Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ακυρο δεν ηθελα να χρησιμοποιησω ξενο κινητο.

 

οποτε αγορασα το ασπρο 32αρι με δυνατοτητα επιστροφης 15 μερες.

 

αποψε εντυπωσεις.

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=86cCoPq432g&list=UUib_N6j3XdrYjSRvwKsONyg&index=1&feature=plcp]Greek iPhone - iPhone 5 unboxing - YouTube[/ame] Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

ειναι κουκλια. Με προτιμηση στο λευκο.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ακυρο δεν ηθελα να χρησιμοποιησω ξενο κινητο.

 

οποτε αγορασα το ασπρο 32αρι με δυνατοτητα επιστροφης 15 μερες.

 

αποψε εντυπωσεις.

;)

 

Περιμένουμε.......;)

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε.......;)

 

μολις τελειωσω απο την δουλεια ποσταρω ;)

 

αυριο φθανει κ η θηκη του

 

 

@george στην Γερμανια στοιχιζει απο 679€ πιστευω!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

http://dotcolordotcom.files.wordpress.com/2012/09/iphone-5-color-saturation-bar1931-2-002.png?w=584&h=300

 

How did they do it?

http://dot-color.com/2012/09/27/how-does-the-iphone-5s-color-saturation-measure-up-against-apples-claims/

Link to comment
Share on other sites

Speaker Volume Test

 

● iPhone 2G: 91.0 dBA

● iPhone 3G: 95.0 dBA

● iPhone 3GS: 97.6 dBA

● iPhone 4: 92.8 dBA

● iPhone 4S: 97.9 dBA

● iPhone 5: 100.3 dBA

 

http://iclarified.com/24834/speaker-volume-test-iphone-2g-vs-3g-vs-3gs-vs-4-vs-4s-vs-5-video

 

Apple creates an archetype

http://thenextweb.com/apple/2012/10/01/tnw-review-iphone-5-apple-creates-archetype/

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Το εφερε ενας γνωστος μου απο Λονδινο και το Σουκου που περασε βγηκαμε οποτε το επεξαργαστηκα λιγο.

Καταρχας το παιδι μου εκανε παραπονα για την μπαταρια οτι δεν κραταει οσο στο 4s που ειχε.

Σαν πρωτη ματια ειναι πολυ λεπτο.Ειναι ομορφο γενικα σαν κινητο,αλλα για καποιο λογο δεν μου φανηκε για iphone.Δεν ειχε την αιγλη κι αυτο το κατι ξεχωριστο που ειχαν τα iphone.Επισης με χαλασε που ηταν μακροστενο.Θα μπορουσε να ειναι λιγο πιο κοντο και λιγο πιο φαρδυ.Σαν ενα ψηλοτερο 4s δειχνει απο μπροστα.Δεν ξερω ποσο θα βολευει σε βιντεο και φωτο(δεν το ηξερα καλα το παιδι για να του ψαχουλευω το κινητο).

Δεν μου φανηκε οτι μπορει να γρατζουνιστει τοσο ευκολα οσο λενε,ουτε ακουγοταν κατι οταν το κουνησα.Εδειχνε στιβαρο.

Κατα τα αλλα πολυ ωραιο κινητο.Οι iphoneακηδες θα το λατρεψουν!

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρέλαβα επιτέλους πριν από λίγη ώρα!:D Φρέσκο από Ηνωμένο Βασίλειο, μάυρο 32άρι! Μιλάμε, μεχρι να ανοίξω το κουτί έτρεμα ολόκληρος απ' το φόβο μη μου βγεί προβληματικό!

Ευτυχώς το κινητό είναι μια χαρούλα χωρίς προβλήματα με εξαίρεση δυο ευτυχώς αμιδρά ξευτίσματα στην αριστερή πλευρά αλλά είναι τόσο μικρά που με την πρώτη επιθεώρηση που έκανα ούτε καν τα είδα! Τα είδα λίγο αργότερα τυχαία. Για να φανούν πρέπει να κρατάω το κινητό ακριβώς μπροστά από το πρόσωπό σου, ευτυχώς ήμουν τυχερός και τουλάχιστον δεν φαίνονται οπότε προχώρησα κανονικά. Πάντως σχεδόν αποκλείω να τα έκανα εγώ γιατί με το που το έβγαλα απ' το κουτί το ακούμπησα αμέσως πάνω σε ένα μαλακό πανάκι γυαλιών όπου το έχω ακόμα και γενικά απ' το φόβο μου το έπιανα λες και είναι κρύσταλλο! Με την πλάτη ευτυχώς κανένα πρόβλημα, ούτε γρατζουνιές ούτε τίποτα.

