Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note II (N7100)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορω να προτεινω recovery απο dev που εκαψε τις μισες και βαλε συσκευες του πλανητη τις αφησε χωρις μοντεμ και μετα τρεχαν στα σερβις να τα φτιαξουν.Τα παιδια που πηραν το ρισκο οκ μπορει να τους εκατσε καποια εκδοση καλα.Αλλα αυτα ειναι ρισκα του καθενος σε προσωπικο επιπεδο και εμενα δεν μου πεφτει λογος οτι θελει κανει ο καθενας .Περα απο το χιουμορ που κανουμε εμεις εδω τα ρομ σε πρωτη φαση οταν φλασαρονται πρεπει να δουλευουν σωστα και μετα ο χαβαλες.Ομορφα και ωραια.

Ασε το recovery του φιλιππα:p Πιστεω να εχεις το 6.26.6 ε;

 

EDIT v7 Rom

Τι λετε θα φτασω 6+ ωρες οθονη ; δυο ωρες με συνεχη πλοηγηση chrome και Fb:D

Υπολοιπο 73%

https://i.imgur.com/uQyrlsa.jpg

https://i.imgur.com/AUxVvOJ.jpg

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδη θα φαω αλλο ενα δυωρο να το στησω και μετα θα ανεβασεις

παλι την επομενη και μολις την στησουμε θα ανεβασεις την επομενη...

ΟΚ παμε παλι δεν εχω προβλημα..Αντε να δουμε

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

v7 rom cook.....

Optimized Nova Launcher Mod Μονο 4mb ,ενσωματωση στα settings η εφαρμογη του Nova Notifier για τις ειδοποιησεις στα εισερχομενα μηνυματα ,optimized graphics , zipalign ;

Optimized .And animations Note 8 + 3d effect

Optimized Chrome beta ;

Optimized etc google codec Note 8 ;

Optimized etc google audio Note 8 ;

Optimized Framework service jar ;

Optimized Framework2 jar ;

Optimized Framework system (Odex) Fixed battery ; Battery 6-7 hours display ;

Optimized συνεχιζεται ; ; ; ; ; ;

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Άκη κανόνισε...Μόλις τελείωσα το δεύτερο στήσιμο σε δύο μέρες..Θα έχουμε αναγούλες

 

Same Sh1t..Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Άκη κανόνισε...Μόλις τελείωσα το δεύτερο στήσιμο σε δύο μέρες..Θα έχουμε αναγούλες

 

Same Sh1t..Different Day

 

Βάλτην από πάνω χωρίς factory reset.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θα φαω αλλο ενα δυωρο να το στησω και μετα θα ανεβασεις

παλι την επομενη και μολις την στησουμε θα ανεβασεις την επομενη...

ΟΚ παμε παλι δεν εχω προβλημα..Αντε να δουμε

 

Ποια επομενη ; Αργει το επομενο ρομ τελος δεκεμβριου θα ανεβει.

 

EDIT:

Για τους χρηστες που ζητησαν TW Launcher.

Πρωτα πηγαινετε ρυθμισεις και απενεργοποιηστε το κλειδωμα οθονης(καμια).Στην συνεχεια μπειτε recovery φλασαρετε το ζιπ και στην πρωτη οθονη μετα το boot οριστε tw launcher - Παντα.Καντε και μια δοκιμη ασφαλειας πατωντας το home buttom να δειτε εαν σας βγαζει αλλο launcher. Εαν οχι ολα κομπλε.Μετα ξανα-ενεργοποιηστε την lockscreen απο τις ρυθμισεις.

 

TW LAUNCHER NOTE 8 BETA BY ONIRAMA

LINK--->>> https://mega.nz/#!0LgWVIrY!RiT3pv_VJjkuLwBOSOqMSouamRTJ3G5ADONWXPAqafA

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γει'α σας.

 

ειχα τον τελευταιο καιρο την ρομ του Ακης, ολα ωραια και καλα.

