Jump to content

Samsung GT-E2252 Dual Sim


ovelix5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γειά σας

Μπορείτε να μου πείτε αν το τηλέφωνο έχει την δυνατότητα να χωράει 1.000 επαφές;;; Όχι η καρτα sim και το τηλέφωνο μαζί αλλά μόνο το τηλέφωνο;;;;

Αν θέλετε φαίνεται οτι αν εχετε καταχωρήσει :blink:200 επαφές και πάτε απο το menu στις επαφές και απο εκει επιλέξετε την κατάσταστη μνήμης και θα σς γράψει ένα ποσοστό ελεύθερο και ένα οτι έχει δεσμευτεί.

στο παράδειγμά μας αν γράψει οτι είναι δεσμευμένο το 20% σημαίνει οτι χωράει 1.000 επαφες

αν γραψει οτι είναι δεσμευμένο το 40% σημαίνει οτι χωράει 500 επαφες

θαθελα απαντηση για να προχωρήσω στην αγορά του

ευχαριστώ πολύ

Το κινητό χωράει πράγματι 1000 επαφές στην μνήμη τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2+1 μικρές ερωτήσεις στους κατόχους.

1. Έχει σκληρά πλαστικά πλήκτρα ή μαλακά λαστιχένια. Θεωρώ πολύ καλύτερα τα πρώτα.

2. Στο youtube βλέπω unboxing που μέσα έχει handfree. Στην χώρα μας τι ισχύει, έρχεται με ακουστικά ή όχι? κάποιο παιδί έγραψε όχι. Μήπως κάποιος εισαγωγέας το φέρνει με ακουστικά?

 

3. Bonus τεχνική ερώτηση. :) Μπορείτε με κάποια εφαρμογή να εισάγεται ή εξάγεται επαφές/contacts και SMS? Ισως το κάνει με πρόγραμμα ή ίσως το έχει εγγενώς σε μενού export to sd (σε cvs, txt)

Ευχαριστώ που μου απαντήσατε τοσο άμεσα.. (δεν :p)

εντάξει πέρασα από ένα κοτσόβολο και έπαιξα με το κινητό λίγο. Στην ερώτηση 1) απαντάω ότι τα πλήκτρα είναι κατι στην μεση. Ουτε πολύ σκληρά ούτε τελείως λάστυχα. Άνθρωποι που πατάνε με τα νυχια θα τα καταστρέψουν, οι άλλοι όχι. Θα τα προτιμούσα πιο "σκληρά" (με καπάκια) αλλα οκ, είναι τουλάχιστον πολύ καλύτερα από του B1182.

Τα 2) και 3) δεν μπόρεσα να τα μάθω, σε επόμενη επίσκεψη, εκτός αν τα γνωρίζει κάποιος εδώ μέσα και μας πληροφορήσει.. :O

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Keysmith,

2. Το κινητό στην Ελλάδα μέσω της επίσημης αντιπροσωπείας έρχεται χωρίς ακουστικά στη συσκευασία, όπως κι ο προκάτοχός του.

3. Τα contacts τα περνάς στο pc μέσω του Samsung Kies. Τα sms δεν τα κατάφερα.

"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Keysmith,

2. Το κινητό στην Ελλάδα μέσω της επίσημης αντιπροσωπείας έρχεται χωρίς ακουστικά στη συσκευασία, όπως κι ο προκάτοχός του.

3. Τα contacts τα περνάς στο pc μέσω του Samsung Kies. Τα sms δεν τα κατάφερα.

Ευχαριστώ πολύ. Βλέπω ότι το γνωστό mobiledit που διαβάζει πολλά κινητά λέει ότι υποστηρίζει και σε SMS το παλαιότερο e2152 (τον προκάτοχο). Ισως λειτουργεί και με αυτό αν ειναι παρόμοια, ειδ' αλλως ελπίζουμε (και έτσι πιστεύω) οι επόμενες εκδόσεις να το έχουν (είναι άλλωστε καινούριο).

Το εν λόγω πρόγραμμα με έχει σώσει με πολλά κινητά!

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Βλέπω ότι το γνωστό mobiledit που διαβάζει πολλά κινητά λέει ότι υποστηρίζει και σε SMS το παλαιότερο e2152 (τον προκάτοχο). Ισως λειτουργεί και με αυτό αν ειναι παρόμοια, ειδ' αλλως ελπίζουμε (και έτσι πιστεύω) οι επόμενες εκδόσεις να το έχουν (είναι άλλωστε καινούριο).

