Jump to content

Τα πάντα για το i-mode


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως υπαρχει και κανείς άλλος με περισσευούμενη καρτα i-mode (δεν εχω καταφέρει να επικοινωνίσω ακομά με τον φίλο balentino)

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 852
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παμε για 2010, και ευτυχως το imode ειναι ακομη εν ζωη. Τελικα, μαλλον ξεπερασαμε την κρισιμη 5ετια, απο το 2004 που αν θυμαμαι καλα συνηφθη η συμφωνια με τους αρμοδιους ιαπωνικους φορεις.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμα; Πού το θυμήθηκες πάλι αυτό; Δεν θα λήξει κάποια στιγμή; Και επίσημα εννοώ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

αμα ληξει και αυτο αντιο ιντερνετ απο το κινητο..

 

Αν βλεπουν κινηση δεν εχουν λογο να το σταματησουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πάντως ακόμα ενεργό το imode, φυσικά σε όσους πρόλαβαν και το ενεργοποίησαν. Το μοναδικό στην αγορά πραγματικά απεριόριστο serfing με 3,90/μήνα...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kαι εμενα το ιδιο μου ηρθε

 

Τελος το αϊμοντ. Καιρος να την κανουμε στη Q .Εγω παντως πεταω την κοσμοτε και ειμαι στην Q που τον ειχα σα δευτερο αριθμο.Πλεον οπως και η wind που ειχασε παρα πολλους απο το κοψιμο του wind plus απεριοριστο ετσι και η κοσμοτε θα χαση! ΟΧΙ ΠΑΝΤΩΣ ΕΜΕΙΣ! YΠΑΡΧΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ ΜΕ ΠΙΟ ΖΟΥΜΕΡΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΑ .Στην περιπτωση μας η Q .

Link to comment
Share on other sites

Η Q εχει προσφορα μεχρι τελος αυτου του μηνα σωστα?

Μετα?

Μενουμε στα 40mb της Wind? Με 3.99 ευρω?

 

Λαθος? Δεν μπορω να μιλησω περισοτερο υπαρχει πορτακι!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το εστειλαν μονο σε οσους το ειχαν ενεργοποιημενο εκεινη τη στιγμη.

 

Μας αφηνει το imode που ηταν η μοναδικη λυση που ειχε απομεινει για wap intrernet στο κινητο χωρις οριο αλλα τα καλα νεα ηρθαν απο την wind..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να το εστειλαν μονο σε οσους το ειχαν ενεργοποιημενο εκεινη τη στιγμη.

 

Μας αφηνει το imode που ηταν η μοναδικη λυση που ειχε απομεινει για wap intrernet στο κινητο χωρις οριο αλλα τα καλα νεα ηρθαν απο την wind..

 

ναι, αυτο κοιταζω κι εγω τωρα!

Link to comment
Share on other sites

ναι, αυτο κοιταζω κι εγω τωρα!

 

Μόνο που μας ταλαιπωρούν. Αντε πάρε κάρτα wind, άλλαζε κάρτες και γύρνα με 2-3 τηλέφωνα πάνω σου. Ένα για το internet, ένα για να μιλάς με οικογένεια, φίλους, ένα της δουλειάς κλπ κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντυπωση.

Ουτε μια ανακοινωση για το imode?

Το portal φαινεται πλεον πεσμενο http://portal.imode.gr/

Βασικα εμενα δειχνει να γινεται connection αλλα δεν μπορω να σερφαρω.

Ειμαι εντος της μηνιαιας πλοηγησης, δηλαδη, δεν εχει ληξει ακομη.

Και ουτε μου εχει ερθει καποιο μηνυμα.

 

Πολυ ακομψα το καταργουν.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ηταν προσωρινο.

Εμενα μια χαρα δουλευουν ολα. και το πορταλ

 

Εδω που τα λεμε για να το κοψουν προβλεπω προσφορα-απαντηση στην wind

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τωρα ειδα το post σου και ξαναδοκιμασα και...μπαινει!

Τι γινεται?

Σε αλλους πηγε μηνυμα οτι τελειωσε, και σε αλλους οπως εγω, δεν ηρθε μηνυμα, και λειτουργει κανονικα?

Κατι μου βρωμαει στην ολη ιστορια.

Link to comment
Share on other sites

και για να ειναι απολυτα σωστοι θα πρεπει να σταματησουν μονο τις ενεργοποιησεις απο την 1/4 και οχι ολη την υπηρεσια γιατι αν εγω κανω συνδρομη στις 25 του μηνα δεν γινεται να εχω 5 μερες μονο ιντερνετ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και για να ειναι απολυτα σωστοι θα πρεπει να σταματησουν μονο τις ενεργοποιησεις απο την 1/4 και οχι ολη την υπηρεσια γιατι αν εγω κανω συνδρομη στις 25 του μηνα δεν γινεται να εχω 5 μερες μονο ιντερνετ.

 

Οι ενεργοποιήσεις έχουν σταματήσει εδώ και πολύ καιρό. Είναι στη φάση οριστικής απενεργοποίησης της υπηρεσίας.

Link to comment
Share on other sites

Oταν λεω ενεργοποιηση εννοω της μηνιαιας συνδρομης και οχι ενργοποιηση του imode.

Εμενα προσωπικα ληγει καπου στισ 5-6 απριλη η συνδρομη οποτε και να το σταματησουν 1η του μηνος δε χανω και πολλα αλλα καποιος που το εκανε πριν λιγες μερες ναι.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ας βρεθει καποιος να με βοηθησεις και να μου απαντησει!

Σημερα μου ηρθε το γνωστο μηνυμα οτι η συνδρομη μου εληξε, κι αν θελω μπορω να κανω ανανεωση ξανα απο το πορταλ, και να σερφαρω απεριοριστα!!!!!!!!

Να πω βεβαια, οτι για πρωτη φορα στα τελευταια χρονια που χρησιμοποιω το imode, το μηνυμα ηρθε καθυστερημενα. Τις προηγουμενες φορες ερχονταν παντα μια μερα πριν τη ληξη.

Τωρα μου ηρθε 4 μερες μετα τη ληξη.

 

Παντως, μιλα ξανα για ανανεωση και απεριοριστη πλοηγηση!

Τελικα, το εκοψαν ή συνεχιζει κανονικα?

 

Οπως σε παλιοτερα μηνυματα μου εδω, εμενα δεν μου ηρθε ποτε μηνυμα απο την cosmote οτι σταματα το imode.

 

Τι συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου ήρθε χθες μήνυμα ότι από 1/4 το imode τέλος... Κρίμα γιατί κοντά 6 χρόνια τώρα το είχα συνηθίσει για wap browsing με λίγα Ευρώ το μήνα.
Link to comment
Share on other sites

I-MODE ΤΕΛΟΣ. Και μαζί τέλος στο απεριοριστο browsing στο net με μόνο 3,9 ευρώ με χρήση Opera Minι χωρίς να σε νοιάζει πόσα ΜΒ θα φας...:(:(

Ηθελα να ήξερα γιατί τους χάλαγε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...