Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναβάθμιση στο tab2 (GT-P3113) και στο δικό μας ακόμη τίποτα...;;;;; Προσπαθώ να καταλάβω την λογική της samsung, αλλά ειλικρινά δυσκολεύομαι...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πιστεύω την 4.3 θα την δώσουν και ...... τέρμα. Ελπίζω μόνο να είναι καλή ρομ. Αλλιώς για λογική μην ψάχνεις. Τσαμπα κουράζεσαι.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημερα παιδια μια ερωτηση.

 

Εχω το Ν8000 και θα ηθελα να μπορω να γραφω στην οθονη με το πενακι και να τα βλεπω στο pc. Θελω να κανω καποια βιντεακια για το youtube. Κατι σαν αυτο το βιντεο για παραδειγμα. (

)

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια μια ερωτηση.

 

Εχω το Ν8000 και θα ηθελα να μπορω να γραφω στην οθονη με το πενακι και να τα βλεπω στο pc. Θελω να κανω καποια βιντεακια για το youtube. Κατι σαν αυτο το βιντεο για παραδειγμα. (

)

 

Ευχαριστω.

 

Μπορεις να το κανεις βεβαια!!!απλα θελεις της σαμμυ το γνησιο view link νομιζω το λενε που δεν ειναι τιποτα λλο απο mirroring ασυρματο διαφορετικα με καλωδιο .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το samsung link πάντως δεν κάνει αυτή την δουλειά. Εγώ δεν το βρήκα τουλάχιστον.

Κάτι άλλο. Την ενημέρωση την κάνουμε τελικά ή υπάρχει ακόμα θέμα με αυτή;

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει καποιος πως μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το nova go με 4.1.2? Στα χαρακτηριστηκα του προγραμματος λεει απο 4.2 και πανω...δεν μπορουμε να το "ξεγελασουμε" καπως;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε αν θα ισχύσει και στην Ευρωπαϊκή/Ελληνική αγορά το update.

Καιρός ήταν. Το 4.1.2 μοιάζει αρχαίο.

Αν μάλιστα "ελαφρύνει" λόγω του νέου λογισμικού, θα γίνει καλύτερη η εμπειρία.

Link to comment
Share on other sites

Αντε μπας και την δούμε και εδώ την 4.4

Με έχει εκνευρίσει όλο αυτό έχει πάρει 4.2.2 το απλό 10.1 και το 7αρι αλλά το note τίποτα ακομα κολλημένο στην 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς λένε ότι θα πάρει την 4.4 διεθνώς.

Ίσως γι αυτό και δεν έδωσαν τις ενδιάμεσες.

Το θέμα είναι να μην αργήσει πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειμαι στο browser και σε αλλες εφαρμογες αν φερω τη γραφιδα κοντα στο τελος αυτο κανει scrolling. Μπορω να απενεργοποιησω αυτη τη λειτουργια με καποιο τροπο?
Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία αυτό που θα μας δώσουν θα είναι η 4.3 + το update της 4.4.2. Απλά θα το ενσωματώσουν. (αν κάνω λάθος διορθώστε με)

Αρα θα έχουμε να κατεβάσουμε πολύ πράμα... κανα γκίγκα χαλαρα το κόβω.

Μακάρι να έρθει όσο γίνεται πιο γρήγορα γιατί μας αμελήσαν αρκετό χρόνο. (Το λέει άλλωστε και το SAMMOBILE για την γκρίνια των χρηστών του 10.1 που ξεχάστηκαν ελέω 10.1 (2014). Το αρνητικό για τους κατόχους Ν8000/8020(LTE) είναι ότι θα πρέπει λογικά να περιμένουν παραπάνω σε σχέση με αυτούς με Wi-fi only.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Στην ουσία αυτό που θα μας δώσουν θα είναι η 4.3 + το update της 4.4.2. Απλά θα το ενσωματώσουν. (αν κάνω λάθος διορθώστε με)

Αρα θα έχουμε να κατεβάσουμε πολύ πράμα... κανα γκίγκα χαλαρα το κόβω.

