Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια, καπου διαβασα οτι στα wp8 δεν μπορεις να επισυναψεις πανω απο ενα αρχειο σε καθε εξερχομενο email. Οσοι ειναι κατοχοι (ή γνωριζουν απο τα 7.5) ισχυει αυτο? επισης, μικρα βιντεακια (τραβηγμενα απο το ιδιο το κινητο για παραδειγμα) μπορουμε να τα επισυναψουμε σε email?

 

Περιττο να πω οτι τοσο η καθυστερηση, οσο και οι περιορισμοι που διαβαζω, εχουν αρχισει να με ξενερωνουν!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, καπου διαβασα οτι στα wp8 δεν μπορεις να επισυναψεις πανω απο ενα αρχειο σε καθε εξερχομενο email. Οσοι ειναι κατοχοι (ή γνωριζουν απο τα 7.5) ισχυει αυτο? επισης, μικρα βιντεακια (τραβηγμενα απο το ιδιο το κινητο για παραδειγμα) μπορουμε να τα επισυναψουμε σε email?

 

Περιττο να πω οτι τοσο η καθυστερηση, οσο και οι περιορισμοι που διαβαζω, εχουν αρχισει να με ξενερωνουν!

 

Στο Lumia 800 φωτογραφίες μπορείς να επισυναψεις οσες θελεις.

Βίντεο μπορείς να στείλεις. Μάλιστα τα ζιπαρει για οικονομία.

Αρχεία office δεν έχω βρει τρόπο να μπορώ να στείλω πάνω από ένα κάθε φορά γιατί γίνεται μέσω της εφαρμογής office η του Sky drive.

Αν θυμάμαι καλά ούτε στο ios μπορεις να επισυναψεις περισσότερα αρχεία office.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στο Lumia 800 φωτογραφίες μπορείς να επισυναψεις οσες θελεις.

Βίντεο μπορείς να στείλεις. Μάλιστα τα ζιπαρει για οικονομία.

Αρχεία office δεν έχω βρει τρόπο να μπορώ να στείλω πάνω από ένα κάθε φορά γιατί γίνεται μέσω της εφαρμογής office η του Sky drive.

Αν θυμάμαι καλά ούτε στο ios μπορεις να επισυναψεις περισσότερα αρχεία office.

Αρα, μονο στα αρχεια office εντοπιζεται ο περιορισμος.

Thx Κωστα. Εχει περασει καιρος που ειχα wp και δεν τα θυμαμαι.:O

 

Και στο ios ετσι ειναι. Ουτε που το ειχα παρατηρησει ποτε....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αρα, μονο στα αρχεια office εντοπιζεται ο περιορισμος.

Thx Κωστα. Εχει περασει καιρος που ειχα wp και δεν τα θυμαμαι.:O

 

Και στο ios ετσι ειναι. Ουτε που το ειχα παρατηρησει ποτε....

 

Γιάννη όπως γράφω και αλλού τα wp8 έχουν μπει γερά. Το Lumia 920 αξίζει τον κοπο. Το βάρος του δεν ειναι για πλάκα τόσο μεγάλο.

Πιστεύω οτι υπάρχουν λόγοι.

Δεν εχει περάσει πολύς καιρός που κάποιοι έγραφαν οτι οι ποιοτικές συσκευές πρέπει να έχουν βάρος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη όπως γράφω και αλλού τα wp8 έχουν μπει γερά. Το Lumia 920 αξίζει τον κοπο. Το βάρος του δεν ειναι για πλάκα τόσο μεγάλο.

Πιστεύω οτι υπάρχουν λόγοι.

Δεν εχει περάσει πολύς καιρός που κάποιοι έγραφαν οτι οι ποιοτικές συσκευές πρέπει να έχουν βάρος.

Το βαρος του δεν θα με ενοχλησει. Οι διαστασεις (πλατος κυριως) ειναι αυξημενες, αλλα και αυτο θα το χωνεψω.

Για χαρη της καλης οθονης, καμερας, nokia drive, 4g , αριστης ακουστικης, ποιοτητας και design, θα ανεχτω το φτωχο προς το παρον μαρκετ, ελπιζοντας οτι σιγα σιγα θα βελτιωνεται με νεες εφαρμογες.

