Jump to content

[Note series] Αξεσουάρ γενικά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παντως επιβεβαιώνω το προβλημα με το φλας με την αυθεντική θηκη tpu.....

Πιο πρόβλημα είναι αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ακριβο φιλε μου. Γιατι τοση διαφορα?

Πραγγειλα ενα με 1.27 ευρω απο ebay και θα δω αν μας κανει και σας ενημερωνω.

 

Πηρα 2 τετοια απο ebay και το ενα δεν επαιζε καθολου,ενω το αλλο διαβαζε το στικακι αλλα μολις πηγαινα να αντιγραψω το χανε..Τα πεταξα!!

Εννοειται οτι 14 ειναι παρα πολλα ομως!

Link to comment
Share on other sites

Πηρα 2 τετοια απο ebay και το ενα δεν επαιζε καθολου,ενω το αλλο διαβαζε το στικακι αλλα μολις πηγαινα να αντιγραψω το χανε..Τα πεταξα!!

Εννοειται οτι 14 ειναι παρα πολλα ομως!

Τρεις καφέδες είναι... Προτιμάς να ρισκάρεις να συνδέεις το πανάκριβο Note II με αμφιβόλου ποιότητας προϊόντα από eBay; Εγώ πάντως και 30 € να έκανε θα έπαιρνα το Samsung.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχει κανείς τον φορτιστή αυτοκινήτου? Για το ΙΙ είναι ο ίδιος που κυκλοφορεί και για το Note I? Έχω έναν της HTC που τον είχα για το Desire και φόρτιζα και ό,τι άλλο με microUSB και θέλω να δω τα στοιχεία του. Επίσης, για car mount τι προτείνετε? Είδα της Samsung και μου άρεσε αλλά παίρνω για αεραγωγό γιατί με ενοχλεί να είναι στο τζάμι.. ή τουλάχιστον αυτό πιστεύω, δεν έχω αγοράσει ποτέ για το τζάμι.

Και κάτι τελευταίο (για την ώρα..:p), καμιά θήκη να χωράει το Note με την polycarbonate πάνω? Το pouch εννοείται πως δεν το παίρνει και θα ήθελα μια που να το χωράει όταν του βάζω τη άλλη.

 

Μια απο τις δουλειες του φορουμ ειναι να κερδιζουμε απο την εμπειρια των αλλων, ετσι θα σας πω οταν ερθει, αν κανει μηπως γλυτωσουν καποιοι φιλοι χρηματα, τουλαχιστον απο αυτο που θα δοκιμασω εγω.

 

Φιλικα παντα.

Κανένα θέμα, δεν το συζητώ. Ο καθένας έχει τη νοοτροπία του και υπάρχουν σίγουρα περιπτώσεις που κερδίζεις. Προσωπικά να παίζω με καλώδια για 10€ σε ένα τηλέφωνο τον 600€, δεν το κάνω. Μια φορά στη ζωή μου λυπήθηκα να δώσω 32 ευρώ για τη μπαταρία στο 2,5 ετών Desire μου, βρήκα μια στα 17€, την πήρα και τελικά την πλήρωσα 50€ γιατί βγήκε fake και αναγκάστηκα να πάρω κ την άλλη στο τέλος. Οκ, εγώ είμαι υπερβολική στα αξεσουάρ και το κάνω γιατί μ' αρέσει το σπορ. Αλλά για ό,τι συνδέεται με τη συσκευή, δεν το ρισκάρω. Τώρα για car mounts κλπ, δεν τίθεται θέμα.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Βάση αυτοκινήτου, για παρμπρίζ, που να περιστρέφεται ώστε να το έχεις είτε κάθετα (σαν τηλ) είτε οριζόντια (σαν gps) ποια προτείνετε;;; Θα ήθελα μια universal (αλλά ποιοτική) που να χωράει τόσο το τεράστιο Note 2 με θήκη, όσο και το μικρό Galaxy S της γυναίκας μου, ώστε στο κοινό αυτοκίνητο να βολεύει και τους δύο.
Link to comment
Share on other sites

Βάση αυτοκινήτου, για παρμπρίζ, που να περιστρέφεται ώστε να το έχεις είτε κάθετα (σαν τηλ) είτε οριζόντια (σαν gps) ποια προτείνετε;;; Θα ήθελα μια universal (αλλά ποιοτική) που να χωράει τόσο το τεράστιο Note 2 με θήκη, όσο και το μικρό Galaxy S της γυναίκας μου, ώστε στο κοινό αυτοκίνητο να βολεύει και τους δύο.