ομως, παρατηρησα οτι στο Here (χαρτες της νοκια) μου βγαζει παντα σφαλμα "η καρτα μνημης δεν βρεθηκε.βεβαιωθειτε οτι ...και ξαναδοκιμαστε την εφαρμογη".

 

ξαναπερασα την ρομ, εκανα φορματ την καρτα, δοκιμασα και με αλλη καρτα, τιποτα...

 

το χειροτερο ειναι, οτι μεσα στην "αναμπουμπουλα" σκεφτηκα να κανω κ ενα ακομα wipe, (twrp) αλλα χωρις να εχω καποιο ζιπ ρομ στην συγκεκριμενη καρτα μνημης. με αποτελεσμα να κανω "reboot" παρ'ολη την προειδοποιηση "no os installed".

 

μπορω τωρα να κανω κατι ?

θα ηθελα να το εχω με μια ρομ που σιγουρα να υποστηριζει εγγραφη κλησης. και οσο το δυνατον πιο σταθερη.

 

μπορω να το εχω ισως με την επισημη, rooted και με patch μεσω twrp να του περασω δυνατοτητα εγγραφης κλησης?

 

επεξεργασία:

περασα το ζιπ (onirama v5) στην καρτα μνημης (από υπολογιστη απευθειας) και το αναβαθμισα επιτυχως το τηλεφωνο μεσω TWRP.μενει να ελεγξω το θεμα με την εφαρμογή here και την καρτα μνημης.

Edited by Thou_Bou

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γει'α σας.

 

ειχα τον τελευταιο καιρο την ρομ του Ακης, ολα ωραια και καλα.

ομως, παρατηρησα οτι στο Here (χαρτες της νοκια) μου βγαζει παντα σφαλμα "η καρτα μνημης δεν βρεθηκε.βεβαιωθειτε οτι ...και ξαναδοκιμαστε την εφαρμογη".

 

ξαναπερασα την ρομ, εκανα φορματ την καρτα, δοκιμασα και με αλλη καρτα, τιποτα...

 

το χειροτερο ειναι, οτι μεσα στην "αναμπουμπουλα" σκεφτηκα να κανω κ ενα ακομα wipe, (twrp) αλλα χωρις να εχω καποιο ζιπ ρομ στην συγκεκριμενη καρτα μνημης. με αποτελεσμα να κανω "reboot" παρ'ολη την προειδοποιηση "no os installed".

 

μπορω τωρα να κανω κατι ?

θα ηθελα να το εχω με μια ρομ που σιγουρα να υποστηριζει εγγραφη κλησης. και οσο το δυνατον πιο σταθερη.

 

μπορω να το εχω ισως με την επισημη, rooted και με patch μεσω twrp να του περασω δυνατοτητα εγγραφης κλησης?

 

Πανεύκολα :)

Link to comment
Share on other sites

Πανεύκολα :)

 

1)περναω μεσω odin επισημη latest 4.1.2.

2)ροοτάρω

3)περναω twrp

4)εγκαθιστώ το σχετικό patch ?

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

1)περναω μεσω odin επισημη latest 4.1.2.

2)ροοτάρω

3)περναω twrp

4)εγκαθιστώ το σχετικό patch ?

 

Και έτσι ή αν δε βρεις patch στείλε μου ένα πμ για να μου στείλεις ένα αρχείο που θα σου πω και θα στο φτιάξω εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Και έτσι ή αν δε βρεις patch στείλε μου ένα πμ για να μου στείλεις ένα αρχείο που θα σου πω και θα στο φτιάξω εγώ :)

 

Οκ.

Προς το παρόν θέλω ισχύον λινκ επίσημης ρομ να κατεβάσω.

Δυστυχώς το θέμα με τους here και κάρτα μνήμης παρέμεινε ξαναπερνωντας την oniramav5.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Οκ.

Προς το παρόν θέλω ισχύον λινκ επίσημης ρομ να κατεβάσω.

