Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω mp3 ringtone ως ήχο κλήσης στο κ700 vf live κινητό μου; Έχω μια μικρή υποψία οτι η επιλογή είναι κλειδωμένη.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Πώς μπορώ να χρησιμοποιήσω mp3 ringtone ως ήχο κλήσης στο κ700 vf live κινητό μου; Έχω μια μικρή υποψία οτι η επιλογή είναι κλειδωμένη.

 

Μεγαλη υποψια να εχεις!!! :lol: :lol:

 

Θα πρεπει να κατεβασεις το drm packager και να μετατρεψεις τα mp3 σε drm αρχεια. Μετα τα περνας στο κινητο.

Μπορεις να ψαξεις στο google να βρεις το προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη υποψια να εχεις!!! :lol: :lol:

 

Θα πρεπει να κατεβασεις το drm packager και να μετατρεψεις τα mp3 σε drm αρχεια. Μετα τα περνας στο κινητο.

Μπορεις να ψαξεις στο google να βρεις το προγραμμα.

ευχαριστώ ρε φιλαράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη υποψια να εχεις!!! :lol: :lol:

 

Θα πρεπει να κατεβασεις το drm packager και να μετατρεψεις τα mp3 σε drm αρχεια. Μετα τα περνας στο κινητο.

Μπορεις να ψαξεις στο google να βρεις το προγραμμα.

den to vrisko re file apo pou to katebases?

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

den to vrisko re file apo pou to katebases?

 

Οριστε

 

Ειναι το εκτο αποτελεσμα σε αναζητηση στο google. Δεν εψαξες καλα φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μιας και το κινητό το είχα όταν πρωτοκυκλοφόρησε στα χέρια μου και από τότε δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί του, το έχει μια φίλη μου στην Vodafone Live edition όμως και το κινητό παθαίνει το εξής, παίρνει τηλέφωνα μόνο του, αν και είναι κάπου κλειδωμένο παίρνει τηλέφωνα ξαφνικά από το κατάλογο, και δεν έχει γίνει 1-2 φορές να πεις ότι έγινε τυχαία αλλά πολύ συχνά και κάθε φορά το ανακαλύπτει επειδή παίρνει κάποιος και της λέει ότι τη πήρε τηλέφωνο. Έχει συμβεί σε κανέναν γιατί ομολογουμένως 137 σελ. δε διαβάζονται τώρα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Οριστε

 

Ειναι το εκτο αποτελεσμα σε αναζητηση στο google. Δεν εψαξες καλα φαινεται.

wraios exeis dikio thanks

HTC Touch Diamond-Legend-Sensation XE-One X-M7-M8-10 SAMSUNG Galaxy S9+ S21 Ultra

Microsoft Surface pro 8

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μιας και το κινητό το είχα όταν πρωτοκυκλοφόρησε στα χέρια μου και από τότε δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί του, το έχει μια φίλη μου στην Vodafone Live edition όμως και το κινητό παθαίνει το εξής, παίρνει τηλέφωνα μόνο του, αν και είναι κάπου κλειδωμένο παίρνει τηλέφωνα ξαφνικά από το κατάλογο, και δεν έχει γίνει 1-2 φορές να πεις ότι έγινε τυχαία αλλά πολύ συχνά και κάθε φορά το ανακαλύπτει επειδή παίρνει κάποιος και της λέει ότι τη πήρε τηλέφωνο. Έχει συμβεί σε κανέναν γιατί ομολογουμένως 137 σελ. δε διαβάζονται τώρα

Έχω ακούσει να εμφανίζει άλλα αντ' άλλων επαφές κατά τις εισερχόμενες κλήσεις, αλλά τέτοιο πράγμα όχι.

Να το πάει σε κάποιο κατάστημα Vodafone και να ζητήσει να της κάνουν αναβάθμιση.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια ερώτηση και από εμένα: Πόσο κοστίζει σήμερα η συσκευή (καθαρή και χωρίς σύνδεση) και τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία; Θα περιμένω για αναβάθμιση στην ΤΙΜ για το 750 ή το Ζ800 (άλλο δίλημμα αυτό) και θέλω να πάρω και ένα «καλό» δεύτερο για πιο χύμα χρήση (παραλία κλπ) . Οπότε κατέληξα στο 700 αν η τιμή είναι λογική. Ευχαριστώ και δεκτές και άλλες προτάσεις... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μιας και το κινητό το είχα όταν πρωτοκυκλοφόρησε στα χέρια μου και από τότε δεν ασχολήθηκα άλλο μαζί του, το έχει μια φίλη μου στην Vodafone Live edition όμως και το κινητό παθαίνει το εξής, παίρνει τηλέφωνα μόνο του, αν και είναι κάπου κλειδωμένο παίρνει τηλέφωνα ξαφνικά από το κατάλογο, και δεν έχει γίνει 1-2 φορές να πεις ότι έγινε τυχαία αλλά πολύ συχνά και κάθε φορά το ανακαλύπτει επειδή παίρνει κάποιος και της λέει ότι τη πήρε τηλέφωνο. Έχει συμβεί σε κανέναν γιατί ομολογουμένως 137 σελ. δε διαβάζονται τώρα