 

Δες της exogear την exomount 2. Εγω εχω exomount 1. Απο αμαζον την ειχα παρει για το hd2 περιπου 35 ευρω. Γουγλαρε την σε ελληνικα φορουμ να δεις κανα review.

Link to comment
Share on other sites

Τρεις καφέδες είναι... Προτιμάς να ρισκάρεις να συνδέεις το πανάκριβο Note II με αμφιβόλου ποιότητας προϊόντα από eBay; Εγώ πάντως και 30 € να έκανε θα έπαιρνα το Samsung.

 

Συμφωνω μαζι σου, ουτε και εγω θελω να χρησιμοποιω αγνωστου προελευσεως καλωδια στο εργαλειο μας, αλλα οταν σου ζητανε 30€ με 40€ για το MHL καλωδιο γιατι να μην το παρεις απο εδω http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313&_nkw=N7100+mhl&_sacat=0&_from=R40 ; Και μην μου πειτε για φορους, ενοικια και λογαριασμους που εχουν τα καταστηματα γιατι και εγω εχω μαγαζι και ξερω, και σε καμια περιπτωση δεν εννοω οτι το καταστημα το αγοραζει 6- 7 ευρω και το πουλαει 30€. Απλα φταιει και το συστημα που για να ερθει κατι Ελλαδα πρεπει να περασει απο 10 χερια και να βγαλουν ολοι κατι.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω μαζι σου, ουτε και εγω θελω να χρησιμοποιω αγνωστου προελευσεως καλωδια στο εργαλειο μας, αλλα οταν σου ζητανε 30€ με 40€ για το MHL καλωδιο γιατι να μην το παρεις απο εδω http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313&_nkw=N7100+mhl&_sacat=0&_from=R40 ; Και μην μου πειτε για φορους, ενοικια και λογαριασμους που εχουν τα καταστηματα γιατι και εγω εχω μαγαζι και ξερω, και σε καμια περιπτωση δεν εννοω οτι το καταστημα το αγοραζει 6- 7 ευρω και το πουλαει 30€. Απλα φταιει και το συστημα που για να ερθει κατι Ελλαδα πρεπει να περασει απο 10 χερια και να βγαλουν ολοι κατι.

Σίγουρα δεν απορρίπτουμε το eBay, απλά αγοράζουμε με προσοχή και βεβαιωνόμαστε ότι τα προϊόντα είναι αυθεντικά της Samsung. Αυτό που εννοούσα είναι ότι δεν θα αγόραζα ποτέ no-name USB OTG καλώδιο για το Note II μου, ακόμα και τζάμπα να μου το έδιναν. Προτιμώ να δώσω 14 € και να είμαι σίγουρος. Τώρα αν το βρω 5 € στο eBay και είμαι απόλυτα σίγουρος ότι είναι το αυθεντικό της Samsung τότε θα το πάρω από eBay. Τα ποσά είναι αστεία για να ρισκάρουμε να χαλάσουμε το νοτέλι μας για να γλιτώσουμε 10 €.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα ενα OTG στα 1.27 ευρω, η χασουρα αυτη θα ειναι . Εσεις μου δινετε παραδειγματα της ταξης των 50 και 30 ευρω...

Στην τελικη αν δεν κανεει, τι θα χασω...? Δεν νομιζω οτι μπορει και να χαλασει το NOTE 2 . Ισα ισα που μπορει και να εχω κερδισει...τρεις καφεδες...γιατι οχι...

Καλη χρονια να εχουμε φιλοι μου.

Με υγεια πανω απο ολα .:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα ενα OTG στα 1.27 ευρω, η χασουρα αυτη θα ειναι . Εσεις μου δινετε παραδειγματα της ταξης των 50 και 30 ευρω...

Στην τελικη αν δεν κανεει, τι θα χασω...? Δεν νομιζω οτι μπορει και να χαλασει το NOTE 2 . Ισα ισα που μπορει και να εχω κερδισει...τρεις καφεδες...γιατι οχι...

Καλη χρονια να εχουμε φιλοι μου.

