Jump to content

Αξεσουάρ S3 (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαλησπερα και απο εμενα στην ομαδα σας!!!

 

μολις μου ηρθε απο alibaba αυτη η θηκη http://www.alibaba.com/product-detail/S-View-Flip-Cover-Case-for_1318094800.html

 

μηπως ξερει καποιος να μου πει,πως ενεργοποιω την λειτουργεια με το που κλεισω το πορτακι της θηκης να μου κλεισει ολη η οθονη και να μεινουν ενεργοποιημενες μονο οι ενδειξεις στα διαφανα παραθηρακια? πρεπει να κατεβασω καποια εφαρμογη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ζηταω συγνωμη εαν ειμαι σε λαθος θεμα,αλλα ειναι συνεχεια του προηγουμενου μηνυματος!!εχτες καθος πειραζα τις ρυθμησεις για να βρω μηπως η θηκη ενεργοποιητε απο εκει,κατι πειραξα και μολις βαζω σε αναμονη το κινητο(δλδ παταω μια φορα το κουμπι τις απενεργοποιησεις) μου απενεργοποιητε η αυτοματη περιστροφη οθονης!!!το ξαναενεργοποιω και μολις σβησω την οθονη,ξανα τα ιδια,εχεις καποιος καμια ιδεα τι μπορει να φταιει;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

απο αυτα που γραφει επανω της αν ειναι αντιγραφο ειναι πολυ πετυχημενο,μαλλον γνησια ειναι.και η αποψη μου ειναι αν χρειαζεται καποιος μεγαλυτερη διαρκεια ας παρει μια ιδια αλλα γνησια μπαταρια.αυτη που φαινεται παραπανω στην φωτο δεν μου πολυμιαζει ,οχι,για αυθεντικη,αλλα ουτε για για την χωριτηκοτητα να λεει την αληθεια.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..θα ηθελα να μου προτεινετε μια μπαταρια για s3 οσο πιο καλη ποιοτητα να ειναι..επειδη δεν γνωριζω υπαρχουν και αυθεντικες?

http://www.mobilecity.gr/item.php?prod=mpataria-samsung-eb-l1g6llu-li-ion-38v-2100-mah-original αυτη εδω πως σας φενετε?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..θα ηθελα να μου προτεινετε μια μπαταρια για s3 οσο πιο καλη ποιοτητα να ειναι..επειδη δεν γνωριζω υπαρχουν και αυθεντικες?

http://www.mobilecity.gr/item.php?prod=mpataria-samsung-eb-l1g6llu-li-ion-38v-2100-mah-original αυτη εδω πως σας φενετε?

 

Mια χαρά είναι.

Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν και αυθεντικές; :X

Link to comment
Share on other sites

Mια χαρά είναι.

Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν και αυθεντικές; :X

 

ειρωνια?υπαρχουν τελικα?ειναι ακριβες?

επισης σαν επιπροσθετη να προτιμησω θηκη μπαταρια?

Link to comment
Share on other sites

ειρωνια?υπαρχουν τελικα?ειναι ακριβες?

επισης σαν επιπροσθετη να προτιμησω θηκη μπαταρια?

υπαρχουν αυθεντικες και ειναι και φθηνες.ψαξε λιγο και σε ελληνικα σαιτ.οπως αυτο που βρηκες πχ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αυτο πως δουλευει,

http://www.ebay.com/itm/111016371104?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

δεν εχω καταλαβει δουευουν και οι δυο καρτες για εισερχομενες κλησεις γιατι αυτο με ενδιαφερει οι εισερχομενες

theodoros
Link to comment
Share on other sites

Αυτο πως δουλευει,

http://www.ebay.com/itm/111016371104?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

δεν εχω καταλαβει δουευουν και οι δυο καρτες για εισερχομενες κλησεις γιατι αυτο με ενδιαφερει οι εισερχομενες

 

'' these is one sim online and another sim appear offline, if you enable call forwarding from sim2 to sim1 than these will let you receive both phone call. To receive text message (SMS) you will still need to switch to the sim card that you want to.''

Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα δεν βγαζω νοημα . Αν η μια ειναι offline τι νοημα εχει? μου το μεταφραζεις αν μπορεις. Να μην το αγορασω τζαμπα. Ευχαριστω
theodoros
Link to comment
Share on other sites

σορρυ αλλα δεν βγαζω νοημα . Αν η μια ειναι offline τι νοημα εχει? μου το μεταφραζεις αν μπορεις. Να μην το αγορασω τζαμπα. Ευχαριστω

 

απ' ότι έχω καταλάβει δεν βολεύει στο να δέχεσαι κλήσεις και sms από διαφορετικές sim μιας και η μια sim είναι online! σε βολεύει όμως στο να παίρνεις εσύ από διαφορετικές sim κάνοντας εναλλαγή στις κάρτες χωρίς όμως να ανοιγοκλείσεις το τηλέφωνο! καλή μου φαίνεται σαν επιλογή αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα! σου λέω ότι είναι καλή επιλογή μιας και γράφει ότι δεν κόβει το 3G και δεν θέλει επανεκκίνηση της συσκευής για να δουλέψει κάτι που χρειάζονται άλλοι αντίστοιχοι αντάπτορες!

