Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Καλά τους είχες κάνει...

2. Όντως περίεργο το πρόβλημά σου, αλλά και εσύ έπρεπε να την κάνεις φορμάτ λίγο νωρίτερα την κάρτα... ;)

 

1. εννοειται αλλα με εξυπηρετησαν αμεσα..

2. εσυ λες να τα εκανα αυτα και να μην ειχα κανει φορματ?απειρα φορματ! απλα εριχνα μεσα τα αρχεια καθε φορα, που ηταν ενας φακελος με φωτογραφιες (οπως τον ειχα απο το xperia P) και ενας τραγουδια, με ηχους κλησης κτλ..

που να παει το μυαλο μου, οσο τρελο και να φαινεται, οταν εσβησα αυτες τις 2 φωτογραφιες απο αι φον δεν ξανα εκανε εκκινηση στο shut down! (ηταν τραγικο, να θες να κοιμηθεις να το πατας να κλεισει (παντα κλεινω το κιν στον υπνο) και να ανοιγει παλι!!).

 

Επισης, καποιος με γκαντεμιασε και μου εκανε επανεκινηση οταν δεχομουν κληση, και πηγα να απαντησω! 2 φορες! μηπως ειναι καποιος κατσικοποδαρος στο νημα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γεια σας!! Αγορασα το κινητο πριν λιγες μερες! Με το που το ανοιξα και συνδεθηκα σε δικτυο wifi μου εβγαλε οτι εχω αναβαθμιση την 9.1.Α.0.489 και εκανα την αναβαθμιση και ολα οκ!

Διαβασα απο πολλους εδω μεσα οτι με την τελευταια την 141 εχετε επανεκκινησεις κ.α.

Εγω με αυτην που εχω τωρα (και με τρελλο σκαλισμα... του κινητου) δεν εχω μεχρι στιγμης κανενα προβλημα απο επανεκκινησεις, η μπαταρια, η κατι αλλο! Αν λοιπον μεινω ως εχω, χανω κατι ποιο σημαντικο που προσφερει η 141?

 

Επισης μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε (διοτι η sony δεν ηξερε που ρωτησα) γιατι μπαινει σε ασφαλη λειτουργια και πως (αν γινεται) απενεργοποιητε αυτο?

Διοτι μου το κανει μερικες φορες και θελει επανεκκινηση για να φυγει, αλλα θελει μετα το σβησιμο κανα 5 λεπτο μεχρι να το ξανα ανοιξω, αλλιως δεν γινεται τιποτα και ειναι κουραστικο το ολο θεμα.

 

Ενα αλλο που παρατηρησα ειναι οτι το wifi του δεν ειναι τοσο δυνατο οπως σε αλλα κινητα. Καποια δικτυα που τα επιανα χαλαρα με αλλα κινητα μεσα απο το σπιτι, με αυτο ζοριζομαι. Εχει παρατηρηση κανεις απο εσας τετοιο θεμα?

 

Και να θεσω και μια απορια που εχω: Το κινητο ειναι root! Αλλα παρατηρησα οτι δεν εμφανιζει ποτε το μηνυμα οτι η ταδε εφαρμογη πηρε δικαιωματα superuser (αλλα ολα δουλευουν οκ) και επισης η εφαρμογη superuser δεν ειναι εγκατεστημενη σαν system apps. Ειναι σωστο αυτο?

 

Υ.Γ: Για οσους απο εσας θελετε δοκιμαστε την εφαρμογη SNAP CAMERA και θα δειτε φοβερη διαφορα απο την μαμα εφαρμογη!;)

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Αγορασα το κινητο πριν λιγες μερες! Με το που το ανοιξα και συνδεθηκα σε δικτυο wifi μου εβγαλε οτι εχω αναβαθμιση την 9.1.Α.0.489 και εκανα την αναβαθμιση και ολα οκ!

Διαβασα απο πολλους εδω μεσα οτι με την τελευταια την 141 εχετε επανεκκινησεις κ.α.

