Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά,

 

πιοι bluetooth adaptors δουλεύουν χώρις πρόβλημα με το κινητό.

Η mobileAction λέει πως θα βγάλει στο τέλος του μήνα update για το k700. Ποιο μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συγνώμη για το διπλό. Με πρόδωσε ο explorer!

 

Ποίοι bluetooth adaptors δουλεύουν χωρίς πρόβλημα με το κινητό.

Ο ΜΑ-700 της mobileAction δουλεύει κανονικά?

 

Η mobileAction λέει πως θα βγάλει στο τέλος του μήνα update για το k700.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος llonely (13 Ιούλ. 2004 , 11:00)

 

Παιδιά,

 

πιοι bluetooth adaptors δουλεύουν χώρις πρόβλημα με το κινητό.

Η mobileAction λέει πως θα βγάλει στο τέλος του μήνα update για το k700. Ποιο μοντέλο

 

 

Εγώ έχω ένα της Gigabyte εδω και ένα χρόνο. Το είχα πάρει απο το πλαίσιο 50€. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Έχω συνδεσει τα ξής κινητά:

*SE -> T610, T630, Z600, P800, K700i

*Siemens -> SX1, S55

*NOKIA ->7650

 

Αυτο...!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος llonely (13 Ιούλ. 2004 , 11:02)

 

Συγνώμη για το διπλό. Με πρόδωσε ο explorer!

 

Ποίοι bluetooth adaptors δουλεύουν χωρίς πρόβλημα με το κινητό.

Ο ΜΑ-700 της mobileAction δουλεύει κανονικά?

 

Η mobileAction λέει πως θα βγάλει στο τέλος του μήνα update για το k700.

 

 

Prosopika exw ena ths Epox pou to eixa parei 30euro kai doulevei apsoga me ola osa exw dokimasei:

SE (T610, T630, Z600, P800, P900, K700, Z1010), Nokia 6600, Motorola V525

P4 2.6c @3.4| Epox 4PCA3+ | 1gb DDR400 | Thermalright SP94 | R9800 Pro | Audigy 2 | Seagate 120GB Sata | Antec SX1030B | Tagan TG480 | LG 1715S TFT
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω την βοηθεια σας αγορασα ενα usb bluetooth το ΜΑ-700 το οποιο δεν βλεπει το κ700 καθολου , (λεει οτι δεν βρισκει καμια συσκευη οταν κανο ανιχνευση απο το κ700) καπου διαβασα οτι υπαρχουν αλλοι drivers με τους οποιους δουλευει .... αν γνωριζει κανενας ας με βοηθήσει γιατι απο τον Γερμανο ειναι ολοι ασχετοι !!!!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Μα... διάβασε τα παραπάνω posts. Μώλις αναφέρθηκε οτι δεν το υποστηρίζει για την ώρα! Θα βγάλει λέει update. Τώρα πότε...?!?!?!?!?
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω το ΜΑ700 της Mobile action αλλα δεν υποστηριζει προς το παρον το Κ700. Το αναγνωριζει αλλα δεν μπορω να στειλω τιποτα και το προγραμα που εχει δεν λειτουργει. Δοκιμασα με τους Widcomm drivers αλλα δεν καταφερα τιποτα. Διαβασα οτι επειδη εχουν δικους τους οδηγους ειναι κλειδωμενα. Και εγω παω να παρω της Gigabyte.
Link to comment
Share on other sites

Thanks για τις απαντήσεις!

 

Σχετικά με τον mobileAction σε email που τους έστειλα μου είπαν

Ότι στα τέλη του μήνα θα βγει update για το Κ700 (είδη για το USB cable υπάρχει),

Οπότε υπομονή μέχρι τότε για όσους το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper (13 Ιούλ. 2004 , 12:26)

 

Και εγω εχω το ΜΑ700 της Mobile action αλλα δεν υποστηριζει προς το παρον το Κ700. Το αναγνωριζει αλλα δεν μπορω να στειλω τιποτα και το προγραμα που εχει δεν λειτουργει. Δοκιμασα με τους Widcomm drivers αλλα δεν καταφερα τιποτα. Διαβασα οτι επειδη εχουν δικους τους οδηγους ειναι κλειδωμενα. Και εγω παω να παρω της Gigabyte.

 

 

Και εγω τους Widcomm εβαλα και λειτουργουν ολα μια χαρα,θελει λιγο τυχη στις ρυθμισεις αλλά μετά ολα ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά σε χαμηλό φωτισμό, όταν θέλω να βγάλω φωτο, μου βγάζει στην οθόνη μια μπλε γραμμή οριζόντια σε όλη την οθόνη.Bug ή πρόβλημά το κινητού μου;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksessalonikios (13 Ιούλ. 2004 , 13:22)

 

Και εγω τους Widcomm εβαλα και λειτουργουν ολα μια χαρα,θελει λιγο τυχη στις ρυθμισεις αλλά μετά ολα ειναι οκ.

