Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ επειδή θέλω να πάρω το καφέ που το βρήκα μόνο απο το easy Buy World,ξέρετε καθόλου το μαγαζί?

Πρίν το πάρω πρέπει να τους ρωτήσω απο ποιά χώρα είναι ή το γράφει και πάνω το κουτί?

Το καφέ το χει κανείς να μου πεί γνώμη?

Το καφέ γλυκοκοιτάω και μετά το μαύρο.

 

Το καφε τα σπαει απλα. Το ειχα για 2-3 μερες μετα απο το λευκο.

Αν σου αρεσε απο φωτογραφιες κλπ, θα παθεις πλακα μολις το δεις απο κοντα και πεσει φως πανω του :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναί,για μένα είναι το ομορφότερο.Σάν ξύλο πραγματικά,και το λατρεύω το ξύλο!

Μόνο απο φωτογραφίες το χω δεί.Δυστηχώς επειδή μάλλον θα το πάρω αργότερα το κινητό ελπίζω να το βρώ το καφέ γιατί δέν το χει κανείς άλλος.

Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Αυτό που λέτε με το τσίπ τί εννοείται?Παίζει να χει διαφορά s3 με s3?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα και απο μενα. ειμαι στη φαση που ψαχνω απο που θα παρω το s3 μου αλλα βλεπω ενα σωρο μαγαζια στο skroutz και δεν ξερω αν ειναι αξιοπιστα η οχι. προσωπικα εχω αγορασει μονο απο birdphone αλλα βλεπω αλλα που το φερνουν ακομα χαμηλοτερα. για προτεινετε καποιο απο αυτα και επεισεις αν ξερει κανεις που μπορω να δωσω σε αξιοπρεπη τιμη το n8 μου :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά κι εγω ψάχνω απο πού θα το πάρω, το Digital Master φαίνεται πολύ καλό όμως δεν έχει αντικαταβολή, οπότε μάλλον πάω στο Kaizershop το οποίο όμως δεν είδα καπου να αναφέρει αν εχει DOA.Ξέρει κάποιος για την αξιοπιστία τους; (πιο πολύ με ενδιαφερει το Καιζερσοπ μιας και εχει αντικαταβολη) Υπάρχουν κι άλλα μαγαζιά που δεν γνωρίζω αν είναι καλύτερα η όχι αν καποιος ξέρει ας μας δώσει τα φώτα του. Edited by johnny_pav
Επιπλέον Πληροφορίες
Link to comment
Share on other sites

για 10 ευρω παρτο απο birdphone ειναι εγγυηση .εχει και doa 7 μερες.

 

Μόλις είδα οτι έπεσε η τιμή και το παρήγγειλα απο Birdphone, ξέρεις μήπως απο ποιά χώρα φέρνουν τις συσκευές;

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι στανταρ αυτο με τις χωρες .μεχρι τωρα εχω δει αγγλια -γαλλια - γερμανια απο birdphone. το δικο μου ειναι απο γαλλια .δεν θα εχεις προβλημα παντος.
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

μολις αγορασα και εγω ενα λευκο απο birdphone. γενικα παντως οσες φορες εχω παρει απο εκει παντα μου τυχαινε γερμανικο τηλεφωνο :)
Link to comment
Share on other sites

μολις αγορασα και εγω ενα λευκο απο birdphone. γενικα παντως οσες φορες εχω παρει απο εκει παντα μου τυχαινε γερμανικο τηλεφωνο :)

Ειναι branded?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι branded?

δεν ξερω ακομα γιατι λογο πασχα θα μου ερθει τριτη αλλα αν δεν κανω λαθος δεν ειναι κανενα branded ουτε οσα ειχα παρει ηταν ποτε :)

Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν σας στείλουν branded το στέλνετε κατευθείαν πίσω και απαιτείται άλλη συσκευή. Κατά 95%όμως δεν θα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά αν σας στείλουν branded το στέλνετε κατευθείαν πίσω και απαιτείται άλλη συσκευή. Κατά 95%όμως δεν θα είναι.

Θυμάμαι πρόσφατα το birdphone ειχε απο Tmobile branded συσκευές.Για αυτο ρωτάω.Αλλα αν στην τηλεφωνική επιβεβαίωση δεν το ανέφεραν τοτε λογικα μιλάμε για "καθαρη" συσκευη...;)

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι πρόσφατα το birdphone ειχε απο Tmobile branded συσκευές.Για αυτο ρωτάω.Αλλα αν στην τηλεφωνική επιβεβαίωση δεν το ανέφεραν τοτε λογικα μιλάμε για "καθαρη" συσκευη...;)

 

πως το επιβεβαιωνουμε; ρωταω επειδη με ενδιαφερει ενα s3 τωρα που ειναι στα 350.

