Jump to content

Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με το Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το θέμα έληξε...

Είναι προφανή αυτα που γράφω και λέω για την αξιοπιστια τους.Απο την άλλη δεν εγγυώμαι προσωπικά για κανένα προϊόν του eBay. Εκεί μέσα μπορεί να βρεις απο μαϊμούδες μέχρι παππάδες...

Με λίγη προσοχή μπορει να έχουμε όφελος χωρίς σημαντικό κόστος.

Αυτο έχει μεγάλη σημασία,ειδικά στις μέρες μας...

Καλή συνέχεια σε όλους σας ;)

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θελω να σας πω το προβλημα μου και εαν το εχει συναντησει και κανενας αλλος...

βαζω το κινητο να φορτιζει και ασολουμε μαζι ταυτοχρονα -- πχ το 65% -- αυτο ενω μου δειχνει οτι φορτιζει το ποσοστο πεφτει 64,63 κ.λ.π

καλα δεν το συζυταω εαν παιξω ενα παιχνιδι!!!!!

 

εαν δεν το πειραξω ομως η φορτιση του ειναι κανονικη.

 

καμμια φορα βαζωντας το να φορτισει αναβαζει ποσοστο αργα 10' 1%-- αν βγαλω το φορτιστη και τον ξαναβαλω τοτε ολα καλα

 

ξερεις κανεις σχετικα με αυτο το σκηνικο κατι;;;;

Link to comment
Share on other sites

θελω να σας πω το προβλημα μου και εαν το εχει συναντησει και κανενας αλλος...

βαζω το κινητο να φορτιζει και ασολουμε μαζι ταυτοχρονα -- πχ το 65% -- αυτο ενω μου δειχνει οτι φορτιζει το ποσοστο πεφτει 64,63 κ.λ.π

καλα δεν το συζυταω εαν παιξω ενα παιχνιδι!!!!!

 

εαν δεν το πειραξω ομως η φορτιση του ειναι κανονικη.

 

καμμια φορα βαζωντας το να φορτισει αναβαζει ποσοστο αργα 10' 1%-- αν βγαλω το φορτιστη και τον ξαναβαλω τοτε ολα καλα

 

ξερεις κανεις σχετικα με αυτο το σκηνικο κατι;;;;

Αυτη τη στιγμη κλεινω 23 ωρες με την μπαταρια και εχω 27% υπολοιπο. Απο χτες το πρωι εχω δει 2 σειρες των 45 λεπτων η καθε μια..εχω κατεβασει παιχνιδια και εχω παιξει και λιγα απο αυτα..και συνεχεις ελεγχος facebook κτλ. μνμ, ομιλια και οτι χρειαστηκε. Γενικα ειμαι ανθρωπος που κοιταζω το κινητο χωρις λογο, δλδ ειναι προεκταση του χεριου μου.

Απλα το βραδυ επειδη ειχα παρατηρησει αρκετη πτωση σε αναμονη σε σχεση με το 4s που ειχα πριν , εκλεισα το wifi και τα data και το εβαλα σε power saving. Ειδα τεραστια διαφορα ομολογουμενως.

Μηπως δεν κανει καλη επαφη ο φορτιστης σου ?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!! Σημερα πηρα τα πρωι πηρα και εγω στα χερια μου την <<επιμαχη>> μπαταρια http://www.ebay.com/itm/330758439655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

που συζηταμε της τελευταιες ημερες την εχω βαλει στο κινητο και φορτιζει εδω και 2-3 ωρες αν και ειχε κοντα στο 54% απο την μανα του...

Το κινητο ειναι ανοιχτο αναγκαστηκα και φορτιζει γιατι το χρειαζομαι!! Εκανα καλα η επρεπε να το βγαλω να το

αφησω να παει στο 10-15% και οταν μου εβγαζε την ενδειξη τοτε να το βαλω?? Τωρα μολις ειδα οτι τελειωσε η

φορτιση και δειχνει 100% η μπαταρια...!! Θα του κανω και 2-3 πληρεις φορτισεις βεβαια αλλα τωρα που ειναι η

πρωτη φορτιση να το αφησω στην πριζα η να το βγαλω τι λετε??? Θα σας πω και εγω τη γνωμη μου για να δουμε

ολοι τι ψαρια πιανει τελικα αν και η χρηση που του κανω καθε μερα ειναι καμποσα τηλ αρκετo wifi και γενικα λογο

δουλειας το εχω συνεχεια στα χερια μου (με την original μπαταρια το εβγαζα το πρωι απο την πριζα στο 100% το

