Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα σκρουτζομάγαζα πόσο θα το φέρουν άραγε?? :confused:

 

κανα 350αρι το κοβω! Μακαρι! Θα πεσει κι αλλο φανταζομαι μετα τον πρωτο μηνα οποτε μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κανα 350αρι το κοβω! Μακαρι! Θα πεσει κι αλλο φανταζομαι μετα τον πρωτο μηνα οποτε μια χαρα!

 

Εγώ έλεγα να περιμένω μέχρι Σεπτέμβριο-Οκτώβριο μιας και δεν βιάζομαι οπότε μέχρι τότε θα έχει πέσει.:)

Link to comment
Share on other sites

Eγω δεν μπορω αλλο με το μπακατελ! Οποτε, μιας και με το SP ηταν ερωτας με την πρωτη ματια, δεν θα μπορω να περιμενω πανω απο μηνα!:lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω, στο EMEA.GR ανέβασαν και νέες φωτό του Xperia SP, μετά το αποκλειστικό review που είχαν χθες.
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Για τι χρώμα λέτε εσείς?? Εμένα μαρέσει το κόκκινο αλλά μου ροζίζει λίγο οπότε άσπρο.

Εδώ και ένα hands-on

Edited by Xperia_
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Για τι χρώμα λέτε εσείς?? Εμένα μαρέσει το κόκκινο αλλά μου ροζίζει λίγο οπότε άσπρο.

 

Το άσπρο λερώνει εύκολα... Μαύρο και πάλι μαύρο! :p

Link to comment
Share on other sites

Οσα ασπρα κινητα ειχα/εχω ποτε δεν μου βρωμισαν.. εκτος και αν τρως κρεπα και στελνεις μηνυμα ταυτοχρονα..:p

 

Το ασπρο ειναι μια κουκλα και ναι το κοκκινο ψιλοροζιζει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Noμιζω οτι το ασπρο πραγματικα αναδεικνυει την ομορφια αυτης της συσκευης! Μου αρεσει το ασπρο χρωμα σε κινητο! Αν και νομιζω οτι το μαυρο θα κανει καλη αντιθεση με τα λεντακια! Το κοκκινο επισης πολυ ωραιο αλλα ροζιζει οντως!

Ο ερωτας με την πρωτη ματια ηταν με το ασπρο, δεν αλλαζει με τιποτα αυτο!:love::lol:

Επισης και το μπακατελ που εχω τωρα ασπρο ειναι, δεν μου εχει βρομισει καθολου!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι είναι κακή η τιμολόγηση από τα Ελληνικά καταστήματα. Θα μπορούσαν να το έχουν 400Ευρώ και να γίνει θραύση. Όχι ότι θα σκεφτείς τα 40Ευρώ αν έχεις αποφασίσει να το πάρεις αλλά για ψυχολογικούς και μόνο λόγους.

 

Όσο για το χρώμα είπαμε. Άσπρο!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Απλά το άσπρο είναι άσχημο και το βάζουν φτηνά για κράχτη...

 

Αποψη σου αυτη φίλε μου.

Σε μαύρο δείχνει κάπως το κινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

στο skoutz παντως το βλεπω 390-399 λογικα πριν το πασχα θα το φερουν για να προλαβουν και τις γιορτες..

ευτυχής κάτοχος Xperia Z5 compact

 

Success doesn't come to you... you go to it.

Link to comment
Share on other sites

Αποψη σου αυτη φίλε μου.

Σε μαύρο δείχνει κάπως το κινητο.

 

ακριβως,δειχνει ενιαιο,δεμενο και υπεροχο σε μαυρο.Σε ασπρο δε το παιρνει κανεις και το βγαζουν σε τιμη 20+ ευρω φτηνοτερα...

χαιρομαι που συμφωνουμε

 

Καλησπερα!Καποιος φιλος σε προηγουμενη σελιδα ρωτησε αν πηρε καποιος την 9.1.α.1.140.Σημερα που το εκανα αναβαθμιση απο παγωτο την πηρα εγω αλλα δεν ξερω τι διαφορες εχει σε σχεση με την 489 καθως δεν την ειχα βαλει.Παντως παει καλα καθολου λαγκ.Ροοτ να δω πως θα κανω γτ δεν ξερω ακομα αν λειτουργει η v26..

 

UPDATE:δεν λειτουργει η v26 για ροοτ...

 

Πριν λιγη ωρα εκανα update (OTA αποτυγχανε και εκανα μεσω SEUS) στην 1.140 και μετα καπακι ρουτ με την v26 κανονικα.Χρειαστηκε παλι να μετονομασω το φακελο \data\usf σε usf1 (η οτι αλλο θελετε) για να δουλεψει το NFC γιατι μετα το root χαλαει για καποιο λογο.Πιστευω λογω ρουτ δεν επαιρνε και το update OTA?ποιος ξερει,παντως το ρουτ γινεται

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πήρα και εγώ το κινητό εδώ και 5 μέρες και δεν το μετάνιωσα καθόλου αλλά γιατί πιάνει τόσο πολύ σκόνη ή οθόνη ρε παιδιά;Από έξω εννοώ.το σκουπίζω συνέχεια και μετά από λίγο ξανά πιάνει:(
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πήρα και εγώ το κινητό εδώ και 5 μέρες και δεν το μετάνιωσα καθόλου αλλά γιατί πιάνει τόσο πολύ σκόνη ή οθόνη ρε παιδιά;Από έξω εννοώ.το σκουπίζω συνέχεια και μετά από λίγο ξανά πιάνει:(

Ίσως φταίει ο screen protector;:confused:

ακριβως,δειχνει ενιαιο,δεμενο και υπεροχο σε μαυρο.Σε ασπρο δε το παιρνει κανεις και το βγαζουν σε τιμη 20+ ευρω φτηνοτερα...

χαιρομαι που συμφωνουμε

Το άσπρο του βάζουν τόσο χαμηλή τιμή επειδή δεν το παίρνει κανείς... Δεν το κατάλαβες;

Φιλικά, Κύρος.:)
Link to comment
Share on other sites

παντως τωρα που κυκλοφορησε το sp(εαν και δεν μου αρεσει εμφανισιακα) το βλεπω να πεφτει στα 250....προσωπικα παντως θεωρω το t πολυ πιο ομορφ0(ισως το ομορφοτερο κινητο στην αγορα...).εαν ειχε λογο καλυτερη ποιοτητα κατασκευης θα ηταν τελειο
Link to comment
Share on other sites

Να είμαι ειλικρινής κι εγώ το άσπρο που το είδα δείγμα σε πλαίσιο δεν μου γέμιζε το μάτι. Ήταν βέβαια και ταλαιπωρημένο, δείγμα γαρ. Για το ασημί τι λέτε, καλύτερο;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...