Το εν λόγω πρόγραμμα με έχει σώσει με πολλά κινητά!

Στο μενού του τηλεφώνου υπάρχει επιλογή για backup επαφών, ημερολογίου, tasks, σημειώσεων και SMS στην κάρτα SD, καθώς και αντίστοιχη επιλογή restore. Επειδή όμως δεν του έχω περάσει ακόμη κάρτα SD, δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αν το αρχείο που δημιουργεί στην κάρτα είναι σε standard format, (txt, csv), ή όχι...

Link to comment
Share on other sites

μπορει κανεις να ορισει διαφορετικο ηχο κλησης στις 2 γραμμες?

'Η ακομα καλυτερα, σε επαφες?

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού του τηλεφώνου υπάρχει επιλογή για backup επαφών, ημερολογίου, tasks, σημειώσεων και SMS στην κάρτα SD, καθώς και αντίστοιχη επιλογή restore. Επειδή όμως δεν του έχω περάσει ακόμη κάρτα SD, δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αν το αρχείο που δημιουργεί στην κάρτα είναι σε standard format, (txt, csv), ή όχι...

αυτό περίμενα και εγώ το έχω δεί σε άλλα κινητά και είναι super. Πιστεύω 99% ότι τα σώζει σε κάτι TXTοιδές.. (csv, vcard, txt) που ανοίγει με notepad.:D

μπορει κανεις να ορισει διαφορετικο ηχο κλησης στις 2 γραμμες?

'Η ακομα καλυτερα, σε επαφες?

Ε ναι, ανα κάρτα μπορείς όπως βλέπω στο μανουαλ.

από το manual (δεν έχω το κινητό)

1. In Menu mode, select Settings → Sound profiles. 2. Scroll to the profile you are using. If you are using the silent profile, you are not allowed to change the ringtone. 3. Press <Edit> and select a SIM card. 4. Select Voice call ringtone.

Τώρα ανα επαφή διαφορετικός ήχος ας απαντήσει καποιος κάτοχος δεν το βρίσκω, αλλα δεν νομίζω αν θυμάμαι από παλαιότερο samsung , μονο ανα group (ομάδα) είχε εκείνο, εκτός αν έχεις μια επαφή σε μια ομάδα (πχ family μονο ένας). Δεν ξέρω για το εν λόγω ξαναλέω, εικάζω.. :O

 

Υ.Γ. Βρίκα και αυτό.. (στο manual απο ινδία)

Head SAR 0.932 W/kg
. Οχι πολύ άσχημα αλλα μπορούσε και καλύτερα Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακουστικά στο κουτί. :(

Το πήραμε από το "γιού" 55 € με δωρεάν αποστολή, πήγα και το πήρα εγω από την κούριερ.

Μπορείς εκτός από κάθε επαφή να αλλάξεις ήχο, να κάνεις αλλιώς να χτυπάει η γραμμή ένα & αλλιώς η γραμμή δυο. :cool:

Παίρνει ήχους κλήσεις με το BT, μπορείς να κάνεις μπακαπ με το kies και γενικώς σε μια ψιλοστραβή που έγινε με το ανδροιντ τηλ. μου, με έσωσε με τις επαφές, τις είδε από το γούγλη που τις είχα αποθηκευμένες άνετα & με αυτό κατάφερα να τις περάσω στο άλλο που από csv τα έβλεπε όλα κινέζικα. Symbian περιβάλλον το άλλο...

 

Θέλει μόνο προσοχή στη ρύθμιση αναμονής κλήσης από τη μια κάρτα στην άλλη,γιατί ΑΝ βρεθείς σε μέρος που δεν πιάνει η μια γραμμή (ναι, υπάρχουν ακόμα τέτοια μέρη) αν έχεις επιλέξει ειδοποίηση από τη μια γραμμή στην άλλη και σε καλέσει η 1 σου κάνει προώθηση στη 2.

Αν απαντήσεις χωρίς να το καταλάβεις σε τέτοια περίπτωση, τον ήπιες από χρέωση.

Προτείνεται άφοβα σαν τηλέφωνο πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Αν απαντήσεις χωρίς να το καταλάβεις σε τέτοια περίπτωση, τον ήπιες από χρέωση.

