Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παρήγγειλα με 25€ από ελληνικό Sony store. Θα έρθει την επόμενη εβδομάδα.

 

Ρε παιδιά έχω μιλήσει με τουλάχιστον τρεις αντιπρόσωπους που δουλεύουν sony και μου είπαν ότι ενώ τους είχαν ενημερώσει από Sony Ελλάδος ότι θα είχαν πρώτες παραλαβές μέσα Απριλίου τελικά τους είπαν ότι πήγε η παραλαβή για τέλη Απριλίου, οπότε επίσημα από αντιπροσωπία δεν υπάρχει ακόμα εισαγωγή, η τιμή δεν θα ξεπερνάει τα 30 αυτό μου είπαν όλοι.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Hρθε και το spigen sgp carbon back και το κουκλι εγινε ακομα πιο ομορφο:)

 

http://images.mobilefun.co.uk/graphics/240pixelp/spigen-skin-guard-for-sony-xperia-z-carbon-black-p38751-240.jpg

 

Έτσι...

Τέρμα πια οι δαχτυλιες...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Hρθε και το spigen sgp carbon back και το κουκλι εγινε ακομα πιο ομορφο:)

 

http://images.mobilefun.co.uk/graphics/240pixelp/spigen-skin-guard-for-sony-xperia-z-carbon-black-p38751-240.jpg

 

δεν εχασε σε αισθητη που δεν βλεπεις το γυαλι;

Link to comment
Share on other sites

δεν εχασε σε αισθητη που δεν βλεπεις το γυαλι;

 

Σε εμένα προσωπικά καθόλου...

Είναι επίσης όμορφο, και δείχνει πολύ premium... Επιπλέον όσο όμορφο και αν είναι με το γυαλί, τόσο γλυτσα γίνεται όταν έχει δακτυλιες...

Επίσης το γεγονός ότι δεν του δίνει καθόλου όγκο είναι ένα ακόμα +

Φιλικά...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

για όποιον ενδιαφέρει και η αγορά dock http://www.mmplanet.gr/kinita-tilefona-1/340200-sony-xperia-z-c6603-leyko-vasi-docking-dk26-detail

 

Μαζί με το κινητό πάει το dock???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου κρασαρει το μαμισιο άλμπουμ...

Αυτό με τις φωτογραφίες καταλάβατε.

Καμία ιδέα...

Μετά από τόσες μέρες λειτουργίας σήμερα κρασαρει, το έκανα επανεκκίνηση, αλλά τίποτα...

Να πω επίσης πως δεν έχω περάσει κάτι που να το επηρέασε, βασικά έχω να περάσω mod στην συσκευή πολλές μέρες...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασες να βγαλεις εκτος ολες τις photos απο την συσκευη σου μηπως ειναι καποια faulty και το κολλάει ?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα έσβησα όλα τα αρχεία από τα διάφορα και δοκίμασα όλες τις εφαρμογές μήπως και υπάρχει κάποια δισλιτουργεια, όλα δουλεύουν μια χαρά!!!!! Πρέπει να είναι αρχεία από προσωρινή αποθήκευση!!!!! Όσο για τις φωτογραφίες που με έβγαζε..... Διεγραψα όλες τις δίκες μου μιας και τα έχω buckup άλλα το νούμερο συνεχίζει να υπάρχει άρα πρέπει να είναι φωτογραφίες του συστήματος..... Όσο για την μπαταριά θα ξαναελεξω της ρυθμίσεις μου θα το φορτίσω το βράδυ και θα το ελέγξω και θα σας πω αύριο το πρωί......

 

καλήμερα παιδιά.... Επανέρχομαι επί του θέματος το φόρτισα χθες το βράδυ και έσβησα όλες τις λειτουργίες που μπορούν να τρώνε μπαταριά σήμερα το πρωί είχα πάλι 87% μπαταριά... Δηλαδή πάλι τα ίδια....!

Για του λογού το αληθές στην διαχείριση ενεργεία στην χρίση μπαταρίας μου γράφει ότι χρησιμοποιεί:

α. Ετοιμότητα κυψέλης 35%

β. το τηλέφωνο είναι αδρανές 31%

γ σύστημα android 18%

δ. υπηρεσίες google 11%

ε. οθόνη 3%

Τι άλλο μπορώ να κάνω????