Το πάθαινε και το δικό μου(κανονικό-όχι Vodafone Live ) στην αρχή αλλά μόνο όταν είχα το Handsfree. Είχα παρατηρήσει ότι μερικές φορές ενεργοποιούσε και την φωνητική κλήση από μόνο του και περίμενε να πω το όνομα. Οπότε έσβησα όλες τις καταχωρήσεις των φωνητικών κλήσεων(ετσι κι αλλιώς δε μου ήτα και τοσο απαραίτητες) και απο τότε δεν ειχα ξανά πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μια ερώτηση και από εμένα: Πόσο κοστίζει σήμερα η συσκευή (καθαρή και χωρίς σύνδεση) και τι περιλαμβάνεται στη συσκευασία; Θα περιμένω για αναβάθμιση στην ΤΙΜ για το 750 ή το Ζ800 (άλλο δίλημμα αυτό) και θέλω να πάρω και ένα «καλό» δεύτερο για πιο χύμα χρήση (παραλία κλπ) . Οπότε κατέληξα στο 700 αν η τιμή είναι λογική. Ευχαριστώ και δεκτές και άλλες προτάσεις... :cool:

 

Η τιμη του κινητου πρεπει να κυμαινεται γυρω στα 230 ευρω, αναλογως την αλυσιδα καταστηματων.

Μπορεις ομως, αν εχεις ενα παλιο SE τηλεφωνο (οτιδηποτε), να πας στον Γερμανο και το παιρνεις με 20% εκπτωση σκετο, χωρις συνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία ανάβαθμιση που έκανα πρόσεξα ότι στο μενού ρυθμίσεις streaming έχουν κάνει την εμφάνιση τους δύο υποκατηγορίες :1) Διακομιστής μεσολαβητή και 2) διεύθυνση Ι.Ρ. Αναρωτιέμαι άραγε αν μπορούν να γίνουν αξιοποιήσημα με κάποιο τρόπο; Γνωρίζει κανείς κάτι;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη του κινητου πρεπει να κυμαινεται γυρω στα 230 ευρω, αναλογως την αλυσιδα καταστηματων.

 

 

Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω (δεν είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος από το NEC μου) και με ενδιαφέρει, μήπως μπορείς να μου πεις φίλε μου ενδεικτικά αλυσίδες και τιμές που να κινούνται γύρω από αυτή την τιμή; (Μιλάμε πάντα για καινούργιο, "καθαρό" και χωρίς σύνδεση).

 

Ευχαριστώ.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω (δεν είμαι ιδιαίτερα ικανοποιημένος από το NEC μου) και με ενδιαφέρει, μήπως μπορείς να μου πεις φίλε μου ενδεικτικά αλυσίδες και τιμές που να κινούνται γύρω από αυτή την τιμή; (Μιλάμε πάντα για καινούργιο, "καθαρό" και χωρίς σύνδεση).

 

Ευχαριστώ.

 

Ευχαριστως να βοηθησω, αλλα πιστευω ειναι καλυτερα να πας να κοιταξεις, καθως οι τιμες παιζουν απο καταστημα σε καταστημα, εχουν διαφορες προσφορες( δες πιο πανω που λεω για τον Γερμανο) κτλ.

Εδω ειναι μια καλη προσφορα του Πλαισιου, το οποιο εχει 228,99 με το ΦΠΑ και σουν δινουν και δυο δωρα. Ενα hands free bluetooth και ενα usb bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστως να βοηθησω, αλλα πιστευω ειναι καλυτερα να πας να κοιταξεις, καθως οι τιμες παιζουν απο καταστημα σε καταστημα, εχουν διαφορες προσφορες( δες πιο πανω που λεω για τον Γερμανο) κτλ.

Εδω ειναι μια καλη προσφορα του Πλαισιου, το οποιο εχει 228,99 με το ΦΠΑ και σουν δινουν και δυο δωρα. Ενα hands free bluetooth και ενα usb bluetooth.

