Jump to content

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy S IIΙ


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μαγκες καλησπερα..

1ερωτησουλα.καταρχην το δικο μ s3 αγορα περυσι τον νοεμβριο απο πλαισιο μ μ χει ζητησει ηδη 2φορες να κανει αναβαθμιση λογισμικου και η 2η ηταν αυτη η !$^%#@^ η 4.3 εκδοση που εκανε το κιν να θες να το σπασεις..ομως αν θυμαμαι καλα προχθες μ ζητησε παλι αναβαθμιση και τωρα το κιν πεταει κ ειμαι πλεον στην 4.3!!!

στην ερωτηση μ τωρα..σημερα αγορασα απο ομονοια για τη γυναικα μ το s3 στα 16gb στο κοκκινο που μ'εφαγε αν κ ηθελα να παω να το παρω απο το e-shop (διαφορα 50Ε) κ λεω λογικα θα ζητησει κ αυτο να γινει 4.3..αλλα παταω κ μ λεει οτι δεν υπαρχει νεα αναβαθμιση κ εχει πανω την 4.1.2!!!

ειναι ολα ορθα ή παιζει τπτ???κατεβασα κ kies αλλα τπτ..!!!

ευχαριστωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

μαγκες καλησπερα..

1ερωτησουλα.καταρχην το δικο μ s3 αγορα περυσι τον νοεμβριο απο πλαισιο μ μ χει ζητησει ηδη 2φορες να κανει αναβαθμιση λογισμικου και η 2η ηταν αυτη η !$^%#@^ η 4.3 εκδοση που εκανε το κιν να θες να το σπασεις..ομως αν θυμαμαι καλα προχθες μ ζητησε παλι αναβαθμιση και τωρα το κιν πεταει κ ειμαι πλεον στην 4.3!!!

στην ερωτηση μ τωρα..σημερα αγορασα απο ομονοια για τη γυναικα μ το s3 στα 16gb στο κοκκινο που μ'εφαγε αν κ ηθελα να παω να το παρω απο το e-shop (διαφορα 50Ε) κ λεω λογικα θα ζητησει κ αυτο να γινει 4.3..αλλα παταω κ μ λεει οτι δεν υπαρχει νεα αναβαθμιση κ εχει πανω την 4.1.2!!!

ειναι ολα ορθα ή παιζει τπτ???κατεβασα κ kies αλλα τπτ..!!!

ευχαριστωωωωωω

 

υπομονη φιλε μου θα βγει κ στις γυναικα σου..βγαινει ανα χωρα..εχει ξεκινησει..κ εγω την περιμενω!!!οταν το συνδεεις στο kies εχει τρια γραμματακια στο τελος σε παρενθεση που λεει ποιας χωρας ειναι το filmware που φορας..κ το κοιτας στο sammobile.com.οταν βγει για την χωρα σου θα σου ερθει το update!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει knox; ξέρουμε; :-)

 

Επίσης, root στην 4.3 ξέρουμε να κάνουμε;

 

Knox δεν έχει σίγουρα....root ακόμα δεν έκανα...Μόλις κάνω θα ενημερώσω... Από ότι διάβασα κάνεις με τον ίδιο τρόπο με την 4.1.2

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

Knox δεν έχει σίγουρα....root ακόμα δεν έκανα...Μόλις κάνω θα ενημερώσω... Από ότι διάβασα κάνεις με τον ίδιο τρόπο με την 4.1.2

 

Ειναι 100% βεβαιο οτι δεν εχει συστημα knox στο κινητο μας?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι 100% βεβαιο οτι δεν εχει συστημα knox στο κινητο μας?

 

Ναι δεν υπάρχει. Προς όλους: Αξίζει με 1000 να δοκιμάσετε την νέα 4.3 που κυκλοφορεί εδώ και μια βδομάδα την δουλεύω μέρες και δεν είχα κανένα πρόβλημα όλα τέλεια

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν υπάρχει. Προς όλους: Αξίζει με 1000 να δοκιμάσετε την νέα 4.3 που κυκλοφορεί εδώ και μια βδομάδα την δουλεύω μέρες και δεν είχα κανένα πρόβλημα όλα τέλεια

 

Καλησπέρα. Εγώ την έβαλα αλλά έχασα πολλά τηλέφωνα... είτε με καλούσαν κ δεν χτυπούσε, είτε ενώ μιλούσα κολλαγε και έπρεπε να κάνω επανεκκίνηση. Τώρα το άφησα όπως έχει και δουλεύω το NOTE μέχρι να βγει κάτι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν υπάρχει. Προς όλους: Αξίζει με 1000 να δοκιμάσετε την νέα 4.3 που κυκλοφορεί εδώ και μια βδομάδα την δουλεύω μέρες και δεν είχα κανένα πρόβλημα όλα τέλεια

 

Απο σαμμυφιρμ την κατεβασες?