επερνα μαζι μου και αφου τελειωνε το 8ωρο της δουλειας ειχα 20 με 25% οποτε καταλαβενεται...) αλλα θα προσπαθησω

να μην το πολυ δουλεψω για να δουμε τι αυτονομια θα μου δειξει και θα σας πω και εγω τα δικα μου συμπερασματα!!!! ;) :D ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να το δουλέψεις όπως με την εργοστασιακή μπαταρία.Μονο έτσι θα δεις πραγματικά τι ψάρια πιάνει.Οσον αφορά τη μέγιστη απόδοση θα τη δεις μετα απο 4-5 πλήρεις κύκλους φόρτισης αποφόρτισης.Εγω παρατήρησα οτι μετα την πρώτη φόρτιση,έχανε γρήγορα τα ποσοστά της η μπαταρία σχεδόν μέχρι το 85%.Μετα το 85% και μέχρι να αδειάσει τελείως,έχανε με πολυ πιο αργούς ρυθμούς.Τωρα χάνει αργά απο το 100%...

Εύχομαι πάντως να δεις αυτο που είδα κι εγώ και να μείνεις ευχαριστημένος απο την αγορά...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

για καντε βρε παιδια και εσεις αυτο το τεστ που σας λεω.... την ωρα που φορτιζει το κινητο σας παιξτε ενα παιχνιδι... θα φορτιζει;;;

αντι να ανεβαινει το ποσοστο θα κατεβαινει σε εσας η ειμαι μονο εγω... να ξερω δηλ.

 

εχω καστομ ρομ ANONOROM V23 KAI SIYAH KERNEL 1.8.4.... ΝΑ ΦΤΑΕΙ η ρομ;;

δεν θυμαμαι και τη εκανε με την μαμα ρομ για να πω την αληθεια... μ

(μολις το πηρα στα χερια μου την αλλαξα αμεσως!!!)

 

Καλησπερα σε ολους!! Σημερα πηρα τα πρωι πηρα και εγω στα χερια μου την <<επιμαχη>> μπαταρια http://www.ebay.com/itm/330758439655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

που συζηταμε της τελευταιες ημερες την εχω βαλει στο κινητο και φορτιζει εδω και 2-3 ωρες αν και ειχε κοντα στο 54% απο την μανα του...

Το κινητο ειναι ανοιχτο αναγκαστηκα και φορτιζει γιατι το χρειαζομαι!! Εκανα καλα η επρεπε να το βγαλω να το

αφησω να παει στο 10-15% και οταν μου εβγαζε την ενδειξη τοτε να το βαλω?? Τωρα μολις ειδα οτι τελειωσε η

φορτιση και δειχνει 100% η μπαταρια...!! Θα του κανω και 2-3 πληρεις φορτισεις βεβαια αλλα τωρα που ειναι η

πρωτη φορτιση να το αφησω στην πριζα η να το βγαλω τι λετε??? Θα σας πω και εγω τη γνωμη μου για να δουμε

ολοι τι ψαρια πιανει τελικα αν και η χρηση που του κανω καθε μερα ειναι καμποσα τηλ αρκετo wifi και γενικα λογο

δουλειας το εχω συνεχεια στα χερια μου (με την original μπαταρια το εβγαζα το πρωι απο την πριζα στο 100% το

επερνα μαζι μου και αφου τελειωνε το 8ωρο της δουλειας ειχα 20 με 25% οποτε καταλαβενεται...) αλλα θα προσπαθησω

να μην το πολυ δουλεψω για να δουμε τι αυτονομια θα μου δειξει και θα σας πω και εγω τα δικα μου συμπερασματα!!!! ;) :D ;)

 

θα θελα να σε ρωτησω φιλε μου -- ειναι στο ιδιο μεγεθος με την ¨μαμα¨μπαταρια και κουμπωνει με το ιδιο back cover;

ευχαριστω!!!

Edited by Tyxerakias
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Με τη μαμα μπαταρια εχτες που το εβαλα παλι στο φορτιστη ειχα κλεισει 1 μερα και 3 ωρες...

Βλεποντας 2 σειρες των 45 λεπτων η καθε μια,ομιλια, μνμ,ιντερνετ, βιντεο youtube, συνεχεια facebook κτλ.. και γενικα με ενα κινητο στο χερι μιας και ειναι προεκταση του χεριου μου.

