Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παδια απο ποια χωρα ειναι το κινητο μ γνωριζει καποιος?

 

Διάβασε το FAQ σε παρακαλώ...

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν αναφέρεται στο faq με ένα απλό search: OJV = Τουρκία.

 

Όχι Μάκη δεν είναι απαραίτητα Τουρκία. Το OJV είναι multicsc, περιέχει καμια 15αριά χώρες, μεταξύ τους και η Τουρκία. Ο κατάλογος στο FAQ είναι ΥΠΕΡπλήρης, και διαβάζουμε εκεί πριν ρωτήσουμε οτιδήποτε.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σίγουρα θα έχει απαντηθεί αλλά μου είναι δύσκολο να διαβάσω όλες τις σελίδες του topic.

 

Υπάρχει τρόπος να αλλάζει η γλώσσα όταν πληκτρολογούμε όπως άλλαζε στο iPhone από την υδρόγειο και όχι από την space bar?

 

Να επισημάνω ότι χρησιμοποιώ το Swiftkey 3 πληκτρολόγιο και στις ρυθμίσεις του δεν έχει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, σίγουρα θα έχει απαντηθεί αλλά μου είναι δύσκολο να διαβάσω όλες τις σελίδες του topic.

 

Υπάρχει τρόπος να αλλάζει η γλώσσα όταν πληκτρολογούμε όπως άλλαζε στο iPhone από την υδρόγειο και όχι από την space bar?

 

Να επισημάνω ότι χρησιμοποιώ το Swiftkey 3 πληκτρολόγιο και στις ρυθμίσεις του δεν έχει κάτι τέτοιο.

 

Mάλλον δε θα βρεις απάντηση στις σελίδες εδώ γιατί είναι off topic η ερώτησή σου, μιας και αναφέρεται σε γενική Android εφαρμογή. Θα σου πρότεινα να ρωτήσεις στην ενότητα Android, πιο συγκεκριμένα στο θέμα: Android - Εφαρμογές: Πληκτρολόγια & Εισαγωγή Κειμένου.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε δεν το ειχα προσεχει...μου λεει οτι ειναι απο το morocco που ειναι αυτο?με καλυπτει η εγγυηση?

 

Το Μαρόκο είναι χώρα της Αφρικής, συνεπώς όχι, δε σε καλύπτει η Ευρωπαϊκή εγγύηση.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Όχι Μάκη δεν είναι απαραίτητα Τουρκία. Το OJV είναι multicsc, περιέχει καμια 15αριά χώρες, μεταξύ τους και η Τουρκία. Ο κατάλογος στο FAQ είναι ΥΠΕΡπλήρης, και διαβάζουμε εκεί πριν ρωτήσουμε οτιδήποτε.

Sorry, λάθος μου. Κάτι σχετικό όμως που το έχω απορία σχετικά με το checkfus. Σου δείχνει πραγματικά το product code (με την έννοια που ξέραμε στο s1) ή σου δείχνει ποιος είναι ο επιλεγμένος sales code;

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη με δουλεψανε κανονικοτατα εκει στο birdphone που ειπανε οτι θα ειναι απο χωρες της ευρωπαικης ενωσεις!!! Edited by gnikosr
Link to comment
Share on other sites

Sorry, λάθος μου. Κάτι σχετικό όμως που το έχω απορία σχετικά με το checkfus. Σου δείχνει πραγματικά το product code (με την έννοια που ξέραμε στο s1) ή σου δείχνει ποιος είναι ο επιλεγμένος sales code;

 

Ναι, με την έννοια που ξέρεις. Φυσικά μπορείς να το αλλάξεις με φλασάρισμα, στην οποία περίπτωση τηλέφωνο στη Samsung με το ΙΜΕΙ ανα χείρας είναι ο μόνος τρόπος να μάθεις την προέλευση ενός πειραγμένου κινητού.

 

Δηλαδη με δουλεψαβε κανονηκοτατα εκει στο birdphone που ειπανε οτι θα ειναι απο χωρες της ευπαικης ενωσεις!!!

Απλά πάρε ένα τηλέφωνο και ζήτα εξηγήσεις, μπορεί να ισχύει κάτι που δε γνωρίζουμε. Το Kies, όταν το συνδέσεις στον υπολογιστή σου, τι γράφει στην παρένθεση;

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Μολις το ανοιξα πρωτη φορα ειχε επιλεγμενη την γαλικη γλωσσα παιζει ρολο αυτο?

 

Το πείραξες καθόλου απ'όταν το άνοιξες; Τα Γαλλικά δεν κολλάνε πουθενά... Το Kies τι λέει όταν το συνδέεις σχετικά με το λογισμικό;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Τελικα υπαρχουν οντως 2 μαυρα S3.

64536_444417848948454_1670770024_n.jpg

 

Βλέπεις 2 μαύρα στη φωτογραφία?

Το 2ο μαύρο θα είναι ninja γιατί εμείς δεν το βλέπουμε. .! :p

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 τελυταια ειναι ρε συ.

Απλα το ειναι διαφορετικα φινιρισμενα και φαινεται γκρι το τελυταιο.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

κοιτα τρεις τεσσερις σελιδες πισω τα ποσταρισματα μου .....οπως επισης και την βοηθεια που μου εδωσαν ο Αλεξ και ο Στρατος.:)

Πάνο το δικό σου ήταν μεταχειρισμένο όμως είπες.... ο Νίκος το πήρε καινούριο.

 

Δεν το εχω πειραξη οχι μονο κατι εφαρμογες το εβαλα...στο κιες δεν το εχω συνδεση...

Ε σύνδεσέ το και πες μας...

 

Τα 2 τελυταια ειναι ρε συ.

Απλα το ειναι διαφορετικα φινιρισμενα και φαινεται γκρι το τελυταιο.

 

Το τελευταίο είναι καφέ.... μήπως έχεις αχρωματοψία; :) To χρώμα το βαφτίσανε στη Samsung amber brown.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Τα 2 τελυταια ειναι ρε συ.

Απλα το ειναι διαφορετικα φινιρισμενα και φαινεται γκρι το τελυταιο.

 

lol

Το τελευταίο είναι καφέ και το είχα αρκετές φορές στα χέρια μου.

Καταπληκτικό :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχετε δικιο.Το κοιταξα καλυτερα τωρα κι οντως ειναι καφε.

Καλα θα παω και μια βολτα απο τον οφθαλμιατρο τωρα που το πες :p

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχετε δικιο.Το κοιταξα καλυτερα τωρα κι οντως ειναι καφε.

Καλα θα παω και μια βολτα απο τον οφθαλμιατρο τωρα που το πες :p

 

Υπάρχει πάντως και γκρι ("titanium grey"), που δεν είναι σ'αυτη τη φωτογραφία (μόνο ένα μαύρο όμως :))

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το FAQ σε παρακαλώ...

 

Εμένα που λέει i9300ΟKDSEB Από ποια χώρα είναι,έχω μπερδευτεί λίγο.

Και πείτε μου αν καλύπτεται από Ελλάδα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει πως μπορώ να βγάλω τον ήχο του κλείστρου όταν τραβώ φωτογραφία.

Ευχαριστώ.

 

Aπλά κλείσε τον ήχο του κινητού από τη μπάρα ειδοποιήσεων.

 

Εμένα που λέει i9300ΟKDSEB Από ποια χώρα είναι,έχω μπερδευτεί λίγο.

Και πείτε μου αν καλύπτεται από Ελλάδα.

 

Πες μου που ακριβώς μπερδεύεσαι διαβάζοντας το FAQ, για να το διορθώσω να είναι λιγότερο ακαταλαβίστικο.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...