Ακομα και σημερα βεβαια, τα πραγματα δεν ειναι τραγικα, αλλα υπαρχει μεγαλη αποσταση απο το ios/android.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το βαρος του δεν θα με ενοχλησει. Οι διαστασεις (πλατος κυριως) ειναι αυξημενες, αλλα και αυτο θα το χωνεψω.

Για χαρη της καλης οθονης, καμερας, nokia drive, 4g , αριστης ακουστικης, ποιοτητας και design, θα ανεχτω το φτωχο προς το παρον μαρκετ, ελπιζοντας οτι σιγα σιγα θα βελτιωνεται με νεες εφαρμογες.

Ακομα και σημερα βεβαια, τα πραγματα δεν ειναι τραγικα, αλλα υπαρχει μεγαλη αποσταση απο το ios/android.

 

Ορισμένες εφαρμογές έχουν καλύτερη υλοποίηση απ οτι στις εκδόσεις τους για android και ios.

Είναι θέμα προγραμματιστών.

Προσωπικά δεν θα πάω τώρα μόνο και μόνο γιατί με εξυπηρετούν πολύ οι δυνατότητες του Note ii που είναι μοναδικές στο είδος τους.

Αν όμως ήθελα ενα απλό smartphone με μεγάλη οθόνη για πλήρη εκμετάλλευση των σημερινών δυνατοτήτων του hardware, θα αγόραζα μόνο αυτό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ορισμένες εφαρμογές έχουν καλύτερη υλοποίηση απ οτι στις εκδόσεις τους για android και ios.

Είναι θέμα προγραμματιστών.

Προσωπικά δεν θα πάω τώρα μόνο και μόνο γιατί με εξυπηρετούν πολύ οι δυνατότητες του Note ii που είναι μοναδικές στο είδος τους.

Αν όμως ήθελα ενα απλό smartphone με μεγάλη οθόνη για πλήρη εκμετάλλευση των σημερινών δυνατοτήτων του hardware, θα αγόραζα μόνο αυτό.

Μου αρεσει που σε βλεπω θετικο Κωστα.:)

Και το νοτε ειναι κινηταρα απιστευτη και για ειδικες χρησεις, οπως αυτη που θελεις εσυ.

Δυστυχως βλεπω οτι οι επιλογες τελικα δεν ειναι πολλες για οποιον θελει να διαθεσει ενα μεγαλο ποσο για την αγορα κινητου.

Αλλα ας μην συνεχισω, γιατι θα βγουμε εκτος θεματος.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που σε βλεπω θετικο Κωστα.:)

Και το νοτε ειναι κινηταρα απιστευτη και για ειδικες χρησεις, οπως αυτη που θελεις εσυ.

Δυστυχως βλεπω οτι οι επιλογες τελικα δεν ειναι πολλες για οποιον θελει να διαθεσει ενα μεγαλο ποσο για την αγορα κινητου.

Αλλα ας μην συνεχισω, γιατι θα βγουμε εκτος θεματος.:)

 

Αν το δει κάποιος αντικειμενικά δεν μπορεί να είναι αρνητικός ούτε για τα wp ούτε για το Lumia. Το μονο που χωράει είναι ότι δεν μου κάνει. Οχι όμως ότι δεν είναι καλό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Lumia 920 Battery Drain Issues Might be Due to Nokia Drive Running in Background (How to Fix)

http://mynokiablog.com/2012/11/16/lumia-920-battery-drain-issues-might-be-due-to-nokia-drive-running-in-background-how-to-fix/

http://discussions.nokia.com/t5/Nokia-Lumia/Advice-for-customers-reporting-higher-than-expected-battery/td-p/1609878

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=w6-giwzW0Xo]Quick Continuous Autofocus Nokia Lumia 920 (apologies for portrait shot) - YouTube[/ame]

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εστίαση έχει. Ξέρουμε άν έχει την δυνατότητα να τραβάει βίντεο και σε ανάλυση 720p εκτός από 1080p;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εστίαση έχει. Ξέρουμε άν έχει την δυνατότητα να τραβάει βίντεο και σε ανάλυση 720p εκτός από 1080p;

Σιγουρα θα εχει.

