Jump to content

Η άποψη σας... για τις νέες Lumia συσκευές της Nokia;


plankton69
 Κοινοποίηση

Η αποψή σας για τις νέες Windows Phone συσκευές της Nokia;  

380 members have voted

  1. 1. Η αποψή σας για τις νέες Windows Phone συσκευές της Nokia;

    • Φανταστικά, ενδέχεται να τα προτιμήσω μόλις διατεθούν
      190
    • Μέτρια, περίμενα κάτι παραπάνω από τη Nokia
      105
    • Απογοητεύτηκα, θα στραφώ σε κάτι άλλο
      47
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
      38


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 149
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ειναι ασχημα αλλα απογοητευτικα με την οθονη του 820. Παντως σε ενα χρονο θα βγαλουν νεα μοντελλα και θα τα βελτιωσουν ακομα περισσοτερο. To βαρος σιγουρα μεγαλο μειον και εχοντας δει το 900 απο κοντα ειναι τεραστιο. Το μηλοφωνο 5 θα ειναι στα μαγαζια πολυ πιο γρηγορα απο τα Νοκια οποτε αμφιβαλλω αν θα παρω Νοκια εκτος και αν τα χαριζουν. Να δουμε τις τιμες μεχρι τα χριστουγεννα.
Take five..
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω τη Nokia (ή όποια άλλη εταιρία), να κυκλοφορήσει WP8 συσκευή χαμηλομεσαίου κόστους (~200€),

ώστε να είναι άμεσα συγκρίσιμη, με τις οικονομικές Android συσκευές,

που μέχρι στιγμής παίζουν μόνες τους στην κατηγορία.

Edited by paschos76
Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

ΠΕριμενω και ευχομαι να πανε μαζι με την ΗΡ στο χρονοντουλαπο

Κακομαθημενα καλοπαιδα της ΝΟ-Κια και της Μικρομαλακης συνεχιστε να κανετε το παιχνιδι του αρχηγου ενω ειστε τσιρακια 3α της αγορας με μεγαλη διαφορα ΑΠΟ τον 2ο .

μΥΟπικο μαρκετινγ

μαγκια (ξερεις ποιος ειμαι εγω ρε )

 

Πατατα την κοβω την δουλεια

κρατηστε μαντηλια για τον νεο Μικρονοκια Τιτανικο!!!

 

:ninja:

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

ε σαν το εργο τεχνης που λεγεται galaxy s2 δεν ειναι...

σε λιγο θα σας βαλει η samsung ναιλον αντι για πλαστικα καπακια και θα χαιρεστε που το galaxy S7 ειναι το πιο λεπτο και ελαφρυ κινητο της αγορας

ειναι επισης lumia οχι lumNia...

οσο για το "λαθος" λειτουργικο υπαρχουν και καποιοι που γουσταρουν wp τι να κανουμε τωρα... να κοτσαρουμε android παντου να ευχαριστηθειτε? φαντασου τι εχει να γινει αν καθε ios/wp/symbian/meego/whatever χρηστης μπαινει στα θεματα με τις android συσκευες και γραφει λαθος λειτουργικο... θα χασουμε την μπαλα... επισης "λαθος λειτουργικο" απο πού κι ως που? περιμενες ανακοινωση με android και σε απογοητευσε η nokia? :dizzy:

προσεξε μην απογοητευτεις και στην ανακοινωση του νεου iphone... φημες λενε ξερεις οτι θα βγει με ios.... χαζομαρα ξερω...

"λαθος λειτουργικο" που λες κι εσυ.. :rolleyes:

Αχ με συγχωρείτε που σας εθιξα το LUMIA. Σε ότι αφορά το SGSII, το θεωρώ αριστούργημα μπροστά στο τουβλάκι που εσυ θεωρείς κομψοτέχνημα. Και κοιτα, δεν ειμαι μόνο εγώ, να ψάξουμε για πλάκα να δουμε πόσα εκατομμύρια ανα τον πλανήτη το προτίμησαν, όπως προτιμούν btw και το SGS3 και κάτσε έρχεται και το Note 2.

Σε σχέση με το "λειτουργικό", δεν ειπαμε να μη προτιμούνε το WP8, αλλά καλε κυριε, επιτρέψτε και σε μας που βλέπουμε το WP και μας έρχετε μια ανακατωμάρα να έχουμε την αποψή μας.

