Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υ.Γ.: Η φίλη μου σήμερα πρέπει να έκανε ταξίδι στο χρόνο! Μέσα σε τρεις ώρες πέρασε από την εποχή του λίθου στην εποχή της πληροφορικής!

 

Χαχαχαα you are on fire σημερα!!

Να φταιει το SP ή η φιλη; :p

Ποτε να σε περιμενουμε στην εποχη της πληροφορικης;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι, τι πρόβλημα σου παρουσιάζει;

 

δεν ειμαι κατοχος της συσκευης αλλα με ενδιαφερει πολυ σαν προταση και αυτο το led notofication ειναι πολυ ομορφο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει OTG τελικά ;

δουλεύει με το micro usb που έχει ;

Αυτή η απάντηση με ενδιαφέρει και μένα. και δεν περιλαμβάνω υποστήριξη με custom kernel.

Proud to be an anime otaku! Judge me if you dare! :yinyang:

Nokia 3210 -> Nokia 3330 -> SE T610i -> SE k750i -> Nokia Ν95 -> Samsung Wave -> SE Xperia Neo V -> Sony Xperia SP -> LG Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

ειχα διαβάσει κάποια στιγμή για το ότι γενικά υπάρχει πρόβλημα με το wi-fi... σε μένα με το ζόρι πιάνει στο διπλανό δωμάτιο :( είναι φυσιολογικό;;; μπορώ να κάνω κάτι για να γίνει καλύτερο;

Link to comment
Share on other sites

..............., αρκετούτσικα bloatware οπότε root με το καλημέρα και ξήλωμα, .......

 

Υ.Γ.: Η φίλη μου σήμερα πρέπει να έκανε ταξίδι στο χρόνο! Μέσα σε τρεις ώρες πέρασε από την εποχή του λίθου στην εποχή της πληροφορικής!

Recovery εβαλες?

 

Για το Υ. Γ. : Στάνταρ :lol:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

ειχα διαβάσει κάποια στιγμή για το ότι γενικά υπάρχει πρόβλημα με το wi-fi... σε μένα με το ζόρι πιάνει στο διπλανό δωμάτιο :( είναι φυσιολογικό;;; μπορώ να κάνω κάτι για να γίνει καλύτερο;

 

Ίσως αν "έπαιζες" λίγο με τα κανάλια του ρούτερ σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εφόσον έχει την μπαταρία εσωτερική χωρίς να μπορεί να βγει, λογικά θα πρέπει να κάνει με κάποιον τρόπο επανεκκίνηση αν κολλήσει το κινητό...
Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εφόσον έχει την μπαταρία εσωτερική χωρίς να μπορεί να βγει, λογικά θα πρέπει να κάνει με κάποιον τρόπο επανεκκίνηση αν κολλήσει το κινητό...

 

έχει μια τρυπούλα απο πίσω( με το συμπάθιο...) :p

 

 

http://userguide.sonymobile.com/content/userguide/c5302/images/ILL-SONY-12HN-FORCE-RESTART-low.png

Edited by vasilispatra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα :)

ειχα διαβάσει κάποια στιγμή για το ότι γενικά υπάρχει πρόβλημα με το wi-fi... σε μένα με το ζόρι πιάνει στο διπλανό δωμάτιο :( είναι φυσιολογικό;;; μπορώ να κάνω κάτι για να γίνει καλύτερο;

Αν κάνεις αναβάθμιση ίσως δεις βελτίωση. Τα πρώτα SP είχαν θέμα οπότε ελπίζω να μην έχεις συσκευή τέτοιας παρτίδας.

Recovery εβαλες?

 

Για το Υ. Γ. : Στάνταρ :lol:

Όχι, όχι. Όταν παρώ το δικό μου εννοούσα ότι θα κάνω root. Στη φίλη δεν το χόντρυνα τόσο. Ξεκίνησα να της μαθαίνω ποιος είναι App Drawer οπότε αν αρχίζαμε με τα root θα έβγαζε καπνούς το κορίτσι! Αγαπάμε και προσέχουμε Ειρήνη!