Δυστυχώς το θέμα με τους here και κάρτα μνήμης παρέμεινε ξαναπερνωντας την oniramav5.

 

ενημερωση:

καπου καπως βρηκα μια ρομ prerooted + call_record enabled την οποια περασα μεσω odin και ολα καλα.λυθηκε το θεμα με τους here maps και την καρτα μνημης.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Παιδιά εχει περάσει κάποιος καμία καλή nougat να παίζει απροβληματιστα??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

v7 rom cook.....

Optimized Nova Launcher Mod ,,optimized graphics , zipalign ;

Optimized .And animations Note 8 + 3d effect

Optimized Opera beta ;

Optimized etc google codec Note 8 ;

Optimized etc google audio Note 8 ;

Optimized Framework service jar ;

Optimized Framework2 jar ;

Optimized Framework system (Odex) Fixed battery ; Battery 5-6 hours display ;

Optimized συνεχιζεται ; ; ; ; ; ;

 

v7 rom update ...συνεχεια...

 

Update system (screen sharpness crystal white) απο Galaxy J7 2017:D:ninja:

Τωρα στο Note τυχον κιτρινιλες εδω και κει ελαβαν τελος :) με πολυ υψηλο επιπεδο απεικονισης λεπτομεριας και καθαροτητας στο μενου της συσκευης στο σερφαρισμα στα social media και βιντεο.Αισθηση up to 1080p

Με on-off λειτουργια και αυτοματη επαναφορα σε καθε reboot μετα απο 3-5 δευτερολεπτα .Εχετε την....Καινουργια οθονη του Note 2.

Συνεχιζουμε επι το εργο οπως καταλαβαινετε ο δεκεμβριος ειναι ο μηνας των καινουργιων συσκευων και δεν ειμαστε ντιπ καλα :p:p:p

 

24837660_1647180265342570_636315771150326_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=79d3fba11769fe7caf3baba19e1ae37d&oe=5A91CBB2

 

24799307_1647220458671884_8850379984173235650_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=17c2bcff427e9ba468f265d49c73ef21&oe=5A9432EA

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε και το αντίστοιχο με TW launcher ή τουλάχιστον να έχει widget μήνα το splanner στο nova (αν γίνεται, δεν το κατέχω το θέμα).

 

Και τώρα, κάτι άλλο, άσχετο με αυτό. Δεν ξέρω πού να το βάλω και το βάζω εδώ. Είχα πει στο παρελθόν ότι θα ανέβαζα ένα βίντεο με το άνοιγμα του Note II. Πριν 1 εβδομάδα μου χάλασε η υποδοχή της microSD card (έβγαζε συνεχώς αποσυνδέσεις, έχασα και δύο βίντεο που τα ήθελα), οπότε αγόρασα μία καινούργια immitation (8,5€). Άνοιξα, λοιπόν, το κινητό για να την φτιάξω και, μαζί με το περσινό βίντεο, έφτιαξα ένα βίντεο σε 3 μέρη για το πώς το ανοίγεις και το κλείνεις το μηχάνημα. Δεν έχω περισσότερο χρόνο για αφήγηση και οδηγίες με υποτίτλους, αλλά στο βίντεο φαίνεται καθαρά τι πειράζω (δείχνω κιόλας τι πρέπει να προσέχουμε). Ελπίζω να βοηθήσει όσους θέλουν να πειράξουν το κινητό τους γλυτώνοντας χρήματα από τα service.

 

 

 

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε και το αντίστοιχο με TW launcher ή τουλάχιστον να έχει widget μήνα το splanner στο nova (αν γίνεται, δεν το κατέχω το θέμα).

