Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4.1.1

το εχω δει και αυτο που λες. ψαχνω ομως εναν τροπο να μου εμφανίζει μονο επαφες με το που κανω search χωρις πολλες πολλες κινησεις. Οπως γραφω και πιο πανω παλιοτερα υπηρχε σαν δυνατοτητα. τωρα ή δεν υπαρχει ή ψαχνω λαθος

 

Δεν θυμαμαι γιατι εχω 4.1.2 τωρα. Εμενα μου βγαζει μονο τρια αποτελεσματα Ιστου και μετα την επαφη στη μεση της οθονης και πανω απο το πληκτρολογιο. Οταν βγαζει τα αποτελεσματα δεν σου δινει την επιλογη Αναζητηση τηλεφωνου εκει αμεσως;

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορεις απο το s3 να δεις μεσω wifi ταινια στην τηλεοραση με υποτιτλους σε ξεχωριστο φακελο.Εκτος τον player που εχει απο την μανα του..

Οτι εχω δοκιμασει εως τωρα δεν μπορει να δειξει μη ενσωματωμενους υποτιτλους.

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Εκανα χθες αναβαθμιση σε 4.1.2 ( το multi window τελειο απλα) αλλα μου αλλαξε το index στις επαφες και μου το εκανε ελληνικο πως γινετε να το βαλω και παλι στα αγγλικα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Εκανα χθες αναβαθμιση σε 4.1.2 ( το multi window τελειο απλα) αλλα μου αλλαξε το index στις επαφες και μου το εκανε ελληνικο πως γινετε να το βαλω και παλι στα αγγλικα?

 

Την έκανα κι ΕΓΩ την αναβάθμιση,τι νέο προσφέρει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τα δυο πιο σημαντικα για μενα ειναι οι φοτογραφιες και το multi window πατα παρατεταμενα το πισω κουμπι...το imdex στις επαφες δεν ξερω αμα μπορουμε να το αλλαξουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Εχω το s3 απο Γαλλια! εχει ελληνικη γλωσσα στις επαφες σε ολα εκτος απο το S VOICE ! Πως μπορούμε να βαλουμε ελληνική γλωσσά ? Υπαρχει καποια ρύθμιση? ! εχει όλες τις γλώσσες αλλα ελληνικά οχι ! τι μπορούμε να κάνουμε γι'αυτο ! εμεις στο πηγάδι κατουρήσαμε ?

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τα δυο πιο σημαντικα για μενα ειναι οι φοτογραφιες και το multi window πατα παρατεταμενα το πισω κουμπι...το imdex στις επαφες δεν ξερω αμα μπορουμε να το αλλαξουμε

Θα πρέπει να γυρίσεις την γλώσσα του τηλεφώνου στα αγγλικά για να γίνει και το index αγγλικό. Δεν μπορείς να έχεις διαφορετικό σετάρισμα.

Καλησπερα ! Εχω το s3 απο Γαλλια! εχει ελληνικη γλωσσα στις επαφες σε ολα εκτος απο το S VOICE ! Πως μπορούμε να βαλουμε ελληνική γλωσσά ? Υπαρχει καποια ρύθμιση? ! εχει όλες τις γλώσσες αλλα ελληνικά οχι ! τι μπορούμε να κάνουμε γι'αυτο ! εμεις στο πηγάδι κατουρήσαμε ?

:cry:

Το s voice δεν υποστηρίζει την ελληνική γλώσσα, όπως και το ίδιο το android (μιλώντας πάντα για τις λειτουργίες φωνής).

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Βασικα τα δυο πιο σημαντικα για μενα ειναι οι φοτογραφιες και το multi window πατα παρατεταμενα το πισω κουμπι...το imdex στις επαφες δεν ξερω αμα μπορουμε να το αλλαξουμε

 

Αν βάλεις την Γλωσσά του τηλεφώνου στα αγγλικά θα αλλάξει και αυτό .