 

 

EDIT

 

Οταν καποια αλλα δεν μπορουν να περασουν ενα droptest, καποιοι αλλοι δεν μπορουν να σπασουν ενα lumia 920.... (Μηπως να βαλω το defy+ μου στην ακρη?)

http://nokiagadgets.com/2012/11/15/nokia-lumia-920-hammer-knife-scratch-test/

Edited by ddr2

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα θα εχει.

 

 

EDIT

 

Οταν καποια αλλα δεν μπορουν να περασουν ενα droptest, καποιοι αλλοι δεν μπορουν να σπασουν ενα lumia 920.... (Μηπως να βαλω το defy+ μου στην ακρη?)

http://nokiagadgets.com/2012/11/15/nokia-lumia-920-hammer-knife-scratch-test/

 

 

Χαχα .Γελασα στο τελος που το ειχε για σφυρι το 920 !!Ειναι δυνατο το lumia!!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εστίαση έχει. Ξέρουμε άν έχει την δυνατότητα να τραβάει βίντεο και σε ανάλυση 720p εκτός από 1080p;

 

Στις επιλογές του βίντεο υπάρχει 720p και 1080p.

Το Nokia drive + beta που έχει η συσκευή, πλέον έχει φτάσει το επίπεδο του Tom Tom. Άψογα ενημερωμένος χάρτης Ελλαδος, επιλογές για:

Ταχύτερη /συντομότερη/ οικονομική διαδρομή

Αυτοκινητόδρομο / διόδια / πορθμεια / σήραγγες / αυτοκινητόδρομοι

Επίσης σωστές και διακριτικές ειδοποίησεις για υπέρβαση ορίου ταχύτητας, ταχύτατη εύρεση διαδρομής και σήμα gps ακαριαίο ακομα και αν την απενεργοποιησεις από τις εργασιες που τρέχουν στο παρασκήνιο (για ενδεχόμενο battery drain ).

Σχετικά με το battery drain που αναφέρθηκε πιο πάνω, εγω τις έχω μπλοκάρει όλες εκτός απο το batttery level for wp8 για ποσοστό μπαταρίας και την εφαρμογή του καιρού. Η μπαταρία στο τέλος της μέρας με την ίδια χρήση που έκανα και σε αντίστοιχα android, είναι στα ίδια επίπεδα με το s3. Σε καμία περίπτωση δε φτάνει το note2 αλλα και απο την αλλη, ούτε τα χάλια του one x. Γύρω στο 40% είμαι αργά το βράδυ.

Αυτό που έχω πάθει πλάκα, είναι η απίστευτη ποιότητα και το design (είχα κουραστεί απο τα απανωτά κινέζο πλαστικά και τις θήκες που έβαζα για να κρύβω την αηδία ...)

Χοντρό-Ξεχοντρο η αισθητική που εκπέμπει μαζί με το λειτουργικό το κάνουν πραγματικα να ξεχωρίζει απο όλα τα υπόλοιπα και αν συνυπολογισεις και τα specs του, ε τότε πρέπει να τα σκασεις για να μη σκασεις...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Στις επιλογές του βίντεο υπάρχει 720p και 1080p.

Το Nokia drive + beta που έχει η συσκευή, πλέον έχει φτάσει το επίπεδο του Tom Tom. Άψογα ενημερωμένος χάρτης Ελλαδος, επιλογές για:

Ταχύτερη /συντομότερη/ οικονομική διαδρομή

Αυτοκινητόδρομο / διόδια / πορθμεια / σήραγγες / αυτοκινητόδρομοι

Επίσης σωστές και διακριτικές ειδοποίησεις για υπέρβαση ορίου ταχύτητας, ταχύτατη εύρεση διαδρομής και σήμα gps ακαριαίο ακομα και αν την απενεργοποιησεις από τις εργασιες που τρέχουν στο παρασκήνιο (για ενδεχόμενο battery drain ).

Σχετικά με το battery drain που αναφέρθηκε πιο πάνω, εγω τις έχω μπλοκάρει όλες εκτός απο το batttery level for wp8 για ποσοστό μπαταρίας και την εφαρμογή του καιρού. Η μπαταρία στο τέλος της μέρας με την ίδια χρήση που έκανα και σε αντίστοιχα android, είναι στα ίδια επίπεδα με το s3Ύ. Σε καμία περίπτωση δε φτάνει το note2 αλλα και απο την αλλη, ούτε τα χάλια του one x. Γύρω στο 40% είμαι αργά το βράδυ.