 

Και τώρα, κάτι άλλο, άσχετο με αυτό. Δεν ξέρω πού να το βάλω και το βάζω εδώ. Είχα πει στο παρελθόν ότι θα ανέβαζα ένα βίντεο με το άνοιγμα του Note II. Πριν 1 εβδομάδα μου χάλασε η υποδοχή της microSD card (έβγαζε συνεχώς αποσυνδέσεις, έχασα και δύο βίντεο που τα ήθελα), οπότε αγόρασα μία καινούργια immitation (8,5€). Άνοιξα, λοιπόν, το κινητό για να την φτιάξω και, μαζί με το περσινό βίντεο, έφτιαξα ένα βίντεο σε 3 μέρη για το πώς το ανοίγεις και το κλείνεις το μηχάνημα. Δεν έχω περισσότερο χρόνο για αφήγηση και οδηγίες με υποτίτλους, αλλά στο βίντεο φαίνεται καθαρά τι πειράζω (δείχνω κιόλας τι πρέπει να προσέχουμε). Ελπίζω να βοηθήσει όσους θέλουν να πειράξουν το κινητό τους γλυτώνοντας χρήματα από τα service.

 

 

 

 

Ευχαριστώ.

 

Ωραια τα βιντεακια Pipino!

 

Edit: v7 rom update συνεχεια...

 

Update Samsung Default Browser (Fast and smooth zoom)....

 

Update Youtube red play background forever

 

Συνεχιζεται.....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

Πρώτα απ'όλα θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις υπέροχες Ρομ που μας έχεις φτιάξει Ακης!!!!

Τώρα φοράω την τελευταία Onirama v5 02/11/2017.

Οι Ρομ είναι άψογες αλλά εγώ αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα και θέλω την βοήθεια σου:

Αν μιλάω σε μια κλήση και με καλέσει 2η κλήση το τηλέφωνο κλείνει τις κλήσεις όλες (σαν να μην έχει σήμα) και μετά από 30 δευτερόλεπτα επανέρχεται κανονικά.Η κλήση η 2η δεν φαίνεται πουθενά στις αναπάντητες.

Αυτό μου το κάνει στις 2 τελευταίες Ρομ που έχω βάλει... Όλες τις Ρομ τις εγκαθιστω με full wipe- Factory reset- wipe internal memory.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται!

Πρώτα απ'όλα θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις υπέροχες Ρομ που μας έχεις φτιάξει Ακης!!!!

Τώρα φοράω την τελευταία Onirama v5 02/11/2017.

Οι Ρομ είναι άψογες αλλά εγώ αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα και θέλω την βοήθεια σου:

Αν μιλάω σε μια κλήση και με καλέσει 2η κλήση το τηλέφωνο κλείνει τις κλήσεις όλες (σαν να μην έχει σήμα) και μετά από 30 δευτερόλεπτα επανέρχεται κανονικά.Η κλήση η 2η δεν φαίνεται πουθενά στις αναπάντητες.

Αυτό μου το κάνει στις 2 τελευταίες Ρομ που έχω βάλει... Όλες τις Ρομ τις εγκαθιστω με full wipe- Factory reset- wipe internal memory.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ελα καλησπερα.Καταρχην πιστευω να εχεις φλασαρει το μοντεμ που ειχα ανεβασει με την v5.Απο κει περα τι εχει παρατηρηθει.Πολλοι ανθρωποι εξω οταν μας καλουνε διατηρουν καποιες παλιες 2G συσκευες ως δευτερες Κατι συμβαινει με τα δικτυα και πλεον οι παλιες συσκευες εχουν προβληματα..Εγω στην πρωινη μου δουλεια επειδη μιλω με πολυ κοσμο αντιμετωπιζα το ιδιο προβλημα με μερικους με συγκεκριμενους..Οταν δυο γνωστοι μου απο αυτους που ειχα προβλημα που μιλουσα τους προετρεψα να βαλουν την σιμ σε μια αλλη συσκευη το προβλημα εξαφανιστηκε.Δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε κατι γιαυτο.Τα προβληματα αυτα τα αντιμετωπιζουν οι παντες με ολες τις συσκευες που κυκλοφορουν μη κοιτας που δεν το γραφουν καθε λιγο και λιγακι.