Προτείνεται άφοβα σαν τηλέφωνο πάντως.

Να το διευκρινίσουμε καλά αυτό.:!: ΔΕΝ ειναι Dual Active όπως ΛΑΘΟΣ λέει ο τίτλος. :!: (μήπως να διορθωθεί?)

 

Το γράφει και το ίδιο το samsung web site, είναι κοινό dual stantby που απλά έχει προωθήσεις από την μια γραμμή στην άλλη (όταν είναι μη προσβάσιμες δλδ οταν μιλάς με την άλλη). Οι προωθήσεις αν κάποιος δεν το ξερει γίνονται από τα δίκτυα τηλεφωνίας δηλαδή ΧΡΕΩΝΟΥΝ. Μια λύση που εφαρμόζω εγώ είναι να απενεργοποιεί το call watting (αναμονή κλήσης ή δεύτερη γραμμή) οπότε ο καλών εφόσον μιλάς θα ακούει "κατειλημμένος" (busy). Το μείον είναι ότι εσύ ΠΟΤΕ δεν ενημερώνεσαι για την κλήση που έχασες.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

@ keysmith, μια χαρα ειναι να εχει ηχο κι ανα ομαδα.. :)

ευχαριστω !

Επειδή δεν το έχω το ίδιο (είχα άλλα στο παρελθόν), για να μην χρεωθώ κοτσάνα, ας απαντήσει κάποιος που το έχει καλύτερα.. :O

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Είμαι ο μόνος που έχει θέμα με το Ελληνικό Τ9 του συγκεκριμένου κινητού;;; Πατάω τα πλήκτρα για να σχηματίσω μια λέξη... και βγάζει... άλλα αντί άλλων!!!!

π.χ.

 

μαμα 5-2-5-2 και γράφει... ΜΑΒ...

 

Καμιά ιδέα;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα, το συγκεκριμένο κινητό το χρειάζομαι διότι εχω 2 αριθμούς αλλά και διότι λόγω συχνών ταξιδιών χρειάζομαι ένα mp3 player καλό......Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν η ακουστική του mp3 ε'ίναι καλή (είναι αξιοπρεπής ο ήχος ή όπως σε όλα τα φθηνά κινητά) και πόσο κρατάει η μπαταρία όταν παίζει το mp3 player....κατα προσέγγιση πάντα...ευχαριστώ εκ των προτέρων (αν και μου φαίνεται πως θα είναι το επόμενο κινητό μου!!!).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα, το συγκεκριμένο κινητό το χρειάζομαι διότι εχω 2 αριθμούς αλλά και διότι λόγω συχνών ταξιδιών χρειάζομαι ένα mp3 player καλό......Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν η ακουστική του mp3 ε'ίναι καλή (είναι αξιοπρεπής ο ήχος ή όπως σε όλα τα φθηνά κινητά) και πόσο κρατάει η μπαταρία όταν παίζει το mp3 player....κατα προσέγγιση πάντα...ευχαριστώ εκ των προτέρων (αν και μου φαίνεται πως θα είναι το επόμενο κινητό μου!!!).
δεν παρέχει στην συσκευασία ακουστικά ωστόσο.. το νού σου! (αν και παίρνει κοινά 3.5mm). Τα άλλα που ρωτάς δεν τα ξέρω (δεν το έχω, αλλα και να το είχα έπρεπε να αγοράσω και ακουστικά)
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Το πήρε σήμερα ένας φίλος. Συμπαθητικό κινητό αλλά αύριο έχει να πέσει τρελό κράξιμο στην samsung.

Καταρχήν απαράδεκτα:

1) το να έχει ράδιο και να μην έχει hands free. Και πες εντάξει για ράδιο βάζεις οποιαδήποτε ακουστικά, αλλά για κλήσεις;;;; Που είναι το hands free σε ένα κινητό των 60 ευρώ οέο; Σήμερα επίσης πήρα ένα samsung με 19,90 το οποίο ΕΙΧΕ hands free... Με απογοήτευσε πάρα πολύ η samsung και με αυτό.

2) επιεικώς απαράδεκτο αυτό με την προώθηση κλήσεων από την μία SIM στην άλλη. Έπρεπε να δίνει δυνατότητα απενεργοποίησης αυτής της λειτουργίας!

