Jump to content

Κλησεις απο αρι8μο 00359χχχχχχχχ1


sotiros65
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά

είχα και εγώ σήμερα από 1 αναπάντητη του δευτερολέπτου από αριθμό βουλγαρίας και στους δύο μου αριθμούς οι οποίοι έχουν διαφορά μόνο στο τελευταίο ψηφίο...

συμπτωματικά σήμερα περίμενα τηλεφώνημα από τον αδερφό μου ο οποίος λείπει Γερμανία και θα έπαιρνε νέο τηλ. αριθμό... οπότε μόλις είδα τις αναπάντητες και στους δύο μου αριθμούς (χωρίς να δώ αν είναι γερμανικός ο αυτόματος κωδικός) κατάλαβα πως είναι ο αδερφός μου και τον κάλεσα...

 

οπότε κλήση σε 00359...

και απαντάει μια (κυρία)

-00359....αλλό?

-(εγώ ξαφνιασμένος).... παρακαλώ ποιος είναι?

-00359.... ποιός είσαι?

-(εγώ το θύμα :) ).... εσύ ποια είσαι και γιατί μου έκανες αναπάντητη?

-00359.... (με σπασμένα Ελληνικά) εγώ ψάχνω γιαγιά , άντρα

-()και της το έκλεισα:D

 

οπότε κατάλαβα πως η κυρία έψαχνε για μια γιαγιά :p με αντρικές ικανότητες :p κάνοντας αδέσποτες κλήσεις στο ΕΛλαΝτΑ.

 

την αλήθεια θα την μάθω όμως όταν λάβω τον λογαριασμό γιατί υπάρχει και το ενδεχόμενο να είναι παγίδα :wacko: και καλείς σε αριθμό υψηλής χρέωσης... :cry:

 

ελπίζω να πήρε το μήνυμα της η βουλγάρα (κυρία) και να μην ενοχλήσει ξανά...

Δηλαδή τί το περίεργο έψαχνε η κυρία???Έψαχνε μια βιονική γιαγιά η οποία θα ήταν μεν γιαγιά αλλά με skills άντρα

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πες μας τον αριθμο και θα σου πουμε εαν ειναι «υψηλης» χρεωσης...

 

Και πώς τον ξέρεις; Αφού συνέχεια παίρνουν απο διαφορετικούς...:(

Link to comment
Share on other sites

Και πώς τον ξέρεις; Αφού συνέχεια παίρνουν απο διαφορετικούς...:(

 

Απο την μορφη που εχει...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Απο την μορφη που εχει...

Μολις πριν ενα τεταρτακι με πηραν απο το εν λογω αριθμο, ημουν μεσα κ δεν το ακουσα καν αν χτυπησε. Γυρναω στο δωματιο, βλεπω μια αναπαντητη με πολλα νουμερα, Googlαρω κ βρεθηκα εδω! Ο,τι να ναι!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πριν απο καμιά ώρα δέχτηκα κ εγώ μια αναπάντητη κλήση από αυτόν τον αριθμό:

00359 887964073

Ισα που το άφησαν να χτυπήσει, ο μόνος λόγος που το άκουσα είναι γιατί εκείνη τη στιγμη έτυχε κ μιλούσα κ χτύπησε σα δεύτερη γραμμή. Μεχρι να απομακρύνω το ακουστικό απο το αυτί μου κ να δω ποιος ειναι ειχε σταματησει. Ειδα αυτο το τεραστιο νουμερο κ απο κατω εγραφε Βουλγαρία. Μιας κ δεν έχω κανενα γνωστο στη Βουλγαρία είπα να το googlαρω και ετσι βρεθηκα εδω...

Αν ξαναπαρουν να το σηκωσω ή υπαρχει περίπτωση να χρεώνομαι ακομα κ όταν καλούν αυτοί?? :confused:

Τέλος, να προσθέσω ότι κ εγώ cosmote έχω, παίζει κάτι με την εταιρεία? Μονο στην cosmote συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Πριν απο καμιά ώρα δέχτηκα κ εγώ μια αναπάντητη κλήση από αυτόν τον αριθμό:

00359 887964073

Ισα που το άφησαν να χτυπήσει, ο μόνος λόγος που το άκουσα είναι γιατί εκείνη τη στιγμη έτυχε κ μιλούσα κ χτύπησε σα δεύτερη γραμμή. Μεχρι να απομακρύνω το ακουστικό απο το αυτί μου κ να δω ποιος ειναι ειχε σταματησει. Ειδα αυτο το τεραστιο νουμερο κ απο κατω εγραφε Βουλγαρία. Μιας κ δεν έχω κανενα γνωστο στη Βουλγαρία είπα να το googlαρω και ετσι βρεθηκα εδω...