Οσο για την ΝΟΚΙΑ, να βγάλει android line? Προς θεού... αυτό απαιτεί εγκεφαλική λειτουργία.

Σε οτι αφορά το iphone, γιατί να απογοητευτώ... ξαναζεσταμένο φαγητό, το πλέον βαρετό λειτουργικό συναντά τη πλέον συντηρητική εταιρία. How boring..

 

ρε φιλε να σου πω κατι? εσενα σε καταλαβαινω γιατι το λες... γουσταρεις meego, χρησιμοποιεις n9 και πιστευεις οτι αν δεν ηταν ο elop θα ειχε meego μεσα το 920. νιωθεις προδωμενος απο nokia ok... και σου ξαναλεω. φαντασου σε ενα θεμα που ανακοινωνεται το motorola razr X (λεμε τωρα) να μπω εγω και να πω δεν εχει wp, ο αλλος δεν εχει ios και ο τριτος δεν εχει symbian...

lumia=wp οπως galaxy ειναι android..δηλαδη πρεπει εγω που χρησιμοποιω wp σε καθε θεμα που αφορα nokia και wp να βλεπω τους ιδιους (γιατι τα ιδια samsung fanboys ειναι) να λενε τα δικα τους? και προσεξε, δεν ειναι android fanboys αλλα samsung fanboys καθως θαβουν τους υπολοιπους κατασκευαστες android. τι θελουν να μας πουν? οτι θα αγοραζαν nokia επειδη εχει ωραιο design?

καποτε πετουσαν κατι τετοια αλλα στην ανακοινωση του 920 εδειξαν το πραγματικο τους προσωπο... χοντρο και τουβλο το εβγαλαν...

Εδώ γελάμε. ΕΣΥ μιλας για fanboys; :lol:

Πρώτα από ολα, λίγο να ανοίξεις τα μάτια σου θα δεις ότι και τα SONY μου αρέσουν, και τα MOTO μου αρέσουν, μόνο Samsung fanboy δεν είμαι.

 

Δευτερόν, το topic ζητά την άποψή μας (καλά το ειπε ο φίλος). Τι νομίζεις πως εισαι να μας την πεις επειδή δε σου άρεσε η δική μου άποψη;

 

Α συγνώμη. Ενα fanboy εισαι.

 

Αλλη φορά, αν ειναι να μιλάς για fanboys ξεκίνα από τα tiles στο sig ..

 

Kαι για να τελειώνουμε. Ειναι χοντρό, ειναι PLAIN , δεν μου αρέσει. Γκεκε; Δεν θα σε ρωτήσω και όλας!

Edited by mcde
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να τα προτιμήσω αν η τιμή είναι σωστή. Αν συνεχίσει την ίδια πολιτική θα πάρω το επόμενο omnia στη μισή τιμή ενός αντίστοιχου Nokia.

 

(Σαν λειτουργικό είμαι ικανοποιημένος και με τα 7άρια οπότε και με τα 8αρια αν κρατάει η μπαταρία τους)

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Παντόφλες παππού. 185 γραμμάρια;

 

Θα γυρίσω σε κινητά με κουμπιά. Το βλέπω στην παρουσίαση του νέου iPhone να βγάλουν κάποιο slide που να λέει "εμείς βγάζουμε κινητό και οι άλλοι παντόφλες" και θα έχουν δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Παντόφλες παππού. 185 γραμμάρια;

 

Θα γυρίσω σε κινητά με κουμπιά. Το βλέπω στην παρουσίαση του νέου iPhone να βγάλουν κάποιο slide που να λέει "εμείς βγάζουμε τηλεκοντρόλ και οι άλλοι παντόφλες" και θα έχουν δίκιο.

 

Fixed :) :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Εδώ γελάμε. ΕΣΥ μιλας για fanboys; :lol:

Πρώτα από ολα, λίγο να ανοίξεις τα μάτια σου θα δεις ότι και τα SONY μου αρέσουν, και τα MOTO μου αρέσουν, μόνο Samsung fanboy δεν είμαι.

 

Δευτερόν, το topic ζητά την άποψή μας (καλά το ειπε ο φίλος). Τι νομίζεις πως εισαι να μας την πεις επειδή δε σου άρεσε η δική μου άποψη;

 

Α συγνώμη. Ενα fanboy εισαι.