Μακάρι να έρθει όσο γίνεται πιο γρήγορα γιατί μας αμελήσαν αρκετό χρόνο. (Το λέει άλλωστε και το SAMMOBILE για την γκρίνια των χρηστών του 10.1 που ξεχάστηκαν ελέω 10.1 (2014). Το αρνητικό για τους κατόχους Ν8000/8020(LTE) είναι ότι θα πρέπει λογικά να περιμένουν παραπάνω σε σχέση με αυτούς με Wi-fi only.

 

Μπορεί και να είναι έτσι . Απλά εύχομαι να είναι πρίν το καλοκαίρι που μου είναι απαραίτητο και θα το βγάλω από το ναφθαλίνη , μιάς

και τώρα βολεύομαι με το T-311 .

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το update. Τώρα εγκαθίσταται. Είχε μέγεθος μικρότερο των 300mb.

Η έκδοση είναι πλέον η 4.1.2

Μάλλον μου ήρθε πολύ καθυστερημενα γιατί είναι έκδοση Αυστραλίας.

Edited by agpr
Link to comment
Share on other sites

Σκοπευώ να πουλήσω το note μου αλλά δεν βρίσκω την αποδειξη αγοράς. Εγγύηση έχει μέχρι το 2015 Μάρτιο. Ξερετε τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση ;
Link to comment
Share on other sites

Σκοπευώ να πουλήσω το note μου αλλά δεν βρίσκω την αποδειξη αγοράς. Εγγύηση έχει μέχρι το 2015 Μάρτιο. Ξερετε τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση ;

 

Άμα είχες πάνω στην απόδειξη το όνομα σου μπορείς να ζητήσεις ένα αντίγραφο από το κατάστημα που το αγόρασες! Όμορφα και ωραία :)

Link to comment
Share on other sites

Άμα είχες πάνω στην απόδειξη το όνομα σου μπορείς να ζητήσεις ένα αντίγραφο από το κατάστημα που το αγόρασες! Όμορφα και ωραία :)

 

Μαλλον στην αποδειξη δεν αναφερεται ονομα.μονο στο τιμολογιο δινεις τα στοιχεια σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια προβλημα...ειχε το ταμπλετ ο μικρος κ το εριξε κατω με αρκετη δυναμη (επεσε με την πλατη) και τωρα η οθονη δειχνει μονο μπλε σκουρο χρωμα!εξωτερικα δεν εχει παθει τιποτα γιατι φοραγε και σιλικονατη θηκη.εχω εγγυηση αλλον εναν χρονο.εχω ελπιδες να μου το φτιαξουν?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον στην αποδειξη δεν αναφερεται ονομα.μονο στο τιμολογιο δινεις τα στοιχεια σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια προβλημα...ειχε το ταμπλετ ο μικρος κ το εριξε κατω με αρκετη δυναμη (επεσε με την πλατη) και τωρα η οθονη δειχνει μονο μπλε σκουρο χρωμα!εξωτερικα δεν εχει παθει τιποτα γιατι φοραγε και σιλικονατη θηκη.εχω εγγυηση αλλον εναν χρονο.εχω ελπιδες να μου το φτιαξουν?

 

Άμα το αγοράσεις από ηλεκτρονικό κατάστημα τοτε έχει το όνομα της εγγραφής που έχεις κάνει! Καλό είναι πάντα να δίνουμε το όνομα μας σε μια αγορά για την καλύτερη εξυπηρέτηση σε περίπτωση service!

 

Τώρα για την πτώση, πηγενε το στο service και ότι σου πουν εκεί! Άμα δεν έχει σπάσει η οθόνη τότε έχεις ελπίδες!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για την πτώση, πηγενε το στο service και ότι σου πουν εκεί! Άμα δεν έχει σπάσει η οθόνη τότε έχεις ελπίδες!

 

Καλημερα σε ολους! Για το service να προτιμησω χαιδαρι ή πλ.αμερικης?ποιο να εχει λιγοτερη "κινηση"?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...