Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή τη στιγμή κάνει αναβάθμιση 51.48ΜΒ. Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται (SIII από Γερμανό - κανένα χρόνο το έχω)?

(Λέει αναβάθμιση συστήματος Android - 158 βελτιστοποιήσεις) Ξανα 4.1.2 έχω. Μάλλον προστέθηκε το Google Play Music?

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια πως μπορω στα μηνυματα να κανω swap μεταξυ Αγγλικων και Ελληνικων? Στην μπαρα στο κεντρο μου εχει Ελληνικα, αλλα αν το κρατησω πατημενο και το κανω δεξια ή αριστερα δε μου βγαζει τα Αγγλικα. Πρεπει να μπαινω απο το μενου συνεχεια

 

EDIT:

Το βρηκα!!

Edited by Vzoun
Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου ηρθε μια νεα ενημερωση ξερουμε τι το καινούργιο εχει;
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Και στο δικο μου ηρθε μια νεα ενημερωση ξερουμε τι το καινούργιο εχει;

 

Δείτε το παρακάτω link

http://www.ibtimes.co.uk/articles/453106/20130403/galaxys3-i9300-official-android412-jellybean-update-xxemc2.htm

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει root το κινητό μου....

Το σύνδεσα μέσω kies και μου έβγαλε μια ενημέρωση....

Μπορώ να την κάνω άφοβα, ή πρέπει να γίνει μέσω odin????

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , αποφασισα να αγορασω το Samsung galaxy s3 i9300 και ρωτησα στο καταστημα για πληροφοριες. Μου ειπαν πως η συσκευη ειναι unbranded και Unlocked και ειναι εισαγομενα απο Γαλλια και Γερμανια ... Δηλαδη σημαινει πως δεν ειναι το International μοντελο και ειναι καποιο αλλο?? Θα παιρνω updates στο firmware κανονικα απο την Samsung ή οχι... Ευχαριστω ....
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον , αποφασισα να αγορασω το Samsung galaxy s3 i9300 και ρωτησα στο καταστημα για πληροφοριες. Μου ειπαν πως η συσκευη ειναι unbranded και Unlocked και ειναι εισαγομενα απο Γαλλια και Γερμανια ... Δηλαδη σημαινει πως δεν ειναι το International μοντελο και ειναι καποιο αλλο?? Θα παιρνω updates στο firmware κανονικα απο την Samsung ή οχι... Ευχαριστω ....

 

Ειναι χωρες της ευρωπαικης ενωσης, οποτε ειναι το i9300 που εχουμε κ εδω στην ελλαδα.. κανονικα θα παιρνεις updates, ετσι κ αλλιως απο το sammobile μπορεις να φλασαρεις firmware απο οποιαδηποτε ευρωπαικη χωρα και ισχυει η εγγυηση κανονικα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορρι αν ειναι απλο και δεν το καταλαβα ακομα αλλα δεν μπορεσα ακομα να βρω τι αλλαξε με αυτην την αναβαθμιση των 57mb.Οχι οτι ειναι σοβαρο αλλα απο περιεργια και μονο ..!

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

Και γω μόλις την έκανα. Ούτε γω κατάλαβα τι άλλαξε. Μπορεί κάποιο παιδί να μας πει.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
καλησπερα φιλοι μου,μολις εκανα κ γω την ληψη εγκαταστασης κ μου εχει 3 επιλογες,ΑΡΓΟΤΕΡΑ..ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΩΝ...ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.ποια απο τις 2 τελευταιες παταω για να κανω την εγκατασταση?καλο απογευμα.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πατησα εγκατασταση ολων κι εγινε σε 5 λεπτακια..

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam

βλεπω ομως με το καινουργιο update να τρεχουν οι χαρτες χωρις να εχω gps η καποια αλλη εφαρμογη.το ιδιο κ σε εσας?πριν δεν ετρεχαν.

 

Εγω πατησα εγκατασταση ολων κι εγινε σε 5 λεπτακια..

 

τρεχουν φιλε οι χαρτες μετα απο το update?στην διαχειρηση εφαρμογων κ σε εσενα?

Edited by maklovinsam
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Oι χαρτες τρεχουν ναι

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ εδώ και μισή ώρα να δω φουλ την σελίδα του Facebook στο stock browser αλλά μου είναι αδύνατον.

Τικαρω την επιλογή επιφάνεια εργασίας για να δω ολη την σελίδα αλλά αυτό επιμένει να με κρατά σε mobile μορφή.

Πως στην ευχή μπορώ να το αλλάξω αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειμαι σιγουρος για πριν φιλε...μου φαινεται πως παλι ετρεχαν εναν σωσμενο χαρτι σχετικα μικρου μεγεθους

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

 

Έχω μια Samsung SMART TV συνδεδεμένη ασύρματα με το router και το Galaxy SIII συνδεδεμένο με το ίδιο router.

Όταν ενεργοποιώ λοιπόν DLNA και προσπαθώ να δω videaκια του κινητού στην TV (ακόμη και της κάμερας) έχει τρομερό lag.

Το έχω δοκιμάσει σε 2 router διαφορετικά (της HOL και το παλιό καλό SpeedTouch) και κάνει το ίδιο.

Αν συνδέσω TV-router με καλώδιο δεν έχω lag καθόλου.

Έχει κανείς καμία ιδέα;

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Αν τα βιντεάκια σου ειναι σε ανάλυση 1080 είναι φυσικό να σου συμβαίνει αυτό.

Για ασύρματη σύνδεση μόνο μέχρι 720 μπορείς να δεις χωρίς διακοπές και αυτό πάλι υπό προϋποθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν τα βιντεάκια σου ειναι σε ανάλυση 1080 είναι φυσικό να σου συμβαίνει αυτό.

Για ασύρματη σύνδεση μόνο μέχρι 720 μπορείς να δεις χωρίς διακοπές και αυτό πάλι υπό προϋποθέσεις.

 

720p είναι σειρές κυρίως που δοκίμασα και από την κάμερα 720p πάλι.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

720p είναι σειρές κυρίως που δοκίμασα και από την κάμερα 720p πάλι.

 

Είναι καθαρά θέμα ταχύτητας της wifi σύνδεσης.

Δεν είναι πρόβλημα του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά θέμα ταχύτητας της wifi σύνδεσης.

Δεν είναι πρόβλημα του κινητού.

 

Δηλαδή 54mbps δεν είναι αρκετά; Είναι στο σαλόνι και τα 3, router, tv, galaxy. Αρκετά κοντά το ένα με το άλλο.

 

Screen mirroring δουλεύει by the way; Έχει κάνεις χωρίς "all share dongle".

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

εγω συνδεσα το κινητο στο kies και μου γραφει οτι η συσκευη σας δεν υποστηρίζει αναβάθμιση λογισμικού μεσω kies.......

γιατι...? δεν ειμαι root και το τηλ ειναι απο γαλλικό αγορασμενο απο k a i z e r s h o p .

πρεπει να κανω κατι ....?

φοραει την I9300XXELL4

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...