Jump to content

LG Optimus G (E975)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στειλτους μεηλ σημερα με τις αποριες σου. ρωτα ποτε θα το εχουν, για αποδειξη με imei, για doa για ολα. οταν εψαχνα για το one μου απαντησαν σε ολες τις ερωτησεις παντως

 

έστειλα ήδη mail ρωτωντας όλα αυτά που ανέφερες. με το που μου απαντήσουν θα γράψω στο νήμα για να ενημερώσω και τα παίδα αν κάποιος άλλος ενδιαφέρεται να το παραγγείλει απο εκει :happy:

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάρτε δύο νυχτερινές φωτογραφίες (χωρίς led... χωρίς τίποτα).

 

Εγώ είμαι ευχαριστημένος. Δεν περιμένω κάτι παραπάνω από ένα κινητό που βγάζει και φωτογραφίες.

 

(Εντυπώσεις γενικότερα για το κινητό σύντομα).

Link to comment
Share on other sites

Οπως και εγω, δεν περιμενω απο το κινητο μου να βγαλω σουπερ φωτο υπο τετοιες συνθηκες ,απλα συμφωνουμε γενικοτερα οτι η καμερα του ειναι απλως ικανοποιητικη για απλη χρηση κι για καμμια on the fly φωτο :)

Εχει ανωτερες κινητων καμερες ,το ξερουμε καλα αλλα δεν ειν αυτο που μας εκανε να το αγαπησουμε ,ετσι δεν ειναι; :D

@Pratinas θα το ανακαλυψεις συντομα πιστευω!!

Link to comment
Share on other sites

Το εχω βρει σε λευκό. Τι λέτε να προχωρήσω σε αγορά; Το έχει δει κάποιος από κοντά; Θα δείχνει ωραίο; Έχει πίσω γυαλί σαν το μαύρο; Edited by Stef_10
Link to comment
Share on other sites

Το εχω βρει σε λευκό. Τι λέτε να προχωρήσω σε αγορά; Το έχει δει κάποιος από κοντά; Θα δείχνει ωραίο; Έχει πίσω γυαλί σαν το μαύρο;

το μαυρο-μπλε ειναι πιο special

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έφερε το κατάστημα του link με λευκή πλάτη στα 340Ε + μεταφορικά. Το παράγγειλα.

 

http://www.alfamobile.gr/product.php?id_product=3115

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έφερε το κατάστημα του link με λευκή πλάτη στα 340Ε + μεταφορικά. Το παράγγειλα.

 

http://www.alfamobile.gr/product.php?id_product=3115

 

και εγω απο εδω το πηρα, ειχα ενδοιασμους επειδη δεν ειναι απο τα γνωστα καταστηματα, αλλα δεν υπηρξε κανενα προβλημα τελικα

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο εδω το πηρα, ειχα ενδοιασμους επειδη δεν ειναι απο τα γνωστα καταστηματα, αλλα δεν υπηρξε κανενα προβλημα τελικα

 

Σε λευκο κι εσυ ;

Link to comment
Share on other sites

και εγω απο εδω το πηρα, ειχα ενδοιασμους επειδη δεν ειναι απο τα γνωστα καταστηματα, αλλα δεν υπηρξε κανενα προβλημα τελικα

 

Χαίρομαι που το ακούω, πως σου φαίνεται το λευκό?

LeEco Χ829(4/64)

EUI 28s New Rom.V10

Meizu pro 6 plus

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το ακούω, πως σου φαίνεται το λευκό?

 

οχι σε μαυρο το ειχαν τοτε που το πηρα...και ειναι πολυ ομορφο, οπως φανταζομαι και το λευκο

Link to comment
Share on other sites

To παρηγγειλα σε λευκο τελικα απο το Galaxystore, στα 355. Μου παν οτι ειναι γερμανικο επισης, μου δωσαν ΙΜΕΙ και S/N, περιμενω τωρα επιβεβαιωση απο την LG, που μου το παιζει δυσκολη, οτι προκειται για δικη της συσκευη, μεσω του ΙΜΕΙ. Θεωρω δυσκολο να γινονται παρατυπιες αλλα ας προσεχουμε διοτι το καταστημα δε φερει ακομα κριτικες, μακαρι να μαι ο πρωτος που θα του βαλει 5 αστερια. Τους εχω ξεκανει στις ερωτησεις και τους εβαλα πολλες ρητρες, να ανοιξω τη συσκευασια πριν πληρωσω κτλ. Οτιδηποτε νεοτερο θα σας ενημερωσω.