 

και να ρωτησω και κατι ακομα... μενω νικαια (πειραια) και θα προτιμούσα να παρω το κινητο απο καποιο καταστημα και οχι μεσω παραγγαλιας απο ιντερνετ. ξερετε κανενα αξιόπιστο εδω τριγυρω που να το εχει στην συγκεκριμενη τιμη;

Link to comment
Share on other sites

πως το επιβεβαιωνουμε; ρωταω επειδη με ενδιαφερει ενα s3 τωρα που ειναι στα 350.

 

και να ρωτησω και κατι ακομα... μενω νικαια (πειραια) και θα προτιμούσα να παρω το κινητο απο καποιο καταστημα και οχι μεσω παραγγαλιας απο ιντερνετ. ξερετε κανενα αξιόπιστο εδω τριγυρω που να το εχει στην συγκεκριμενη τιμη;

Με ένα τηλέφωνο θα λυθει η οποια απορία σου.;)

Πάντως κατα τη γνώμη μου εμπιστευσου τα ιντερνετικα μαγαζιά,οπως το birdphone διότι ειναι πολυ αξιόπιστα.

Link to comment
Share on other sites

Με ένα τηλέφωνο θα λυθει η οποια απορία σου.;)

Πάντως κατα τη γνώμη μου εμπιστευσου τα ιντερνετικα μαγαζιά,οπως το birdphone διότι ειναι πολυ αξιόπιστα.

 

οκ. αυτο θα κανω. αφου, απ' οτι λετε, αυτο το birdphone ειναι τοσο καλο, θα το εμπιστευτω.

 

Edit: τι λετε για το easy buy world; εκτός από το γεγονός ότι είναι 20 ευρώ διάφορα με το birdphone, με βολεύει περισσότερο μήπως περασω απο το κατάστημα στη Νίκαια και το παρω, μετα απο επικοινωνία μαζί τους βέβαια, μιας και δεν είναι άμεσα διαθέσιμο στο κατάστημα. Να το εμπιστευτώ;

επισης, οπως λεει στο κατω μερος: «Εγγύηση: 2 έτη από την αντιπροσωπεία Samsung».

αυτο σημαινει οτι ειναι αγορασμενο και απο την samsung αρα δεν θα ειναι branded, οπως λετε πανω, σωστα;

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

οκ. αυτο θα κανω. αφου, απ' οτι λετε, αυτο το birdphone ειναι τοσο καλο, θα το εμπιστευτω.

 

Edit: τι λετε για το easy buy world; εκτός από το γεγονός ότι είναι 20 ευρώ διάφορα με το birdphone, με βολεύει περισσότερο μήπως περασω απο το κατάστημα στη Νίκαια και το παρω, μετα απο επικοινωνία μαζί τους βέβαια, μιας και δεν είναι άμεσα διαθέσιμο στο κατάστημα. Να το εμπιστευτώ;

επισης, οπως λεει στο κατω μερος: «Εγγύηση: 2 έτη από την αντιπροσωπεία Samsung».

αυτο σημαινει οτι ειναι αγορασμενο και απο την samsung αρα δεν θα ειναι branded, οπως λετε πανω, σωστα;

Αρκετα καλο και το ebw.θα μπορέσεις να το δεις και μπροστά τους αν εχει σφραγισμένοη συσκευασία κλπ,απλα ίσως σε καθυστερήσει γιατι δεν εχει στοκ.Αν δεν το βιαζεσαι προχωρα σε αυτούς.οσο για τη εγγύηση,όλα εγγύηση απο την σαμσουγκ έχουν.Δεν θα αλλάξει κατι στην εμπειρια χρήσης αν ειναι branded.software θέμα ειναι άλλωστε. Και εδω αν ρωτήσεις βεβαια δεν χάνεις κατι,αν και γενικα το ebw δεν φέρνει branded.:)

Link to comment
Share on other sites

Αρκετα καλο και το ebw.θα μπορέσεις να το δεις και μπροστά τους αν εχει σφραγισμένοη συσκευασία κλπ,απλα ίσως σε καθυστερήσει γιατι δεν εχει στοκ.Αν δεν το βιαζεσαι προχωρα σε αυτούς.οσο για τη εγγύηση,όλα εγγύηση απο την σαμσουγκ έχουν.Δεν θα αλλάξει κατι στην εμπειρια χρήσης αν ειναι branded.software θέμα ειναι άλλωστε. Και εδω αν ρωτήσεις βεβαια δεν χάνεις κατι,αν και γενικα το ebw δεν φέρνει branded.:)

 

οκ. ευχαριστω πολυ για την απαντηση. σε λιγοτερο απο 1 μηνα θα το παρω... ειναι και αυτες οι παλιοεξετασεις... :(

Link to comment
Share on other sites

οκ. ευχαριστω πολυ για την απαντηση. σε λιγοτερο απο 1 μηνα θα το παρω... ειναι και αυτες οι παλιοεξετασεις... :(

 

Σε ενα μηνα και η τιμη θα ειναι πιο κατω απο αυτη που βλεπεις και η διαθεσιμοτητα θα εχει αλλαξει σε πολλα καταστηματα.