Link to comment
Share on other sites

καλήμερα παιδιά.... Επανέρχομαι επί του θέματος το φόρτισα χθες το βράδυ και έσβησα όλες τις λειτουργίες που μπορούν να τρώνε μπαταριά σήμερα το πρωί είχα πάλι 87% μπαταριά... Δηλαδή πάλι τα ίδια....!

Για του λογού το αληθές στην διαχείριση ενεργεία στην χρίση μπαταρίας μου γράφει ότι χρησιμοποιεί:

α. Ετοιμότητα κυψέλης 35%

β. το τηλέφωνο είναι αδρανές 31%

γ σύστημα android 18%

δ. υπηρεσίες google 11%

ε. οθόνη 3%

Τι άλλο μπορώ να κάνω????

 

Ετοιμοτητα κυψελης ειναι το σημα σου. Εκει που εισαι προσπαθει να πιασει σημα και καταναλωνει μπαταρια. Για αρχη βαλτο μονο gsm και πες μας.

Edited by konstantinoslp
άτιμο tapatalk.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλήμερα παιδιά.... Επανέρχομαι επί του θέματος το φόρτισα χθες το βράδυ και έσβησα όλες τις λειτουργίες που μπορούν να τρώνε μπαταριά σήμερα το πρωί είχα πάλι 87% μπαταριά... Δηλαδή πάλι τα ίδια....!

Για του λογού το αληθές στην διαχείριση ενεργεία στην χρίση μπαταρίας μου γράφει ότι χρησιμοποιεί:

α. Ετοιμότητα κυψέλης 35%

β. το τηλέφωνο είναι αδρανές 31%

γ σύστημα android 18%

δ. υπηρεσίες google 11%

ε. οθόνη 3%

Τι άλλο μπορώ να κάνω????

 

Κάνε ότι σου λέει ο Κώστας Πιο πάνω...

Αυτό είναι, θα το καταλάβεις αν αλλάξεις σημείο με καλό σήμα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Έτσι...

Τέρμα πια οι δαχτυλιες...

 

Αυτό απ'οτι βλέπω είναι αυτοκόλλητο έτσι; είναι μόνιμο ή το αφαιρείς όσες φορές θέλεις; Οι ζελατίνες που έχει στη συσκευασία είναι καλές ή να μη μπω στο κόπο να τις βάλω και να αγοράσω κάτι τέτοιο; Είναι πολύ όμορφο πάντως με γεια! :)

Link to comment
Share on other sites

Το dock το παρήγγειλα από το Sony store της Καλλιθέας. Τιμή μου είπε 25€. Παραλαβή την επόμενη εβδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό απ'οτι βλέπω είναι αυτοκόλλητο έτσι; είναι μόνιμο ή το αφαιρείς όσες φορές θέλεις; Οι ζελατίνες που έχει στη συσκευασία είναι καλές ή να μη μπω στο κόπο να τις βάλω και να αγοράσω κάτι τέτοιο; Είναι πολύ όμορφο πάντως με γεια! :)

 

Δεν νομιζω να μπαίνει και να βγαίνει συνεχεια φίλε μου,Πιστεύω οτι ειναι μιας χρήσης...Εγω προσωπικά απο τοτε που το εβαλα δεν το ξαναεβγαλα...

Τωρα ναι στην συσκευασια σου δίνει την original sgp ultra clear για το μπροστινό μέρος...

Επίσης τρομερη...

Οπότε δεν χρειαζεται να αγορασεις τιποτε αλλο...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ετοιμοτητα κυψελης ειναι το σημα σου. Εκει που εισαι προσπαθει να πιασει σημα και καταναλωνει μπαταρια. Για αρχη βαλτο μονο gsm και πες μας.

 

το έκανα είδη έπεσε στο 22% το ετοιμότητα κυψέλης!!!!!! Το σήμα μου πάντως πάντα έδειχνε full.... Το άλλο που λέει το τηλέφωνο είναι αδρανές πως πέφτει?????

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια επειγοντως για να το κλεισω αμα ειναι...βρηκα απο αγγλια ενα sxz λευκο..unlock σε 16 gb σε τιμη 420 ευρω..να το χτυπησω..?? ειναι σε αριστη κατασταση λεει...:rolleyes:
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια επειγοντως για να το κλεισω αμα ειναι...βρηκα απο αγγλια ενα sxz λευκο..unlock σε 16 gb σε τιμη 420 ευρω..να το χτυπησω..?? ειναι σε αριστη κατασταση λεει...:rolleyes:

 

Στα ιδια λεφτά μπορείς να το βρείς και στην ελλαδα απο αγγελία κυρίως λόγο εγγυησης!!!

