Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-130809.html

Εδώ ειναι το newsletter με την προσφορά του e-shop για όποιον τον ενδιαφέρει.

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε εφαρμογές συστήματος δεν θέλει την donate version???

 

Την εχω! Στο tablet μου βγαζει το + στην γραμμη ανακοινωσεων, στο OG οχι!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ηθελε εγκατασταση το framework. Τωρα μου βγαζει και τις εφαρμογες συστηματος μαζι με τις δικες μου. Ειναι τρομερη εφαρμογη τελικα...... Αψωγα!

 

Περιεργο πραγμα ομως. Στο tablet δεν το χρειαζονταν. Τις εκανε hibernate με τον root τροπο (οπως τον λενε αυτοι).

 

Τες πα. Αφου βρεθηκε η ακρη, μια χαρα.

 

Ευχαριστω για την βοηθεια!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς invisible shield απο Zagg?

Στο site τους έχουν screen protectors για Optimus G και Optimus G Sprint και δεν ξέρω ποια κάνει για το δικό μου E975.

Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα από το birdphone...ότι και να πω είναι λίγο...ελάχιστο. οποτε δεν θα πω τιποτα :D πανέμορφο. ταχύτατο και γενικά...απίστευτο κινητό. να το χαιρόμαστε όλοι μας :D

 

ερώτηση. μπορούμε στο app drawer να βάλουμε καινούργια tabs ώστε να ξεχωρίσουμε τις εφαρμογές μας (όπως στον nova?) η δεν γίνετε?

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα από το birdphone...ότι και να πω είναι λίγο...ελάχιστο. οποτε δεν θα πω τιποτα :D πανέμορφο. ταχύτατο και γενικά...απίστευτο κινητό. να το χαιρόμαστε όλοι μας :D

 

ερώτηση. μπορούμε στο app drawer να βάλουμε καινούργια tabs ώστε να ξεχωρίσουμε τις εφαρμογές μας (όπως στον nova?) η δεν γίνετε?

 

Καλοριζικο φιλε μου.

App drawer εννοεις πατωντας μενου που βγαινουν ολες οι εφαρμογες;εκει μπορεις να κανεις φακελους πατωντας πανω δεξια το εικονιδιο σαν γραναζακι και σερνοντας τη μια εφαρμογη πανω στην αλλη (δημιουργειται αυτοματα φακελος που περιεχει οσες εφαρμογες κανεις drag and drop)

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ. να σε καλά. :happy: Δεν εννοώ φακέλους. εννοώ κάτι τέτοιο , όπως στην εικόνα (πάνω , που λέει , app , games , root)

 

http://androidheadlines.com/images/nova-launcher-update-introduces-custom-drawer-tabs-transparency-bulks-adds-to-desktop-and-more_-sa-s_0.jpg

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Fanatikos κάπου διάβασα ότι έχεις πάρει την Otterbox.Για το τηλ. μας έρχεται με defender ? Αν όχι η εφαρμογή χωρίς αυτό είναι καλή?
Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/111062178989#shId

Αυτη παρηγγειλα εχθες . οταν ερθει θα σας πω εντυπωσεις παιδια. Την εχει κανεις αλλος ;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

Προσπαθώ να βρώ το Optimus G σε μαύρο (σε τιμή κοντά στα 320 € :p ), αλλά δεν βλέπω φως. Έχω στείλει και σχετικό ερώτημα στο Birdphone, από όπου έχω πάρει τα περισσότερα κινητά μου, αλλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο. Κυκλοφόρησε καθόλου το τελευταίο δίμηνο το μαύρο σε αυτήν την τιμή ή να εγκαταλείψω τις προσπάθειες και να πάω για το λευκό;

Link to comment
Share on other sites

Fanatikos κάπου διάβασα ότι έχεις πάρει την Otterbox.Για το τηλ. μας έρχεται με defender ? Αν όχι η εφαρμογή χωρίς αυτό είναι καλή?

 

Defender?:blink:

 

Εδώ λένε γκουμούτσα την commuter!!!!:lol:

 

Όχι defender δεν ξέρω. Δες στο site της otterbox αλλα εκεί έχει κάτι τιμές ....

