Jump to content

Θα μείνετε στην Αθήνα για τους Ολυμπιακούς?


GaY
 Κοινοποίηση

Θα μείνετε στην Αθήνα για τους Ολυμπιακούς Αγώνες?  

46 members have voted

  1. 1. Θα μείνετε στην Αθήνα για τους Ολυμπιακούς Αγώνες?

    • Ναι, επειδή το θέλω
      11
    • Ναι, αναγκαστικά λόγω της δουλειάς μου
      13
    • Όχι, έχω αλλεργία στους ξένους
      3
    • Όχι, διότι δεν έχω χρήματα. Θα μείνω όμως στην Αθήνα
      2
    • Δεν κατοικώ στην Αθήνα ούτως ή άλλως
      9
    • Εχω κανονίσει ήδη διακοπές. Δεν θα αντέξω το χάος της Αθήνας
      8


Recommended Posts

Πόσοι από εσάς θα μείνουν στην Αθήνα την περιοδο που θα γίνονται οι Ολυμπιακοί αγώνες? Έχετε προμηθευτεί εισιτήρια? Κι αν ναι, πόσα χρήματα δώσατε?
Link to comment
Share on other sites

Tha eimai edw giati den thelw na to xasw! Tha paw diakopes ton Ioulio mexri kai 10 Augoustou!

Stis 13 Augoustou arxizei i giorti!!!

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Tha eimai edo epeidi pira eisitiria kai epeidi tha doulevo gia ton Athina 2004.(ohi tzampa..:p)

 

I epilogi den eho hrimata einai gia to an tha paei kapoios stous agones mallon.

Den nomizo na iparhei kapoios pou na min tou perissevoun 20 euro gia na paei stous agones.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΙΣΠΑΝΟΥΣ!!!!ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ????
ΣΥΡΟΣ FOR EVER!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Βασικά εγώ δεν μένω μέσα στην Αθήνα αλλά επίσης δεν μου αρέσουν οι Ολυμπιακοί αγώνες. Θα τους δώ μόνο και μόνο επειδή υπάρχουν ελληνικές συμμετοχές.
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν έχω ίδεα... τα σχέδια για το καλόκαιρι είναι 100% ψαγμένα και οργανωμένα ακόμα! αλλά μάλλον εκείνες τις μέρες με βλέπω αθήνα... τις περισσότερες αν όχι όλες.
Link to comment
Share on other sites

Στην Αθήνα σπουδάζω, θα μπορούσα να μείνω για τους Ολυμπιακούς αλλά θα προτιμήσω να πίνω το φραπεδάκι μου στις παραλίες στα Χανιά και να βλέπω τον Κεντέρη από την TV, παρά να μπλεχτώ στο διαφαινόμενο χάος της πρωτεύουσας τις εν λόγω ημέρες.

Και όχι, δε με συγκινεί η ανάλογη τηλεοπτική διαφήμιση :D

Link to comment
Share on other sites

και γω εδω θα ειμαι λογω δουλειας.... και οχι δεν πηρα εισητηρια... δεν υπαρχει περιπτωση να μπορεσω εκεινη την περιοδο να δω αγωνα.. λογω δουλειας και παλι!!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα ήθελα να είμαι λόγω κυρίως δυσκολίας μετακίνησης με το αυτοκίνητο, αλλά αναγκαστικά θα είμαι μιάς και ο father έχει αγοράσει εισητήρια! Τουλάχιστον ας έχουμε επιτυχίες να το αυχαριστηθούμε!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (17 Ιούν. 2004 , 00:00)

 

Στην Αθήνα σπουδάζω, θα μπορούσα να μείνω για τους Ολυμπιακούς αλλά θα προτιμήσω να πίνω το φραπεδάκι μου στις παραλίες στα Χανιά και να βλέπω τον Κεντέρη από την TV, παρά να μπλεχτώ στο διαφαινόμενο χάος της πρωτεύουσας τις εν λόγω ημέρες.

Και όχι, δε με συγκινεί η ανάλογη τηλεοπτική διαφήμιση :D

 

 

Εγώ θα βρίσκομαι στο ίδιο μέρος με τον Eye (Χανιά) από 9 μέχρι και 31 Αυγούστου. :whistle:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη θα είμαι. Τι να πάω να κάνω στην Αθήνα; Να ταλαιπωρηθώ και να πληρώσω από πάνω; Υπάρχει και η τηλεόραση...
Link to comment
Share on other sites

Δεν μένω Αθήνα. Anyway, θα είμαι διακοπές... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Θα μείνω με τη θέλησή μου.

Και εθελοντής είμαι (τένις) και εισιτήρια έχω αγοράσει!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Άκου ερώτηση! Φυσικά και θα είμαι! Θα ξαναέχω τέτοια ευκαιρία;

 

Τέσπα, ανάλογα πώς το βλέπει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχην να σας πω οτι δεν μενω Αθηνα (ειμαι Σαλλλλονικιος βερος) και δεν θα κατεβω Αθηνα!! Αν θα κατεβαινα θα κατεβαινα μονο για ημιτελικους και τελικους μπασκετ αλλα τα 400ευρω που ζητανε για μια θεση πολυ μακρια απο τον αγωνιστικο χωρο ειναι πολλα!!! Επισης εκεινη την περιοδο θα ειμαι σε καποιο αθλητικο κεντρο για προετοιμασια με την ομαδα μου οποτε χλωμο... :o
Link to comment
Share on other sites

400 euro??? lol

Pou to eides??? http://www.tickets.athens2004.com/browse?category=8245&start_date=2004-08-11&end_date=2004-08-29&offset=30

 

Ego pira gia proimiteliko me 20.Fthino den einai??

 

Oso gia ton imiteliko pou ekane 50,gia pigene se ena korifeo match protathlimatos se kali thesi na do poso kanei.(se oaka,sef,foinika pou einai sighrona gipeda)

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ!! Δεν κανουν 400, κανουν 300ευρω!!! Για του λογου το αληθες οριστε και το link

http://www.tickets.athens2004.com/browse?category=8245&start_date=2004-08-11&end_date=2004-08-29&offset=40

Εγω δεν μιλησα για αγωνες καταταξης αλλα για τους ημιτελικους και τους τελικους!!!! Εμενα αυτοι με ενδιαφερουν... Προτιμω να δω τον αγωνα στην τηλεοραση και να κρατησω τα $$$ για την παρτη μου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...