Jump to content

Newman N2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://i1219.photobucket.com/albums/dd433/load85/phones/newman-n2_zpsc344d0ab.jpg

 

Χρήσιμες οδηγίες

- Οδηγίες εγκατάστασης ROM

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σίγουροι για την απουσία dual sim?Βλέπω micro sim...

 

Ναι σιγουρα ετσι ειναι άλλωστε Samsung Exynos 4412 Quad Core δεν ειναι για dual sim.dual sim Quad Core σε 2 μηνες 100% κινεζικο http://www.youtube.com/watch?v=GY097muRDXg.Απο μια γρηγορη δοκιμη που του εκανα στην χωρα του ετρωγε την μπαταρια νερακιιιιι.Ισως επειδη ηταν demo θελω να πιστευω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα παιδια πολυ καλη τιμη το εχει παρει καποιος/?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια πολυ καλη τιμη το εχει παρει καποιος/?

 

Ακόμα σε προπαραγγελία είναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ειχα προσεξει καθολου οτι ελεγε προπαραγγελια,οποτε περιμενουμε ακομα...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα υπάρχει διαθέσιμο το freelander i20 ειναι το ιδιο με το newman n2.Αξιζει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα υπάρχει διαθέσιμο το freelander i20 ειναι το ιδιο με το newman n2.Αξιζει?

 

Πάνω κάτω το ίδιο είναι. Τα πλαστικά πάντως είναι διαφορετικά.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια λεω να παρω το newman n2 απ οτι βλεπω εχει 771 ram ενω το freelander 657-677 kati τετοιο.τι λετε/.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εδω και λιγες μερες ειναι διαθεσιμο πλεον και αυτο σε etotalk οπως βλεπω αλλα δεν εχω δει καποιο βιντεο στο youtube για να με πεισει για τις αποδοσεις του και ειναι σιγουρο πως single sim

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το επίσημο site για το Newman http://www.newsmyglobal.com/

Εγώ το παρήγγειλα σήμερα από minideal.net στα 300 $. Σήμερα επίσης μου έδωσαν και tracking number με Singapore Post για βίντεο με επιδόσεις μπορείτε να δείτε αυτά τα 2

 

Link to comment
Share on other sites

φαινετε παρα πολυ καλο το κινητο και ενδιαφερωμαι πολυ να το παρω.Το android-sale απο οτι βλεπω φαινετε να το εχει αρκετα φθηνο αλλα δεν ξερω κατα ποσο πολυ ειναι αξιοπιστο ας μας πει καποιος που ξερει καλυτερα.Τωρα πλεον ειναι διαθεσιμο ετσι?

Αντε με το καλο και περιμενουμε εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Μόλις μου έρθει θα κάνω ένα full review εδώ! Ίδια τιμή το έχει το android-sale 299.99 $ δολάρια (περίπου 225 €). Δεν το ξέρω σαν site (ούτε βέβαια και το minideal.net ήξερα απλά είπα να εμπιστευτώ γνώμες παιδιών από εδώ) οπότε ας μας πουν όσοι έχουν πάρει κάτι από εκεί.
Link to comment
Share on other sites

φαινεται πολυ καλο κινητο πραγματικα αλλα εγω εχω παραγγειλει κανα 2 εβδομαδεσ το huawei g600 παντως οποιος το παρει θα το χαρει πραγματικα το newman n2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Μόλις μου έρθει θα κάνω ένα full review εδώ! Ίδια τιμή το έχει το android-sale 299.99 $ δολάρια (περίπου 225 €). Δεν το ξέρω σαν site (ούτε βέβαια και το minideal.net ήξερα απλά είπα να εμπιστευτώ γνώμες παιδιών από εδώ) οπότε ας μας πουν όσοι έχουν πάρει κάτι από εκεί.

 

ναι θα μας βοηθουσε παρα πολυ πιστευω το review εγω παντως σκεφτομαι να το παραγγειλω στα κοντα

Εσενα ποτε σου ερχετε?

Link to comment
Share on other sites

ναι θα μας βοηθουσε παρα πολυ πιστευω το review εγω παντως σκεφτομαι να το παραγγειλω στα κοντα

Εσενα ποτε σου ερχετε?

 

Μακάρι να ήξερα! Ελπίζω γρήγορα γιατί είμαι με ένα sony ericsson w205 (έδωσα το iphone 4 που είχα στην γυναίκα μου :) ) Λογικά σε 15-20 μέρες πιστεύω να είναι εδώ. Το θετικό είναι οτι εχτές έκανα την παραγγελία (είχα μιλήσει στο live chat στο minideal και μου είπαν οτι είναι διαθέσιμο), την ίδια ημέρα μου έδωσαν tracking number και σήμερα το πρωί εμφανίστηκε και στο Site της singapore post (ως information received βέβαια).

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να ήξερα! Ελπίζω γρήγορα γιατί είμαι με ένα sony ericsson w205 (έδωσα το iphone 4 που είχα στην γυναίκα μου :) ) Λογικά σε 15-20 μέρες πιστεύω να είναι εδώ. Το θετικό είναι οτι εχτές έκανα την παραγγελία (είχα μιλήσει στο live chat στο minideal και μου είπαν οτι είναι διαθέσιμο), την ίδια ημέρα μου έδωσαν tracking number και σήμερα το πρωί εμφανίστηκε και στο Site της singapore post (ως information received βέβαια).

 

Ρωτησε το minideal αμα εχει ελληνικο μενυ(Ελληνικα),ελληνικο πληκτρολογιο και ελληνικους χαρτες?Γιατι με ενδιαφερει πολυ αυτο.Και πως θα στο στειλουμε σαν δωρο?Και αναγραφωμενη τιμη λιγοτερη ας πουμε η αλλιως?

Link to comment
Share on other sites

Ρωτησε το minideal αμα εχει ελληνικο μενυ(Ελληνικα),ελληνικο πληκτρολογιο και ελληνικους χαρτες?Γιατι με ενδιαφερει πολυ αυτο.Και πως θα στο στειλουμε σαν δωρο?Και αναγραφωμενη τιμη λιγοτερη ας πουμε η αλλιως?

 

Από ότι έχω δει σε review ελληνικό μενού έχει (πληκτρολόγιο και να μην έχει βάζεις ένα από Play), για χάρτες δεν νομίζω να έχει αλλά προ εγκατεστημένους αλλά μπορείς προφανώς να βάλεις οτι θέλεις. Σχετικά με το δώρο τους το ζήτησα στο live chat να το σημειώσουν. Το αν θα το κάνουν τελικά είναι άλλη ιστορία... :)

 

Το καλύτερο review που βρήκα και έγινε εχτές 17/01 είναι εδώ: http://www.gizchina.com/2013/01/17/newman-n2-review/

Το κακό σε αυτό το review είναι οτι δεν μπορώ να περιμένω τώρα μέχρι να έρθει.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...