Καλη τυχη με τις εξετασεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας πω δυο πραγματα για να ξερετε τι να ρωτατε.Ολα τα σκρουτζομαγαζα γραφουν 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας, αν ομως τους ρωτησετε < απο samsung hellas?>,τοτε τα μασανε και σου λενε παλι 2 χρονια αντιπροσωπειας κυριε (δεν σου λενε ναι, στο samsung hellas), οπότε εσείς τους θέτετε το ερώτημα αλλιώς:<δηλαδή το επίσημο servis είναι κανονικά η smartec και αν χαλάσει το πάω εκεί?>.Αν εκεί σας πουν ότι το servis είναι η arvato και όχι η smartec, τότε κάτι βρωμάει και θα σας πρότεινα να αποφεύγεται την αγορά από το συγκεκριμένο κατάστημα γιατί αν σας κάτσει μια στραβή που είναι πάντα στο πρόγραμμα, πιστέψτε με θα μπλεξετε!!

Επίσης, από τα πλέον αξιόπιστα καταστήματα από το οποίο έχουμε πάρει πολλοί από εδώ μέσα κινητά και έχουμε να πούμε μόνο τα καλύτερα, είναι το extreme-mobile στο Αιγαλεω το οποίο στέλνει παντού με αντικαταβολή και έχει κινητά με πλήρη υποστήριξη της Ελληνικής αντιπροσωπείας.Ευχαριστημένος βέβαια έχω μείνει και από το birdphone.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και εγω αυριο θα προβω στην αγορα του lte μοντελου s3. Σκεφτομουν σοβαρα το s4 αλλα αναφερθηκαν πολλα ενοχλητικα προβληματα , και δεν νομιζω οτι αξιζει τα 650 ευρω. Θα το κρατησω για τουλαχιστον 1 χρονο και βλεπουμε στη συνεχεια.. Σκεφτομαι να το παρω απο birdphone . Αυριο θα παρω τηλ για να επιβεβαιωθω για τα επιμαχα , αν ειναι branded - unbranded (πρεπει να μην ειναι branded) , αν ειναι regional - non regional και να μην ειναι το 9305n-t . Σωστα ;
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλει φίλος μου να αγοράσει το κινητό στην απλή έκδοση, όχι την LTE και σκέφτεται να το παραγγείλει άσπρο από ένα από τα ακόλουθα site : http://www.ebw.gr/ και http://www.info-world.gr/ .... Είχε κανείς εμπειρία απο αυτά τα site; Έχει παραγγείλει από κει κανένας; Τη συσκευή την έχουν στα 350-360 με πολύ λίγα μεταφορικά και τον ψιλοσυμφέρει χρηματικά..

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλει φίλος μου να αγοράσει το κινητό στην απλή έκδοση, όχι την LTE και σκέφτεται να το παραγγείλει άσπρο από ένα από τα ακόλουθα site : http://www.ebw.gr/ και http://www.info-world.gr/ .... Είχε κανείς εμπειρία απο αυτά τα site; Έχει παραγγείλει από κει κανένας; Τη συσκευή την έχουν στα 350-360 με πολύ λίγα μεταφορικά και τον ψιλοσυμφέρει χρηματικά..

 

Εγώ το πήρα απο Kaizershop.. Παρα πολύ ωραίο κατάστημα και πολύ εξυπηρετικοί.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για το cityshop έχει κανείς άποψη; με βολεύουν οι 3 άτοκες δόσεις.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θέλει φίλος μου να αγοράσει το κινητό στην απλή έκδοση, όχι την LTE και σκέφτεται να το παραγγείλει άσπρο από ένα από τα ακόλουθα site : http://www.ebw.gr/ και http://www.info-world.gr/ .... Είχε κανείς εμπειρία απο αυτά τα site; Έχει παραγγείλει από κει κανένας; Τη συσκευή την έχουν στα 350-360 με πολύ λίγα μεταφορικά και τον ψιλοσυμφέρει χρηματικά..

 

κοιτα, εγω οπως ειπα πριν, θα το παρω απο το πρωτο σε καμια 20αρια μερες. το ξερω οτι ειναι πολυς καιρος αλλα αν θελει, μπορει να περιμενει να το παρω εγω και να σου πω πως πηγαν τα πραγματα. απο την αλλη, αν το παρει αυτος απο αυτο το site θα ηθελα να που πεις πως πηγε σε αυτον... :)

 

edit: αν εχεις διαβασει το post αυτο και οντως περιμενεις να το παρω εγω, πραγμα που δεν νομιζω να εγινε, και λογικο ειναι, οφειλω να σου πω οτι παει ακυρο... δεν ξερω αν τελικα θα το παρω απο αυτο το μαγαζι οποτε να μην παριμενει.

Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...