Jump to content

[Επίσημο] HTC Windows Phone 8S


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 590
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Παιδιά το κινητό μου μου έχει βγάλει ΒSOD με μια δυστυχισμενη φατσουλα,υπαρχει δυνατότητα να κάνουμε κάτι εκτος απο hard και soft reset που δεν πιανουν;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα. Έχω ένα θέμα με ένα HTC 8s, αν γνωρίζει κάποιος και μπορεί να βοηθήσει. Πήρα ένα HTC 8s Windows Phone μεταχειρισμένο αλλά δεν είχε Ελληνικά και ακολούθησα την διαδικασία που αναφέρεται αλλά "τουβλοποιήθηκε". Υπάρχει κάποιος τρόπος να διορθωθεί η την κάτσαμε την βάρκα?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα. απο την κυριακή το htc 8s μου δεν ανοιγει. οταν ανοιγει δειχνει μαυρη οθόνη (μερικες φορες οταν πιανει η επανακκινηση δειχνει μπλε οθονη με :) και αλλες ενα κεραυνό και αλλες ενα θαυμαστικό . Προσπάθησα και hard reset αλλα τίποτα. Ειδικά τωρα τελευταια δεν κλεινει κιολας. Το εκανα πληρη φορτιση εκφορτιση αλλα τιποτα. εν το μεταξυ τους τελευταιους μηνες μου εβγαζε κατι τετοια προβληματα να μην ανοιγει κατευθειαν και να βγαζει μπλε οθόνη. Στην HTC μου ειχαν πει οτι μαλλον ειναι θεμα λογισμικού. μηπως εχετε καμια ιδεα να σώσω το κινητό? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Προσπαθώ εδώ και μερικές μέρες να κάνω όλα τα updates της developer preview. Στο critical update που λέει ότι επιλύει reboots μου βγάζει διαρκώς σφάλμα 0x80188308, που μάλλον σχετίζεται με τον αποθηκευτικό χώρο. Το κινητό το έχω κάνει reset, και με το που ανοίγει έχει 1.15GB free. Τα υπόλοιπα τα τρώει το system. Υπάρχει τρόπος να γίνει το update;
Link to comment
Share on other sites

Όταν λες Developer Preview?

 

10ΤΡ ή 8.1.χ?

 

8.1.x και από τη μετάφραση αυτού μάλλον το πρόβλημα είναι γενικά με τα 8S καθώς τα 1.3GB που είναι ο μέγιστος άδειος χώρος από τα 4GB του 8S δεν επαρκεί για κανένα περαιτέρω update. Με τον τρόπο που προτείνει αυτός λέει ότι κάνει και τα επόμενα updates, αλλά αργότερα πάλι αντιμετωπίζει θέματα.

 

Επίσης 10 δεν πρόκειται να πάρει, μιας και όπως λέει και στη σελίδα με supported phones για DP, θέλει 8GB και πάνω εσωτερική μνήμη...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη διευκρίνιση.

 

Προσπαθώ κι εγώ να βγάλω άκρη για το τι γίνεται, αφού είναι μάλλον ξεκάθαρο ότι η HTC τα έχει γραμμένα τα συγκεκριμένα τηλέφωνα (S κ X) και πλέον ότι περιμένουμε είναι μόνο από την MS.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Είμαι κάτοχος Htc one 8s και μου παρουσίασε το εξής πρόβλημα, έχει κολλήσει στη ρύθμιση της πτήσης και δεν αλλάζει με τίποτα με αποτέλεσμα να μη μπορώ να δεχτώ και να κάνω κλίση σε κάποιον...τι να κάνω;ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μ αφηνει ούτε επαναφορά να κάνω..προσπάθησα με τον εναλλακτικό τρόπο (παρατεταμένο πάτημα - και on/of, ξανά - μέχρι να εμφανιστεί το ! και μετά + - on/of -) αλλα και πάλι τίποτα. Δυστυχώς δεν γινεται τίποτα,ίσως να χει πάθει κάποια βλαβη ο επεξεργαστής....τι να πω...και είχα βολευτεί πολύ μ αυτο το κινητό....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...