 

Edit.: Τα προβληματα μπορουν επισης να παρατηρηθουν χωρις να ειναι παντα σιγουρο οταν τα εχουμε ολα ανοιχτα hsdpa 3G και χτυπαει κληση.Παλι εαν σε μια περιοχη υπαρχει αδυναμο δικτυο η συσκευη προσπαθει να αποροφησει ισχυ σηματος για ολα που εχουμε ανοιχτα συν την εισερχομενη κλιση ετσι μπορει να εχουμε calldrop εαν μας καλεσουν.Εαν παρατηρησεις οταν εισαι σε περιοχη με αδυναμο δικτυο και σου ερχεται κλιση τοτε το ιντερνετ που εχεις ανοιχτο και εχεις Hsdpa+ αρχιζει οσο περνανε τα δευτερολεπτα της εισερχομενης κλισης και υποβαθμιζεται σε 3g και μετα σε Ε (Εdge)Οταν τερματισεις την κλιση επανερχεται.Επισης εξτρα ενεργεια χρειαζεται οταν συμβαινουν τα παραπανω αλλα εχεις ενεργοποιημενο και BT και παει λεγοντας...

 

 

Edit v7 rom update συνεχεια...

fixed colors

fixed bug default gallery

fixed bug default video

 

στην οθονη του note η φωτο πχ στο gallery εμφανιζοταν ετσι:

25299154_792313367607477_3587373042278363949_n.jpg?oh=c5e2cc1a5f35c19c346e55568696bebf&oe=5ACFCFF8

 

τωρα στο note 2 εμφανιζεται οπως στο galaxy j7 2017 :ninja::ninja::ninja:

25395719_792313380940809_5980262061971662242_n.jpg?oh=4b0e960d76dc9bcbf750680f13207d68&oe=5AD2B03D

 

συνεχιζεται........

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοο μπραβοοοο Ακη μας ...κανεις καταπλικτικη δουλεια!!!!ανυπομονωωωω να δοκιμασω και την v7 ...ποτε θα ειναι ετοιμη...δωσε πραμα στο λαο σου.
Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοο μπραβοοοο Ακη μας ...κανεις καταπλικτικη δουλεια!!!!ανυπομονωωωω να δοκιμασω και την v7 ...ποτε θα ειναι ετοιμη...δωσε πραμα στο λαο σου.

 

Περιπου χριστουγεννα,Αυτη θα ειναι και η τελευταια(Final) για το Note 2 οποτε πρεπει να το κανουμε πιο "συγχρονο" να παραμενει ανετα στο προσκηνιο μετα απο 6 χρονια κυκλοφοριας.Αλλωστε πολλα απο τα παιδια που μου στελνουν μηνυματα δεν θα αγορασουν αλλη συσκευη.Γιαυτο και ασχολουμε με την αναβαθμιση οθονης του Note 2 να πλησιαζει αρκετα τις καινουργιες συσκευες του 2017. Θα αποχωρησω και θα ασχοληθω με rom για το J7 2017 μια και το εχω κανει ρουτ και αργοτερα με το note 8.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρονια πολλα σε ολους με υγεια παιδια

Ακη και σε σενα χρονια πολλα και σε ευχαριστουμε για μια ακομα φορα που ασχοληθηκες και εδωσες παραπανω ζωη στο αγαπημενο μας Note 2...... περιμενουμε με αγωνια την τελευταια σου και πιο εντυπωσιακη σου πιστευω Rom

Link to comment
Share on other sites

New-Year-2018-Hd-Images-640x330.jpg

 

Galaxy Note 2 v7 Mod-Rom 27_12_17

samsung-2.jpg&w=180&h=115

 

Rom Info:

Update Kernel IntelliActive governor Based off Google's Interactive governor

Update San Francisco fonts

Update screen sharpness

Update Framework

Update Mod-apps

Και αλλα δεν θυμαμαι...