Link to comment
Share on other sites

Ποια Flip θήκη μου προτείνετε; ;;;;

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με εξωτερικούς φορτιστές μπαταριών .... Γνωρίζετε αν τέτοιοι φορτιστές μπορούν χρησιμοποιηθούν και για μπαταρίες άλλων κατασκευαστών , η προορίζονται μόνο για μπαταρίες μιας συσκευής ;
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με εξωτερικούς φορτιστές μπαταριών .... Γνωρίζετε αν τέτοιοι φορτιστές μπορούν χρησιμοποιηθούν και για μπαταρίες άλλων κατασκευαστών , η προορίζονται μόνο για μπαταρίες μιας συσκευής ;

 

Άμα ταιριάζουν οι επαφές της μπαταρίας με τις επαφές του φορτιστή δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μάγκες!

Μία ερώτηση:

Υπάρχει ποιοτική μπαταρία για Samsung Galaxy SIII με περισσότερα από 2100 mah χωρίς να αλλάζει το καπάκι και το μέγεθος της συσκευής ή θα πρέπει να συμβιβαστώ με την μαμίσια; Αν υπάρχει μπορείτε να προτείνεται κάποια συγκεκριμένα;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν θα βρεις κάτι πάνω από 2200mah χωρίς να χρειαστεί να αλλάξεις καπάκι.

Η Anker έχει καλές μπαταρίες αλλά μετά από τα 2200mah χρειάζεται άλλο καπάκι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΤ΄ΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΗΡΑ ΜΙΑ FLIP COVER ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ (ΚΑΙ ΕΑΝ ) ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΚΑΛΛΥΜΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ (ΟΘΟΝΗ).

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤ΄ΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΗΡΑ ΜΙΑ FLIP COVER ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ (ΚΑΙ ΕΑΝ ) ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΟ ΚΑΛΛΥΜΑ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ (ΟΘΟΝΗ).

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

 

Καλημέρα και καλώς μας ήλθατε στο myphone. :)

 

Προσωπικά δεν γνωρίζω αν είναι συμβατές τέτοιου είδους θήκες με το S3 αλλά υπάρχουν εναλλακτικά και εφαρμογές όπως η - Auto Screen On Off(Smart Cover) - που κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά.

 

ΥΓ. Θα παρακαλούσα όμως την αποφυγή των κεφαλαίων διότι είναι σαν να φωνάζετε και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς μας ήλθατε στο myphone. :)

 

Προσωπικά δεν γνωρίζω αν είναι συμβατές τέτοιου είδους θήκες με το S3 αλλά υπάρχουν εναλλακτικά και εφαρμογές όπως η - Auto Screen On Off(Smart Cover) - που κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά.

 

ΥΓ. Θα παρακαλούσα όμως την αποφυγή των κεφαλαίων διότι είναι σαν να φωνάζετε και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ..

Το έχω δοκιμάσει και δεν δουλεύει πάντα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα και καλώς μας ήλθατε στο myphone. :)

 

Προσωπικά δεν γνωρίζω αν είναι συμβατές τέτοιου είδους θήκες με το S3 αλλά υπάρχουν εναλλακτικά και εφαρμογές όπως η - Auto Screen On Off(Smart Cover) - που κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά.

 

ΥΓ. Θα παρακαλούσα όμως την αποφυγή των κεφαλαίων διότι είναι σαν να φωνάζετε και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ..

Το εχω δοκιμασει και δεν δουλεύει πάντα

Δημήτρης

Επαγγελματίας Web Designer, Προγραμματισής και Γραφίστας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
υπάρχει κάποιο handsfree με το οποίο θα μπορώ να επιλέγω και τραγούδια (επόμενο-προηγούμενο) και φυσικά και ένταση; τα γνήσια μου χάλασαν καθώς από χτες και ξαφνικά δεν μου παίζει το ένα ακουστικό...δεκτά και links από ebay
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο handsfree με το οποίο θα μπορώ να επιλέγω και τραγούδια (επόμενο-προηγούμενο) και φυσικά και ένταση; τα γνήσια μου χάλασαν καθώς από χτες και ξαφνικά δεν μου παίζει το ένα ακουστικό...δεκτά και links από ebay

προτεινω τα γνησια και παλι,απο mediamarkt,plaisio,skrootze κλπ.εχουν ενταση και κουμπι για απαντηση η με διπλο πατημα μουσικη.νομιζω οτι για αλλαγη απο τραγουδι σε τραγουδι δεν..εκτος και θελει συνδιασμο γρηγορων πατηματων.επισης για οποιον θυμαται τα τελεια ακουστικα ειχε ever η nokia,με καθε λειτουργια επανω τους.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...