Εγω με αυτην που εχω τωρα (και με τρελλο σκαλισμα... του κινητου) δεν εχω μεχρι στιγμης κανενα προβλημα απο επανεκκινησεις, η μπαταρια, η κατι αλλο! Αν λοιπον μεινω ως εχω, χανω κατι ποιο σημαντικο που προσφερει η 141?

 

Επισης μπορειτε να μου πειτε αν ξερετε (διοτι η sony δεν ηξερε που ρωτησα) γιατι μπαινει σε ασφαλη λειτουργια και πως (αν γινεται) απενεργοποιητε αυτο?

Διοτι μου το κανει μερικες φορες και θελει επανεκκινηση για να φυγει, αλλα θελει μετα το σβησιμο κανα 5 λεπτο μεχρι να το ξανα ανοιξω, αλλιως δεν γινεται τιποτα και ειναι κουραστικο το ολο θεμα.

 

Ενα αλλο που παρατηρησα ειναι οτι το wifi του δεν ειναι τοσο δυνατο οπως σε αλλα κινητα. Καποια δικτυα που τα επιανα χαλαρα με αλλα κινητα μεσα απο το σπιτι, με αυτο ζοριζομαι. Εχει παρατηρηση κανεις απο εσας τετοιο θεμα?

 

Και να θεσω και μια απορια που εχω: Το κινητο ειναι root! Αλλα παρατηρησα οτι δεν εμφανιζει ποτε το μηνυμα οτι η ταδε εφαρμογη πηρε δικαιωματα superuser (αλλα ολα δουλευουν οκ) και επισης η εφαρμογη superuser δεν ειναι εγκατεστημενη σαν system apps. Ειναι σωστο αυτο?

 

Υ.Γ: Για οσους απο εσας θελετε δοκιμαστε την εφαρμογη SNAP CAMERA και θα δειτε φοβερη διαφορα απο την μαμα εφαρμογη!;)

 

 

εγω εχω την 141 και δε μου επανεκινει..(εκτος απο 2 φορες πανω σε κληση που δεν ξερω αν εχουν σχεση). Γενικα δεν θα δεις και τιποτα σπουδαιο οποτε μην τη βαλεις αν δε θες να ρισκαρεις!

οσο για το ρουτ, μαλλον δεν εισαι με βαση αυτα που λες..

τωρα το safemode δεν το καταλαβα..τι εννοεις? (Δεν το εχω ξανακουσει για το κινητο μας)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Εμείς θα πάρουμε την kitkat 4.4 ;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Νωρίς είναι ακόμη για να μάθουμε κάτι τέτοιο. Μόλις ανακοίνωσε η google την καινούρια έκδοση!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες συσκευές είχα τέτοιο θέμα. Πλεόν δεν υφίσταται. Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος όμως.

 

Η δική μου συσκευή στο σπίτι μου έχει ακριβώς την ίδια ποιότητα λήψης wifi με το Xperia mini και Ray που είχα παλιότερα. Το Xoom ME δείχνει περισσότερες μπάρες στην ένδειξη, αλλά αποσυνδέεται και αυτό σχεδόν στα ίδια σημεία που χάνει το σήμα και το SP.

Επίσης το Xoom ME δείχνει τα ίδια διαθέσιμα δίκτυα με το SP.

 

Οπότε με βάση την δική μου εμπειρία δεν υφίσταται πρόβλημα.

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

το κινητό το δίνω όπως είναι, σήμερα το ποτήρι ξεχείλισε.

 

όταν είδα το μήνυμα του συμφορουμίτη για την κάρτα μνήμης, την αφαίρεσα από τη συσκευή, έκανα πάλι (2η μέσα σε λίγες μέρες) επαναφορά με SUS και ενώ πίστευα ότι το κινητό επιτέλους λειτουργεί φυσιολογικά, μιας και 2-3 μέρες δεν έκανε επανεκκινήσεις, ούτε ξαφνικά, ούτε λόγω του ξυπνητηριού, πάλι τα ίδια. Αυτή τη φορά όχι επανεκκινήσεις, άλλα προβλήματα:

 

1) Μπήκα στην κάμερα, έκανα ζουμ, άλλαξα σε βίντεο και μόλις πάτησα την οθόνη για εγγραφή, μου εμφάνισε μήνυμα, "η εφαρμογή κάμερα δεν είναι διαθέσιμη". Τη στιγμή που τη χρειαζόμουνα!!! :mad:

