Jump to content

Κλησεις απο αρι8μο 00359χχχχχχχχ1


sotiros65
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οποτε...

 

Αν προλάβεις το τηλεφώνημα, το σηκώνεις και τους χρεώνεις κανονικότατα..

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την φορα χτυπησε και σε εμενα βουλγαρικος αριθμος. Μισο δευτερολεπτο αναπαντητη. Η φαση ειναι οτι ειμαι Βουλγαρια και εχω και βουλγαρικο αριθμο και ψηνομαι να παρω τηλ να δω ποιος ειναι :p
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αυτη την φορα χτυπησε και σε εμενα βουλγαρικος αριθμος. Μισο δευτερολεπτο αναπαντητη. Η φαση ειναι οτι ειμαι Βουλγαρια και εχω και βουλγαρικο αριθμο και ψηνομαι να παρω τηλ να δω ποιος ειναι :p

 

Πάρε πίσω και αν είναι για δουλειά στο ''Ελλάντα'' , να πεις ''Εγκώ ντεν μένει Ελλάντα, τέλει τίποτα άλλο από μένα?(πονηρο??)''

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σήμερα δέχτηκα αναπάντητη 12 το πρωί απο 00359988674068 . ήταν τόσο γρήγορη που δε μπόρεσα να το σηκώσω.

Γιατί όμως να θέλουν όμως απλά να μας χρεώσουν όπως χρεώνεται μια κλήση εξωτερικού??

Εγώ προσωπικά το κινητό μου το έχω μόνο σε πολύ κοντινούς και μου φαίνεται παράξενο ..

Αυτό έχει συμβεί μόνο σε χρήστες κοσμοτέ??

Link to comment
Share on other sites

και εγώ σήμερα δέχτηκα αναπάντητη 12 το πρωί απο 00359988674068 . ήταν τόσο γρήγορη που δε μπόρεσα να το σηκώσω.

Γιατί όμως να θέλουν όμως απλά να μας χρεώσουν όπως χρεώνεται μια κλήση εξωτερικού??

Εγώ προσωπικά το κινητό μου το έχω μόνο σε πολύ κοντινούς και μου φαίνεται παράξενο ..

Αυτό έχει συμβεί μόνο σε χρήστες κοσμοτέ??

 

Εχω σοκαριστεί κι εγώ, αλλά με την αντίδραση των ανθρώπων.

Όλοι, μα όλοι θέλουν (και παίρνουν πίσω) να μιλήσουν.

Χρειάζεται ανάλυση από ειδικούς.

Αγγίζονται ευαίσθητες πτυχές της ψυχής των ανθρώπων.

Link to comment
Share on other sites

6:36πμ το πρωί +359892011149 , δεν το σήκωσα γιατί κοιμόμουν.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

18:00 νταν με πήραν από το +359988218658 στο κινητό μου (Wind). Ούτε που πρόλαβε να ακουστεί, το είδα σαν αναπάντητη. Εννοείται ότι δεν παίρνω πίσω, απλά βάζω εδώ τον αριθμό...
LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα 12:40, Βουλγαρία , +359886176997, σε Voda ,μισό χτύπημα , σας δίνω το νούμερο να πάρετε εσείς την έτσι ...

 

είχα και άλλα , αλλά τα έσβησα . Τώρα είδα το νήμα .

 

Edit : 22/12/13 ,11:12 , Βουλγαρία , 359882086203

Edited by mimo

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα σε όλους! Μάλλον για χρόνια πολλά με καλούν και εμένα αυτές τις μέρες.

+359 88 570 4070

Και το αστείο είναι πως πριν μία εβδομάδα μου κλέψανε το ποδήλατο από το σπίτι και τρώγομαι να πάρω μήπως θέλουν λύτρα... :dash:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα σοβαρό, μη μασάτε ρε παιδιά. Απλά οι γείτονές μας οι Βούλγαροι είναι, που μας παίρνουν για χρόνια πολλά. :lol: :p
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα σοβαρό, μη μασάτε ρε παιδιά. Απλά οι γείτονές μας οι Βούλγαροι είναι, που μας παίρνουν για χρόνια πολλά. :lol: :p

 

Και εμείς οι γάιδαροι δεν τους παίρνουμε για χρόνια πολλά, αυτοί πρέπει να φάνε τις μονάδες τους:p:p