Με υγεια πανω απο ολα .:)

 

Αν σου χαλάσει την micro usb θα έχεις πρόβλημα και μεγάλο μάλιστα. Ενα που έχω εγω απο τον καιρό του Sii μπαίνει και βγαίνει με τεράστια δυσκολία. Ψάχνω επειγόντως για καλύτερο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετό ψάξιμο κατέληξα στα ακόλουθα:

 

1. Vikuiti ADQC27 SCREEN PROTECTOR by 3M for Samsung Galaxy Note 2, crystal-clear, anti-reflective, scratch-resistant, easy mountable, 100% fits. Το έχω επί 3ετία στο galaxy s και έχει τα εξής φοβερά πλεονεκτήματα: ι) 3 χρόνια μετά είναι πρακτικά άφθαρτο! ιι) Πολύ καλή οπτική, δεν δυσχεραίνει καθόλου τη χρήση. ιιι) Είναι πιο "βαρύ-σκληρό" από τα συνηθισμένα με αποτέλεσμα να τοποθετείται εύκολα και χωρίς φυσαλίδες. Tip Τοποθέτησης: Επιλέξτε δωμάτιο καθαρό και ξεσκονισμένο. Φορέστε ρούχα που δεν μαδάνε. Απλώστε στο τραπέζι ζελατίνα που ηλεκτροστατικά μαζεύει την αιωρούμενη σκόνη. Καθαρίστε τέλεια την οθόνη υπό καλό φωτισμό, να μην έχει ούτε έναν κόκκο σκόνη, αυτό είναι το σημαντικό. Εφαρμόστε το screen protector γρήγορα αλλά πολύ προσεχτικά ώστε να κάτσει καλά, ξεκινώντας να το ευθυγραμμίζεται από την κάτω ή την άνω πλευρά. Αν το κολλήσετε και το ξεκολλήσετε για να το ξανακολλήσετε σωστά, μάλλον θα έχει αρπάξει σκόνη και πλέον η εφαρμογή δεν θα είναι τέλεια.

 

2. Manna Black Ultra Slim Samsung Galaxy Note 2 N7100 Flip Case Cover | High-Quality Genuine Leather | Stand Function Την επέλεξα επειδή με ενδιέφερε το stand function (landscape). Επίσης παρέχει καλή προστασία και δεν δείχνει πολύ ογκώδης. Δεν επέλεξα την θήκη της samsung που αντικαθιστά το πίσω καπάκι, διότι δεν προσφέρει προστασάι στην περιμετρική στεφάνη του κινητού. Επίσης δεν επέλεξα κλασσική θήκη που αφήνει την οθόνη απροστάτευτη, διότι λόγω μεγέθους οθόνης εκτιμώ ότι κινδυνεύει περισσότερο.

 

3. OSO Space Mount 2 -Dash Grip Universal in Car Mobile Phone & GPS Holder Βάση αυτοκινήτου. Την επέλεξα διότι κάνει για πολλά μεγέθη (άνοιγμα έως >9cm) και στο αυτοκίνητο εξυπηρετεί και το note 2 και το galaxy s και περιστρέφεται.

 

4. Plantronics Voyager Pro HD Bluetooth Headset - Black Με bluetooth είχα πάντα πρόβλημα ότι είτε δεν με ακούγανε καλά είτε δεν τους άκουγα καλά, σε σύγκριση με κλήση απευθείας από κινητό. Το συγκεκριμμένο φαίνεται κορυφαίας ποιότητας, θα το δοκιμάσω και θα σας πω, αλλά εκτιμώ ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Προτίμησα το περσινό από το φετινό μοντέλο (Plantronics Voyager Legend Headset) διότι ενώ το περσινό φορτίζει με micro-usb το φετινό έχει ειδική υποδοχή (που το θεωρώ απαράδεκτο) ...κατά τα άλλα είναι σχεδόν ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αγορασα ενα OTG στα 1.27 ευρω, η χασουρα αυτη θα ειναι . Εσεις μου δινετε παραδειγματα της ταξης των 50 και 30 ευρω...

Στην τελικη αν δεν κανεει, τι θα χασω...? Δεν νομιζω οτι μπορει και να χαλασει το NOTE 2 . Ισα ισα που μπορει και να εχω κερδισει...τρεις καφεδες...γιατι οχι...

Καλη χρονια να εχουμε φιλοι μου.

Με υγεια πανω απο ολα .:)

Κάποτε όταν ήμουν στην Αγγλία είχα αγοράσει ένα no-name FireWire καλώδιο για ένα πολύ καλό camcorder της Sony που μόλις είχα αγοράσει. Προσπάθησα να βάλω το βύσμα στο camcorder αλλά ήταν σφιχτό. Αφού κατάφερα και το έβαλα διαπίστωσα ότι το PC δεν έβλεπε το camcorder. Τι είχε γίνει; Το no-name βύσμα είχε παραμορφώσει τα ελάσματα της θηλυκής υποδοχής επάνω στο camcorder, με αποτέλεσμα να προκαλέσει μόνιμη βλάβη και πλέον το camcorder να μη δουλεύει με κανένα καλώδιο. Κέρδισα £10 και έχασα £150 αφού αναγκάστηκα να πουλήσω σε χαμηλή τιμή το ολοκαίνουριό μου camcorder στο eBay (αφού κατάφερα να το μισοφτιάξω με πολύ κόπο). Αυτό το πράγμα (φθορά ψυχής και χρήματος) εγώ δεν το ξαναπαθαίνω.

