Jump to content

[Επισημο] Samsung Ativ S


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σε ολους.

μολις παρελαβα το κινητο και ειμαι ενθουσιασμενος.

μια απορια.στο κουμπι αναζητησης που αναβει κατω δεξια μπορω να αλλαξω το bing?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια απορια.στο κουμπι αναζητησης που αναβει κατω δεξια μπορω να αλλαξω το bing?

 

Οχι φιλε μου δεν αλλαζει.

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

Βασικα το πήρα πιο πολύ δοκιμαστικά σαν εισαγωγή στα WP και με έχει καλύψει με το παραπάνω όσον αφορά τις δικες μου αναγκες.Η μπαταρία σκυλί,η κάμερα για μένα είναι αξιοπρεπής και η γενικη χρήση νερό.Οσον αφορά τον file explorer που αναφέρουν όλοι δεν μου λείπει τοοοοοσο πολύ.Πιο πολύ θα ήθελα ας πούμε καλύτερη διαχείριση των επαφών με πολλαπλή επιλογή,μεταφορά σε sim,κ.λ.π.Προχθες βρηκα και εφαρμογή burst mode για την cam και ειμαι κομπλέ τώρα.

 

Α ξέχασα να αναφέρω την πολύ καλή οθόνη.

 

πως λέγεται η εφαρμογή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτο που λετε για το μενου εφαρμογων οτι οταν ξεπερασεις εναν αριθμο τα κανει αλφαβητικα οκ...εχω μονο 9 εφαρμογες κατεβασει...ειναι πολυ λιγες πιστευω για να το κανει αυτο το κινητο...

 

 

Επισης τις εικονες που εχω σε μερικες επαφες μολις τις καρφιτσωνω αρχικη ις δειχνει κανονικα και μετα απο καμια ωρα θολωνουν και μενουν ετσι...

Link to comment
Share on other sites

για να βαλω ηχο κλησης απο τα τραγουδια που εχω στην καρτα μου πως μπορω?

 

βάζεις τα τραγούδια που θέλεις μέσα στο φακελο notifications .το φακελο μπορείς να τον δεις αν συνδέσεις το κινητό με το PC.

 

Εχει κανενας προβλημα με reboot στο κινητο? Εκανε μονο του σημερα

 

sorry για το δεύτερο συνεχόμενο post αλλά η υπέροχη εφαρμογή του tapatalk για wp δεν έχει multiquote..

 

 

 

Και μένα καμιά φορά το κάνει.

Αλλά όχι σε ενοχλητικό βαθμό.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα...δεν νομιζω να ειναι τπτ ανυσηχητικο και να παει ακλαφτο? Χαχαχαχαχχαχα

 

καποια εφαρμογη φταιει για τις εππανεκκινησεις. και μενα το εκανε στην αρχη αλλα μολις τις εβγαλα ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πολλές εφαρμογές είναι προχειρογραμμενες.οι devs ακομα δεν ασχολούνται σοβαρά με το λειτουργικό.
Link to comment
Share on other sites

Μου το έκανε και εμένα από την 2η μέρα και μάλιστα αρκετές φορές την ίδια μέρα, μάλλον σε

'μένα το πρόβλημα ήταν το Weather Flow χωρίς να είμαι σίγουρος, αλλά μόλις το έβγαλα εδώ 3 εβομάδες δουλεύει άψογα :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεξια στη λίστα με τα προγράμματα έχει,βγαλει ευρετήριο α,β,γ πάνω απο,κάθε πρόγραμμα ξέρει κανεις πως φευγει να γινει πάλι μια απλή λίστα;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεξια στη λίστα με τα προγράμματα έχει,βγαλει ευρετήριο α,β,γ πάνω απο,κάθε πρόγραμμα ξέρει κανεις πως φευγει να γινει πάλι μια απλή λίστα;

 

 

 

 

 

Ένα ακόμη κόλλημα της ms.......εκεί που λες τι ωραίο κινητό και τι απλό λειτουργικό έρχεται η ms για να σου σπάσει τα νεύρα.