Το μονο που εκανα ειναι το βραδυ να κλεισω data και wifi και να το βαλω σε power saving οπου και ειδα τρομερη αλλαγη στην αναμονη αφου σε εκεινο το σημειο παρατηρουσα μεγαλη πτωση. (ειναι και το μονο μου παραπονο σε σχεση με το 4ς που ειχα).

Θεωρω τη μπαταρια του s3 πολυ καλυτερη σε γενικη χρηση με αυτη του αντιστοιχου iphone που ανεφερα.

Σε γενικες γραμμες ειμαι ικανοποιημενος αν και δεν θα με χαλαγε λιγο καλυτερη αυτονομια. Θα περιμενω να δω εντυπωσεις εδω και των υπολοιπων παιδιων που αγορασαν την πολυ ακουσμενη μπαταρια (αν και πολλοι ειναι αρνητικοι) και θα δω πως θα πραξω.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

την ωρα που φορτιζει το κινητο σας παιξτε ενα παιχνιδι... θα φορτιζει;;;

αντι να ανεβαινει το ποσοστο θα κατεβαινει σε εσας η ειμαι μονο εγω... να ξερω δηλ.

Link to comment
Share on other sites

την ωρα που φορτιζει το κινητο σας παιξτε ενα παιχνιδι... θα φορτιζει;;;

αντι να ανεβαινει το ποσοστο θα κατεβαινει σε εσας η ειμαι μονο εγω... να ξερω δηλ.

 

με την 4.1.1 ειχε τυχει να παιζαν οι μικρες penguin και τοχα ενωμενο να φορτωσει. ανεβαινε η φορτιση αλλα οχι οσο γρηγορα οσο αν δεν επαιζαν. με την 4.1.2 δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!! Σημερα πηρα τα πρωι πηρα και εγω στα χερια μου την <<επιμαχη>> μπαταρια http://www.ebay.com/itm/330758439655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

που συζηταμε της τελευταιες ημερες την εχω βαλει στο κινητο και φορτιζει εδω και 2-3 ωρες αν και ειχε κοντα στο 54% απο την μανα του...

Το κινητο ειναι ανοιχτο αναγκαστηκα και φορτιζει γιατι το χρειαζομαι!! Εκανα καλα η επρεπε να το βγαλω να το

αφησω να παει στο 10-15% και οταν μου εβγαζε την ενδειξη τοτε να το βαλω?? Τωρα μολις ειδα οτι τελειωσε η

φορτιση και δειχνει 100% η μπαταρια...!! Θα του κανω και 2-3 πληρεις φορτισεις βεβαια αλλα τωρα που ειναι η

πρωτη φορτιση να το αφησω στην πριζα η να το βγαλω τι λετε??? Θα σας πω και εγω τη γνωμη μου για να δουμε

ολοι τι ψαρια πιανει τελικα αν και η χρηση που του κανω καθε μερα ειναι καμποσα τηλ αρκετo wifi και γενικα λογο

δουλειας το εχω συνεχεια στα χερια μου (με την original μπαταρια το εβγαζα το πρωι απο την πριζα στο 100% το

επερνα μαζι μου και αφου τελειωνε το 8ωρο της δουλειας ειχα 20 με 25% οποτε καταλαβενεται...) αλλα θα προσπαθησω

να μην το πολυ δουλεψω για να δουμε τι αυτονομια θα μου δειξει και θα σας πω και εγω τα δικα μου συμπερασματα!!!! ;) :D ;)

 

Μπορείς να μας πεις εντυπώσεις της νέας μπαταρίας ?

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

http://postimage.org/image/nw6uqwjfd/

 

http://s4.postimage.org/53uznbn19/2013_02_01_098.jpg

Λοιπον παιδεια και εγω με τη σειρα μου σας εχω μια φωτο με τοις μπαταριες που πηρα τωρα κανο τεστ τη χρυση εβαλα και λιγο τη μουγκεν η οποια δεν τελειωνει με τπτ!!!!! η χρυση τα πηγενει μια χαρα μεχρη τωρα

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις εντυπώσεις της νέας μπαταρίας ?

 

Καλημερα και καλο μηνα!!!Ξεχαστηκα λογο δουλειας... Η Γνωμη μου για την μπαταρια ειναι η εξης: Λοιπον την εβαλα για πρωτη φορα

για φορτιση και μου εβγαλε κοντα στης 30 ωρες!!! Με καμποσα τηλ κανα 2- το πολυ 3 ωρες παιχνιδια και ελαχιστο wifi ιντερνετ γιατι

αυτο που εχουμε στην δουλεια ειχε χαλασει!!!!Η 2 ερη φορτιση μου εβγαλε παρομοια νουμερα ισως και λιγο ποιο λιγα σε ωρες!!