 

Ευτυχώς η σχεδίαση του microUSB βύσματος είναι τέτοια ώστε τα ελάσματα των επαφών να βρίσκονται στο καλώδιο και όχι στη συσκευή, πράγμα που σημαίνει ότι το microUSB του Note II δεν θα μπορούσε να πάθει αυτό που έπαθε το camcorder μου, αλλά και πάλι δεν το ρισκάρω. Τρεις μέρες θα τη βγάλω με νεράκι Βίκος και θα μαζέψω τα 14 για το Samsung...

 

[...]

 

2. Manna Black Ultra Slim Samsung Galaxy Note 2 N7100 Flip Case Cover | High-Quality Genuine Leather | Stand Function Την επέλεξα επειδή με ενδιέφερε το stand function (landscape). Επίσης παρέχει καλή προστασία και δεν δείχνει πολύ ογκώδης. Δεν επέλεξα την θήκη της samsung που αντικαθιστά το πίσω καπάκι, διότι δεν προσφέρει προστασάι στην περιμετρική στεφάνη του κινητού. Επίσης δεν επέλεξα κλασσική θήκη που αφήνει την οθόνη απροστάτευτη, διότι λόγω μεγέθους οθόνης εκτιμώ ότι κινδυνεύει περισσότερο.

 

[...]

 

Πολύ όμορφη φαίνεται η θήκη... Αναρωτιέμαι μόνο αν είναι αυθεντικό δέρμα ή bicast (bicast leather). Γράφει "genuine leather", αλλά εμφανισιακά μοιάζει με bicast, με την ανάλογη χαμηλή τιμή.

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Κάποτε όταν ήμουν στην Αγγλία είχα αγοράσει ένα no-name FireWire καλώδιο για ένα πολύ καλό camcorder της Sony που μόλις είχα αγοράσει. Προσπάθησα να βάλω το βύσμα στο camcorder αλλά ήταν σφιχτό. Αφού κατάφερα και το έβαλα διαπίστωσα ότι το PC δεν έβλεπε το camcorder. Τι είχε γίνει; Το no-name βύσμα είχε παραμορφώσει τα ελάσματα της θηλυκής υποδοχής επάνω στο camcorder, με αποτέλεσμα να προκαλέσει μόνιμη βλάβη και πλέον το camcorder να μη δουλεύει με κανένα καλώδιο.

 

Μήπως δεν έπρεπε καν να το πιέσεις να μπει εφόσον είδες ότι... "δε θέλει" ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έπρεπε καν να το πιέσεις να μπει εφόσον είδες ότι... "δε θέλει" ?

 

Αυτο θα ελεγα κι εγω, αφου βλεπεις οτι δεν μπαινει , τι το πιεζεις? Το ιμιτασιον φταιει μετα?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν έπρεπε καν να το πιέσεις να μπει εφόσον είδες ότι... "δε θέλει" ?

Αυτο θα ελεγα κι εγω, αφου βλεπεις οτι δεν μπαινει , τι το πιεζεις? Το ιμιτασιον φταιει μετα?

OK, δεκτό, προφανώς έχετε δίκιο, δεν έπρεπε να το πιέσω... Αλλά λίγο ο ενθουσιασμός, λίγο η ανυπομονησία, την πάτησα... Απλά το ανέφερα για να τονίσω ότι πρέπει να προσέχουμε τις συσκευές μας και να μην τσιγκουνευόμαστε τα 10 παραπάνω ευρώ που κοστίζει ένα αυθεντικό αξεσουάρ. Όπως σ' ένα καλό αυτοκίνητο δεν θα θέλαμε να βάλουμε "ιμιτασιόν" αξεσουάρ, έτσι και στο νοτέλι μας δεν ταιριάζει (κατά τη γνώμη μου πάντα) να βάζουμε αμφιβόλου ποιότητας κινεζιές. Όπως ανέφερε και η Ελένη και ένας άλλος φίλος παραπάνω, αρκετές φορές το φτηνό καταλήγει να είναι ακριβότερο απ' το ακριβό και ρισκάρεις και τη συσκευή... ;)