 

 

 

http://i.imgur.com/RJAYvFr.gif

Rom με Tw Link----->

https://mega.nz/#!4foFiC4Q!BpN3anqirN4uwV8Y4vzOg0dT_zerjL10cz5e_9aitkg

 

Rom με Nova Link----->

https://mega.nz/#!cWJh2a4I!Zjgmj46h5x-dEzVXwhiEqK6Z6BcGcGjeLnyqzvqCJo4

 

Μη κανετε update τα apps(instagram-youtube-facebook-superSu)

Οδηγιες Εγκαταστασης εδω-----> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7388178#post7388178

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ευχαριστούμε πολύ. Μας έδωσες μια παράταση ζωής στην συσκευή μέχρι να πάρουμε κάτι νέο. Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμη, πιστεύω Δευτέρα βράδυ να την φορέσω για να έχω και προσωπική άποψη.

 

Καλή χρονιά σε όλους, με υγεία και κάθε ευτυχία.

Link to comment
Share on other sites

Επισης χρονια πολλα παιδια!

 

Μια υπενθυμιση.

Το ρομ ερχεται με καινουργιο IntelliActive governor . Εαν το κανετε μια πληρη φορτιση και δειτε οτι η λειτουργικοτητα και μπαταρια πηγαινει καλα οκ.

Εαν δειτε οτι δεν καθετε καλα λειτουργικα κτλ. πηγαινετε στην εφαρμογη agni /governor και βαλτε lulzactive mod.Μετα reboot.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Modem link ---->>> https://mega.nz/#!dDgATLJC!e7S3eowuXtFiNoxMIronlh4_bO-Jy2zVr908pU2VZN4

 

Rom Link ---->>>EDIT

https://mega.nz/#!NOpGFBqb!3zt4JynlV22hg_Rcq3VdhJBrTtt5VCb5k7iwwG5u2t4

 

Για τους χρηστες που ειναι ειδη ρουτ:

 

Μεταφερουμε το μοντεμ και ρομ στην sd καρτα

 

Φλασαρουμε το παραπανω μοντεμ με το ρομ που ειμαστε τωρα.

 

Μετα...σβηνουμε τους φακελους 'android' που υπαρχουν στην μνημη συσκευης και μνημη εξωτερικης καρτας τους οποιους τους βλεπουμε μεσα απο την εφαρμογη που υπαρχει στο μενου 'Τα αρχεια μου' . .Αμεσως μπαινουμε recovery και ...

 

Κανουμε τα γνωστα απαραιτητα wipe και φλασαρουμε το ρομ.

 

Στο φλασαρισμα του ρομ οταν θα βγει η επιλογη γλωσσας περιμενουμε 1 λεπτο.

 

Μια διευκρινηση Ακιςς, επι της διαδικασιας (το ορθοδοξο πασοκ ξαναρχεται).

Μπαινω λοιπον twrp, φλασαρω το νεο μοντεμ ωραια κι ομορφα. Μετα τι? Υπαρχει επιλογη στο twrp επιλογη διαγραφης φακελων ή αναφερεσαι σε ξεχωριστη εφαρμογη, κι αν ναι σε ποια? Και μετα απευθειας reboot to recovery, σωστα? Δεν μεσολαβει δηλ reboot to system.

Οπως και να 'χει, σε ξαναευχαριστουμε για το χρονο σου.

Btw, επειδη για μενα θα ειναι σοβαρος λογος μετακομισης στο νοτε8 (οταν πεσει η τιμη στα 500), εχεις ψαξει αν η ρομ του 8 ειναι ευκολη στο μαγειρεμα? Αν Θα εχεις δηλαδη δυνατοτητα πχ να βελτιωσεις την αυτονομια και να ξαναβαλεις το quick note με καποια δικη σου ρομ, 2 απο τα χαρακτηριστικα που δεν μου αρεσουν στο 8αρι? Για διαθεση δεν συζηταω. Αφου σε τρωει ακομα το χερι σου για το νοτε2, φανταζομαι για το 8.

Edited by fioravanti90
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...