Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος phadomas (31 Δεκ. 2003 , 10:00)

 

Kατι σαν μια ενωση ειχα στο μυαλο μου και γενηκοτερα πληρ. για το λειτουργικο πχ (ν7.0s, v7.0, v6.1, v6.0) και αποριες πανω σε αυτο. Δεν σου αρεσει η ιδεα μου rigasnic?

 

μα αυτό δεν είναι ουσιαστικά το series 60;;;

(φυσικά και μου αρέσει η ιδέα σου, για αυτό το έχουμε κάνει!)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rigasnic (31 Δεκ. 2003 , 20:31)

 

μα αυτό δεν είναι ουσιαστικά το series 60;;;

(φυσικά και μου αρέσει η ιδέα σου, για αυτό το έχουμε κάνει!)

 

Και το SX1; :confused: To Sendo X; :blink: Ειδικά αυτό το καημένο είναι σε ένα forum όπου δεν μπαίνει κανένας....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος phadomas (31 Δεκ. 2003 , 10:00)

 

Kατι σαν μια ενωση ειχα στο μυαλο μου και γενηκοτερα πληρ. για το λειτουργικο πχ (ν7.0s, v7.0, v6.1, v6.0) και αποριες πανω σε αυτο. Δεν σου αρεσει η ιδεα μου rigasnic?

 

 

Μπορείς να αναφέρεις οτιδήποτε από αυτά που σε βασανίζει, σχετικά με το Symbian OS στο forum των τεχνολογικών προβληματισμών. Εκεί και εφόσον υπάρχει ενδιαφέρον, δημιουργείται στο εγγύς μέλλον η κατάλληλη υποκατηγορία! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χμ... γνωστό και μη εξαιρετέο το πρόβλημα... Γίνεται για να αποτρεπούν τα direct links στις εικόνες από άλλα sites, κάτι το οποίο... κοστίζει.

 

Αν κάνεις κλικ σε μια φωτογραφία, πάνω πάνω δεξιά εμφανίζεται το κείμενο "δεν εμφανίζεται η φωτογραφία;" αν κάνεις κλικ εκεί θα μεταφερθείς σε μια ειδική σελίδα:

 

http://www.myphone.gr/gallery/help/norton.php

 

Νομίζω ότι θα σου λύσει κάθε απορία! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα καθώς διάβαζα ένα μήνυμα μιας κοπέλας.

Μήπως να φτιαχτούν smilies με γυναικία φατσούλα για τις εκπροσώπους του ωραίου φύλου;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

justme μάλλον εννοείς το phpbb το οποίο νομίζω το υποστηρίζει πλεον ή θα το υποστηρίζει σύντομα...

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

tha ithela na rotiso an einai dinaton na pragmatopiithei ayto..

 

 

se kathe forum exei tin ora pou egine to teleyteo post kai apo poion..omos otan to forum exei ipoperioxi..leei mia ora kai mono enan..tha itan kalo loipon..px sto forum sony ericsson na elege ..teleyteo min apo ton msk ora 20.00 kai dipla i opou allu na elege se poio forum exei apantisei(oxi periliptika..diladi p800 ringtones,alla genika!p800 i to ipolipo) o sigkekrimenos anthropos. As poume emena den me endiaferei px to p800..na min mpeno adika sto sonny ericsson forum kai na psaxno pou postare.. :) nomizo i ipodomi iparxei..tha itan kalo na pragmatopiithei