Να ξέρεις ότι θα σου πιάσουν τον (!!!). Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω!:p

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα.

Προσπαθώ να βρώ το Optimus G σε μαύρο (σε τιμή κοντά στα 320 € :p ), αλλά δεν βλέπω φως. Έχω στείλει και σχετικό ερώτημα στο Birdphone, από όπου έχω πάρει τα περισσότερα κινητά μου, αλλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο. Κυκλοφόρησε καθόλου το τελευταίο δίμηνο το μαύρο σε αυτήν την τιμή ή να εγκαταλείψω τις προσπάθειες και να πάω για το λευκό;

 

στην ιδια φαση και εγω.

δεν εχω απαντηση απο birdphone ακομα

 

αναμονη..

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ. να σε καλά. :happy: Δεν εννοώ φακέλους. εννοώ κάτι τέτοιο , όπως στην εικόνα (πάνω , που λέει , app , games , root)

 

http://androidheadlines.com/images/nova-launcher-update-introduces-custom-drawer-tabs-transparency-bulks-adds-to-desktop-and-more_-sa-s_0.jpg

 

 

νομιζω δε γινεται

 

 

 

 

Καλησπέρα κι από μένα.

Προσπαθώ να βρώ το Optimus G σε μαύρο (σε τιμή κοντά στα 320 € :p ), αλλά δεν βλέπω φως. Έχω στείλει και σχετικό ερώτημα στο Birdphone, από όπου έχω πάρει τα περισσότερα κινητά μου, αλλά με έχουν συνδέσει με Κάιρο. Κυκλοφόρησε καθόλου το τελευταίο δίμηνο το μαύρο σε αυτήν την τιμή ή να εγκαταλείψω τις προσπάθειες και να πάω για το λευκό;

 

στην ιδια φαση και εγω.

δεν εχω απαντηση απο birdphone ακομα

 

αναμονη..

 

Να προτεινω να τους παρετε τηλεφωνο;

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα από το birdphone...ότι και να πω είναι λίγο...ελάχιστο. οποτε δεν θα πω τιποτα :D πανέμορφο. ταχύτατο και γενικά...απίστευτο κινητό. να το χαιρόμαστε όλοι μας :D

 

ερώτηση. μπορούμε στο app drawer να βάλουμε καινούργια tabs ώστε να ξεχωρίσουμε τις εφαρμογές μας (όπως στον nova?) η δεν γίνετε?

 

Καλησπέρα και από μένα! Από το birdphone έχει κανονικά εγγύηση στην Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Να προτεινω να τους παρετε τηλεφωνο;

 

 

Μόλις το δοκίμασα κι αυτό. Η απάντηση;

"Εμείς κάθε τέλος εβδομάδας κάνουμε παραλαβές. Να μπαίνετε στο site και όταν δείτε αυτό που θέλετε, να το αγοράσετε."

 

..και ενώ έγραφα την παραπάνω γραμμή, με πήραν από το ...Birdphone στο κινητό, σε απάντηση του αιτήματός μου και μου ..επανέλαβαν το ίδιο πράγμα!

 

Υπάρχει κάποιος συνφορουμίτης που να το βρήκε σε αυτήν την τιμή το τελευταίο δίμηνο ή όλοι τελικά αγοράζουν το λευκό; (για να μην περιμένω άδικα δηλαδή..)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ. να σε καλά. :happy: Δεν εννοώ φακέλους. εννοώ κάτι τέτοιο , όπως στην εικόνα (πάνω , που λέει , app , games , root)

 

Το μόνο που κάνει είναι να βάζεις της εφαρμογές με την στοίχιση που θες εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα! Από το birdphone έχει κανονικά εγγύηση στην Ελλάδα?

 

οτιδήποτε είναι ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας έχει εγγύηση στην ελλάδα. γενικά το birdphone είναι πολύ αξιόπιστο μαγαζί και ποτε δεν έχει δημιουργήσει προβλήματα.τους ρώτησα φυσικά πριν για σιγουριά. εμενα η συσκευή που μου έδωσαν είναι γαλλική

 

νομιζω δε γινεται

Το μόνο που κάνει είναι να βάζεις της εφαρμογές με την στοίχιση που θες εσύ.