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Έχουν ειπωθεί πολλά για αυτές τις κλήσεις. Βουλγάρες που ψάχνουν τρόπο εργασίας στην Ελλάδα, απάτες που σου κλέβουν μονάδες (χρεώνουν) το κινητό, ότι θες!
Ολυμπιακός Θύρα 7 - Ultras Gate 7!
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι οι αναπάντητες γίνονται κυρίως σε αριθμούς COSMOTE. Κάποιος που να έχει αριθμό άλλης εταιρείας έχει δεχθεί αναπάντητη?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εχθες το βραδυ μου εκαναν και εμενα μια αναπαντητη απο αυτο τον αριθμο:00359892007440 στις 2:03 το πρωι.Φυσικα και δεν πηρα πισω.Cosmote εχω και εγω.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδιά εμένα με κάλεσαν σήμερα 4φορές σήμερα στις 3:40 όταν πήρα πίσω επειδή είχα πρόγραμμα προς όλους τους εθνικούς προορισμούς τους πήρα πίσω δεν απαντούσαν,τους ξαναπήρα και ακουγότανε φασαρία και χαμός και κάτι πυροβολισμοί και μια πνιγμένη φωνή γυναίκας που να λέει help me.Στην αρχή τρόμαξα αλλά μετά κατάλαβα πως ο τυπάς είχε βάλει το youtube γιατί ακούστηκε ο ήχος κλήσης Skype και σταμάτησαν οι πυροβολισμοί και ο χαμός.Και μετά έκλησε το τηλέφωνο καθώς έγινε ρεζίλη.Παιδία θέλω να ρωτήσω κάτι πως μπορώ να φτίαξω δικό μου Thread γιατί θέλω να μιλήσω για μια άλλη τηλεφωνική απάτη???Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα με κάλεσαν σήμερα 4φορές σήμερα στις 3:40 όταν πήρα πίσω επειδή είχα πρόγραμμα προς όλους τους εθνικούς προορισμούς τους πήρα πίσω δεν απαντούσαν,τους ξαναπήρα και ακουγότανε φασαρία και χαμός και κάτι πυροβολισμοί και μια πνιγμένη φωνή γυναίκας που να λέει help me.Στην αρχή τρόμαξα αλλά μετά κατάλαβα πως ο τυπάς είχε βάλει το youtube γιατί ακούστηκε ο ήχος κλήσης Skype και σταμάτησαν οι πυροβολισμοί και ο χαμός.Και μετά έκλησε το τηλέφωνο καθώς έγινε ρεζίλη.Παιδία θέλω να ρωτήσω κάτι πως μπορώ να φτίαξω δικό μου Thread γιατί θέλω να μιλήσω για μια άλλη τηλεφωνική απάτη???Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

αριστερά πάνω σε κάθε υποενότητα(πχ. εδώ είναι η υποενότητα της κοσμοτέ) υπάρχει ένα κουμπί που γράφει "ΝΕΟ ΘΕΜΑ". Πατάς και γράφεις

Link to comment
Share on other sites

αριστερά πάνω σε κάθε υποενότητα(πχ. εδώ είναι η υποενότητα της κοσμοτέ) υπάρχει ένα κουμπί που γράφει "ΝΕΟ ΘΕΜΑ". Πατάς και γράφεις
Ευχαριστώ!!!

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν πάλι τα 00359..... αναπάντητη στις 23:30 σε μένα και χτες σε έναν φίλο στις 01:00

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Εχω δωσει το τηλ στο ιντερνετ δεχτηκα και εγω κλεισει χθες στις 1 το βραδυ ναι ειναι απο αλλη χωρα απλα μην καλειτε πισω θα σας χρεωσει ασχημα. κατα τα αλλα απλα ψαχνιυν θυματα αν δεν καλεσεται πισω δεν εγινε κατι:happy:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το μεσημέρι δέχτηκα και εγώ για δεύτερη φορά μια κλήση από. Βουλγαρία αλλά περίεργος σε εμένα χτύπησε αρκετές φορές. Παρόλα αυτά δεν απάντησα φυσικά. Το νούμερο είναι αυτό

 

00359875314997

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά

είχα και εγώ σήμερα από 1 αναπάντητη του δευτερολέπτου από αριθμό βουλγαρίας και στους δύο μου αριθμούς οι οποίοι έχουν διαφορά μόνο στο τελευταίο ψηφίο...

συμπτωματικά σήμερα περίμενα τηλεφώνημα από τον αδερφό μου ο οποίος λείπει Γερμανία και θα έπαιρνε νέο τηλ. αριθμό... οπότε μόλις είδα τις αναπάντητες και στους δύο μου αριθμούς (χωρίς να δώ αν είναι γερμανικός ο αυτόματος κωδικός) κατάλαβα πως είναι ο αδερφός μου και τον κάλεσα...

 

οπότε κλήση σε 00359...

και απαντάει μια (κυρία)

-00359....αλλό?

-(εγώ ξαφνιασμένος).... παρακαλώ ποιος είναι?

-00359.... ποιός είσαι?

-(εγώ το θύμα :) ).... εσύ ποια είσαι και γιατί μου έκανες αναπάντητη?

-00359.... (με σπασμένα Ελληνικά) εγώ ψάχνω γιαγιά , άντρα

-()και της το έκλεισα:D

 

οπότε κατάλαβα πως η κυρία έψαχνε για μια γιαγιά :p με αντρικές ικανότητες :p κάνοντας αδέσποτες κλήσεις στο ΕΛλαΝτΑ.

 

την αλήθεια θα την μάθω όμως όταν λάβω τον λογαριασμό γιατί υπάρχει και το ενδεχόμενο να είναι παγίδα :wacko: και καλείς σε αριθμό υψηλής χρέωσης... :cry:

 

ελπίζω να πήρε το μήνυμα της η βουλγάρα (κυρία) και να μην ενοχλήσει ξανά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...