 

2) Άκουγα μουσική και άφησα την εφαρμογή ανοικτή, λαμβάνω μήνυμα, βγαίνω στην αρχική, απαντάω και πατάω το home button. Αυτό ήταν! Η μουσική σταμάτησε και νόμιζα ότι κόλλησε γιατί κάποιος με καλούσε και ετοιμαζόταν να χτυπήσει. Μάταια, το είχα στην τσέπη, περίμενα να με πάρει κάποιος, αλλά δεν έγινε τίποτα. Το ξεκλειδώνω, μπαίνω στη μουσική και βλέπω να δείχνει το πρώτο τραγούδι που άκουγα (είχα ακούσει 3-4) και να'ναι σταματημένο στο σημείο που το σταμάτησα χθες!!!

 

μέχρι να σοβαρευτεί η Sony, δεν πρόκειται να αγοράσω άλλο κινητό. Να μου τα έκανε αυτά ένα low end τύπου Tipo, να πω, "εντάξει, έχει χαμηλό επεξεργαστή, λίγη ram, είναι και το Android ό,τι να'ναι, λογικό", αλλά όχι να μου τα κάνει αυτά κινητό που πριν λίγους μήνες θεωρούταν ναυαρχίδα. :down:

 

Λάθος κινητό διαφήμιζες, Bond. :p

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους,

 

σημερα μολις παρελαβα και γω τη θηκη της Nillkin και μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλη... ακριβως οτι περιμενα.. μονο που οντως ειναι πολυ σκληρη και ακαμπτη και αν την βαζεις και την βγαζεις συνεχεια μπορει οντως να ξεβαψει το κινητο. Προσπαθω να μην την βγαζω σχεδον καθολου. Εχει πολυ ωραια αισθηση πισω που ειναι σαν σαγρε.

 

Μιας και εγραψα θα πω και γω δυο λογια για το κινητο μας. Σε μαυρο το εχω. Πριν μια-μιση βδομαδα το πηρα.

Τρομερο κινητο, απιστευτες δυνατοτητες για τα λεφτα του(275 το πηρα), δεν κολλαει πουθενα μεχρι στιγμης οτι και να του κανεις. Ανετα το συγκρινεις με το S3. Η κατασκευη του ειναι παρα πολυ καλη και προσεγμενη. Πολυ στιβαρο και μου γαντζωνεται πανω στο χερι(ισως διοτι εχω και μεγαλο χερι). Οσο για το βαρος το συνηθιζεις αμεσως αν και δεν ειναι πολυ βαρυ οπως εχω διαβασει. Η οθονη του ειναι παρα πολυ καλη για τα δικα μου στανταρ.... θα το πω οπως το ειπε και ενας φιλος μου "την κοιτας και χανεσαι μεσα της", ακριβως ετσι εχει απιστευτη ευκρινεια, με λιγα λογια σουπερ. Η μπαταρια του τωρα ειναι ενα αλλο ατου του, ειναι πραγματικα μεγαλη. Την προηγουμενη φορτιση(απο 100% σε 1%) μου εβγαλε 3 μερες φουλ με τηλεφωνα περιπου μια ωρα την ημερα 3G κανα τεταρτο συνολικα για e-mail, twitter, facebook, μερικες φωτογραφιες, (χωρις καθολου μουσικη, ραδιο ή παιχνιδια) γενικα λιγο παιδεμα το εφαγε... και χωρις να ειναι καθολου σε stamina mode. Το Wi-fi δεν εχει κανενα προβλημα στο δικο μου.. πιανει παρα πολυ καλα, καμια αποσυνδεση.

 

Το μονο του αγκαθι που βρηκα ειναι η καμερα του. Δυστυχως το βραδυ δεν ειναι στα καλυτερα της, την ημερα ειναι καλα. Θεωρω οτι το φλας ειναι αδυναμο και γιαυτο να ειναι τοσο μεγαλη η διαφορα νυχτας-μερας.