 

Δυστυχώς δεν γίνεται να αλλάξει.

 

Είναι αδιανόητο για τόσο καιρό εξέλιξης να μην έχουν λύσει τόσο απλά ζητήματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.το παρηγγειλα κι εγω και δευτερα θα το εχω.(πρωην κατοχος s4 και πιο πριν lg4x) .σε αυτη την τιμη με αυτη την οθοναρα samoled και αυτη την ποιοτητα και specs δεν υπαρχει.να δουλεψουμε και λογο τα windows.. Simply arresistible!!! Edited by Billeiros
Link to comment
Share on other sites

Στα sms πως αλλαζει γραμμη ρε παιδια?Οταν παταω Enter στη δομη του δικου μου sms φαινεται η αλλη γραμμης αλλα στον παραληπτη οχι.

 

Οσον αφορα τις επανεκινησεις που αναφερετε σε μενα προσωπικα το εχω παρατηρησει να συμβαινει οταν εχω παρα πολυ κακο σημα.Εχω μονιμως 2G και οταν ειναι κοντα στη μια μπαρα μονο τοτε μου εχει συμβει.Οχι παντα (2-3 φορες εγινε) αλλα σε ολες ηταν τετοια περιπτωση.

Edited by xxlakis7
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα ....είμαι κάτοχος του Ativ s εδώ και 4 μήνες...από την δευτερη μέρα που το πήρα μου έκανε επανεκκινήσεις μόνο του...κάποια στιγμή σταμάτησε από μόνο του και τώρα έχει 3 μέρες που κάνει μέχρι και 10 επανεκκινήσεις την μέρα..δεν ξέρω τι φταίει , έχει κάποιος καμιά ιδέα? ή να το πάω για service?
Link to comment
Share on other sites

Πολλα προβληματα με restart διαβαζω. Εγω το εχω περιπου 3 μηνες και δεν μου εχει κανει ουτε ενα. Το μονο προβλημα της συσκευης ειναι η δονηση η οποια δεν μου δουλευει καθολου ενω πριν υπολειτουργουσε. Γενικα ομως τα wp θελουν δουλεια και υστερουν πολυ στις εφαρμογες οι οποιες η ειναι κακογραμενες η το λειτουργικο δεν τις αφηνει να δουλεψουν σωστα. Αν και ποιο πολυ ευχαριστημενος με τα WP απ οτι τα android θα ξαναγυρισω στο ios μεχρι η Microsoft να φερει το

λειτουργικο σε ποιο υψηλα επιπεδα

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μου έχει κάνει ποτέ επανεκκίνηση. Σίγουρα φταίνε,κάποιες κακογραμμένες

εφαρμογές. Παρεπιπτόντως, μετά την αναβάθμιση του facebook σήμερα, προστέθηκε η δυνατότητα αποστολής φωτό στο chat.

Link to comment
Share on other sites

Όσο έχουν μικρό μερίδιο στην αγορά οι devs δεν θα ασχολούνται σοβαρά.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μου έχει κάνει ποτέ επανεκκίνηση. Σίγουρα φταίνε,κάποιες κακογραμμένες

εφαρμογές. Παρεπιπτόντως, μετά την αναβάθμιση του facebook σήμερα, προστέθηκε η δυνατότητα αποστολής φωτό στο chat.

 

Μπα πως το παθανε??? αχαχαααχχαχχααχ

 

Το ειχα και εγω αυτο το θεμα με το ΦΒ και κατεβασα το ΒΕΤΑ μετα απο υποδειξη μελους...

 

 

ΥΓ. Μου εκανε 2 επανεκινησεις σε μια εβδομαδα...εσβησα 2 εφαρμογες οχι και τοσο καλες και ολα οκ...

Link to comment
Share on other sites

To πήρα σήμερα απο σκρουτζομάγαζο

Για τα λεφτά που πετάει........

 

edit: εχω την 10327.77 .ειναι η τελευταια η εχει κι άλλη?

Edited by dvamv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...