Αυτό που έχω πάθει πλάκα, είναι η απίστευτη ποιότητα και το design (είχα κουραστεί απο τα απανωτά κινέζο πλαστικά και τις θήκες που έβαζα για να κρύβω την αηδία ...)

Χοντρό-Ξεχοντρο η αισθητική που εκπέμπει μαζί με το λειτουργικό το κάνουν πραγματικα να ξεχωρίζει απο όλα τα υπόλοιπα και αν συνυπολογισεις και τα specs του, ε τότε πρέπει να τα σκασεις για να μη σκασεις...:lol:

Πανο, μιας και το εχεις, συγχρονισμο με το pc πως κανει? με το zune?

Το βλεπει σαν εξωτερικο δισκο? μπορεις να βαλεις αρχεια με drag&drop?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Οταν καποια αλλα δεν μπορουν να περασουν ενα droptest, καποιοι αλλοι δεν μπορουν να σπασουν ενα lumia 920.... (Μηπως να βαλω το defy+ μου στην ακρη?)

http://nokiagadgets.com/2012/11/15/nokia-lumia-920-hammer-knife-scratch-test/

 

Το smartphone που δε χρειάζεται ούτε θήκη, ούτε screen protector!!!! :X:blink: Θέλω κι εγώ ένααααα!!!! :O

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Πανο, μιας και το εχεις, συγχρονισμο με το pc πως κανει? με το zune?

Το βλεπει σαν εξωτερικο δισκο? μπορεις να βαλεις αρχεια με drag&drop?

τα xp (αυτα εχω ακομα...) το βλεπουν σαν εξωτερικο, και μπορεις να αντιγραψεις documents, ringtones, pictures, music, video. To zune δε δουλευει (ακομα τουλαχιστον-προφανως θα αναβαθμιστει). Δεν το εχω δοκιμασει σε windows 8 desktop στα οποια υπαρχει ξεχωριστη εφαρμογη windows phone (μαλλον κατι αντιστοιχο με το zune)

Link to comment
Share on other sites

Έχει γραφτεί οτι το βλεπει σαν σκληρό στις νέες δυνατότητες των wp8.

Χαίρομαι που ο panaros το βρισκει οπως το περιμενα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

τα xp (αυτα εχω ακομα...) το βλεπουν σαν εξωτερικο, και μπορεις να αντιγραψεις documents, ringtones, pictures, music, video. To zune δε δουλευει (ακομα τουλαχιστον-προφανως θα αναβαθμιστει). Δεν το εχω δοκιμασει σε windows 8 desktop στα οποια υπαρχει ξεχωριστη εφαρμογη windows phone (μαλλον κατι αντιστοιχο με το zune)

 

Έχει γραφτεί οτι το βλεπει σαν σκληρό στις νέες δυνατότητες των wp8.

Χαίρομαι που ο panaros το βρισκει οπως το περιμενα.

Me too :)

Χωρις zune να φανταστω οτι playlists μουσικης δεν μπορεις να συγχρονισεις με τα xp που εισαι ε?

Πχ να συγχρονισω τα playlist μου απο τα itunes?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή θα το παρω αλλά σε κάνα εξάμηνο η και αργότερα. :) όταν θα πέσει η τιμή.

Αυτή την στιγμή έχω δύο υπέροχες συσκευές που με καλύπτουν με το παραπάνω.

Το θέλω όμως γιατί μ αρέσει να έχω τα ξεχωριστα κινητα. :o

Οι εταιρείες όταν θέλουν βγάζουν εξαιρετικά τηλέφωνα. Δύο απ αυτά είναι το 920 και το Note2.

Όλοι ξέρετε πως έχω λόξα με την κάμερα. Ε είναι η πρώτη φορά που είμαι απόλυτα ευχαριστημενος. Δεν θα πω περισσότερα για να μην βγω εκτός. Όμως τώρα ξέρω ποιες είναι οι καλύτερες συσκευές στην αγορά σήμερα.