 

 

Τι να σου πω. Δεν βρισκει με τιποτα τους οδηγους. Δοκιμασα χιλια πραγματα, διαβασα οδηγους στο νετ, τιποτα... Ισως κανει conflict με καποιο προγραμα, ουτε που ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με παραξένεψε ένα πράγμα. Όπως έχω αναφέρει έχω το gigabyte adaptor. Βάζοντας το sp2 για τα winXP και με το που συνδεσα το bluetooth, εγκατέστησε άλλους drivers, μου εμφάνισε άλλο πρόγραμμα, καθώς και απενεργοποίησε αυτό που χρησιμοποιούσα! Αναγκάστηκα να κάνω remove hardware και και βάλω τους δικούς του οδηγούς γιατι το νεο πρόγραμμα δεν ήταν τόσο εύχρηστο. Μοίπως αυτοί οι drivers κάνουν για το ΜΑ700?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Paokara, ισως και να ταιριαζουν αλλα μου φαινεται περιεργο οτι αντικατεστησε τους παλιους οδηγους και εβαλε αλλους. Ξερεις αν το sp1 εχει τετοιους οδηγους? Αλλα αν ειχε θα τους εβαζε. Οτι θα ειχα τετοια προβληματα με το bluetooth δεν το περιμενα!!

 

Μηπως ξερεις που μπορω να τους βρω? ξεχωριστα, οχι με το sp2.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά μαζί με το sp2 έβαλα και το syncstation απο το σιντι του κινητού αλλα δέν έχει να κάνει νομίζω! Το ανταπτοράκι το έβαλα σε άλη θύρα γιού εσ μπί το οποίο σημαίνει οτι ανανεώνει τους οδηγούς. Έτσι πέρασε αυτούς που είχαν "ψηφιακή υπογραφή" της μικροσόφτ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Πρωταθλητές Ευρώπης!!!

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι,λίγο διαφορετικό από το θέμα που έχετε αναπτύξει αυτήν την στιγμή...??

Έχετε ΄κάποιο προγραμματάκι στο νου σας, το οποίο να κόβει mp3. Δηλαδή,εννοώ αν έχεις ένα τραγουδάκι 5,35 λεπτά να το κάνεις 45δευτερόλεπτα....(παραδ) έτσι ώστε να είναι και πιο ελαφρύ (μικρότερος όγκος).

Το μόνο που έχω καταφέρει είναι, να το κάνω wav να το κόβω (με το προγραμματάκι της Ericcson (CD))-και μετά να το μετατρέπω σε mp3...

Όπως καταλαβαίνετε όμως, πάει η ποιότητα του ήχου που είχε.... :( :)

 

Σύνεπως,μήπως γνωρίζετε κάποιον πιο λιγότερο πόντιο τρόπο...???

 

Ευχαριστώ :!:

Link to comment
Share on other sites

Re pedia gia peite mou sas parakalo tous xronous pou svinei o fotismos to diko sas k700 meta to telefteo patima koumpiou:

1.me aftomato klidoma

2.me aftomato fotismo

3.me e3ikonomisi energeias

emena 1)20deft 2)43deft 3)43deft

kai tou paokara45 eine 20-40-60.

Esas?

 

 

__________________

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spyroseva (13 Ιούλ. 2004 , 17:30)

 

Καλησπέρα Πρωταθλητές Ευρώπης!!!

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι,λίγο διαφορετικό από το θέμα που έχετε αναπτύξει αυτήν την στιγμή...??

Έχετε ΄κάποιο προγραμματάκι στο νου σας, το οποίο να κόβει mp3. Δηλαδή,εννοώ αν έχεις ένα τραγουδάκι 5,35 λεπτά να το κάνεις 45δευτερόλεπτα....(παραδ) έτσι ώστε να είναι και πιο ελαφρύ (μικρότερος όγκος).

Το μόνο που έχω καταφέρει είναι, να το κάνω wav να το κόβω (με το προγραμματάκι της Ericcson (CD))-και μετά να το μετατρέπω σε mp3...

Όπως καταλαβαίνετε όμως, πάει η ποιότητα του ήχου που είχε.... :( :)

 

Σύνεπως,μήπως γνωρίζετε κάποιον πιο λιγότερο πόντιο τρόπο...???

 

Ευχαριστώ :!:

 

 

Και το Power mp3 cutter ειναι καλο και ευχρηστο.

 

millis: 1)23 sec 2)38 sec 3)43

Link to comment
Share on other sites

Re paidia exei parathrhsei kanenas kanena kollhma kata th diarkeia epikoinwnias me allo kinhto mesw BT??

Egw prospathisa na steilw kati photos-videos klp me ena 6230..thn 1h fora, otan phga na steilw kati kollage ekei pou leei sundesh kai eprepe na kanw restart to kinhto (apla svhsimo, den xreiasthke na vgalw mpataria)...to xanaanavw kai ola ok meta...

Thn epomenh mera, me ena 6600 pali to idio alla kollage sunexeia kai mono me IR katafera na steilw....to exei pathei kaneis??

SHMEIWSH: Apo to allo kinhto mporousa na dextw kanonika xwris kanena prob...

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY (13 Ιούλ. 2004 , 22:10)

 

Re paidia exei parathrhsei kanenas kanena kollhma kata th diarkeia epikoinwnias me allo kinhto mesw BT??

Egw prospathisa na steilw kati photos-videos klp me ena 6230..thn 1h fora, otan phga na steilw kati kollage ekei pou leei sundesh kai eprepe na kanw restart to kinhto (apla svhsimo, den xreiasthke na vgalw mpataria)...to xanaanavw kai ola ok meta...

Thn epomenh mera, me ena 6600 pali to idio alla kollage sunexeia kai mono me IR katafera na steilw....to exei pathei kaneis??

SHMEIWSH: Apo to allo kinhto mporousa na dextw kanonika xwris kanena prob...

 

Se mena stin prospatheia na perasw to HBH-65 kollage toso pou xreiastike na bgalw tin mpataria. den leitourgouse oute kan to on/off. Telika to perasa me tin triti fora.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...