 

Εχω κανει και την αναβαθμιση στην 2.245 μετα την πρωτη φορτιση και εχει καποια πολυ ωραια χαρακτηριστικα.

 

Αυτα τα "λιγα" προς το παρον.. και σορρυ για το μεγαλο ποστ.

Link to comment
Share on other sites

Αντέ 265 σε σκρουτζομαγαζο..

Γενικά ακούω καλά λόγια κ πλην του φόρουμ.

Κατά τα Χριστούγεννα λογικά το θα το πάρω..

@zxr το ψηστηρι στη γυναίκα πάει καλά όποτε το χω άνετα..Ξέρεις,το neo v σου τα χει φάει τα ψωμιά του,δεν είναι καλό,κολλάει κ αλλά τέτοια:p

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Keep up the good work! :p

Πρόσθεσε στο μενού και τα "Ξέρεις πόσο σε αγαπώ", "Θέλω το καλύτερο για σένα" και "Για χάρη σου θα αγόραζα ακόμα και μετοχές της Sony" και το έχεις στο τσεπάκι το SP!!! :p :p :lol:

 

Πάμε πάλι on topic, συγχωρέστε το mod σας για τα παραστρατήματά του!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την 141 και δε μου επανεκινει..(εκτος απο 2 φορες πανω σε κληση που δεν ξερω αν εχουν σχεση). Γενικα δεν θα δεις και τιποτα σπουδαιο οποτε μην τη βαλεις αν δε θες να ρισκαρεις!

οσο για το ρουτ, μαλλον δεν εισαι με βαση αυτα που λες..

τωρα το safemode δεν το καταλαβα..τι εννοεις? (Δεν το εχω ξανακουσει για το κινητο μας)

 

Φιλε μου root ειμαι 100% διοτι εχω κατεβασει το root cheker και το ελεγξα

Επισης εχω εγκατεστημενες γυρω στις 15+ εφαρμογες που ζητανε root και οι οποιες δουλευουν κανονικοτατα! Root uninstaller - titanium backup - anti-theft κ.α οποτε αποκλειεται

Να μην ειμαι root. Aπλα αν υπαρχει καποια ιδιαιτεροτητα με αυτο το μοντελο!

 

Μερικες φορες οταν το ανοιγω η και ανοιχτο κατω αριστερα μου γραφει ασφαλή λειτουργία όπου δεν εμφανίζεται και εργάζεται τιποτα απο αυτα που εχω βαλει εγω, παρα μονο οτι ειναι της μανας του.

Το θεμα ειναι γιατι μπαινει και αν απενεργοποιείτε αυτη η μα--κια

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου root ειμαι 100% διοτι εχω κατεβασει το root cheker και το ελεγξα

Επισης εχω εγκατεστημενες γυρω στις 15+ εφαρμογες που ζητανε root και οι οποιες δουλευουν κανονικοτατα! Root uninstaller - titanium backup - anti-theft κ.α οποτε αποκλειεται

Να μην ειμαι root. Aπλα αν υπαρχει καποια ιδιαιτεροτητα με αυτο το μοντελο!

 

Μερικες φορες οταν το ανοιγω η και ανοιχτο κατω αριστερα μου γραφει ασφαλή λειτουργία όπου δεν εμφανίζεται και εργάζεται τιποτα απο αυτα που εχω βαλει εγω, παρα μονο οτι ειναι της μανας του.

Το θεμα ειναι γιατι μπαινει και αν απενεργοποιείτε αυτη η μα--κια

 

οκ μαλλον ετσι θαναι..εγω σε αλλα σονυ που ειχα κανει ρουτ το εβλεπα απο την αρχη, χωρις root checker κτλ.αλλαζε ο τροπος που εβλεπες τις εφαρμογες κτλ, και νομιζα πως και εδω θα το εβλεπες αμεσως. τεσπα, το Τ δεν μπορεσα να το κανω με win 8..και δεν εχω εικονα.

