Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου εξηγει καποιος γιατι το 'μπλε' μοντελο, ειναι κατα πολυ φτηνοτερο απο το 'μαυρο';

Τοση διαφορα στα χρηματα απλα για το χρωμα;

 

το blue κ white ειναι απο τα πρωτα οταν κυκλοφορησε το s3.. το saphhire black βγηκε τελευταιο..δεν νομιζω να ειναι ποιο ακριβο το ενα με το αλλο,μηπως το βρηκες σε ξεχωριστω site???

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το blue κ white ειναι απο τα πρωτα οταν κυκλοφορησε το s3.. το saphhire black βγηκε τελευταιο..δεν νομιζω να ειναι ποιο ακριβο το ενα με το αλλο,μηπως το βρηκες σε ξεχωριστω site???

 

Και στο amazon, και στο eshop.gr(αν δεν κανω λαθος) κλπ, κοστολογουν το μαυρο πιο ακριβα απο το μπλε!

Link to comment
Share on other sites

Και στο amazon, και στο eshop.gr(αν δεν κανω λαθος) κλπ, κοστολογουν το μαυρο πιο ακριβα απο το μπλε!

μαλλον δεν πουλαει το χρωμα...

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και στο amazon, και στο eshop.gr(αν δεν κανω λαθος) κλπ, κοστολογουν το μαυρο πιο ακριβα απο το μπλε!

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00B476AVG/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=electronics απο εδω το ειδες???

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ναι απο εκει.

 

απο οτι ειδα το μαυρο ειναι παρτιδα ιανουαριου.το μπλε κ ασπρο ειναι 2012..ισως γι αυτο..στην αρχη μ αρεσε το μπλε κ εμενα αλλα το μαυρο ειναι το κατι αλλο...κανε λιγο υπομονη να παρεις το s4 εχει παρει την κατηφορα για τα καλα

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα το μαυρο ειναι παρτιδα ιανουαριου.το μπλε κ ασπρο ειναι 2012..ισως γι αυτο..στην αρχη μ αρεσε το μπλε κ εμενα αλλα το μαυρο ειναι το κατι αλλο...κανε λιγο υπομονη να παρεις το s4 εχει παρει την κατηφορα για τα καλα

πριν απο λιγες μερες πηρα σε λευκο και τα παρελκομενα ειχαν τυπομενη ημερομηνια,ιανουαριος 2014,οποτε μαλλον δεν ισχυει αυτο με τα χρωματα.επι την ευκαιρια να (ξανα)ρωτησω,αν η οθονη εχει ζελατινα προστασιας απο το εργοστασιο γιατι το δικο μου εχει.(δεν εννοω την ζελατινα που εχει γυρω γυρω κολημενη οταν ειναι στο κουτι)

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγορασει κανεις απο παραεισαγωγη, απο σκρουτζομαγαζο;

 

Ναι εγω, τι θελεις να μαθεις ?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κατι που πρεπει να γνωριζω, κατι που διαφερει, σε σχεση με αγορά συσκευης, που την εισαγει η εγχωρια αντιπροσωπεια;
Link to comment
Share on other sites

Απο χώρες του Θεούλη είναι και τα άλλα. Απλα προορίζονται για αλλες χώρες τις Ευρώπης. Δεν υπάρχει κάποια διαφορά.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απο χώρες του Θεούλη είναι και τα άλλα. Απλα προορίζονται για αλλες χώρες τις Ευρώπης. Δεν υπάρχει κάποια διαφορά.

 

Καπως ετσι το φανταζομαι κι εγω.

Εξαλλου αγοραζουμε τοσα πραγματα, και κινητα καποιες φορες, απο την αλλη ακρη της γης, μεσω ebay, amazon κλπ

Πλεον ολα ειναι global.

Link to comment
Share on other sites

Απλά να προσέξεις μην είναι εκτός Ευρώπης η συσκευή γιατί θα έχεις θέμα με την εγγύηση.

Αν είναι από την Ευρώπη όμως (από οποιαδήποτε χώρα ΕΕ) δεν θα έχεις πρόβλημα. Ούτε με γλώσσα, ούτε με παρελκόμενα, ούτε με εγγύηση.

 

Διάλεξε ένα καλό μαγαζί με πολλές θετικές αξιολογήσεις και όρμα...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απλά να προσέξεις μην είναι εκτός Ευρώπης η συσκευή γιατί θα έχεις θέμα με την εγγύηση.

Αν είναι από την Ευρώπη όμως (από οποιαδήποτε χώρα ΕΕ) δεν θα έχεις πρόβλημα. Ούτε με γλώσσα, ούτε με παρελκόμενα, ούτε με εγγύηση.

