικό....Αφού στο play store είχε ανέβει επίσημα και από εκεί την τραβήξαμε....

Τι επειδή δεν υπάρχει στο store αυτή τη στιγμή θεωρείται παράνομη??

Δηλαδή αν ζητήσει κάποιος το adfree δεν μπορούμε να του το δώσουμε επειδή υπήρχε στο store αλλά τώρα όχι πια ???

πιστεύω ότι αν ανέβει μέσω drobox Κλπ δεν θα υπάρχει πρόβλημα, εν αντιθέσει μέσω link από παράνομα ΄΄μαγαζιά΄΄

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι αν ανέβει μέσω drobox Κλπ δεν θα υπάρχει πρόβλημα, εν αντιθέσει μέσω link από παράνομα ΄΄μαγαζιά΄΄

 

Ε τότε ας κάνω εγώ εδώ μια προσπάθεια και αν δεν τους αρέσει και είμαι ενάντια στους κανόνες....ας το διαγράψουν....

Link to comment
Share on other sites

 

Το δοκίμασα και δουλεύει καλύτερα απ ότι περίμενα. Ο server που stream άρουν δεν κολλάει από το λίγο που το είδα αν και αυτό οφείλεται μάλλον στο γεγονός ότι το buffering πρέπει να φτάσει 100% πριν δεις εικόνα (καθυστέρηση).

Η ποιότητα επίσης είναι ψιλό κακή σε ορισμένα κανάλια. Έχει έδαφος για βελτιστοποίηση ακόμα :-)

me > you
Link to comment
Share on other sites

Καποια καλη εφαρμογη για τρεξιμο και περπατημα να καταγραφει μεσω GPS δεδομενα και τη διαδρομη υπαρχει?

Ευχαριστω.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Καποια καλη εφαρμογη για τρεξιμο και περπατημα να καταγραφει μεσω GPS δεδομενα και τη διαδρομη υπαρχει?

Ευχαριστω.

 

Sports tracker free υπάρχουν πάρα πολλές και επί πληρωμή

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα βιβλία play, αλλά δεν μπορώ να ενεργοποίησω την λειτουργία για εισαγωγή αρχείων PDF. Τότε θυμάται πως δεν είναι ενεργοποιημένη η υπηρεσία στην χώρα μου. Υπάρχει κάποιος τρόπος να ενεργοποιηθεί, όπως το music;
Link to comment
Share on other sites

ειχα μια εφαρμογη που μπορουσα να σβησω απο φωτογραφια καποιο προσωπο κλπ δεν θυμαμαι ποιοα ειναι .την ξερει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

ειχα μια εφαρμογη που μπορουσα να σβησω απο φωτογραφια καποιο προσωπο κλπ δεν θυμαμαι ποιοα ειναι .την ξερει καποιος?

Το Touch Retouch φαντάζομαι εννοείς.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...