3) ο Φακός δεν μπορεί να μπει σαν συντόμευση στον σταυρό. Ή τουλάχιστον δεν το βρήκαμε 2 άτομα που ψάχναμε πόση ώρα...

4) Με hands free από SGS, το ραδιόφωνο παίζει για 2 δευτερόλεπτα και σταματάει! Ενώ αν επιλέξω αναπαραγωγή από μεγάφωνο παίζει κανονικά :blink:

 

Μία απορία. Όταν πιάνουν και οι δύο κάρτες σήμα και δεν γίνεται σε καμία κλήση (δηλαδή διπλό standby) αλλά με το κουμπί της δίεσης έχω επιλέξει για παράδειγμα την SIM1, αν λάβω κλήση στην 2 θα μου την προωθήσει στην 1;

Ή μήπως η επιλογή αυτή παίζει ρόλο μόνο στο απο ποια SIM γίνονται οι εξερχόμενες κλήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Το πήρε σήμερα ένας φίλος. Συμπαθητικό κινητό αλλά αύριο έχει να πέσει τρελό κράξιμο στην samsung.

Καταρχήν απαράδεκτα:

1) το να έχει ράδιο και να μην έχει hands free. Και πες εντάξει για ράδιο βάζεις οποιαδήποτε ακουστικά, αλλά για κλήσεις;;;; Που είναι το hands free σε ένα κινητό των 60 ευρώ οέο; Σήμερα επίσης πήρα ένα samsung με 19,90 το οποίο ΕΙΧΕ hands free... Με απογοήτευσε πάρα πολύ η samsung και με αυτό.

2) επιεικώς απαράδεκτο αυτό με την προώθηση κλήσεων από την μία SIM στην άλλη. Έπρεπε να δίνει δυνατότητα απενεργοποίησης αυτής της λειτουργίας!

3) ο Φακός δεν μπορεί να μπει σαν συντόμευση στον σταυρό. Ή τουλάχιστον δεν το βρήκαμε 2 άτομα που ψάχναμε πόση ώρα...

4) Με hands free από SGS, το ραδιόφωνο παίζει για 2 δευτερόλεπτα και σταματάει! Ενώ αν επιλέξω αναπαραγωγή από μεγάφωνο παίζει κανονικά :blink:

 

Μία απορία. Όταν πιάνουν και οι δύο κάρτες σήμα και δεν γίνεται σε καμία κλήση (δηλαδή διπλό standby) αλλά με το κουμπί της δίεσης έχω επιλέξει για παράδειγμα την SIM1, αν λάβω κλήση στην 2 θα μου την προωθήσει στην 1;

Ή μήπως η επιλογή αυτή παίζει ρόλο μόνο στο απο ποια SIM γίνονται οι εξερχόμενες κλήσεις;

1. συμφωνώ. Το juniper (19.90) έχει handsfree αλλα έχει το παλιό βίσμα της samsung όχι 3.5'' οπότε έχει υποχρέωση να στα παρέχει, δεν είναι "δεδομένα". Πόσο έχουν αλήθεια ένα handsfree. Στο ebay βλέπω έχουν από 2.4$, απλά μπαίνεις στον κόπο.

2. Νομίζω 99% γίνεται είναι επιλογή στο μενού (το λέει περίεργα.. όχι με προόθηση, αλλά κάτι με "πάντα ενεργές". Σε όλα τα duas sim samsung γίνεται.

3. Υπάρχει, και είναι bydefault συντόμευση στο "σταυρό", δεν χρειάζεται να το βάλεις εσύ. Είναι παρατεταμένη πίεση του πάνω βέλους. από το ίδιο σβήνει. Και στο φτηνό 19.90 (juniper) το ίδιο shortcut είναι. ;)

4. περίεργο, για παίξε λίγο με το βίσμα (μέσα έξω)..

5. Οχι δεν προωθείτε τίποτα στο standby. Όποια θέλει χτυπάει, ανεξέρητα πια είναι ορισμένη για εξερχόμενες. Αυτό με την διέση που λές είναι μονο για εξερχόμενες (πια είναι η default για εξερχόμενη) δηλαδή ποια καλεί (εξερχόμενη) αν πατήσεις κλήση. Μην ανησυχείς λοιπόν..

 

Υ.Γ. παρατεταμένη πίεση του "κατω βελους" είναι συντόμευση για την ψεύτικη κλίση ή κάνω λάθος?

