Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρε να το δοκιμάσω αλλα αμα brikari κανα κινητό τι κάνω μετα,και το RAY που είχα και το nexus 7 τα φλασάρω αλλη ρομ κάθε μέρα που λέει ο λόγος και ήθελα να πάρω ενα κινητό που δεν θα το πειράξω καθόλου,αν το έχει δοκιμάσει κανένας ας μας πει πόσο ασφαλές είναι
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν υπαρχει καν λογος να το περασεις....

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, με κοσμοτε πιανω σε διαφορα σημεια της Αθηνας... αλλα το 3g με καλυπτει απολυτα :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

το 4G ειναι μια χαζομαρα που καιει μπαταρια.

 

Ειναι πολυ καλο να το εχεις σε ενα λαπτοπ στο κινητο δεν κανει τη διαφορα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Το 4G οντος την τσακιζει την μπαταρια αλλα αναλογος την περιοχη που βρησκεσε μπορει να πηγενει και κοματια εδω κοιτα τορρεντ με ποσο το κατεβαζα απο το κινητο
Link to comment
Share on other sites

Ε ας το ζορίσουμε τουλάχιστον! 1 μήνα μετά την 4.4 στο g2, κάνουμε ένα petition και βλέπουμε πως θα πάει. Αν κάνουν ένα απλό sign όσο περισσότεροι γίνεται, κάτι μπορεί να γίνει :)
Link to comment
Share on other sites

εκτός απο την κάμερα του βρήκα και άλλο ένα μειονέκτημα, σπαει πολύ εύκολα ρε παιδιά και χωρίς να μου πέσει.

Βλέπω ένα ράγισμα στην μέση της οθόνης σχεδόν στην διαγωνιό της, το είχα και σε θήκη:mad:

για την πληροφορία κόστος επισκευής 140,96 ευρο, τα μεταφορικά δωρεαν.

@##$%^&@1@@#$ μου

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

εκτός απο την κάμερα του βρήκα και άλλο ένα μειονέκτημα, σπαει πολύ εύκολα ρε παιδιά και χωρίς να μου πέσει.

Βλέπω ένα ράγισμα στην μέση της οθόνης σχεδόν στην διαγωνιό της, το είχα και σε θήκη:mad:

για την πληροφορία κόστος επισκευής 140,96 ευρο, τα μεταφορικά δωρεαν.

@##$%^&@1@@#$ μου

 

Πωπω κριμαααα.....

Ραγισμα βαθυ ή γρατζουνια;

Τοχες σε τσεπη με κλειδια ή αλλα;

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Πωπω κριμαααα.....

Ραγισμα βαθυ ή γρατζουνια;

Τοχες σε τσεπη με κλειδια ή αλλα;

 

στην τσεπη χωρις κλειδια αλλα υποψιαζομαι την προχθεσινή πτώση

(με θήκη εννοείτε) και με λίγη πίεση ενα βαθυ ραγισμα το τατς εντελώς αχρηστο

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

εκτός απο την κάμερα του βρήκα και άλλο ένα μειονέκτημα, σπαει πολύ εύκολα ρε παιδιά και χωρίς να μου πέσει.

Βλέπω ένα ράγισμα στην μέση της οθόνης σχεδόν στην διαγωνιό της, το είχα και σε θήκη:mad:

για την πληροφορία κόστος επισκευής 140,96 ευρο, τα μεταφορικά δωρεαν.

@##$%^&@1@@#$ μου

 

Φίλε μου κρίμα τι να πω παλιοκατάσταση. Το θέμα είναι ότι το κινητό είναι γενικά από τα πολύ ευαίσθητα κινητά, ανάλογα βέβαια και σε τι παρτίδα θα πέσεις, διότι στη συγκεκριμένη περίπτωση σου προφανώς και είναι αστοχία υλικού αλλά η LG δεν χαμπαριάζει από τέτοια όπως διαπίστωσα και σε άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις και θέλει τα 141 ευρουλάκια ενώ θα έπρεπε να στο αλλάξει στην εγγύηση εφόσον όπως λες δεν έχει σημάδια πτώσης.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Γιαυτο ρωτησα.την πρωτη βδομαδα που δεν ειχα παρει ακομα σκριν προτεκτορ κονομησα μια μικρη γρατζουνια.σε τσεπη με αλλο κινητο πουχε ομως θηκη σιλικονης.πως εγινε...αγνοω.ειναι ευαισθητο.πολυ θα ελεγα...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

εκτός απο την κάμερα του βρήκα και άλλο ένα μειονέκτημα, σπαει πολύ εύκολα ρε παιδιά και χωρίς να μου πέσει.

Βλέπω ένα ράγισμα στην μέση της οθόνης σχεδόν στην διαγωνιό της, το είχα και σε θήκη:mad:

για την πληροφορία κόστος επισκευής 140,96 ευρο, τα μεταφορικά δωρεαν.