Ααααα hard reset από... Πίσω :-D εντάξει το είχα απορία :-P

Adult channel το κάναμε εδώ μέσα!!! :p

Νομίζω ότι με Power off + Volume Up κρατημένα για λίγο κάνει reset.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και το p και μπορώ να συγκρίνω, το wifi στο sp είναι ένα κλικ πιο κάτω και είναι στα ίδια επίπεδα με του iPhone 5 που επίσης πέρασε από τα χέρια μου

Αν είσαι root μπορείς να παίξεις με την ρύθμιση της ισχύς κάτω από την οποία θα αποσυνδέεται το κινητό, γιατί θα θεωρεί ότι το δίκτυο δεν είναι καλό για σύνδεση

Επίσης αν παίξεις με την ρύθμιση αυτή, στην ανίχνευση θα σου βρίσκει και πιο "αδύναμα" δίκτυα, χωρίς βέβαια να σημαίνει αυτό ότι η σύνδεση σου σε αυτά θα είναι απροβλημάτιστη

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αν "έπαιζες" λίγο με τα κανάλια του ρούτερ σου.

 

δεν νομίζω να φταίει το ρουτερ, γιατί με nokia δεν υπάρχει τέτοιο θέμα.

 

Αν κάνεις αναβάθμιση ίσως δεις βελτίωση. Τα πρώτα SP είχαν θέμα οπότε ελπίζω να μην έχεις συσκευή τέτοιας παρτίδας.

ο αριθμός της έκδοσης που έχει είναι 12.0.Α.2.254. Πως θα ξέρω αν είναι κινητό από την παρτίδα με πρόβλημα στο wi-fi; πριν μια βδομάδα το πήρα (μετά από αντικατάσταση - doa - γιατί η οθόνη είχε πρόβλημα) αν είναι όντως τέτοιο κινητό τι συμβουλεύετε να κάνω;

 

Επειδή έχω και το p και μπορώ να συγκρίνω, το wifi στο sp είναι ένα κλικ πιο κάτω και είναι στα ίδια επίπεδα με του iPhone 5 που επίσης πέρασε από τα χέρια μου

Αν είσαι root μπορείς να παίξεις με την ρύθμιση της ισχύς κάτω από την οποία θα αποσυνδέεται το κινητό, γιατί θα θεωρεί ότι το δίκτυο δεν είναι καλό για σύνδεση

Επίσης αν παίξεις με την ρύθμιση αυτή, στην ανίχνευση θα σου βρίσκει και πιο "αδύναμα" δίκτυα, χωρίς βέβαια να σημαίνει αυτό ότι η σύνδεση σου σε αυτά θα είναι απροβλημάτιστη

 

δεν μπορώ να κάνω κάτι για να δω διαφορά χωρίς να είμαι root;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Κανένα νέο έχουμε για 4.3 ή 4.4... Διότι το Samsung s3 ήδη έχει ξεκινήσει...και είναι πριν από μας...το έχει ο αδερφός μου και πάει σφαίρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

https://xiaomi-miui.gr/

 

Xiaomi Mi5s plus (natrium)...by Octaviastikos ®

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Κανένα νέο έχουμε για 4.3 ή 4.4... Διότι το Samsung s3 ήδη έχει ξεκινήσει...και είναι πριν από μας...το έχει ο αδερφός μου και πάει σφαίρα...

Απ'όσο θυμάμαι θα πάει απ'ευθείας στην 4.4 αλλά λογικά μιλάμε για Δεκέμβριο και μετά.

Proud to be an anime otaku! Judge me if you dare! :yinyang:

Nokia 3210 -> Nokia 3330 -> SE T610i -> SE k750i -> Nokia Ν95 -> Samsung Wave -> SE Xperia Neo V -> Sony Xperia SP -> LG Nexus 5

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς θα κάνουμε skip την 4.2 και θα πάμε απευθείας στην 4.3

Για την 4.4 θα υπάρξουν ανακοινώσεις, αν και πιστεύω ότι θα την πάρουμε και εμείς...

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς θα κάνουμε skip την 4.2 και θα πάμε απευθείας στην 4.3

Για την 4.4 θα υπάρξουν ανακοινώσεις, αν και πιστεύω ότι θα την πάρουμε και εμείς...

Την 4.4 την πήρε το xperia Z . Λογικά έρχεται και στα υπολοίπα μοντέλα της sony

Link to comment
Share on other sites

http://www.xperiablog.net/2013/11/01/sony-promises-news-on-android-4-34-4-plans-next-week/

 

Άντε να δούμε αν θα ανακοινωθεί κάτι για το δικό μας...

Link to comment
Share on other sites

Την 4.4 την πήρε το xperia Z . Λογικά έρχεται και στα υπολοίπα μοντέλα της sony

 

Ποτε την πηραμε; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...