Edited by fotis1988
Link to comment
Share on other sites

Απο σαμμυφιρμ την κατεβασες?
πειραγμένη από xda έχω αλλά βασίζεται στην MK6 του sammobile. Εννοείται την πέρασα με factory reset και δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε με κλήσεις ούτε με τίποτα
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα! μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω internet explorer σε apk??

 

Φίλε είσαι σε λάθος thread και αυτό που ζητάς δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε είσαι σε λάθος thread και αυτό που ζητάς δεν υπάρχει.

 

sori.. το κινητο μ δεν το εχει.. προεγκατεστημένο τι μπορω να κανω ??

Link to comment
Share on other sites

sori.. το κινητο μ δεν το εχει.. προεγκατεστημένο τι μπορω να κανω ??

 

μηπως εννοεις τον internet explorer του aosp android?τον κλασικο που ειχε παντα το android με το μπλε εικονιδιο της γης?

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

μηπως εννοεις τον internet explorer του aosp android?τον κλασικο που ειχε παντα το android με το μπλε εικονιδιο της γης?

ναι! αυτό λεω πως μπορω να το βαλω?? το κινητο είναι της γυναικας μου και το πηρα προχθες δεν είναι samsung είναι αλλης εταιριας . και εχει μονο το chrome

που δεν βολευει καθολου.

Edited by gkai27
Link to comment
Share on other sites

ναι! αυτό λεω πως μπορω να το βαλω?? το κινητο είναι της γυναικας μου και το πηρα προχθες δεν είναι samsung είναι αλλης εταιριας . και εχει μονο το chrome

που δεν βολευει καθολου.

Κατά την άποψή μου ο chrome είναι σαφώς ανώτερος. (απόψεις είναι αυτές βέβαια...:p)

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

ναι! αυτό λεω πως μπορω να το βαλω?? το κινητο είναι της γυναικας μου και το πηρα προχθες δεν είναι samsung είναι αλλης εταιριας . και εχει μονο το chrome

που δεν βολευει καθολου.

 

κατεβασε το απο εδω:https://www.dropbox.com/s/3rdhzxa4sxc11se/SecBrowser.apk

δοκιμασε να το εγκαταστησεις σαν κανονικη εφαρμογη.αν δεν πετυχει θα πρεπει να εισαι root για να το περασεις

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

πειραγμένη από xda έχω αλλά βασίζεται στην MK6 του sammobile. Εννοείται την πέρασα με factory reset και δεν έχω κανένα πρόβλημα ούτε με κλήσεις ούτε με τίποτα

 

ενα link αν μπορεις...

η πρωτη σελιδα με τα επισημα firm δεν ανανεωνεται πλεον?

Link to comment
Share on other sites

κατεβασε το απο εδω:https://www.dropbox.com/s/3rdhzxa4sxc11se/SecBrowser.apk

δοκιμασε να το εγκαταστησεις σαν κανονικη εφαρμογη.αν δεν πετυχει θα πρεπει να εισαι root για να το περασεις

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Χρόνια πολλά σε όλους.

Ήρθε η 4.3 και για "ελληνικά" κινητά, αυτή την στιγμή κατεβάζει 429,60ΜΒ. Νομίζω αυτή είναι.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες με σύνδεση WIND.Την κατέβασα,έκανε restart,μου έγραψε επιτυχής αναβάθμιση,αλλά στις ρυθμίσεις αναφέρει-και είναι-η 4.1.2.

Τι έκανα λάθος ή τι πρέπει να κάνω για να τρέξει η 4.3?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες με σύνδεση WIND.Την κατέβασα,έκανε restart,μου έγραψε επιτυχής αναβάθμιση,αλλά στις ρυθμίσεις αναφέρει-και είναι-η 4.1.2.

Τι έκανα λάθος ή τι πρέπει να κάνω για να τρέξει η 4.3?

 

σου ηρθε αλλο ενα update για την 4.1.2.μην αγχωνεσαι θα ερθει κ η 4.3 για το δικο σου..βγαινει ανα χωρα η 4.3 που να ταιριαζει με το filmware το κινητου σου!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...