Κάποιον άλλον τρόπο δεν γνωρίζω .:confused:

 

edit: τα είπε ο Μάκης .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κάποιον άλλον τρόπο δεν γνωρίζω .:confused:

Ο μόνος τρόπος που εγώ γνωρίζω είναι να βάλει τον exdialer. Η εφαρμογή έχει την επιλογή να την έχεις σε διαφορετική γλώσσα από ότι είναι το σύστημα. Οπότε γλώσσα συστήματος Ελληνικά \ ex dialer στα αγγλικά και καθάρισε.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω ειχα παλια iphone και dropbox τωρα αγορασα μεταχειρ ενα galaxy s3 πως γινεται να ενεργοποιησω τα 50gb του dropbox;;;

Και κατι ακομα εβαλα την 4.1.2 και απο πριν ειχε ελληνικα μετα τα αλλαξα ο χαζος και τωρα δεν τα εχει σαν επιλογη να τα βαλω...υπαρχει καμια λυση???

Edited by koukli19
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι γιατι εχω 4.1.2 τωρα. Εμενα μου βγαζει μονο τρια αποτελεσματα Ιστου και μετα την επαφη στη μεση της οθονης και πανω απο το πληκτρολογιο. Οταν βγαζει τα αποτελεσματα δεν σου δινει την επιλογη Αναζητηση τηλεφωνου εκει αμεσως;

 

Και εμένα τα ίδια μου κάνει. Απλά μόλις γράψω στο search bar το όνομα μιας επαφής βγάζει αυτά τα 3 αποτέλεσματα που λες και λόγω ταχύτητας πάντα πατάω αυτά αντί γία την επαφή από κάτω. Thanks πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω ειχα παλια iphone και dropbox τωρα αγορασα μεταχειρ ενα galaxy s3 πως γινεται να ενεργοποιησω τα 50gb του dropbox;;;

Και κατι ακομα εβαλα την 4.1.2 και απο πριν ειχε ελληνικα μετα τα αλλαξα ο χαζος και τωρα δεν τα εχει σαν επιλογη να τα βαλω...υπαρχει καμια λυση???

 

ειχε ελληνικα και τα αλλαξες? τι εννοεις? σαν επιλογη στις γλωσσες δεν εχει ελληνικα? εμενα γερμανικο ειναι ειχε ελληνικα εξ αρχης και 2 αναβαθμισεις που του εκανα δεν εχασε την γλωσσα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα update στην 4.1.2 μεσω του odin και σμρ ετσι οπως αλλαξα την γλωσσα εβαλα αγγλικα για το index στις επαφες μετα μου εξαφανιστηκαν τα ελλινικα σαν γλωσσα εχει αγγλικα (ηπα και αγγλια) κατι ρωσσικα και δυο κινεζικα και τπτ αλλο
Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα update στην 4.1.2 μεσω του odin και σμρ ετσι οπως αλλαξα την γλωσσα εβαλα αγγλικα για το index στις επαφες μετα μου εξαφανιστηκαν τα ελλινικα σαν γλωσσα εχει αγγλικα (ηπα και αγγλια) κατι ρωσσικα και δυο κινεζικα και τπτ αλλο

 

Ξανα περνα με odin μια Official rom..Κατι θα πηγε στραβα..

Link to comment
Share on other sites

Επειδη μ αρεσουν τα features τις 4.1.2 υπαρχει καποια που να την εχει βαλει καποιος και ν εχει ελληνικα να την περασω?
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μ αρεσουν τα features τις 4.1.2 υπαρχει καποια που να την εχει βαλει καποιος και ν εχει ελληνικα να την περασω?

 

Ολες εχουν Ελληνικα αλλα κατι δεν εκατσε σωστα...

Εγω θα ελεγα να περασεις αυτην: http://www.hotfile.com/dl/187541011/85c68e2/I9300XXELL4_I9300QXEELL1_SEK.zip.html

4.1.2 ειναι και ειναι απο τις προσφατες, μεχρι να βγει η Ελληνικη Official

 

Edit: και κανε ενα factory reset πριν την περασεις...(Προσοχη! διαγραφονται ολα απο την εσωτερικη μνημη)

Edited by motomoto00
Link to comment
Share on other sites

Ολες εχουν Ελληνικα αλλα κατι δεν εκατσε σωστα...