οσο για το safe mode, στοχε κανει και οταν δεν ησουν ρουτ? μηπως φταιει αυτο ή καποια εφαρμογη? πχ μηπως υπερθεμαινεται?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ!Σκεφτομαι να παρω το T και κυριως τωρα που εχιε παει στα 250 πιστευω ειναι μαι καλη αγορα..Με android δεν εχω ασχοληθει ξανα,μονο οσα εχω δει απο διαφορους φιλους που εχουν.Η μαμα rom θα ειναι οκ?Βλεπω υπαρχουν θεματακια απ οσο διαβαζω με καποιους..Το λεω διοτι δεν ειμαι σκληροπυρηνικος χρηστης και δεν εχω ασχοληθει με root κτ.λ...Απλα με ενδιαφερει αρκετα η καμερα,ειμαι fan της φωτογραφιας γιαυτο..Εχω διαβασει και διαφορα τεστ στο ιντερνετ κι εχω σχηματισει μια καλη γνωμη,τωρα με την j.b. ολα πανε καλα σε αυτον τον τομεα?
Link to comment
Share on other sites

οκ μαλλον ετσι θαναι..εγω σε αλλα σονυ που ειχα κανει ρουτ το εβλεπα απο την αρχη, χωρις root checker κτλ.αλλαζε ο τροπος που εβλεπες τις εφαρμογες κτλ, και νομιζα πως και εδω θα το εβλεπες αμεσως. τεσπα, το Τ δεν μπορεσα να το κανω με win 8..και δεν εχω εικονα.

οσο για το safe mode, στοχε κανει και οταν δεν ησουν ρουτ? μηπως φταιει αυτο ή καποια εφαρμογη? πχ μηπως υπερθεμαινεται?

 

Με το που το που το εβγαλα απο το κουτι κ το ανοιξα εγραφε ασφαλη λειτουργια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ!Σκεφτομαι να παρω το T και κυριως τωρα που εχιε παει στα 250 πιστευω ειναι μαι καλη αγορα..Με android δεν εχω ασχοληθει ξανα,μονο οσα εχω δει απο διαφορους φιλους που εχουν.Η μαμα rom θα ειναι οκ?Βλεπω υπαρχουν θεματακια απ οσο διαβαζω με καποιους..Το λεω διοτι δεν ειμαι σκληροπυρηνικος χρηστης και δεν εχω ασχοληθει με root κτ.λ...Απλα με ενδιαφερει αρκετα η καμερα,ειμαι fan της φωτογραφιας γιαυτο..Εχω διαβασει και διαφορα τεστ στο ιντερνετ κι εχω σχηματισει μια καλη γνωμη,τωρα με την j.b. ολα πανε καλα σε αυτον τον τομεα?

Για 250 ευρώ είναι τέλειο! Και η κάμερα καλή είναι και το βίντεο αρκετά καλό. Σε χαμηλό φωτισμό το χάνει λίγο, αλλά σε γενικές γραμμές θα το ευχαριστηθεις.

Link to comment
Share on other sites

Με το που το που το εβγαλα απο το κουτι κ το ανοιξα εγραφε ασφαλη λειτουργια.

 

Μπορεί να πατουσες κάποιο κουμπί την ώρα που το ανοιγες.

http://gofortech.wordpress.com/

Μάθε για την τεχνολογία, Μίλα για την τεχνολογία, Πήγαινε για την τεχνολογία.

Link to comment
Share on other sites

Με το που το που το εβγαλα απο το κουτι κ το ανοιξα εγραφε ασφαλη λειτουργια.

 

δεν ξερω αλλα δεν ειναι φυσιολογικο αυτο νομιζω..

 

Καλησπερα στο φορουμ!Σκεφτομαι να παρω το T και κυριως τωρα που εχιε παει στα 250 πιστευω ειναι μαι καλη αγορα..Με android δεν εχω ασχοληθει ξανα,μονο οσα εχω δει απο διαφορους φιλους που εχουν.Η μαμα rom θα ειναι οκ?Βλεπω υπαρχουν θεματακια απ οσο διαβαζω με καποιους..Το λεω διοτι δεν ειμαι σκληροπυρηνικος χρηστης και δεν εχω ασχοληθει με root κτ.λ...Απλα με ενδιαφερει αρκετα η καμερα,ειμαι fan της φωτογραφιας γιαυτο..Εχω διαβασει και διαφορα τεστ στο ιντερνετ κι εχω σχηματισει μια καλη γνωμη,τωρα με την j.b. ολα πανε καλα σε αυτον τον τομεα?