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

2) Κάτι είδαμε στο ψάξιμο που έλεγε για standby, SIM1 σε SIM2 και το αντίστροφο. Θα το ψάξω το θέμα όταν ξαναέρθει ο φίλος και το έχω στα χέρια μου.

3) Δεν το ήξερα αλλά θα το δοκιμάσω! Εγώ έψαχνα να το βάλω και δεν μου έδινε επιλογή για το απλό κλικ του σταυρού. Τώρα στα χέρια μου έχω το E1182 που έχει φακό και δουλεύει έτσι όπως λες!

4) το περίεργο είναι ότι με το ίδιο hands free σε αναπαραγωγή στο μεγάφωνο παίζει κανονικά! Αλλά μόλις το γυρνάς πάλι σε ακουστικά παίζει για 2 δευτερόλεπτα και μετά σταματάει και ξαναπατάω το Play και ξανα το ίδιο... Θα δω και με άλλα ακουστικα γιατί τα συγκεκριμένα έχουν ναι μεν βύσμα 3,5 αλλά είναι για κινητό με TV Out που η samsung τα έχει κάνει όπως θέλει με την έξοδο βίντεο, οπότε ίσως είναι και τροποποιημένα τα ακουστικά.

5) οκ το φαντάστηκα ότι έτσι θα είναι αλλά με αυτό με την προώθηση που είδα να λέτε εδώ πέρα τρομοκρατήθηκα!

 

ΥΓ: Δεν έχω το E2252 τώρα εδώ αλλά το E1182 που κρατάω τώρα το κάνει αν ενεργοποιήσεις πρώτα από το μενού την ψευδή άρα θα γίνεται και στο Ε2252

 

 

Edit: Κάτι που ξέχασα. Ο φακός του δεν φέγγει ακριβώς ευθεία αλλά λίγο πιο δεξιά και η "ακτίνα" του είναι αρκετά μακρόστενη οριζοντίως... Έτσι είναι και σε άλλους ή να το πάω πίσω? :lol: Στο E1182 φωτίζει πιο ομοιόμορφα!

Edit2: πφφ ένα ένα τα θυμάμαι. Δεν υπάρχει κάποιο πλήκτρο που με παρατεταμένο πάτημα να κάνει εναλλαγή προφίλ αθόρυβο/κανονικό ε; Αφού το συνηθισμένο πλήκτρο της δίεσης έχει άλλη λειτουργία θα πρέπει να βάλω στον σταυρό συντόμευση για τα προφίλ;

Edited by nikospot
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 3 μήνες "συμβίωσης" με το κινητό και με αφορμή τα πρόσφατα σχόλια των συμφορουμιτών έχω μερικές παρατηρήσεις:

1. Το κινητό για τα λεφτά του είναι άριστο (έστω και χωρίς τα ακουστικά).

2. Η μπαταρία είναι ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΑ! Κυριολεκτικά, χωρίς καμία υπερβολή, ξεχνάω πότε το φόρτισα! Τελευταία νομίζω πριν 10 ημέρες! Με χρήση βέβαια πολύ νορμάλ (20 λεπτά ομιλίας την ημέρα, από κάνα μήνυμα και κλείσιμο πάντα το βράδυ για κάνα 7ωρο). Πέφτει η ένδειξη στα 4/5 μετά από 3-4 ημέρες!!! Πιστέυω πως σε heavy user βγάζει "χαλαρά" 4-5 ημέρες.

3. Η ποιότητα κλήσης στο ακουστικό είναι άριστη. Νομίζω πως δεν είχα ποτέ πιο ωραίο κινητό σε αυτό το θέμα...

4. Το ηχειάκι των ήχων κλήσεων δεν είναι ιδιαίτερα δυνατό. Θα το ήθελα πιο δυνατό και καθαρό. Διορθώνεται από το service mode. Γνωρίζει άραγε κανείς κωδικό για είσοδο;

5. Στα + το ότι μπορείς να βάλεις διαφορετικό ήχο εισερχόμενης κλήσης σε κάθε sim. Έτσι διακρίνεις από πριν σε ποια γραμμή σε καλούν.

6. Η οθόνη αλλάζει wallpaper αν θέλεις σε κάθε εναλλαγή sim. Εχώ έχω βάλει το logo του παρόχου (Cosmote και Q) κι έτσι δεν μπερδεύομαι ποτέ με ποια καλώ.