Έκανα γενικό έλεγχο στη συσκευή, κάλεσα την Vodafone που μου ενεργοποίησε τηλεφωνικά την nano-sim που είχα πάρει από την Παρασκευή (5 Ευρώ κοστίζει) και ευτυχώς όλα λειτουργούν κανονικά, δοκιμαστική κλήση check, ηχείο check, ακουστικό, που είναι ελαφρώς καλύτερο και καθαρότερο νομίζω από του 4S, check, κουμπιά αυξομοίωσης έντασης και σίγασης check, λειτουργίες home button check, καμερα και φλάς check!

Επίσης εκ πρώτης όψεως φαίνεται όντως πολύ γρήγορο, έπαθα πλάκα! Το 4S μπροστά του φαίνεται χωρίς υπερβολή αργό! Όσο για την οθόνη, πρέπει να τη δείτε για να αντιληφθείτε για τι ποιότητα μιλάμε, το πιξέλιασμα είναι κάτι άγνωστο, η ευκρίνεια και η φωτεινότητα τουλάχιστον εντυπωσιακή. Δεν ξέρω ακόμα στον ήλιο τι γίνεται.

Η συσκευή ενεργοποιήθηκε κανονικά μέσω itunes και μάλιστα σε δευτερόλεπτα, έκανα όλες τις επιμέρους ρυθμίσεις που ήθελα και το απόγευμα θα το τουμπανιάσω φορτώνοντάς το υλικό!:)

Το κουτί (μάυρο) είναι πανέμορφο και μεγαλύτερο από του 4S (μεγαλύτερη συσκευή και τα earpods είναι σε θήκη αντίθετα με τα παλιά ακουστικά), τα earpods επίσης όμορφα (αν και θα προτιμούσα να ήταν μάυρα) και το νέο "lightning" καλώδιο βολικό, απροβλημάτιστο και μικρότερο από microusb βύσμα.

Πάντως το κινητό είναι όντως πανέμορφο, ομορφότερο από το 4S, πρέπει κάποιος να το δεί για να αντιληφθεί για τί πράγμα μιλάμε, η κομψότητα σε όλο της το μεγαλείο! Όταν είναι σβηστή η οθόνη και την κοιτάς από ελάχιστη απόσταση δεν ξεχωρίζεις τις άκρες τις αντίθετα με το 4S που τα όρια της οθόνης είναι πιο ευδιάκριτα. Ακόμα και το home button είναι λιγότερο ευδιάκριτο καθότι το τετραγωνάκι στη μέση του κουμπιού είναι αντί για λευκό που ήταν στο 4S γκρίζο και έτσι υπάρχει μια ομοιομορφία στην πρόσοψη της συσκευής. Όσο για την πλάτη, είναι εξίσου εντυπωσιακή με το μήλο και τη λέξη "iphone" σε μάυρο χρώμα. Τα γράμματα σχετικά με τους κωδικούς του μοντέλου, χώρα κατασκευής κλπ, δεν είναι όσο τονισμένα ήταν στα προηγούμενα μοντέλα αλλά λιγότερο και φαίνονται πιο αμιδρά προφανώς για να μη χαλάνε την όλη αισθητική. Γενικά η συσκευή σχεδιαστικά μου φαίνεται εξαιρετικά μελετημένη.