Απο σημερα στην δουλεια θα εχω wifi και ετσι θα μπορω να κανω την χρηση που εκανα με την μαμα μπαταρια η οποια ηταν 6-7 ωρες

wifi internet λογο της φυσης της δουλειας το χρειαζομαι... αρκετα τηλεφωνα κατα την διαρκεια του 8ωρου και ελαχιστα βιντεο η παιχνιδια

ποιο πολυ ιντερνετ δηλαδη...Το εβγαζα το πρωι με 100% και μεχρι το βραδυ η μαμα μπαταρια μου ηταν κοντα στο 20 - 25%.. Για να δουμε

σε λιγο το βγαζω απο την πριζα της 2 ερης φουλ φορτισης (ειχε μεσολαβησει και μια μικρη οχι φουλ ημουν εκτος) και θα του κανω

την χρηση της παλιας και ετσι θα σας πω ποιο καλα την γνωμη μου!!Σε πρωτη φαση ενταξει κραταει αρκετα (30 ωρες με μετρια χρηση)

οχι ισως οσο θα το περιμενε καποιος αλλα θα το δω της επομενες μερες με σκληρη χρηση τι ψαρια πανει....και θα σας πω...!!! ;) :D ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι καλή; http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=35239 υπάρχει περίπτωση να προξενήσει πρόβλημα στο κινητό;
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι καλή; http://www.mobilecenter.gr//index.php?target=products&product_id=35239 υπάρχει περίπτωση να προξενήσει πρόβλημα στο κινητό;

 

Μην πετάς τα λεφτά σου σε σκουπίδια.

 

 

Καλύτερα αυτή http://www.amazon.co.uk/gp/product/B009SY3R36/ref=s9_simh_gw_p147_d0_i2?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1B2KR54YC8EG2JQPVX2P&pf_rd_t=101&pf_rd_p=358549767&pf_rd_i=468294

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτή πρέπει να είναι κορυφή. Κρίμα που δεν έχει επιλογές σε θήκες

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ο "κινεζος" απο Αγγλια, σε πεντε μερες..

Μια χαρουλα.

Εβγαλα και το αυτοκολητο και δεν εδειχνε τιποτα απο κατω.

Την εβαλα για φορτιση, και εδειχνε στο 56.

Εντυπωσεις σε σχεση με την μαμα στο μελον.

Link to comment
Share on other sites

Ο πρωτος κινέζος της παρέας τα παει μια χαρά ως τωρα.

Έχω σταματήσει να μετρώ ώρες αναμονης,ωστόσο άντεξε 2 24ωρα με αρκετά σκληρή χρήση,φανταστείτε ότι εγκατέστησα διάφορους kernel απο το recovery περίπου στις 8-10 φορές με wipe cache & dalvik κάθε φορά...και πολλές κλήσεις ομιλίας (πάνω απο 2 ώρες)

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Ο πρωτος κινέζος της παρέας τα παει μια χαρά ως τωρα.

Έχω σταματήσει να μετρώ ώρες αναμονης,ωστόσο άντεξε 2 24ωρα με αρκετά σκληρή χρήση,φανταστείτε ότι εγκατέστησα διάφορους kernel απο το recovery περίπου στις 8-10 φορές με wipe cache & dalvik κάθε φορά...και πολλές κλήσεις ομιλίας (πάνω απο 2 ώρες)

 

Ποιον kernel χρησιμοποιεις, ή τουλαχιστον με ποιον ειδες την μεγαλη διαφορα? Γιατι και με την μαμα μπαταρια ειχες πολλες ωρες αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα χρησιμοποιώ Kernel Yank555 με Sotmax V14 Rom.

Είναι η πρώτη φορά που αλλάζω Kernel συνεχώς,(δοκιμάζοντας κάποιοες ρυθμίσεις κατά την εγκατάσταση) ωστόσο πάντα βάζω κάποιον του Yank555 και συγκεκριμένα τώρα τελευταία τον 3.1g beta...

Ο Κernel αυτός δίνει επιλογή overclocking στα 1.6Ghz και τον ρυθμίζω εκεί κάθε φορά.Αυτό που αποκομίζω απο τη χρήση του Kernel αυτού,είναι οτι στο deep sleep δεν καταναλώνει τίποτε,ωστόσο όταν τρέχει κανείς κάποιες εφαρμογές δουλεύει συχνά στα 1.6Ghz και τρώει αρκετή μπαταρία...