Αξίζουν τα λεφτά τους με το παραπάνω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για παρτε μια ιδεα σχετικα με την lockscreen και τις δυνατοτητες που προσφερει με τα 8ρια

http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2012/11/02/q-amp-a-the-new-windows-phone-8-lock-screen.aspx

And the story behind the Windows Phone 8 Start screen.

http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2012/11/02/the-story-behind-the-windows-phone-8-start-screen.aspx

Πολυ χρησιμα και τα 2 αρθρα για εμας που ειμαστε νεουδια στα WP.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Me too :)

Χωρις zune να φανταστω οτι playlists μουσικης δεν μπορεις να συγχρονισεις με τα xp που εισαι ε?

Πχ να συγχρονισω τα playlist μου απο τα itunes?

 

μολις εγκατεστησα αυτο http://www.windowsphone.com/el-gr/How-to/wp8/windows-phone-app-for-desktop

και στις επιλογές εχει sync music απο itunes η windows libraries. Εκανα test sync απο itunes, μια λιστα αναπαραγωγης και την παιρνει μια χαρα:)

 

Για παρτε μια ιδεα σχετικα με την lockscreen και τις δυνατοτητες που προσφερει με τα 8ρια

http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2012/11/02/q-amp-a-the-new-windows-phone-8-lock-screen.aspx

And the story behind the Windows Phone 8 Start screen.

http://blogs.windows.com/windows_phone/b/windowsphone/archive/2012/11/02/the-story-behind-the-windows-phone-8-start-screen.aspx

Πολυ χρησιμα και τα 2 αρθρα για εμας που ειμαστε νεουδια στα WP.:p

 

η αληθεια ειναι οτι το εχουν ψαξει αρκετα το θεμα.

Lockscreen: απλοτητα, καθαρες και μεγαλες γραμματοσειρες και βλεπεις τις πληροφορίες που θελεις (ειτε στο quick status ειτε σε detailed status), χωρις να κουραζεσαι. Εγω σε android χρησιμοποιουσα widgetlocker με 4-5 widgets για να τα βλεπω ολα με μια ματια (καιρο, ατζεντα,αναπαντητες, μηνυματα, emails, toggles) αλλα τις περισσοτερες φορες δεν μου εμενε η πληροφορια στο μυαλο γιατι δεν ηταν απλοποιημενη.

Startscreen: οτι καλυτερο εχω δει μεχρι σημερα - τα live tiles , οχι αλλα στατικα εικονιδια διακοσμημενα με badges η διαφορα widgets τα οποια για να σου δωσουν μια πληροφορια πρεπει να πιασουν το 1/2 της οθονης(π.χ. το widget accuweather των samsung), αρα για να βαλεις 4-5 θες να σκρολαρεις σε 2-3 οθονες, και για να μπεις στην εφαρμογη θα πρεπει να εχεις και το αντιστοιχο εικονιδιο στη dock.

Με τα live tiles βλεπεις την πληροφορια, ενω παραλληλα με πατημα μπαινεις στην εφαρμογή. Τι πιο απλό? Και ειδικά και με τη δυνατότητα για 3way resizing σε 7.8 και 8, η start screen πιστευω 'πιανει' πολυ μεγαλα νουμερα σε επιπεδο ευχρηστιας

 

Τωρα βεβαια δεν ειναι κι ολα ροδινα, υπαρχουν σημαντικές ελλείψεις, όπως:

-- δεν υπαρχουν led notifications, ουτε επιλογή για notification reminders για χαμενες κλήσεις, μηνυματα, emails

-- δεν υπαρχει εγγενης υποστηριξη για διαχειριση συνδεσεων (toggle buttons)- λυνεται εν μερει με εφαρμογη

-- δεν υπαρχει εγγενης υποστηριξη για ποσοστο μπαταρίας (battery counter)- λυνεται εν μερει με εφαρμογή

-- μικρός αριθμος εφαρμογων στο store (σε σχεση με ios/android) και οι περισσότερες ειναι επι πληρωμη και συνηθως πιο ακριβες

από τα αντίπαλα stores.

 

To γεγονος οτι δεν υπαρχει notification center που το κατηγορουν πολλοι, νομίζω οτι δε στεκει σαν επιχειρημα- απλά θα ντουμπλάριζε τις ενημερωσεις των live tiles.

Υπαρχουν αρκετα που μπορούν να προστεθουν ακομα για να αυξησουν ακομα περισσότερο το επίπεδο ευχρηστίας (smart dial, υποστηριξη ομαδοποίησης εφαρμογών σε φακέλλους-tiles κ.ο.κ.) του WP8 λειτουργικου.