καλησπερα παιδια και εγω ειμαι σε αναλογο διλιμα.τι λετε αξιζει να δωσω το sharp gx30 mou για να παρω το κ700?επισης υπαρχει καμια σελιδα που να λεει ποσο κανει στις 3 εταιριες{τιμ ,κοσμο,βοντα} με συνδεση??επισης αν παρω με συνδεση βοντα γινεται να το παρω απο αλλο καταστημα{p.x. germanos,πλαισιο}απλη συσκευη χωρισ βοντα live? :cry:

 

ευχαριστω εκ τω προτερων

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και εγω ειμαι σε αναλογο διλιμα.τι λετε αξιζει να δωσω το sharp gx30 mou για να παρω το κ700?επισης υπαρχει καμια σελιδα που να λεει ποσο κανει στις 3 εταιριες{τιμ ,κοσμο,βοντα} με συνδεση??επισης αν παρω με συνδεση βοντα γινεται να το παρω απο αλλο καταστημα{p.x. germanos,πλαισιο}απλη συσκευη χωρισ βοντα live? :cry:

 

ευχαριστω εκ τω προτερων

 

Κοιτα ζητηση το Κ700!! :lol:

 

Εγω σου λεω φιλε μου να μην αλλαξεις το GX30 με το κ700.

Το κ700 εχει χαλια καμερα σε συγκριση με το GX30,

Το κ700 δεν παιρνει καρτα μνημης,

Εχει βεβαια και πλεονεκτηματα αλλα πιστευω αν ειναι να δωσεις το Gx30 να παρεις, αν οχι καλυτερο, τουλαχιστον ισαξιο του GX30.

 

Τωρα για τις τιμες που ρωτας, οπως ειπα και στον φιλο παραπανω, πηγαινε σε ενα καταστημα και θα σου ληθουν ολες οι αποριες.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ζητηση το Κ700!! :lol:

 

Εγω σου λεω φιλε μου να μην αλλαξεις το GX30 με το κ700.

Το κ700 εχει χαλια καμερα σε συγκριση με το GX30,

Το κ700 δεν παιρνει καρτα μνημης,

Εχει βεβαια και πλεονεκτηματα αλλα πιστευω αν ειναι να δωσεις το Gx30 να παρεις, αν οχι καλυτερο, τουλαχιστον ισαξιο του GX30.

 

Τωρα για τις τιμες που ρωτας, οπως ειπα και στον φιλο παραπανω, πηγαινε σε ενα καταστημα και θα σου ληθουν ολες οι αποριες.

ευχαριστω πολυ για τισ συμβουλες αλλα εγω εχω καταβαρεθει το βοντα μενου.τι προτεινεις δλαδη για ισαξιο του gx30 με καλη τιμη??
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τισ συμβουλες αλλα εγω εχω καταβαρεθει το βοντα μενου.τι προτεινεις δλαδη για ισαξιο του gx30 με καλη τιμη??

 

Πουλα το GX30 και παρε το Κ750ι. Τωρα για ακριβη τιμη, δεν ξερω, γυρω στα 400 θα εχει πιστευω. Το σκετο.

Link to comment
Share on other sites

Πουλα το GX30 και παρε το Κ750ι. Τωρα για ακριβη τιμη, δεν ξερω, γυρω στα 400 θα εχει πιστευω. Το σκετο.
ποσο λες να πιασει??
Link to comment
Share on other sites

ποσο λες να πιασει??

 

Δες ποσο πουλιεται καινουργιο και κρινε. Εξαρταται και σε τι κατασταση βρισκεται.

Link to comment
Share on other sites

Δες ποσο πουλιεται καινουργιο και κρινε. Εξαρταται και σε τι κατασταση βρισκεται.

δηλαδη εσυ λεςνα μην παρω κ700ι.επισης αν το παρω απο πλαισιο-γερμανο με συνδεση βοντα μπορουν να μου δοσουν χωρισ λαιβ?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη εσυ λεςνα μην παρω κ700ι.επισης αν το παρω απο πλαισιο-γερμανο με συνδεση βοντα μπορουν να μου δοσουν χωρισ λαιβ?

 

Αυτη ειναι η γνωμη μου. Αν ειχες καποιο παλιο κινητο, θα σου ελεγα να το παρεις. Τελος παντων, αν το θες τοσο πολυ, παω πασο και με γεια το νεο σου κινητακι. :) :)

 

Χωρις να ειμαι σιγουρος, μπορεις να το παρεις χωρις live απο Πλαισιο και Γερμανο. Γιατι δεν πας να ρωτησεις, να εισαι και σιγουρος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...