 

Αλλη φορά, αν ειναι να μιλάς για fanboys ξεκίνα από τα tiles στο sig ..

 

Kαι για να τελειώνουμε. Ειναι χοντρό, ειναι PLAIN , δεν μου αρέσει. Γκεκε; Δεν θα σε ρωτήσω και όλας!

 

Υποκειμενικη αποψη, εχεις αδικο ομως, απο design ειναι πολυ ομορφα κινητα. ΑΛΛΑ, τα glossy πλαστικα δε μου δινουν την αψογη εντυπωση οποτε συν αυτων δε μου δικαιολογει τιποτα την εξωφρενικη αναμενομενη τιμη τους (600+ και 450+ εκαστο).

 

ε σαν το εργο τεχνης που λεγεται galaxy s2 δεν ειναι...

σε λιγο θα σας βαλει η samsung ναιλον αντι για πλαστικα καπακια και θα χαιρεστε που το galaxy S7 ειναι το πιο λεπτο και ελαφρυ κινητο της αγορας.

 

Ακομα δινετε σημασια στις κραυγες του lu(mia)natic χρηστη bahamut ; Τα βαλε και με το GS2 τωρα, καλο κι αυτο :)

 

Και περι της καραμελας οτι η Nokia ειναι master στην κατασκευη και ποιοτητα. Στο καλυτερο service center τη Θεσσαλονικης, τα πραγματα ειναι απο καιρο ξεκαθαρα: πρωτες σε αριθμο συσκευες προς επισκευη, Sony Ericsson, δευτερη Nokia, τριτη Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Υποκειμενικη αποψη, εχεις αδικο ομως, απο design ειναι πολυ ομορφα κινητα. ΑΛΛΑ, τα glossy πλαστικα δε μου δινουν την αψογη εντυπωση οποτε συν αυτων δε μου δικαιολογει τιποτα την εξωφρενικη αναμενομενη τιμη τους (600+ και 450+ εκαστο).

 

 

 

Ακομα δινετε σημασια στις κραυγες του lu(mia)natic χρηστη bahamut ; Τα βαλε και με το GS2 τωρα, καλο κι αυτο :)

 

Και περι της καραμελας οτι η Nokia ειναι master στην κατασκευη και ποιοτητα. Στο καλυτερο service center τη Θεσσαλονικης, τα πραγματα ειναι απο καιρο ξεκαθαρα: πρωτες σε αριθμο συσκευες προς επισκευη, Sony Ericsson, δευτερη Nokia, τριτη Samsung.

Το μόνο που έχω να πω ειναι πως προφανώς οι απόψεις του καθένα (εμου συμπεριλαμβανομένου προφανώς) ειναι υποκειμενικές. Σε threads Σαν αυτό, οι απόψεις μας δεν ειναι προς κρίση από κανέναν bahamut, ειναι καθαρά προς συζητηση (σε όποιον διεφυγε , ειναι poll - hello...) .

 

Ποτέ δεν μου άρεσε το design του lumia, ειναι προσωπικό το γούστο μου. Αντιθετα, ας πούμε το SGS2 σαν design μου αρέσει, και σαν αίσθηση. Οπως μου αρέσει και το SGS3. (Από τη πρώτη στιγμή απόρησα για τη κατακραυγή, και όλη τη γκρινια, αποδεικνύεται ότι 20,000,000 σε ένα μήνα, μάλλον με συμμερίζονται.. χμ.. )

 

Οσο για τους fanboysμους που μου προσάπτουν εστω και έμμεσα.. όταν γράφτηκα κάτι αιωνες πίσω στο myphone, ειχα ένα P900i με symbian UIQ που το κράτησα 3 1/2 χρόνια, μετά πήγα σε X10i, μετά στο SGSII και πλέον λιμπίζομαι NOTE 2 γιατί απλά το θεωρώ το πλέον ολοκληρωμενο και innovative κινητό..

 

Προφανως (στα μυαλά κάποιων) πρέπει να είμαι **** τα fanboys.. :lol::lol::lol:

 

Παντόφλες παππού. 185 γραμμάρια;

 

Θα γυρίσω σε κινητά με κουμπιά. Το βλέπω στην παρουσίαση του νέου iPhone να βγάλουν κάποιο slide που να λέει "εμείς βγάζουμε κινητό και οι άλλοι παντόφλες" και θα έχουν δίκιο.