Όλα καλά για την ώρα λοιπόν, οτιδήποτε παρατηρήσω θα το αναφέρω. Πάντως δεν ξέρω τι λένε κάποιοι για τα χρήματα που κοστίζει και λοιπά αλλά το κινητό για μένα αξίζει! Το αντιλαμβάνεται κάποιος μόλις το πιάσει στα χέρια του και το περιεργαστεί για ελάχιστα λεπτά! Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά η αίσθηση που σου αφήνει στο χέρι δεν τη συναγωνίζεται πιστέυω κανένα κινητό της αγοράς αυτή τη στιγμή. Well done Apple!:up:

Edited by RAZR2
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=afOhPspYC6M&feature=player_embedded]Apple iPhone 5 vs 4S: Speed and Gaming Performance - YouTube[/ame] Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρέλαβα επιτέλους πριν από λίγη ώρα!:D Φρέσκο από Ηνωμένο Βασίλειο, μάυρο 32άρι! Μιλάμε, μεχρι να ανοίξω το κουτί έτρεμα ολόκληρος απ' το φόβο μη μου βγεί προβληματικό!

Ευτυχώς το κινητό είναι μια χαρούλα χωρίς προβλήματα με εξαίρεση δυο ευτυχώς αμιδρά ξευτίσματα στην αριστερή πλευρά αλλά είναι τόσο μικρά που με την πρώτη επιθεώρηση που έκανα ούτε καν τα είδα! Τα είδα λίγο αργότερα τυχαία. Για να φανούν πρέπει να κρατάω το κινητό ακριβώς μπροστά από το πρόσωπό σου, ευτυχώς ήμουν τυχερός και τουλάχιστον δεν φαίνονται οπότε προχώρησα κανονικά. Πάντως σχεδόν αποκλείω να τα έκανα εγώ γιατί με το που το έβγαλα απ' το κουτί το ακούμπησα αμέσως πάνω σε ένα μαλακό πανάκι γυαλιών όπου το έχω ακόμα και γενικά απ' το φόβο μου το έπιανα λες και είναι κρύσταλλο! Με την πλάτη ευτυχώς κανένα πρόβλημα, ούτε γρατζουνιές ούτε τίποτα.

Έκανα γενικό έλεγχο στη συσκευή, κάλεσα την Vodafone που μου ενεργοποίησε τηλεφωνικά την nano-sim που είχα πάρει από την Παρασκευή (5 Ευρώ κοστίζει) και ευτυχώς όλα λειτουργούν κανονικά, δοκιμαστική κλήση check, ηχείο check, ακουστικό, που είναι ελαφρώς καλύτερο και καθαρότερο νομίζω από του 4S, check, κουμπιά αυξομοίωσης έντασης και σίγασης check, λειτουργίες home button check, καμερα και φλάς check!

Επίσης εκ πρώτης όψεως φαίνεται όντως πολύ γρήγορο, έπαθα πλάκα! Το 4S μπροστά του φαίνεται χωρίς υπερβολή αργό! Όσο για την οθόνη, πρέπει να τη δείτε για να αντιληφθείτε για τι ποιότητα μιλάμε, το πιξέλιασμα είναι κάτι άγνωστο, η ευκρίνεια και η φωτεινότητα τουλάχιστον εντυπωσιακή. Δεν ξέρω ακόμα στον ήλιο τι γίνεται.

Η συσκευή ενεργοποιήθηκε κανονικά μέσω itunes και μάλιστα σε δευτερόλεπτα, έκανα όλες τις επιμέρους ρυθμίσεις που ήθελα και το απόγευμα θα το τουμπανιάσω φορτώνοντάς το υλικό!:)

Το κουτί (μάυρο) είναι πανέμορφο και μεγαλύτερο από του 4S (μεγαλύτερη συσκευή και τα earpods είναι σε θήκη αντίθετα με τα παλιά ακουστικά), τα earpods επίσης όμορφα (αν και θα προτιμούσα να ήταν μάυρα) και το νέο "lightning" καλώδιο βολικό, απροβλημάτιστο και μικρότερο από microusb βύσμα.