Αν ξαναπαρουν να το σηκωσω ή υπαρχει περίπτωση να χρεώνομαι ακομα κ όταν καλούν αυτοί?? :confused:

Τέλος, να προσθέσω ότι κ εγώ cosmote έχω, παίζει κάτι με την εταιρεία? Μονο στην cosmote συμβαίνει?

Βασικά καλούν αριθμούς ελληνικής κοσμοτέ επειδή ο αριθμός ανήκει στην γκλομπουλ!!!

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βγάλει ανακοίνωση η cosmote γιἀυτούς τους αριθμούς που σου κάνουν μια αναπάντητη και περιμένουν θύματα να καλέσουν πίσω! Απλά μην δίνεται σημασία διαγράψτε την κλήση, μην τυχόν και πατήσετε κατα λάθος, και δεν θα έχετε πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Βρηκα κι εγω αναπαντητη απο το 00359887964073 στις 3.09 τα ξημερωματα. Φυσικα ουτε το σηκωσα ουτε και πηρα πισω.
Καλά έκανες εγώ όταν με πήραν το σήκωσα αμέσως και μου έλεγαν σε σπαστά ελληνικά.Το συντρομιτή που καλέσατε δεν υπάρχει.Λες και θα τους πίστευα καθώς δεν ήταν κανονικά ελληνικά και από πίσω μια κυρία απέγγελνε την Ιλιάδα γιατί συνεχώς γκάριζε και φώναζε Μιέτ και μιέτ!!!

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
11.56 πμ από αριθμό 00359884787049. Cosmoκάρτα έχω, ούτε που άκουσα να χτυπάει.

MyPhones: Nokia 2110i, Nokia 6150, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N70, Nokia N73ME, Nokia 5800XM, Nokia C7, Nokia L920 (Win10), Nokia L625 (Win8.1), Microsoft L640, Microsoft L640XL, Microsoft L950DS, Xiaomi Pocophone F1, Xiaomi Poco F2 Pro, Xiaomi Poco F4

MyBands: Xiaomi Mi Band 2, 3, 4, Honor Watch ES, Huawei Watch Fit

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο και μένα

 

Aπο Βουλγαρία ειναι.Μπορεί να καλούν κάποια κινητά που ήξεραν τους παλιούς κατόχους και τώρα να έχουν φτάσει στα χέρια σας.

Link to comment
Share on other sites

Aπο Βουλγαρία ειναι.Μπορεί να καλούν κάποια κινητά που ήξεραν τους παλιούς κατόχους και τώρα να έχουν φτάσει στα χέρια σας.

 

Καμία σχέση. Κόλπο είναι για να τους καλέσεις όταν κάτι να χρεώσουν 30ευρα...

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση. Κόλπο είναι για να τους καλέσεις όταν κάτι να χρεώσουν 30ευρα...

 

Η απλά να βρουν δουλειά στην Ελλάδα ή τον ''άνδρα/γυναίκα της ζωής του/της'' Ναι το έχω ακούσει και αυτό!

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Μόλις έλαβα μια κλήση στις 23:00 απο το 00359893894043 . Φυσικά αναπάντητη και φυσικά Βουλγαρία .....

For the record εχω cosmote. Εννοείτε οτι το νούμερο μπαίνει στην blacklist του κινητού.

Απλά ενημερώνω για να μείνει ως καταχώρηση στο forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Χθες δέχθηκα μια κλήση από το +44 70 8680 7847. Χτύπησε για λίγα δευτερόλεπτα και μετά έκλεισε. Δεν το σήκωσα. Έχει δεχτεί κανείς κλήση από αυτό τον αριθμό; Δείχνει να είναι από Ηνωμένο Βασίλειο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...