 

Φιλική συμβουλή, κράτα μικρό καλάθι.. μη δείς iPhone με 4.5" και γελάμε..

Edited by mcde
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αδικαιολόγητα βαριά και τα 2 κινητα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω εδώ μέσα διάφορους να λένε "πολύ ωραίο κινητό, αλλά με λάθος λειτουργικό" και βάζω στοίχημα πως οι περισσότεροι απ' όσους το είπαν δεν έχουν πιάσει ποτέ στα χέρια τους wp κινητό ή κι αν έχουν πιάσει, δεν έκατσαν να ασχοληθούν μαζί του για περισσότερο από 5 λεπτά.

Τα wp είναι πολύ καλό λειτουργικό, ξεπεράστε το. Δεν υπάρχει μόνο το android και το iOS, λυπάμαι.

 

Στο θέμα του κινητού τώρα.

Αν και ψηφισα την πρώτη επιλογή και μου αρέσει αφάνταστα το 920, μάλλον που θα καταλήξω σε κάποιο ανταγωνιστικό μοντέλο (με WP πάντα) λόγω του υψηλού κόστους, που φαντάζομαι θα έχει.

Σκέφτομαι επίσης να επιλέξω το 900, όταν πλέον (και αν) θα έχουν ρίξει την τιμή του.

Η "κινητή" ιστορία μου: Motorola T180, Nokia 3310, Nokia 3650, Motorola V3, Samsung D900, iPhone 3G, HTC 7 Trophy, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 1520, Samsung Galaxy S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω εδώ μέσα διάφορους να λένε "πολύ ωραίο κινητό, αλλά με λάθος λειτουργικό" και βάζω στοίχημα πως οι περισσότεροι απ' όσους το είπαν δεν έχουν πιάσει ποτέ στα χέρια τους wp κινητό ή κι αν έχουν πιάσει, δεν έκατσαν να ασχοληθούν μαζί του για περισσότερο από 5 λεπτά. Τα wp είναι πολύ καλό λειτουργικό, ξεπεράστε το. Δεν υπάρχει μόνο το android και το iOS, λυπάμαι.

 

Εγώ πάλι διαβάζω "καναδυό" εδώ μέσα να λένε "δεν έχεις κάτσει να ασχοληθείς μαζί με WP για πέντε λεπτά", "δεν έχεις κάτσει να το σετάρεις στα γούστα σου" και πάει λέγοντας ... Ναι δεν διαφωνώ φίλε ότι δεν το χω πιάσει για πάνω από 5 λεπτά, δεν άντεξα να το κρατήσω και παραπάνω, διαφωνώ στο σκεπτικό του να βγάλεις μία WP συσκευή από την πλευρά της εταιρίας, ως επιχειρηματική κίνηση ... Ειδικά από την στιγμή που είναι πίσω από σχεδόν κάθε άλλο λειτουργικό, η συσκευή απλά πηγαίνει στον βρόντο ... Ο Elop έκατσε και ξόδεψε λεφτά σε R&D για τεχνολογίες (κάμερα, πολυκαρβονικά κτλ) για να βγάλει εν τέλει μία συσκευή που απλά δεν θα πουλήσει πάνω από 10 εκατομμύρια τα επόμενα 2 χρόνια ... Αν έβγαζε την ίδια με άλλο λειτουργικό, ένα λειτουργικό που ο κόσμος προτιμάει και αγοράζει άνετα γιατί το ξέρει, τότε και η συσκευή θα ήταν φθηνότερη σε ταμπελάκι τιμής (καλύτερο για μας) και θα πουλούσε και μακράν περισσότερα από 10 εκατομμύρια κομμάτια σε ένα 6μηνο ... Απλά τα πράγματα :!:

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

@kaluas

Λέγοντας " ένα λειτουργικό που ο κόσμος προτιμάει και αγοράζει άνετα γιατί το ξέρει" εννοείς το android, να υποθέσω.

Διότι δεν υπάρχουν και πολλά διαθέσιμα δημοφιλή λειτουργικά στην αγορά.

Τώρα θα μου πεις, το meego και το symbian. Ναι, σίγουρα ήταν πολύ δημοφιλή, γι'αυτό πάτωσε η ΝΟΚΙΑ.