 

PS. Εφεραν 3-4 κομματια σιγουρα, αλλοι 3 εκτος απο εμενα ειχαν κανει κρατηση.

Edited by inactiveaccount25012014
Link to comment
Share on other sites

Το εχω βρει σε λευκό. Τι λέτε να προχωρήσω σε αγορά; Το έχει δει κάποιος από κοντά; Θα δείχνει ωραίο; Έχει πίσω γυαλί σαν το μαύρο;

 

Το ιδιο ειναι το πισω μερος, αλλα δεν μου αρεσει που ειναι μπροστα μαυρο, πισω λευκο, αν ηταν και το μπροστα κομματι λευκο θα αξιζε περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εψαχνα ενα μηνα για λευκο και δεν ειχε κανενας και μολις το αγορασα το εχουν ολοι μονο σε λευκο και κανεις σε ασπρο. Ειρωνια.

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εψαχνα ενα μηνα για λευκο και δεν ειχε κανενας και μολις το αγορασα το εχουν ολοι μονο σε λευκο και κανεις σε ασπρο. Ειρωνια.

 

Καποιοι που το πήραν σε λευκό ήθελαν το μαύρο. Ρώτα αν θέλει κάποιος ανταλλαγή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Εγω εψαχνα ενα μηνα για λευκο και δεν ειχε κανενας και μολις το αγορασα το εχουν ολοι μονο σε λευκο και κανεις σε ασπρο. Ειρωνια.

 

Δεν εχει κανα ebay το πισω καπακι σε λευκο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει κανα ebay το πισω καπακι σε λευκο?

 

Εχει (υποτιθεται) το original, αλλα επειδη εχει 38-40€ περιμενω μεχρι να μου χαραχθει/ σπασει το κανονικο. Λογικα δεν θα αργησει :P

 

Για αρχη εχω παραγγειλει ενα λευκο hard case back cover για να δω πως θα μου φανει. :)

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Εχει (υποτιθεται) το original, αλλα επειδη εχει 38-40€ περιμενω μεχρι να μου χαραχθει/ σπασει το κανονικο. Λογικα δεν θα αργησει :P

 

Για αρχη εχω παραγγειλει ενα λευκο hard case back cover για να δω πως θα μου φανει. :)

 

Ενταξει δεν σπαει και τοσο ευκολα, δεν εξεχει καθολου οπως στα iphone, πρεπει να σου φυγει καθετα με την πλατη και να σκασει απο αρκετο υψος σε κατι αιχμηρο, σε flat επιφανεια το πιο πιθανον να πεσει με την γωνια που ειναι πλαστικη και να μην παθει τπτ. Ειναι να μην τυχει.

Link to comment
Share on other sites

Εχει (υποτιθεται) το original, αλλα επειδη εχει 38-40€ περιμενω μεχρι να μου χαραχθει/ σπασει το κανονικο. Λογικα δεν θα αργησει :P

 

Για αρχη εχω παραγγειλει ενα λευκο hard case back cover για να δω πως θα μου φανει. :)

 

Αλλαζει ευκολα αυτο ; Γιατι θα βγει και κοκκινο καποια στιγμη :)

Link to comment
Share on other sites

Καποιοι που το πήραν σε λευκό ήθελαν το μαύρο. Ρώτα αν θέλει κάποιος ανταλλαγή.

 

Είδα το homescreen σου, γιατί δεν ενεργοποιείς το ποσοστό της μπαταρίας; από την εξοικονόμηση ενέργειας...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus G (E975)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...