Jump to content

Οι καλύτερες παραλίες


nikkosnet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ωραια και ηρεμη παραλια με αμμο-θαλασσα κρυσταλλο βρισκεται στα νοτιοδυτικα της κερκυρας και λεγετε...ε...δεν θυμαμαι πως λεγετε...:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 248
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hρεμη παραλια ειδα στην χαλκιδικη στον Αγ.μάμα.

αλλη ησυχη παραλια δεν γνωριζω γιατι αρχισα να προκαλω αναστατωση οπου παω.:lol: :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Στην Ιερισσό άραγε έχει παραμείνει ήσυχη η παραλία? Θυμάμαι παλιά πόσα χιλιόμετρα παραλία και δεν είχε παρά ελάχιστα άτομα. Και φοβερή παραλία κιόλας
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Στην Ιερισσό άραγε έχει παραμείνει ήσυχη η παραλία? Θυμάμαι παλιά πόσα χιλιόμετρα παραλία και δεν είχε παρά ελάχιστα άτομα. Και φοβερή παραλία κιόλας
θα προχωρησεις μερικα χιλιομετρα πιο κατω μολις δεις τεμπελα με το ονομα τρυπητη στριβεις δεξια φορτωνεσαι στο καραβακι και πας για αμμουλιανη εκει να δεις ηρεμες παραλιες
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αμμουλιανή έχω περάσει 2-3 καλοκαίρια...Μόνο στο camping δε λέει όμως η παραλία?
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε οποιαδήποτε παραλία της Νοτιοανατολικής Κρήτης, μετά την Ιεράπετρα (πλην ελαχίστων). Στη χειρότερη να έχει άλλες 2 παρέες.

Στα Σύβοτα Θεσπρωτίας, έχει καμιά 70αριά κολπίσκους με πρόσβαση μόνο με τα πόδια (5-10 λεπτά απ΄το δρόμο) ή μόνο με σκάφος. Οι περισσότεροι κάνουν μπάνιο σε ακτίνα 2χλμ από το χωριό. Κρύο - πολύ κρύο νερό :cold:

Οντως πολυ κρυο!!! αληθεια ποια παραλια σου αρεσε??? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενα ειναι το σιγουρο οτι μετε τις δημοσιευσεις οι παραλιες δεν θα ειναι πια ηρεμες:lol::lol:

Καλά, δεν είμαι και τόσο σίγουρος για αυτό. Οι πιο πολλοί θέλουν κόσμο πιστεύω, εξού και ο χαμός που γίνεται σε συγκεκριμένες...

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε τώρα. Η πιο ήσυχη παραλία που έχω πάει ήταν στην Πρέβεζα κοντά, ήταν μικρή, με ζεστό νερό, αλλά ήταν τόσο αποκομμένη που ήταν σχεδόν ιδιωτική. Ήταν ενα σπίτι μιας θείας μου εκεί, μια θεόρατη βίλα, αλλά την πουλήσανε γιατί κανείς δεν πήγαινε εκεί. Και μόνο που θυμάμαι όλο το σκηνικό, τεράστιο σπίτι στην ερημιά και με "ιδιωτική" παραλία, τρελαίνομαι.:rolleyes::cool:

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Σκόπελο έχει αρκετές ήσυχες παραλίες αλλά έχει και "φασαριόζικες"! Γενικά η Σκοπελος είναι ωραίο νησάκι κ με ωραίες παραλίες...!:happy:
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ κρυο!!! αληθεια ποια παραλια σου αρεσε??? :)

ΟΛΕΣ!!!:lol:

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΕΣ!!!:lol:

Ωραίος!!! :up: Πάντως για μένα η καλύτερη είναι η Πισίνα.Πηγαίνεις μόνο με βάρκα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Υπάρχει μια παραλία στην Χαλκιδική η οποία λέγετε καβουροτρυπες και έχω ακούσει ότι είναι φανταστική.....

Ξέρει κανένα μέλος του φόρουμ σε πιο σημείο τις Χαλκιδικής βρίσκετε αυτή η παραλία.....????

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια παραλία στην Χαλκιδική η οποία λέγετε καβουροτρυπες και έχω ακούσει ότι είναι φανταστική.....

Ξέρει κανένα μέλος του φόρουμ σε πιο σημείο τις Χαλκιδικής βρίσκετε αυτή η παραλία.....????

ειναι πριν την σαρτη φιλε μου.