Link to comment
Share on other sites

an se endiaferei, toso polu mia ipoperioxi, giati den tin vazeis saftes pou parakolou8eis...? wste na vlepeis apo kei nees apantiseis... egw etsi kanw.. giati an ksekinaw kai diavazw ola ta nea threads, minimata, apantiseis... zito pou kaikame....oli mera sto internet 8a tin evgaza.....
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς... ο M4C νομίζω πρότεινε την καλύτερη δυνατή λύση. Εχθές δημιουργήθηκαν 3 νέα υπό-φόρουμ και όσο ανεβαίνει η κίνηση στο myPhone.gr θα πληθαίνουν αυτά. Το πιο λογικό είναι σιγά - σιγά να δημιουργείς μια λίστα με τα αγαπημένα σου forum, τα οποία θα ελέγχεις με άνεση από αυτήν τη σελίδα. Αυτό που λες τεχνικά δεν είναι δύσκολο να συμβεί, ωστόσο το πιο πιθανόν είναι, λίγο πριν την απάντηση που εμφανίζεται στην πρώτη σελίδα, να έχει ήδη υπάρξει μια άλλη απάντηση στο forum που σε ενδιαφέρει.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εννοεί τη βαθμολογία ενός thread η οποία καθορίζεται από την αξιολόγηση που του κάνουν όλα τα μέλη του forum. Μπορείς να αξιολογήσεις ένα thread επιλέγοντας το βαθμό του από το drop down menu κατω αριστερα σε κάθε thread (δεν υπάρχει σε όλα τα forums αυτή η δυνατότητα)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Στο forum της Sony-Ericsson νομίζω ότι πρέπει να γίνει επισημασμένο το thread για το Τ630 όπως και για τα άλλα κινητά.

Επίσης θα έπρεπε να γίνουν επισημασμένα τα δυο thread για το Τ610 (official και vodafone live) γιατί πέφτουν πολύ κάτω στην κατάταξη και τα νεα μέλη δημιουργούν νέα thread για ερωτήματα που θα έμπαιναν σε αυτά και που μερικές φορές έχουν ήδη απαντηθεί. Εξάλου είναι επισημασμένο το thread για το Τ300/Τ310 που έχει πολύ λιγότερη κίνηση.

Τέλος νομίζω ότι πρέπει το thread παιχνίδια κτλ για το Τ610 να μετονομαστεί σε παιχνίδια κτλ για Τ610/Τ630/Ζ600.

 

Και μια παράκληση: μπορείτε να αλλάξετε το avatar του Ζ600 σε αυτό με το μπλε ή το μαύρο; Το κινητό με αυτά καραλέει, το ασημί είναι συνηθισμένο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton ( 7 Ιαν. 2004 , 22:34)

 

..

Τέλος νομίζω ότι πρέπει το thread παιχνίδια κτλ για το Τ610 να μετονομαστεί σε παιχνίδια κτλ για Τ610/Τ630/Ζ600.

 

kai ego to eixa zitisei ayto alla apo oti fenete ..ston mod pou to esteila..oute kan mpike ston kopo na mou apantisei ;)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Σήμερα πήγα να ανεβάσω κάτι λογότυπα δικτύων που έχω φτιάξει για το Μ55 μου και είδα πως η αντίστοιχη κατηγορία για τα Siemens δεν υπάρχει.Θα σας μαλώσω :p πολύ μου παραμελείτε τα Siemens!

Υ.Γ Θα δημιουργηθεί; :D

Tα κινητά μου : S25-M55-S65-EL71-W302-Mio A701-K530i-Monte-Blade-Xperia T-Meizu M2 Note-Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Hello φίλε μου...

 

Πιστέυω πως αυτό που ζητάς μπορεί να γίνει. Ο Administrator του forum σύντομα θα σου απαντήσει... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποια... bugs στο My Gallery αυτήν τη στιγμή, που οφείλονται στην έκδοση 4.5.1 του προγράμματος που χρησιμοποιείται. Έχει προγραμματιστεί για το Σαββατοκύριακο αναβάθμιση στην έκδοση 4.6... Με το που θα γίνει η αναβάθμιση θα προστεθεί και η νέα περιοχή που ζητάς... :)

 

Θέλουμε μόνο M55 ή υπάρχουν και άλλα κινητά που μας ενδιαφέρουν? :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...