Δεν ξερω ακριβώς τι γινεται με την εγγυηση αν το παρεις απο Αγγλία,μάλλον σε καλυπτει αλλα ξέρεις με σιγουριά???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να μπαίνει και να βγαίνει συνεχεια φίλε μου,Πιστεύω οτι ειναι μιας χρήσης...Εγω προσωπικά απο τοτε που το εβαλα δεν το ξαναεβγαλα...

Τωρα ναι στην συσκευασια σου δίνει την original sgp ultra clear για το μπροστινό μέρος...

Επίσης τρομερη...

Οπότε δεν χρειαζεται να αγορασεις τιποτε αλλο...

 

Όχι εννοώ τις ζελατίνες που σου δίνει η sony με το κινητό (απ'ότι έχω δει στα διάφορα unboxing βιντεο). Αλλά μάλλον δε θα είναι τίποτα σπουδαίο οπότε θα καταφύγω σε κάτι σαν αυτό που πήρες.

Link to comment
Share on other sites

Στα ιδια λεφτά μπορείς να το βρείς και στην ελλαδα απο αγγελία κυρίως λόγο εγγυησης!!!

Δεν ξερω ακριβώς τι γινεται με την εγγυηση αν το παρεις απο Αγγλία,μάλλον σε καλυπτει αλλα ξέρεις με σιγουριά???

 

Δεν βρισkω αγγελια με 420 πουθενα..ολοι ζητανε πανω απο αυτη την τιμη .... εχεις δει πουθενα διοτι ψαχνω-ψαχνω και δεν βρισκω...:(

Edited by tarirs
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοώ τις ζελατίνες που σου δίνει η sony με το κινητό (απ'ότι έχω δει στα διάφορα unboxing βιντεο). Αλλά μάλλον δε θα είναι τίποτα σπουδαίο οπότε θα καταφύγω σε κάτι σαν αυτό που πήρες.

 

A.....Καταλαβα τι εννοείς...Εγω δεν τις εβαλα ...

 

Το παρήγγειλα με 25€ από ελληνικό Sony store. Θα έρθει την επόμενη εβδομάδα.

 

Δωσε λνγκ...

ευχαριστώ

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

εγώ περιμένω αυτό http://www.spigen.com/cell-phone/other/sony-xperia-z-screen-protector-glas-t-premium-tempered-glass.html

 

Oleophobic επικάλυψη μαζί με την αίσθηση γυαλιού, πρέπει να είναι άπαιχτος συνδιασμός.

μαζί με μεταφορικά στοίχισε $45.74 (περίπου 35 ευρώ)

 

μόλις το παραλάβω, έφυγα κατευθείαν για αγορά και της κινητάρας!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ περιμένω αυτό http://www.spigen.com/cell-phone/other/sony-xperia-z-screen-protector-glas-t-premium-tempered-glass.html

 

Oleophobic επικάλυψη μαζί με την αίσθηση γυαλιού, πρέπει να είναι άπαιχτος συνδιασμός.

μαζί με μεταφορικά στοίχισε $45.74 (περίπου 35 ευρώ)

 

μόλις το παραλάβω, έφυγα κατευθείαν για αγορά και της κινητάρας!!!

 

Με φοβισαν τα παιδιά και δεν το πηρα αδερφε....

Αφου ομως το περιμενεις περιμενουμε εντυπώσεις

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Με φοβισαν τα παιδιά και δεν το πηρα αδερφε....

Αφου ομως το περιμενεις περιμενουμε εντυπώσεις

τι εννοείς σε φόβησαν? για το πρόβλημα με τον αισθητήρα προσέγγισης? έχει αναβαθμισμένο σχεδιασμό, που στο σημείο του αισθητήρα έχει, πλέον, άνοιγμα...

 

Δες τις φωτό και πρόσεξε πάνω δεξιά που έχει "τρύπα"

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς σε φόβησαν? για το πρόβλημα με τον αισθητήρα προσέγγισης? έχει αναβαθμισμένο σχεδιασμό, που στο σημείο του αισθητήρα έχει, πλέον, άνοιγμα...

 

Δες τις φωτό και πρόσεξε πάνω δεξιά που έχει "τρύπα"

 

Ναι βασικά αυτό,αλλα επίσης πιστεύω οτι η λειτουργία του θα είναι μια χαρα

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...