Πάντως το κινητό είναι όντως πανέμορφο, ομορφότερο από το 4S, πρέπει κάποιος να το δεί για να αντιληφθεί για τί πράγμα μιλάμε, η κομψότητα σε όλο της το μεγαλείο! Όταν είναι σβηστή η οθόνη και την κοιτάς από ελάχιστη απόσταση δεν ξεχωρίζεις τις άκρες τις αντίθετα με το 4S που τα όρια της οθόνης είναι πιο ευδιάκριτα. Ακόμα και το home button είναι λιγότερο ευδιάκριτο καθότι το τετραγωνάκι στη μέση του κουμπιού είναι αντί για λευκό που ήταν στο 4S γκρίζο και έτσι υπάρχει μια ομοιομορφία στην πρόσοψη της συσκευής. Όσο για την πλάτη, είναι εξίσου εντυπωσιακή με το μήλο και τη λέξη "iphone" σε μάυρο χρώμα. Τα γράμματα σχετικά με τους κωδικούς του μοντέλου, χώρα κατασκευής κλπ, δεν είναι όσο τονισμένα ήταν στα προηγούμενα μοντέλα αλλά λιγότερο και φαίνονται πιο αμιδρά προφανώς για να μη χαλάνε την όλη αισθητική. Γενικά η συσκευή σχεδιαστικά μου φαίνεται εξαιρετικά μελετημένη.

Όλα καλά για την ώρα λοιπόν, οτιδήποτε παρατηρήσω θα το αναφέρω. Πάντως δεν ξέρω τι λένε κάποιοι για τα χρήματα που κοστίζει και λοιπά αλλά το κινητό για μένα αξίζει! Το αντιλαμβάνεται κάποιος μόλις το πιάσει στα χέρια του και το περιεργαστεί για ελάχιστα λεπτά! Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά η αίσθηση που σου αφήνει στο χέρι δεν τη συναγωνίζεται πιστέυω κανένα κινητό της αγοράς αυτή τη στιγμή. Well done Apple!:up:

 

Καλορίζικο φίλε RAZR2 . Να το χαρείς!!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε RAZR2 . Να το χαρείς!!:)

 

Ευαριστώ φίλε ddr2!:) Είναι πανέμορφο το άτιμο! Πάντως ακόμα με διακατέχει μια φοβία και το προσέχω πολύ! Η πλάτη πάντως δεν μου δίνει την εντύπωση ότι μπορεί να φθαρεί και τόσο εύκολα αλλά βέβαια δεν πρόκειται ηθελημένα να την υποβάλω και σε τέστ αντοχής!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευαριστώ φίλε ddr2!:) Είναι πανέμορφο το άτιμο! Πάντως ακόμα με διακατέχει μια φοβία και το προσέχω πολύ! Η πλάτη πάντως δεν μου δίνει την εντύπωση ότι μπορεί να φθαρεί και τόσο εύκολα αλλά βέβαια δεν πρόκειται ηθελημένα να την υποβάλω και σε τέστ αντοχής!:lol:

Και εγω ετσι ειμαι με τα κινητα μου τους πρωτους 36 μηνες....:shifty:

Μετα το ξεπερναω:p δεν θα του βαλεις θηκη? ή εστω ζελατινα μπρος και πισω.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, παρέλαβα επιτέλους πριν από λίγη ώρα!:D Φρέσκο από Ηνωμένο Βασίλειο, μάυρο 32άρι! Μιλάμε, μεχρι να ανοίξω το κουτί έτρεμα ολόκληρος απ' το φόβο μη μου βγεί προβληματικό!

Ευτυχώς το κινητό είναι μια χαρούλα χωρίς προβλήματα με εξαίρεση δυο ευτυχώς αμιδρά ξευτίσματα στην αριστερή πλευρά αλλά είναι τόσο μικρά που με την πρώτη επιθεώρηση που έκανα ούτε καν τα είδα! Τα είδα λίγο αργότερα τυχαία. Για να φανούν πρέπει να κρατάω το κινητό ακριβώς μπροστά από το πρόσωπό σου, ευτυχώς ήμουν τυχερός και τουλάχιστον δεν φαίνονται οπότε προχώρησα κανονικά. Πάντως σχεδόν αποκλείω να τα έκανα εγώ γιατί με το που το έβγαλα απ' το κουτί το ακούμπησα αμέσως πάνω σε ένα μαλακό πανάκι γυαλιών όπου το έχω ακόμα και γενικά απ' το φόβο μου το έπιανα λες και είναι κρύσταλλο! Με την πλάτη ευτυχώς κανένα πρόβλημα, ούτε γρατζουνιές ούτε τίποτα.