Εγω θα ελεγα να περασεις αυτην: http://www.hotfile.com/dl/187541011/85c68e2/I9300XXELL4_I9300QXEELL1_SEK.zip.html

4.1.2 ειναι και ειναι απο τις προσφατες, μεχρι να βγει η Ελληνικη Official

 

Edit: και κανε ενα factory reset πριν την περασεις...(Προσοχη! διαγραφονται ολα απο την εσωτερικη μνημη)

 

oκ φιλε μου τν κατεβαζω ευχαρθστω..ξερεις μηπως τα 50 gb απο dropbox pως τα δικαιουμαστε?\

Link to comment
Share on other sites

oκ φιλε μου τν κατεβαζω ευχαρθστω..ξερεις μηπως τα 50 gb απο dropbox pως τα δικαιουμαστε?\

 

Διάβασε το FAQ

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εχω κανει αυτό συνδεσα με dropbox αλλα email πουθενά. ..μηπως επειδη είναι μευαχειρισμενο ειναι έτσι? ?
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το εχω κανει αυτό συνδεσα με dropbox αλλα email πουθενά. ..μηπως επειδη είναι μευαχειρισμενο ειναι έτσι? ?

 

Εμ!!;)

Ο πρώτος κάτοχος του τηλεφώνου θα πήρε την προσφορά απο το dropbox .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Η DSL Γραμμή σου ειναι ασυγχρονη. Που σημαίνει οτι δεν ανεβάζει με οτι Ταχύτητα κατεβαζει. Στο ανεβασμα αργεί αλλα στο κατεβασμα πετάει. Εκτός και πληρώσεις γραμμή συγχρονισμένη που δεν συμφερει.

 

Δεν μπορω να κανω καποια ρυθμιση δλδ για να εχω μεγαλυτερο upload? Αρα δεν ειναι και τπτ σουπερ ουαου το dropbox αν ειναι να θελω να περασω μια ταινια σε 3 ωρες... και τι ταινια...700 mb, που να περνουσα και καμια 1080p 2gb δλδ..

 

Εκτος αν υπαρχει καποια λυση..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να κανω καποια ρυθμιση δλδ για να εχω μεγαλυτερο upload? Αρα δεν ειναι και τπτ σουπερ ουαου το dropbox αν ειναι να θελω να περασω μια ταινια σε 3 ωρες... και τι ταινια...700 mb, που να περνουσα και καμια 1080p 2gb δλδ..

 

Εκτος αν υπαρχει καποια λυση..

 

Δεν είναι θέμα ρύθμισης. Αν έχεις adsl, τότε το upload σου πηγαίνει μέχρι 1 Mbps.

 

Αν θέλεις παραπάνω μπορείς να βάλεις κάποιο πακέτο vdsl.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ μη βγαίνετε off topic.

Δε θα λύσουμε στο θέμα του S3 τις ταχύτητες συνδέσεων ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα χθες αντικρισα μια μικρη γρατσουνια στο κατω μερος της οθονης ακομα δεν εχω ξεπερασει το σοκ παντως γενικως τα ηλεφωνα μου πεφτουν μονο το S2 δεν ειχε γρατσουνια τι να κανουμε μετα απο 7 μηνες χρησης ας εχει και μια γρατσουνια
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σοσ.. Πηρα προχθες το κινητο και δυστυχως σημερα μου επεσε και εσπασε η οθονη του.. το εχω παρει απο ελληνικο ηλεκτρονικο καταστημα αλλα ειναι κυριακη και δεν μπορω να επικοινωνησω με καποιον. Τι γινεται σ αυτην την περιπτωση? Εννοω ισχυει η εγγυηση? Το κοστος περιπου και ο χρονος που θα κανει πανω κατω να φτιαχτει. Αν γνωριζετε κατι βοηθειστε με..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...