Απ' ότι ξέρω, το symbian δεν το έχει εγκαταλήψει όσο και αν ισχυρίζεται το αντίθετο αλλά αυτή τη στιγμή δίνεται προτεραιότητα αλλού.

Τα wp ειναι καλό λειτουργικό, διαφορετικό από τα συνηθισμένα (οθόνες και μενού με στυλ grid, που προσωπικά βαρέθηκα να τα βλέπω παντού και που πρέπει να κάνεις 10 scroll για να βρεις τι ψάχνεις, αν το βρεις με την πρώτη) και πολύ άνετο στη χρήση.

Όλα βεβαια είναι θέμα γούστου, και marketing (πάνω απ' όλα)...

 

Το 920 βγήκε με wp γιατί ήταν επιλογή της εταιρίας να το κάνει. Αν ήθελε, θα μπορούσε να βγάλει το ίδιο με άλλο/α λειτουργικό/ά.

Αυτό θα ήταν το καλύτερο γιατί θα γινόταν άμεσα σύγκριση των επιδόσεων της συσκευής με τα διαφορετικά λειτουργικά.

Με αυτόν τον τρόπο θα έκλειναν και πολλά στόματα (ίσως και το δικό μου)...

Η "κινητή" ιστορία μου: Motorola T180, Nokia 3310, Nokia 3650, Motorola V3, Samsung D900, iPhone 3G, HTC 7 Trophy, Nokia Lumia 820, Nokia Lumia 1520, Samsung Galaxy S7 Edge
Link to comment
Share on other sites

Όμορφη σχεδίαση, φρέσκο λειτουργικό, καλό h/w, καινοτομίες που δεν υπάρχουν αλλού, νέες ιδέες και ποιότητα κατασκευής ασυναγώνιστη από κορεο-ταϊβανέζους.

Η ΝΟΚΙΑ πήγε πολύ καλύτερα απ' ότι περίμενα. Δείχνει ότι μπορεί να ανταποκριθεί πλήρως στην ανάγκη του κόσμου για κάτι καινούριο. Οι χρήστες έχουν βαρεθεί το απαρχαιωμένο λειτουργικό της apple και την πολυπλοκότητα του android που συν τοις άλλοις δεν έχει μαζί της ούτε έναν κατασκευαστή για άκρως ποιοτικές συσκευές, τηλέφωνα που στο πρώτο άγγιγμα εκπέμπουν ποιότητα.

 

Θα τα πάει περίφημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ψυχραιμία.

Οι μισοί εδώ προσπαθούν να πείσουν τους άλλους μισούς πως το κινητό είναι φοβερό/είναι χάλια, ανάλογα.

Γούστα είναι αυτά, όπως με τα αυτοκίνητα.Μην καταφεύγουμε σε χαρακτηρισμούς, είναι χαζομάρα.

 

Να προσθέσω σε προηγούμενο ποστ μου, πως αναγνωρίζω στη microsoft/nokia την προσπάθεια να φέρει ένα εντελώς νέο λειτουργικό στην αγορά, το οποίο δε μοιάζει ούτε με το ios αλλά και ούτε με το android(ios και android για μένα είναι σχεδόν τα ίδια, δεν είναι του παρόντος).

Μου άρεσε το lumiα 800, πήγα έσκασα 250 ευρώ+ επιδότηση συσκευής και στο φινάλε αποδείχτηκε και το κινητό ΠΟΛΥ κατώτερο των περιστάσεων αλλά και οι ίιδιες οι εταιρείες παραδέχτηκαν πως όλοι εμείς που ενστερνιστήκαμε τις πρώτες lumia συσκευές, ήμασταν πειραματόζωα σε ένα beta λειτουργικό.

 

Το συγκεκριμένο, εγώ προσωπικά, το θεωρώ απάτη/κοροϊδία/ερασιτεχνισμό, γράψτε ότι θέλετε. Για να μη θυμηθώ τη δήθεν κηδεία που έτρεξαν να κάνουν οι εργαζόμενοι στη microsoft στο iPhone και στo android. Το Μάιο βγήκε το lumia 900 (με διαφημίσεις "The beta testing is over") και έρχονται μετά από 3-4 μήνες και θάβουν τους χρήστες που το προτίμησαν;

 

Για τους παραπάνω λόγους και μια γυναίκα να προσφέρουν μαζί με Nokia συσκευές, εγώ δεν αγοράζω ξανά.