@##$%^&@1@@#$ μου

 

Κριμα ρε φιλε :(

 

Φίλε μου κρίμα τι να πω παλιοκατάσταση. Το θέμα είναι ότι το κινητό είναι γενικά από τα πολύ ευαίσθητα κινητά, ανάλογα βέβαια και σε τι παρτίδα θα πέσεις, διότι στη συγκεκριμένη περίπτωση σου προφανώς και είναι αστοχία υλικού αλλά η LG δεν χαμπαριάζει από τέτοια όπως διαπίστωσα και σε άλλες αντίστοιχες περιπτώσεις και θέλει τα 141 ευρουλάκια ενώ θα έπρεπε να στο αλλάξει στην εγγύηση εφόσον όπως λες δεν έχει σημάδια πτώσης.

 

Καλα αν προερχεται απο την πτωση εννοειται και δεν καλυπτεται απο εγγυηση. Δεν ειναι απαραιτητο να εχει και σημαδια πτωσης απο τη στιγμη που φορουσε θηκη. Σε τετοιες περιπτωσεις καμια εταιρια δεν σε καλυπτει.

Link to comment
Share on other sites

σπασμενη οθονη/τζαμακι δεν καλυπτει κανενας! θα ηταν ολιγον τι, ηλιθιο....

 

εμενα με θηκη αρκετες τουμπες και 1-2 χωρις, ουτε σημαδακι :) ισως απλα τυχερος....

 

εγω βλεπω 4.4 τον μαρτιο :)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

εγω βλεπω 4.4 τον μαρτιο :)

 

Μωρε και μετα τον Μαρτιο περιμενουμε καποιοι αρκει να την δωσουν και να ειναι λειτουργικο οπως ειναι τωρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε φιλε :(

 

 

 

Καλα αν προερχεται απο την πτωση εννοειται και δεν καλυπτεται απο εγγυηση. Δεν ειναι απαραιτητο να εχει και σημαδια πτωσης απο τη στιγμη που φορουσε θηκη. Σε τετοιες περιπτωσεις καμια εταιρια δεν σε καλυπτει.

 

οκ αν έχει πέσει (δεν πρόλαβα το παραπάνω ποστ που είπε ο φίλος ότι του έπεσε) προφανώς και δεν σε καλύπτει καμία εταιρία. Κοίταξε όμως αναφορές στο XDA σε πόσους έχουν ραγίσει τα τζάμια είτε μπρος είτε πίσω χωρίς να έχουν πέσει τα κινητά. Προφανώς λόγω αστοχίας υλικού σε κάποιες παρτίδες συσκευών όπου και πάλι η LG δεν έκανε την απαιτούμενη αντικατάσταση εντός εγγύησης.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

LG Optimus G To Get Android 4.4 KitKat Update In October, According To LG France

 

Θα μου πεις ο Οκτοβρης περασε αλλα λεμε τωρα

 

http://www.ubergizmo.com/2013/10/lg-optimus-g-to-get-android-4-4-kitkat-update-in-october-according-to-lg-france/?utm_source=mainrss

Link to comment
Share on other sites

Οκτωβρη του 2014 εννοουσαν

 

Αυτό το πιστεύω μακάρι να μην είναι και το 2015, άκου εκεί να θέλετε το 2013, LG είναι αυτή.:p

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

οκ αν έχει πέσει (δεν πρόλαβα το παραπάνω ποστ που είπε ο φίλος ότι του έπεσε) προφανώς και δεν σε καλύπτει καμία εταιρία. Κοίταξε όμως αναφορές στο XDA σε πόσους έχουν ραγίσει τα τζάμια είτε μπρος είτε πίσω χωρίς να έχουν πέσει τα κινητά. Προφανώς λόγω αστοχίας υλικού σε κάποιες παρτίδες συσκευών όπου και πάλι η LG δεν έκανε την απαιτούμενη αντικατάσταση εντός εγγύησης.

 

το κινητο είχε πέσει εχθές χωρις να παθει τίποτα, αλλα πιστέυω οτι μπορεί να έπεξε και ένα μικρό ρόλο στο οτι ραγισε σήμερα η οθόνη, στα καλά καθούμενα.

**** την στεναχώρια μου μετά την χαρά που πήρα με την αγορά του απο την προσφορά της vodafone θαρείς και με μάτιαξαν.

Τέλος πάντων εμείς να μαστε καλά

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

15 20 νομίζω βγαίνει το digitizer/gg2. Το είχα ψάξει αλλά δε θυμάμαι. Δε χρειάζεται να δώσεις 140 χωρίς λόγο :)

 

και ποιος θα το φτιαξει? γιατι τα δικά μου χέρια πιάνουν χρυσάφι και το κάνουν σκ....τα, κάποτε προσπάθησα να κάνω το htc desire s και δεν......:lol:

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν μαγαζια.... επισης δεν ξερω αν το πας εσυ στην procordia μαζι με το digitizer, αν θα στο αλλαξουν με μια μικρη επιβαρυνση...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...