 

μου κάνει ;) να είστε καλά παίδες

 

Υπάρχει κάποιος συνφορουμίτης που να το βρήκε σε αυτήν την τιμή το τελευταίο δίμηνο ή όλοι τελικά αγοράζουν το λευκό; (για να μην περιμένω άδικα δηλαδή..)

 

και εγώ το μαύρο έψαχνα αλλα δυστυχώς δεν το βρήκα πουθενά. όπως και να έχει έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από το λευκό. είναι πανέμορφο και οι φωτογραφίες το αδικουν πολύ

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

όσοι θέλετε το μαύρο κάνετε λίγο υπομονή ακόμα τώρα που πέρασε και ο 15Αυγουστος γιατί κι εγώ έψαχνα για μαυρο One απο σκρουτζομαγαζο, 2 βδομαδες συνεχομενες επαιρνα κάθε μερα τηλ, θα φέρετε μαύρο, όχι μου λέγανε δε προκειται να έρθει και παρήγγειλα απο expansys. μου ηρθε το κινητο και βλέπω την ιδια μέρα στο σκρουτζ σε διαθεσιμότητα το μαύρο :shock::shock::shock::angry::knife::dash:. είναι να μη ρίχνεις καντήλια μετά; βέβαια αφου τους καντήλιασα και συγκεκριμένα στο kaizer store μέσω mail με πήραν κατευθείαν τηλέφωνο και μου ζήτησαν 1000 συγγνώμη και μου ειπαν πως και εμείς απο έμπορο προμηθευόμαστε και δε ξέρουμε με σιγουριά τη διαθεσιμότητα...

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα κι αυτό. Η απάντηση;

"Εμείς κάθε τέλος εβδομάδας κάνουμε παραλαβές. Να μπαίνετε στο site και όταν δείτε αυτό που θέλετε, να το αγοράσετε."

 

..και ενώ έγραφα την παραπάνω γραμμή, με πήραν από το ...Birdphone στο κινητό, σε απάντηση του αιτήματός μου και μου ..επανέλαβαν το ίδιο πράγμα!

 

Υπάρχει κάποιος συνφορουμίτης που να το βρήκε σε αυτήν την τιμή το τελευταίο δίμηνο ή όλοι τελικά αγοράζουν το λευκό; (για να μην περιμένω άδικα δηλαδή..)

 

2 Ιουλιου το πηρα απο το Kaisershop σε μαύρο. Δε ξερω εαν εχει νοημα να περιμενεις το λευκο μιας και δε το εχω δει απο κοντα.Αλλα με την συμφωνη γνωμη τοσων παιδιων εδω στο νημα, φαινεται να ειναι ακομη καλυτερο απο το μαυρο. Αρα γιατι να περιμενεις; Εαν θες μονο διακαως το μαυρο , τοτε οκ ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/111062178989#shId

Αυτη παρηγγειλα εχθες . οταν ερθει θα σας πω εντυπωσεις παιδια. Την εχει κανεις αλλος ;;

πολυ καλη εχει εξαντληθει 2 φορες!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά έχει βρει κανεις πως να απενεργοποιήσουμε το notification εξοικονόμησης ενέργειας που δεν φεύγει αν την έχουμε ενεργοποιημένη? την θέλω μόνιμα ενεργοποιημένη αλλα μου σπάει τα νεύρα να κάθεται μόνιμα εκεί και το notification

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τερμα ζουμ...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά έχει βρει κανεις πως να απενεργοποιήσουμε το notification εξοικονόμησης ενέργειας που δεν φεύγει αν την έχουμε ενεργοποιημένη? την θέλω μόνιμα ενεργοποιημένη αλλα μου σπάει τα νεύρα να κάθεται μόνιμα εκεί και το notification

 

Το εικονιδιακι δεν πρεπει να υπαρχει τροπος να μην φαινεται .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...