 

φιλε μου οντως για τα λεφτα του ειναι ο,τι καλυτερο μπορεις να παρεις!

και μενα με προβλημτισαν καποια παιδια που ανεφεραν τις επανεκκινησεις τελευταια, αλλα ξερω και πολλους (φιλους) που τους το εχω προτεινει και το εχουν και δουλευει αριστα.

η φωτογραφια δεν ειναι Ν8 αλλα ειναι αριστη πιστευω για κινητο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

η sony σα να μην τρέχει τίποτα..μου πρότειναν καινούρια sim,sd, να ξαναπεράσω την τελευταία έκδοση και να αφήσω την μπαταρία να ξεφορτήσει τελείως και να το αφήσω να φορτίζει για αρκετή ώρα μετά..τα ίδια και τα ίδια..και να ξαναθέσω το ερώτημα..έχει κάποιο νόημα να το πάω στο service? η απλά θα είμαι χωρίς κινητό για κάποιες μέρες και θα ξαναέχω τα ίδια μετά?γιατί απ ότι φαίνεται ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν να το λύσουν..άρα πιο πιθανό βλέπω το δεύτερο
Link to comment
Share on other sites

η sony σα να μην τρέχει τίποτα..μου πρότειναν καινούρια sim,sd, να ξαναπεράσω την τελευταία έκδοση και να αφήσω την μπαταρία να ξεφορτήσει τελείως και να το αφήσω να φορτίζει για αρκετή ώρα μετά..τα ίδια και τα ίδια..και να ξαναθέσω το ερώτημα..έχει κάποιο νόημα να το πάω στο service? η απλά θα είμαι χωρίς κινητό για κάποιες μέρες και θα ξαναέχω τα ίδια μετά?γιατί απ ότι φαίνεται ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν να το λύσουν..άρα πιο πιθανό βλέπω το δεύτερο

 

Αν θες την άποψή μου, το πιο πιθανόν είναι την πρώτη φορά που θα το πας στο σερβις να σου κάνουν απλά ένα φλασάρισμα με SEUS. θα στο δώσουν πίσω και αν το ξαναπάς με το ίδιο πρόβλημα, τότε ίσως το ανοίξουν και το κοιτάξουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν θες την άποψή μου, το πιο πιθανόν είναι την πρώτη φορά που θα το πας στο σερβις να σου κάνουν απλά ένα φλασάρισμα με SEUS. θα στο δώσουν πίσω και αν το ξαναπάς με το ίδιο πρόβλημα, τότε ίσως το ανοίξουν και το κοιτάξουν.

 

ακόμα και αν τους πω ότι το έχω κάνει εγώ με SUS έτσι? δε νομίζω να τους ενδιαφέρει

Link to comment
Share on other sites

ακόμα και αν τους πω ότι το έχω κάνει εγώ με SUS έτσι? δε νομίζω να τους ενδιαφέρει

 

Αν τους το πεις, ελπίζω να ασχοληθούν λίγο παραπάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου συσκευή στο σπίτι μου έχει ακριβώς την ίδια ποιότητα λήψης wifi με το Xperia mini και Ray που είχα παλιότερα. Το Xoom ME δείχνει περισσότερες μπάρες στην ένδειξη, αλλά αποσυνδέεται και αυτό σχεδόν στα ίδια σημεία που χάνει το σήμα και το SP.

Επίσης το Xoom ME δείχνει τα ίδια διαθέσιμα δίκτυα με το SP.

 

Οπότε με βάση την δική μου εμπειρία δεν υφίσταται πρόβλημα.

να συμπληρώσω ότι έχει καλύτερη εμβέλεια σε wifi απο το mini. Το λέω γιατί έχω και τα 2. Φιλικά πάντα. :)

Link to comment
Share on other sites

Αν τους το πεις, ελπίζω να ασχοληθούν λίγο παραπάνω.

 

σε μενα λενε οτι δεν τους ενδιαφερει και οτι αυτοι την κανουν με διαφορετικο τροπο... :X

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...