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, απο ενα καλωδιο ειναι ιδιαιτερα απιθανο να παθει κατι το κινητο. Το πολυ πολυ να μην δουλευει. Για καποιους (me, too) αξιζουν τετοιες αγορες, και ειναι ενας λογος που το ebay αποτελει no1 πηγη για τετοια μικρο-αξεσουάρ. Το οτι ολοι εδω μεσα εχουμε ενα κινητο που κοστισε 450-650 δεν σημαινει οτι εχουμε αυτοματα την δυνατοτητα να το εξοπλισουμε με τα καλυτερα/original αξεσουαρ. Καποιοι τα μαζευαν μηνες, αλλοι το εξοφλουν με δοσεις. Για μια γρηγορη επωνυμη micro sd, μια Zenus, μια γνησια θηκη Samsung, γνησιο car stand, γνησιο OTG, hdmi για να προικισεις το κινητο θελεις καμια 150αρα+. Σιγουρα η ποιοτητα περισσεύει στα παραπανω αλλά με λιγοτετα απο τα μισά λεφτά (ή και το 1/3) καποιος μπορει να κανει την δουλεια του μια χαρά. Οποιος εχει την οικονομικη ανεση φυσικο ειναι να θελει οτι καλύτερο ομως.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω έναν original φορτιστή με το καλώδιο του όσο έψαξα σε Amazon ebay δεν βρήκα κάτι. Καμία ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα κ καλη χρονια!!

 

λοιπον δειτε λιγο τις παρακατω εικονες κ πειτε μ απο τι μπορει να εχει γινει αυτο ? το κινητο το ειδα ετσι σημερα το πρωι που ξυπνησα.. για τυχον αποριες να ξερετε οτι τα σημαδια ειναι κατω απο την γυαλαδα η βερνικη πειτε το οπως νομιζετε κ οχι απο εξω.. προσπαθησα να το καθαρισω λιγο με αζαξ αλλα μετα ειδα κατω απο το φως πως τα σημαδακια δεν ειναι εξωτερικες βρομιες.. μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ακριβως επαθε το καπακι ? λες κ εχει μελανιες ειναι.. αντε γτ τρελαθηκα πρωτοχρονιατικα

 

http://img811.imageshack.us/img811/8885/20130101105220.jpg

http://img812.imageshack.us/img812/1492/20130101105156.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/8458/20130101105054.jpg

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά... Μπορείτε να μου πείτε με τι bluetooth χρησιμοποιείται??? Έχω θέμα με ένα plantronics που έχω.
Link to comment
Share on other sites

@FarmaS: Καλή χρονιά καταρχήν. Λοιπόν, χτες το βράδυ είδα την ταινία "Paranormal Activity 3" και είμαι αρκετά "πονηρεμένος". Μάλλον κάτι παίζεται με κακά πνεύματα στο σπίτι σου. Μήπως είχες iPhone πριν;

 

Σοβαρά τώρα, αυτό που έγινε στο καπάκι σου είναι ΠΟΛΥ παράξενο! Είσαι σίγουρος ότι τα στίγματα είναι κάτω απ' τη γυαλάδα; Μήπως το έβαλες σε κάποια τσέπη από ρούχο που ξεβάφει ή την ακούμπησες σε κάποιο σημείο που ζεσταίνεται (σόμπα κτλ.);

 

Προσπάθησε να το καθαρίσεις με λίγο βαμβάκι ή βαμβακερό ύφασμα ποτισμένο με καθαρό οινόπνευμα. Αν δεν βγει δοκίμασε με καθαριστική βενζίνη (ΠΡΟΣΟΧΗ: Η βενζίνη μπορεί να προκαλέσει μόνιμη διάβρωση του πλαστικού, οπότε δοκίμασε απ' την μέσα μεριά πρώτα να δεις αν το υλικό τη δέχεται).

 

Είναι τα μόνα πράγματα που μπορώ να σκεφτώ...

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Θέλω έναν original φορτιστή με το καλώδιο του όσο έψαξα σε Amazon ebay δεν βρήκα κάτι. Καμία ιδεα?

Για κοίτα εδώ.

Καλημέρα και χρόνια πολλά... Μπορείτε να μου πείτε με τι bluetooth χρησιμοποιείται??? Έχω θέμα με ένα plantronics που έχω.

Τι πρόβλημα έχεις φίλε?

Link to comment
Share on other sites

μαγκες ειμαι αναμεσα σε αυτες τις δυο θηκες !ποια μου προτεινετε?http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=35062 και http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=56850:)
Link to comment
Share on other sites

Για κοίτα εδώ.

 

Τι πρόβλημα έχεις φίλε?

 

Αποσυνδέεται κατα την κλήση και αν το γυρίσω σε τηλέφωνο δεν ακούω τίποτα. .. Έχει αναφερθεί και στο νήμα το κεντρικό. .. Έχει ς καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note series] Αξεσουάρ γενικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...