Συνολικά όμως,είναι ισορροπημένη η κατανάλωση της μπαταρίας και είμαι ευχαριστημένος απο τη χρήση του...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. (Κινεζος ν.2) η 2ερη φόρτιση της μπαταρίας μου εβγαλε μαζι με 5-6 τηλέφωνα και 1-2 ωρες παιχνίδια και βιντεο γυρω στης 18-19 ωρες κιαυτο γιατί ενώ δούλεψα το wifi στην δουλειά κανα 6αωρο το βράδυ που πηγα σπιτι το ξεχασα ολη νυχτα ανοιχτο συνδεδεμένο με το wifi του σπιτιού μου...Πάλι καλα... :ninja:

Ενας φιλος μου ειπε οτι για να δείξει καλα η μπαταρία μετα της 3-4 πλήρεις φορτίσεις θα δείξει την πραγματική δύναμη της τι λέτε σωστά η ειναι υπερβολικό...?? Τωρα ειμαι στην πρίζα στην 3η φόρτιση για να δούμε εχουμε μελλον..!!! :p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. (Κινεζος ν.2) η 2ερη φόρτιση της μπαταρίας μου εβγαλε μαζι με 5-6 τηλέφωνα και 1-2 ωρες παιχνίδια και βιντεο γυρω στης 18-19 ωρες κιαυτο γιατί ενώ δούλεψα το wifi στην δουλειά κανα 6αωρο το βράδυ που πηγα σπιτι το ξεχασα ολη νυχτα ανοιχτο συνδεδεμένο με το wifi του σπιτιού μου...Πάλι καλα... :ninja:

Ενας φιλος μου ειπε οτι για να δείξει καλα η μπαταρία μετα της 3-4 πλήρεις φορτίσεις θα δείξει την πραγματική δύναμη της τι λέτε σωστά η ειναι υπερβολικό...?? Τωρα ειμαι στην πρίζα στην 3η φόρτιση για να δούμε εχουμε μελλον..!!! :p

 

Όλες οι μπαταρίες θέλουν μερικούς κύκλους φόρτισης για να αποδώσουν αυτό που μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειμαι με νεα rom omega v40 και χτες 3 κυκλος φορτισης!απο χτες το βραδυ που το ειχα στην αναμονη με 100% 07.00 το πρωι σημερα με ανοιχτα παντα τα DATA ηταν στο 85%. Τωρα ειναι 12 ωρες ακριβως με ελαχιστη χρηση στο 75%. Δεν ειναι απο την rom και με την εργοστασιακη 4.1.2 jb το ιδιο μου εκανε εννοω οκ το χρησιμοποιω αρκετα αλλα 24 ωρες δεν μου βγαζει συνηθως.Να το συζητησουμε...
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα σήμερα http://www.ebay.com/itm/330758439655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649.

Εβγαλα το αυτοκόλλητο και έχει 2 ενδείξεις πάνω της που δεν βγαίνει νόημα HD495064 και 12G0HF2100(4.35)

Oπότε με την πρώτη ευκαιρία θα την δοκιμάσω όπως και οι προηγούμενοι που την αγόρασαν.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα σήμερα http://www.ebay.com/itm/330758439655?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649.

Εβγαλα το αυτοκόλλητο και έχει 2 ενδείξεις πάνω της που δεν βγαίνει νόημα HD495064 και 12G0HF2100(4.35)

Oπότε με την πρώτη ευκαιρία θα την δοκιμάσω όπως και οι προηγούμενοι που την αγόρασαν.

 

Με γεια φιλέ. Εγω παντως αυτο που εχω να πω είναι ότι είναι μία καλή μπαταρία και τίποτα παραπάνω .τι εννοώ ότι για τα λεφτά τής αξίζει κρατάει με μέτρια χρήση περι της 30 ωρες εγω την εβγαλα απο την πρηζα σημερα το πρωι στης 11 και τωρα με μέτρια χρήση μερικα τηλ και καμια ωρα wifi ειμαι στο 55% ..... Με φουλ χρηση στην δουλεια και ολη την ημερα μου βγαζει σαν την μαμα..Αντε με λάιτ χρηση να θελει φωρτιση καθε περίπου 2 βράδια και αυτό με το ζορι..Εγω βλεπω 30-35 ωρες ζωης..Καλη αλλα 3150 mah δεν νομιζω...Μακαρι να βγω ψεύτης... :p :ninja:

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...