Έκανα γενικό έλεγχο στη συσκευή, κάλεσα την Vodafone που μου ενεργοποίησε τηλεφωνικά την nano-sim που είχα πάρει από την Παρασκευή (5 Ευρώ κοστίζει) και ευτυχώς όλα λειτουργούν κανονικά, δοκιμαστική κλήση check, ηχείο check, ακουστικό, που είναι ελαφρώς καλύτερο και καθαρότερο νομίζω από του 4S, check, κουμπιά αυξομοίωσης έντασης και σίγασης check, λειτουργίες home button check, καμερα και φλάς check!

Επίσης εκ πρώτης όψεως φαίνεται όντως πολύ γρήγορο, έπαθα πλάκα! Το 4S μπροστά του φαίνεται χωρίς υπερβολή αργό! Όσο για την οθόνη, πρέπει να τη δείτε για να αντιληφθείτε για τι ποιότητα μιλάμε, το πιξέλιασμα είναι κάτι άγνωστο, η ευκρίνεια και η φωτεινότητα τουλάχιστον εντυπωσιακή. Δεν ξέρω ακόμα στον ήλιο τι γίνεται.

Η συσκευή ενεργοποιήθηκε κανονικά μέσω itunes και μάλιστα σε δευτερόλεπτα, έκανα όλες τις επιμέρους ρυθμίσεις που ήθελα και το απόγευμα θα το τουμπανιάσω φορτώνοντάς το υλικό!:)

Το κουτί (μάυρο) είναι πανέμορφο και μεγαλύτερο από του 4S (μεγαλύτερη συσκευή και τα earpods είναι σε θήκη αντίθετα με τα παλιά ακουστικά), τα earpods επίσης όμορφα (αν και θα προτιμούσα να ήταν μάυρα) και το νέο "lightning" καλώδιο βολικό, απροβλημάτιστο και μικρότερο από microusb βύσμα.

Πάντως το κινητό είναι όντως πανέμορφο, ομορφότερο από το 4S, πρέπει κάποιος να το δεί για να αντιληφθεί για τί πράγμα μιλάμε, η κομψότητα σε όλο της το μεγαλείο! Όταν είναι σβηστή η οθόνη και την κοιτάς από ελάχιστη απόσταση δεν ξεχωρίζεις τις άκρες τις αντίθετα με το 4S που τα όρια της οθόνης είναι πιο ευδιάκριτα. Ακόμα και το home button είναι λιγότερο ευδιάκριτο καθότι το τετραγωνάκι στη μέση του κουμπιού είναι αντί για λευκό που ήταν στο 4S γκρίζο και έτσι υπάρχει μια ομοιομορφία στην πρόσοψη της συσκευής. Όσο για την πλάτη, είναι εξίσου εντυπωσιακή με το μήλο και τη λέξη "iphone" σε μάυρο χρώμα. Τα γράμματα σχετικά με τους κωδικούς του μοντέλου, χώρα κατασκευής κλπ, δεν είναι όσο τονισμένα ήταν στα προηγούμενα μοντέλα αλλά λιγότερο και φαίνονται πιο αμιδρά προφανώς για να μη χαλάνε την όλη αισθητική. Γενικά η συσκευή σχεδιαστικά μου φαίνεται εξαιρετικά μελετημένη.

Όλα καλά για την ώρα λοιπόν, οτιδήποτε παρατηρήσω θα το αναφέρω. Πάντως δεν ξέρω τι λένε κάποιοι για τα χρήματα που κοστίζει και λοιπά αλλά το κινητό για μένα αξίζει! Το αντιλαμβάνεται κάποιος μόλις το πιάσει στα χέρια του και το περιεργαστεί για ελάχιστα λεπτά! Μπορεί να ακούγεται υπερβολικό αλλά η αίσθηση που σου αφήνει στο χέρι δεν τη συναγωνίζεται πιστέυω κανένα κινητό της αγοράς αυτή τη στιγμή. Well done Apple!:up:

 

Καλορίζικο και υπομονή σ' εμάς μέχρι την Παρασκευή 12/10.

