Jump to content

[Επισημο] Samsung Ativ S


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω ότι τα υπέροχα windows κινητά δεν παίζουν mkv. Sorry για την ειρωνεία, αλλά με είχαν κράξει στο νήμα του Nokia 920, όταν το έκραζα για τις ελλείψεις του...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τα υπέροχα windows κινητά δεν παίζουν mkv. Sorry για την ειρωνεία, αλλά με είχαν κράξει στο νήμα του Nokia 920, όταν το έκραζα για τις ελλείψεις του...

 

εχει τα θεματα του πραγματι.....

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβλα ενα βιντεο mkw και δεν το βλεπει καθολου! πως παιζουν τα βιντεο?θελει καποιο player να βαλω?

 

Νομίζω ότι τα υπέροχα windows κινητά δεν παίζουν mkv. Sorry για την ειρωνεία, αλλά με είχαν κράξει στο νήμα του Nokia 920, όταν το έκραζα για τις ελλείψεις του...

 

Video Codec:MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263

 

http://www.samsung.com/global/ativ/ativ_s.html

Link to comment
Share on other sites

Video Codec:MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263

 

http://www.samsung.com/global/ativ/ativ_s.html

 

ποιος ο λογος να παιζεις mkv αρχεια στο κινητο ??δεν το καταλαβαινω.

στην τελικη καντο μετατροπη

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβλα ενα βιντεο mkw και δεν το βλεπει καθολου! πως παιζουν τα βιντεο?θελει καποιο player να βαλω?

 

Τα βιντεάκια που παίζουν με τον video player της συσκευής πρέπει να είναι της μορφής: 3GP, 3G2, WMV, M4V, MP4, MOV, AVI.

Αυτή την στιγμή υπάρχει ένας video player που, όπως λέει στην περιγραφή, υποστηρίζει mkv files, αλλά είναι ακριβός!

Εάν δεν βρείς κάποια εφαρμογή που να υποστηρίζει mkv files τότε απλά μετέτρεψέ τα σε μια από τις υποστηριζόμενες μορφές.:)

Link to comment
Share on other sites

τελικα απεκτηση το ATIV, ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ σαν συσκευη.. αλλη αισθηση!!! Παντοφλα μεν, ντελικατο δε!! λιγο μπερδεμα η χρηση του, αλλη φιλoσοφια ... καμια σχεση με android η iphone... μεχρι τωρα αυτο που μου ξυνισε λιγακι, ειναι το viber το οποιο το χρησιμοποιουσα παρα πολυ... λειτουργει, αλλα δεν δειχνει αν οι επαφες σου ειναι online η οχι... και βεβαια δεν εχει emoticons και σχεδιακια... και το background φρικτο... καταμαυρο, ουτε εικονες μπορεις να βαλεις, ουτε να το μορφοποιησεις... ισως με ενα update φτιαξει... περισσοτερα δεν εχω τσεκαρει.. ειμαι ακομα σε δοκιμαστικη πτηση!!!! καμια ιδεα κανεις?? το χρησιμοποιει κανεις???
Link to comment
Share on other sites

... και το background φρικτο... καταμαυρο, ουτε εικονες μπορεις να βαλεις, ουτε να το μορφοποιησεις... ισως με ενα update φτιαξει...

 

http://www.youtube.com/watch?v=FKpTWF9J1Jo

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΟΥΑΛΑΪΖΕΡ ΤΟ music player λέει????????

Edited by SoKoFLiKo
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρει το ματι σας καμμια αλουμινενια πισω πλατη για το κινητακι μας, θα μπορουσε να φτιαχνει καποιος ρεπλικα απο αλουμινιο

 

 

και επισης ενα καλο παιδι να μου πει τον κωδικο των ακουστικων γιατι τα εχασα

Edited by ea6gka
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=FKpTWF9J1Jo

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΟΥΑΛΑΪΖΕΡ ΤΟ music player λέει????????

 

thanks για την παραθεση, αλλα αναφερομουν στην εκδοση του viber για windows phones 8!! Αυτο, θα φτιαξει καποτε οπως εφτιαξε στα android και στα iphones, ή επειδη η αγορα ειναι πιο περιορισμενη (στα windows phones) θα το αγνοησουν????