ειναι μια καβατζωμενη παραλια που φυσικα δεν λεει πουθενα καβουροτρυπες!

για να σε βοηθησω αν θυμαμαι και καλα...ειναι μετα τον αρμενιστη.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ειναι πριν την σαρτη φιλε μου.

ειναι μια καβατζωμενη παραλια που φυσικα δεν λεει πουθενα καβουροτρυπες!

για να σε βοηθησω αν θυμαμαι και καλα...ειναι μετα τον αρμενιστη.

 

Μετά τον Αρμενιστή στο αριστερό σου χέρι έχει ένα κάδο που γράφει Άρης, Παοκ.

Ακριβώς εκεί είναι :lol:

Το είχα διαβάσει σε ένα forum, για το πως θα το βρούμε! Περίεργος τρόπος ε???

 

Να πας όμως! Είναι υπέροχα.

Είχα πάει εγώ πριν 2 εβδομάδες.

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον Αρμενιστή στο αριστερό σου χέρι έχει ένα κάδο που γράφει Άρης, Παοκ.

Ακριβώς εκεί είναι :lol:

Το είχα διαβάσει σε ένα forum, για το πως θα το βρούμε! Περίεργος τρόπος ε???

 

Να πας όμως! Είναι υπέροχα.

Είχα πάει εγώ πριν 2 εβδομάδες.

:lol: :lol: :lol: κι εσυ τον καδο εχεις βαλει για σημαδι ε??

ειπα να το γραψω...αλλα λεω αστο καλυτερα!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά….

Ελπίζω να το βρω εύκολα

 

Ευκολα θα το βρεις! Μην αγχώνεσαι.

Αν θυμάμαι καλά ήταν περίπου 3 με 4 χλμ μετά τον Αρμενιστή. Οπότε πήγαινε σιγά σιγά, ψάξε και για τον κάδο. Θα δεις βέβαια και άλλα παρκαρισμένα αυτοκίνητα εκεί.

 

:lol: :lol: :lol: κι εσυ τον καδο εχεις βαλει για σημαδι ε??

ειπα να το γραψω...αλλα λεω αστο καλυτερα!

 

Μην την πατήσουμε βέβαια σε περίπτωση που αλλάξουν κάδο ή πάνε τον συγκεκριμένο σε άλλο σημείο :lol::lol::lol:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια παραλία στην Χαλκιδική η οποία λέγετε καβουροτρυπες και έχω ακούσει ότι είναι φανταστική.....

Ξέρει κανένα μέλος του φόρουμ σε πιο σημείο τις Χαλκιδικής βρίσκετε αυτή η παραλία.....????

Πάλι γυμνισμό ψάχνεις να κάνεις; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι γυμνισμό ψάχνεις να κάνεις; :shifty:

 

full γυμνισμο οι καβουροτρυπες. Σκας με μαγιο κ σε κοιτανε λες κ τους μαμησες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στις καβουρότρυπες,γυμνισμό κάνουν σ'ένα μικρό κολπάκι που έχει ενα βράχο γοργόνα.Στο μεγαλύτερο μέρος φοράνε μαγιώ κανονικά.Μέχρι και ξαπλώστρες μ'ένα μικρό beach bar έχουν κάνει στο μεγαλύτερο κολπάκι.Πόσα χρόνια έχετε να πάτε??:wacko: Btw, δίπλα ακριβώς είναι το Πλατανίτσι το κάμπινγκ.
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα δεν εχω παει αλλα μου εχουν πει.μαλλον θα μπερδευτηκα ή θα παρακουσα.ισως μου ειπαν οτι γυμνισμο κανουν στο μικρο κολπακι...
Link to comment
Share on other sites

Στις καβουρότρυπες,γυμνισμό κάνουν σ'ένα μικρό κολπάκι που έχει ενα βράχο γοργόνα.Στο μεγαλύτερο μέρος φοράνε μαγιώ κανονικά.Μέχρι και ξαπλώστρες μ'ένα μικρό beach bar έχουν κάνει στο μεγαλύτερο κολπάκι.Πόσα χρόνια έχετε να πάτε??:wacko: Btw, δίπλα ακριβώς είναι το Πλατανίτσι το κάμπινγκ.

Χαίρω πολύ. Απλά είμαστε υπερβολικοί για εξυπηρετηθεί η καζούρα. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φέτος πήγα στην Κέρκυρα και ξετρελάθηκα με την παραλία της Γλυφαδας!!! Την προτείνω ανεπιφύλακτα!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...