Link to comment
Share on other sites

καλο μεσημερι και απο μενα...

θα γραψω αναλυτικες εντυπωσεις μολις εχω στα χερια μου το Μακ το οποιο εχει παει για αναβαθμιση σκληρου σε SSD

 

γενικα θελει πολυ δουλεια ακομα το ιΟΣ6...

εχει πολλα bugs

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αυριο το απογευμα

 

580€ για iPhone 5; :confused:

Είσαι σίγουρος ότι είναι το 5 και όχι το 4s;

 

το 4s εχω τωρα

απο εμπορα το παιρνουμε

αγοραζουνε πολλα μαζι αυτοι και τα πουλανε μετα, σε εμας κοβει το κερδος του

ειναι γνωστος ευτηχως :)

αν και το 4s μου αρεσει

αλλα για μια μικρη διαφορα θα εχω το καινουργιο

 

το 4s ειναι 2 μηνων δεν προλαβα να το ευχαριστηθω

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Αρκετά ποστ περί τιμής/διαθεσιμότητας μεταφέρθηκαν στα αντίστοιχα τοπικ αγοράς iPhone από Ελλάδα/Εξωτερικό :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222303&page=53

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222304&page=24

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση, στο βιντεακι ποιο πάνω, ο safari γιατί είναι μαύρος? Στο 4αρι μου είναι γαλάζιος.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια , για εσας που το έχετε , ισχύει το "προβλημα" με τον μώβ φωτισμο στις φωτογραφίες που

έχουν μια εντονη πηγή φωτεινοτητας?

Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση, στο βιντεακι ποιο πάνω, ο safari γιατί είναι μαύρος? Στο 4αρι μου είναι γαλάζιος.

Είναι "μαύρος", γιατί έχει ενεργοποιηθεί το private browsing. Μπορείς να το ενεργοποιήσεις και εσύ μέσα από την διαδρομή settings > safari > private browsing.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Είναι "μαύρος", γιατί έχει ενεργοποιηθεί το private browsing. Μπορείς να το ενεργοποιήσεις και εσύ μέσα από την διαδρομή settings > safari > private browsing.

 

Και τι κερδίζεις με αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Και τι κερδίζεις με αυτό;

 

Privacy. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ετσι ειμαι με τα κινητα μου τους πρωτους 36 μηνες....:shifty:

Μετα το ξεπερναω:p δεν θα του βαλεις θηκη? ή εστω ζελατινα μπρος και πισω.

 

:lol: Σε νιώθω! Όσο για θήκη, ζελατίνες κλπ, όχι δεν θα βάλω τίποτε γιατί τότε δεν έχει νόημα να έχεις τόσο όμορφο κινητό και να το κρύβεις μέσα σε θήκες και λοιπά σκεπάσματα. Το 4S μου δεν το έβαλά ποτέ σε θήκη αλλά πάντα το πρόσεχα και μετά από ένα χρόνο είναι ακόμα όπως το αγόρασα. Κάποιοι λένε ότι το αλουμινένιο περίβλημα γρατζουνιέται εύκολα κλπ αλλά εμένα αν και το άφηνα κανονικά πάνω σε τραπέζια και λοιπές επιφάνειες (όχι βέβαια άγριες επιφάνειες όπως πχ τσιμέντα και μάρμαρα) δεν παρουσίασε τίποτα.:confused:

Θεωρητικά η πλάτη του 5 ίσως είναι πιο ευαίσθητη καθότι αντί για γυαλί έχει χρησιμοποιηθεί αλουμίνιο που είναι και βαμμένο. Τι να πω, ο χρόνος θα δείξει. Πάντως δεν αξίζει να το χώσει κάποιος σε θήκη. Για την ώρα βέβαια έχω κρατήσει στο συρτάρι και το 4S μου το οποίο θα πουλήσω πιθανόν σε κανά δίμηνο αφού πρώτα δω ότι όλα πάνε καλά με το 5.:shifty:

Edited by RAZR2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...