 

Διάλεξε ένα καλό μαγαζί με πολλές θετικές αξιολογήσεις και όρμα...

 

Σε ενα απο αυτα θα ψωνισω: tokinito.gr , phonegallery.gr , ibuy.gr , mobeye.gr, kaizershop.gr

Διαβασα αξιολογησεις για ολα, γενικα ολα καλα. Τωρα απο ποια χωρα εισαγουν ενα κινητο, πως να το εξακριβωσω?

Λεω να παω επιτοπου να αγορασω, μπορω να κανω κατι? Να δω το κουτι?

Και αν ειναι ευρωπαϊκης χωρας να το αγορασω, αλλιως οχι?

Παντως, για να αποφυγω ασκοπο τρεξιμο και ταλαιπωρια, αν καποιο απο τα παραπανω ξερετε οτι φερνει εκτος ΕΕ, πειτε μου να μην τρεχω αδικα.

Link to comment
Share on other sites

Το VNP φέρνει κάποιες φορές εκτός ΕΕ.

Εγώ έχω εμπειρία από Mr Mobi (πολλές φορές), Kaizer και Birdphone και είναι όλα άψογα.

 

Μπορείς κι στο τηλέφωνο να τους ρωτήσεις από πια χώρα είναι. Αν είναι από Ευρώπη (που κατα 90% θα είναι) το αγοράζεις. Αφού οι εγγύηση που δίνουν οι κατασκευαστές είναι πανευρωπαική.

 

Γενικότερα να ρωτάς στα καταστήματα για όποια απορία έχεις. Στο φινάλε, τα ωραία σου λεφτάκια θα τους αφήσεις.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τα τρία τελευταία s3 που πέρασαν απο μένα απο το vnp ηταν δυο πολωνεζικα και ένα γερμανικό. Μιλαω για Δεκέμβριο. Το θεμα είναι να το ξεκαθαρίσεις απο το τηλ

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Γινεται 'κρατηση' συσκευης, σε αυτα τα καταστηματα; Πως;

Αν γινεται, τηλεφωνεις, δινεις το ονομα σου, και πας την επομενη μερα και το παιρνεις;

Μεχρι μια μερα; Μονο με ονομα;

Ή δεν γινεται;

Edited by karib
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι προτείνετε: Κινητό ευρωπαϊκής αντιπροσωπείας από birdphone ή κινητό ελληνικής αντιπροσωπείας από kaizer.gr ?

 

Πρακτικά, ποια είναι η διαφορά Ευρωπαϊκής/Ελληνικής αντιπροσωπείας;

Επίσης, το kaizer είναι αξιόπιστο; Γιατί εδώ κάτι λέει για μεταχειρισμένα...

 

ps: Τι λέτε, αξίζει το s3 σ' αυτά τα λεφτά;

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω και γω να αγορασω το s3 i9305

αλλα δεν θελω μαυρο

αλλο χρωμα σε αναλογη τιμη 280e δεν υπαρχει?

επισης ποιο μαγαζι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω και γω να αγορασω το s3 i9305

αλλα δεν θελω μαυρο

αλλο χρωμα σε αναλογη τιμη 280e δεν υπαρχει?

επισης ποιο μαγαζι προτεινετε?

 

φιλε μου λιγο δυσκολο να το βρεις σε αλλο χρωμα τωρα,,εγω για μια εβδομαδα δεν το προλαβα σε grey..κ κατεληξα σε μαυρο..ειναι πολυ καλο το μαυρο τελικα αν το δεις απο κοντα..το κινητο ειναι αριστο παντως αν το παρεις...

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα ασπρο στο galaxy store

καλο μαγαζι??

βεβαια θα περιμενω μεχρι μαη-ιουνη μπας και πεσει

λογω s5

 

Εγω αναρωτιεμαι...

οσο θα περνα ο καιρος, θα πεφτει η τιμή, ή θα εξαφανιστει τελειως απο την αγορα και θα σταματησει η παραγωγή του;

Το εχω παθει αυτο με διαφορα υπολογιστικα εξαρτηματα κατα καιρους.

Εγω περιμενα να πεσει η τιμη, και αυτο εξαφανιζονταν. Βεβαια, εβγαινε κατι καλυτερο, αλλα σε λιγο ακριβοτερη τιμη, που παλι περιμενα να πεσει...

Link to comment
Share on other sites

το galaxy store ειναι αξιοπιστο μαγαζι?

 

Εγώ έχω πάρει από εκεί και όλα ήταν πολύ εντάξει....γρήγοροι και αξιόπιστοι!

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...