 

Επιστροφή στα good old Blackberrys.Σοβαρά κινητά, επαγγελματικά, χωρίς πανηγυρισμούς και φανφάρες.

 

Περιμένω τα blackberry london και nevada.

:)

ΥΓ: Blackberry by choice.

Edited by lionfire
Apple iphone 12 mini
Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε το lumiα 800, πήγα έσκασα 250 ευρώ+ επιδότηση συσκευής και στο φινάλε αποδείχτηκε και το κινητό ΠΟΛΥ κατώτερο των περιστάσεων αλλά και οι ίιδιες οι εταιρείες παραδέχτηκαν πως όλοι εμείς που ενστερνιστήκαμε τις πρώτες lumia συσκευές, ήμασταν πειραματόζωα σε ένα beta λειτουργικό.

Το συγκεκριμένο, εγώ προσωπικά, το θεωρώ απάτη/κοροϊδία/ερασιτεχνισμό, γράψτε ότι θέλετε. Για να μη θυμηθώ τη δήθεν κηδεία που έτρεξαν να κάνουν οι εργαζόμενοι στη microsoft στο iPhone και στo android. Το Μάιο βγήκε το lumia 900 (με διαφημίσεις "The beta testing is over") και έρχονται μετά από 3-4 μήνες και θάβουν τους χρήστες που το προτίμησαν;

Για τους παραπάνω λόγους και μια γυναίκα να προσφέρουν μαζί με Nokia συσκευές, εγώ δεν αγοράζω ξανά.

Αυτό είναι ένα τεράστιο μείον για Microsoft/Nokia και δεν ξέρω πως μπορεί να ξεπεραστεί.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

1.000.000 ενεργοποιησεις νεων συσκευων Android καθε μερα... Μιλαμε για τρελη βαρεμαρα. Και αυτη η βλακεια με την δυσκολια του Android πρεπει να σταματησει.
Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

και ολες οι android εταιρειες πλην της samsung πεφτουν.

το ισαξιο htc one x (καπου χανει και καπου κερδιζει το one x σε σχεση με το s3) ποσα μυρια πισω ειναι σε σχεση με το s3?

στο φορουμ ποσο θαψιμο τρωει η htc και ποσο αβανταζ η samsung?

σε καθε θεμα που εχει σχεση με apple ποσο θαψιμο πεφτει απο χρηστες με "generic samsung" avatar?

food for thought... για να μη μιλαμε ετσι ευκολα για fanboys και για haters... οι μισοι που γραφετε σε αυτο τo thread δε γουσταρετε wp και το λετε κιολας οτι δε θα παρετε και ποτε... παρολα αυτα εχετε ξεσκιστει να γραφετε και να λετε τα ιδια σε οποιο θεμα εχει σχεση με nokia-wp... ξεκολληστε λιγο....

ανοιξτε ενα θεμα να γιορτασετε τις ενεργοποιησεις του android στην τελικη

Edited by bahamut_zero

nokia 3330 - sony ericsson t310 - siemens cx60 - nokia 3250 - nokia n78 - nokia lumia 800 - google nexus 4 - google nexus 5 - google nexus 5X - xiaomi redmi note 4 - xiaomi redmi note 5 - xiaomi mi9t pro - samsung galaxy s21 ultra - samsung galaxy s24 ultra

Link to comment
Share on other sites

1.000.000 ενεργοποιησεις νεων συσκευων Android καθε μερα... Μιλαμε για τρελη βαρεμαρα. Και αυτη η βλακεια με την δυσκολια του Android πρεπει να σταματησει.

 

1.300.000 την ημέρα, ανακοινώθηκε στην παρουσίαση της Amazon που το site την θυμήθηκε καθυστερημένα (γιατί άραγε ασχολούμαστε με τα λειτουργικά του 3% και του 20% και παραμελούμε το 65% ?).

 

Anyways, καλό κινητό, πεθαμένο λειτουργικό. Το γρηγορότερο που θα ξυπνήσει η Nokia, το καλύτερο για αυτή.

Link to comment
Share on other sites

και ολες οι android εταιρειες πλην της samsung πεφτουν.

Ενώ με WP πέφτουν όλες.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

το 920 ειναι φαινετε πολυ καλο αλλα με αυτη την κριση κ αν η τιμη του ειναι 650Ε αστα...
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...