5. Τα πλήκτρα (όχι το number pad) αρχίζουν να τρίζουν νωρίς. Έτυχε και σε εσάς;

6. Το menu της Samsung με κουράζει γρήγορα. Αν προηγουμένως έχεις πατήσει π.χ. τις επιλογές "Ρυθμίσεις" --> "Οθόνη" --> "Θέμα", τότε όταν θα είσαι στην αρχική οθόνη και πατήσεις το πλήκτρο να πάς στο στο βασικό menu, σου έχει επιλεγμένες τις "Ρυθμίσεις" κι αν συνεχίσεις να πατάς το πλήκτρο θα ακολουθήσει την παραπάνω διαδρομή.

7. Πολύ ξενέρωμα που πρέπει να πατήσεις "Επιλογ." --> "Αναζήτηση" για να βρεις αποθηκευμένη επαφή στη λίστα.

 

Παιδιά δεν είμαι σε καμία περίπτωση dealer της Samsung :lol:, αλλά όπως το έχω επαναλάβει, για τα λεφτά του το κινητάκι "σπέρνει"...

Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

4) Με hands free από SGS, το ραδιόφωνο παίζει για 2 δευτερόλεπτα και σταματάει! Ενώ αν επιλέξω αναπαραγωγή από μεγάφωνο παίζει κανονικά :blink:

 

 

Για δοκίμασε αν το βυσμα εχει μαύρα "δακτυλιδάκια" (3 ειναι) βαλε ενα hands free με λευκα "δακτυλιδάκια". Το ενα απο τα δυο θα παιξει κανονικα ;)

 

 

Edit. Να κάνω μια ερώτηση στους κατόχους; Συνήθως η εταιρία βαζει στο μενου της μια χρήσιμη λειτουργία για αυτόματη απόρριψη καποιον αριθμων ακόμα και αυτών με απόκριψη!

Ισχυει και στο 2252;

Αν ναι σου δινει επιλογή για 10 αριθμούς;;

 

Ευχαριστώ :)

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Νεος κατοχος και εγω. Θα ήθελα να πω οτι ειναι ολα οκ , μια χαρα συσκευη !

Αυτο που ψάχνω ειναι , για το πως μπορω να ενεργοποιησω την εγγραφη κλησης οταν μιλάω με κάποιον. Ενώ υπάρχει στο μενου οταν μιλας , δεν μπορεις να το επιλέξεις .

Γιατι ? Πρέπει να ενεργοποιήσω τπτ άλλο πρώτα ?

 

Επίσης τα ακουστικα που έχω απο το B7610 omnia ταιριάζουν μεν , 3.5 jack αλλα τα συνδέω και αυτα αποσυνδέονται μόνα τους μετα απο 2 περίπου sec.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βαλε hands free με λευκα δακτυλιδάκια στο βύσμα!! Θα εκπλαγείτε απο τον ηχο!! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Βαλε hands free με λευκα δακτυλιδάκια στο βύσμα!! Θα εκπλαγείτε απο τον ηχο!! ;)

 

Για στειλε link ?

 

Σε εσας δουλεύει η ηχογράφηση κλήσεως ?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ την γνώμη μου μιας και σκόπευα να το πάρω και έτσι πήγα να το δω από κοντά και να παίξω μαζί του ....

Το κινητό είναι πολύ ωραίο, και η δοκιμή που ήθελά να του κάνω είχε να κάνει με την τοποθέτηση σε μία από τις δύο SIM μιας SIM 16in1.

Πήγα αποκλειστικά σε SAMSUNG μιας και έχοντας το Β2100 ήμουν πολύ ικανοποιημένος από μπαταρία και κυρίως από το γεγονός ότι σε κάθε εναλλαγή SIM δεν χρειαζόταν restart.

Δυστυχώς το 2252 σε κάθε εναλλαγή χρειαζόταν restart! Μικρό το κακό για κάποιους όμως εμένα με αποθάρρυνε αρκετά.

Δεν παύει όμως να είναι μια πολύ καλή επιλογή για απλή συσκευή.

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Για στειλε link ?

 

Τι να σου στειλω;;

Πήγαινε και ζητα τα hands free του S3, NOTE 1, 2, 10.1, P3100, S7562 κ.α. ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-E2252 Dual Sim

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...