Αλλα δεν παυει να αποτελεί την πιο φρεσκια εναλλακτική υλοποίηση mobile λειτουργικού, δινοντας τις πληροφορίες που χρειάζεται ο καθενας με απαράμιλλη απλότητα, με μια πιο 'business' προσεγγιση και με αρωγο τη desktop εκδοση των Windows8, η οποια φαίνεται οτι θα κυριαρχήσει.

 

Ουφ κουραστηκα ρε παιδια:lol:

 

και επειδη με ρωτησε ενας φιλος με π.μ. κατι για τα ακουστικα, να πω πως ειναι διαφορετικα απο αυτα που ηταν στο πακετο του 800/900.

ειναι καπως λοξα, με αποληξη ιδια με αυτης των samsung (αψογη εφαρμογη στο αυτι, και πολυ καλη αποδοση)

Επισης στo τηλεφωνο υπαρχει επιλογη μολις συνδεθουν, για ρυθμισεις ισοσταθμιστη, και ενεργοποιηση dolby headphones:)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο @Panaros θέλω να σου κάνω μερικές ερώτησης μιας και θέλω και εγώ να το αγοράσω αλλα δεν έχω ιδέα από windows phone τώρα έχω το N8 λοιπόν

1.Αναφορές παράδοσης στα sms έχει?

2.Η εφαρμογή χάρτες έχουν πλοήγηση χωρίς internet και με ελληνική φωνητική καθοδήγηση?

3.Aυτό που είπες ότι δεν έχει led notifications για χαμένες κλήσης και sms λύνεται με κάποια εφαρμογή η μονο άμα ξεκλειδώσεις το κινητό και δεις την αναπάντητη?

4.Hχο κλήσης μπορώ να βάλω κάποιο δικό μου mp3? και αν ναι παίζει ρολο ποσο διάρκεια θα έχει το mp3?

5.από τα 32GB ποσα σου έχει ελευθερα η συσκευή?

6.Όταν γράφω κάποιο sms έχει ελληνικό λεξικό δηλαδή T9

 

Σε ευχαριστώ και περιμένω νέα σου φιλε μου και πάλι καλορίζικο και να το χαίρεσαι δεν ξέρεις ποσω σε ζηλεύω

Edited by andreas443

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο @Panaros θέλω να σου κάνω μερικές ερώτησης μιας και θέλω και εγώ να το αγοράσω αλλα δεν έχω ιδέα από windows phone τώρα έχω το N8 λοιπόν

1.Αναφορές παράδοσης στα sms έχει?

2.Η εφαρμογή χάρτες έχουν πλοήγηση χωρίς internet και με ελληνική φωνητική καθοδήγηση?

3.Aυτό που είπες ότι δεν έχει led notifications για χαμένες κλήσης και sms λύνεται με κάποια εφαρμογή η μονο άμα ξεκλειδώσεις το κινητό και δεις την αναπάντητη?

4.Hχο κλήσης μπορώ να βάλω κάποιο δικό μου mp3? και αν ναι παίζει ρολο ποσο διάρκεια θα έχει το mp3?

5.από τα 32GB ποσα σου έχει ελευθερα η συσκευή?

 

Σε ευχαριστώ και περιμένω νέα σου φιλε μου και πάλι καλορίζικο και να το χαίρεσαι δεν ξέρεις ποσω σε ζηλεύω

 

Καλησπέρα Ανδρέα.

1. ναι εχει, σου ερχεται μηνυμα απο τον 'Παροχο' οτι εσταλη

2. για πλοηγηση εχει ξεχωριστη εφαρμογη, το nokia drive+ beta με ελληνικη φωνητικη καθοδηγηση και δωρεαν χαρτες - χρειαζεσαι internet την πρωτη φορα για να τους κατεβασεις

3. μονο αν ανοιξεις το κινητο

4. οποιο mp3 θες το αντιγραφεις στο φακελο ringtones (πρεπει μου φαινεται να ειναι drm protected για να το δει)

5. αν θυμαμαι καλα γιατι την εχω γεμισει τωρα ηταν 26.62gb

6. εχει προτασεις λεξεων και διορθωσεις (κατι αντιστοιχο με το τ9 που λες) :)

Edited by panaros
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...