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Μήπως μπορεί κάποιος να αναρτήσει τις ρυθμίσεις για τα mms της Wind? (Με το 1260 δεν έβγαλα άκρη) :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει παρει το ματι σας καμμια αλουμινενια πισω πλατη για το κινητακι μας, θα μπορουσε να φτιαχνει καποιος ρεπλικα απο αλουμινιο

 

κοιτα εδω

 

http://www.ebay.com/itm/300863130260?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο απλα φυσαει....Δεν υπαρχουν λογια για τα χαρακτηριστικα και τα λεφτα του . Απιστευτη οθονη και απιστευτα γρηγορο .
Link to comment
Share on other sites

έχει λειτουργία HDR η φωτογραφική του?
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

Καινούργοι χάρτες για το πρόγραμμα της nokia και MS.

Το νέο Firmware για το Ativ s πότε βγαίνει;

 

για αυτους που εχουν αγγλικο κινητο εχει ηδη βγει οι αλλοι περιμενουμε λογικα σε 1,5 βδομαδα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

για αυτους που εχουν αγγλικο κινητο εχει ηδη βγει οι αλλοι περιμενουμε λογικα σε 1,5 βδομαδα

 

αν διαβασα καλα θα εχει και ραδιο??

 

- OS Version: 8.0.10211.204

 

- Firmware version: 2424.13.3.1 [previously 2424.12.12.3]

 

- Hardware version: 15.15.1.0

 

- Radio software version: 2424.13.1.1 [previously 2424.12.12.2]

 

- Radio hardware version: 0.0.0.800

 

- Bootloader Version: 13.02. 15.5 [previously 12.12.20.17]

 

- Processor SOC Version: 1.5.32

 

The update will be out by the end of the month, so check your notifications and alerts.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι, πηρα σήμερα το κινητο και ειμαι κατενθουσιασμενος. Αν και δεν εχω βαλει ακομα μικροsim, το κανω φιλο φτερο. πολυ γρληγορη αποκριση στο φορτωμα εφαρμογων, πολυ καλη κατασκευη οθονης κλπ. Απλα θελω την βοηθεια σας. Εχω outlook 2007 στο γραφειο και θελω να συγχρονισω επαφες και ημερολογιο στο κινητο. πως γινεται; ευχαριστω εκ των προτερων
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι, πηρα σήμερα το κινητο και ειμαι κατενθουσιασμενος. Αν και δεν εχω βαλει ακομα μικροsim, το κανω φιλο φτερο. πολυ γρληγορη αποκριση στο φορτωμα εφαρμογων, πολυ καλη κατασκευη οθονης κλπ. Απλα θελω την βοηθεια σας. Εχω outlook 2007 στο γραφειο και θελω να συγχρονισω επαφες και ημερολογιο στο κινητο. πως γινεται; ευχαριστω εκ των προτερων

 

δεν ξερω αν γινετε απευθειας απο το outlook 2007 αλλα αν οι επαφες ειναι περασμενες μεσα στο email που εχεις και της συνχρονισεις με το κινητο περνανε μονα τους.εγω εχω το outlook 2013.οπως επεισης οτι λογαριασμο και να συνχρονισεις facebook,tuiter κλπ οι επαφες περνανε και στο κινητο

Link to comment
Share on other sites

έχουν όλα NFC????????????? Edited by SoKoFLiKo
:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

αν διαβασα καλα θα εχει και ραδιο??

 

- OS Version: 8.0.10211.204

 

- Firmware version: 2424.13.3.1 [previously 2424.12.12.3]

 

- Hardware version: 15.15.1.0

 

- Radio software version: 2424.13.1.1 [previously 2424.12.12.2]

 

- Radio hardware version: 0.0.0.800

 

- Bootloader Version: 13.02. 15.5 [previously 12.12.20.17]

 

- Processor SOC Version: 1.5.32

 

The update will be out by the end of the month, so check your notifications and alerts.

 

για το ράδιο που το διάβασες?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

σε ενα ιταλικο σαιτ που ελεγε για την αναβαθμηση.δεν γνωριζω ιταλικα αλλα στο google που το μεταφρασε ελεγε για ραδιοφωνο και οτι στην ιταλια την εχουν παρει απο της 27-5

 

http://www.wpcentral.com/samsung-prepping-update-ativ-s-windows-phone

 

μαλλον λαθος καταλαβα

 

το ράδιο που αναφέρει εννοεί το λογισμικό για την εκπομπή-λήψη σήματος

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...