Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι δε παίζει απλα βγαίνει πολύ εύκολα σε σχέση με το 2ο που έχουμε. . .

 

Στην ουσία δε κάνει αυτο το "σκάλωμα", κούμπωμα που εκανε στις αρχές!

 

Αν γνωρίζει καποιος φίλος κατι παραπανω ωστε να διορθωθεί... :confused:

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια εντελως ξαφνικα δεν δουλευουν τα πληκτρα ουτε φωτιζουν..αυτα που ειναι πανω στην συσκευη.......ουτε το κεντρικο πληκτο......εχω πατησει κατι και δεν το ξερω...εκανα και επαναφορα αλλα τιποτα...:(

 

EDIT: Ακυρο παιδια εφτιαξε.....

 

Τι εννοείς εφτιαξε?

πώς έφτιαξε?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα ψιλοφοβαμαι αυτα και το ψάχνω συνέχεια. Μεχρι τωρα ειναι οκ.

Το μονο που παρατηρώ ειναι πως οταν ειναι κουμπωμένο οταν περναω το δαχτυλο μου απο πανω (σαν να το χαϊδεύω) παιζει λιγάκι

 

Παιδια ποσο καιρο το εχετε το κινητο και παρουσιαζει αυτο με το πενακι?Εγω το χρησιμοποιο παρα πολυ το πενακι και δεν εχω τετοιο θεμα ως τωρα.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποσο καιρο το εχετε το κινητο και παρουσιαζει αυτο με το πενακι?Εγω το χρησιμοποιο παρα πολυ το πενακι και δεν εχω τετοιο θεμα ως τωρα.

 

Εγω απο Ιανουάριο.

Όταν λέω παίζει μην φανταστείς. Κανονικά είναι και σωστά κουμπώνει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς εφτιαξε?

πώς έφτιαξε?

 

Εντελως απο μονο του...παντως παιδια με κουρασε το μεγεθος..μαλλον θα παω για Ν 920 για να δουμε....:confused:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εντελως απο μονο του...παντως παιδια με κουρασε το μεγεθος..μαλλον θα παω για Ν 920 για να δουμε....:confused:
Eμενα παλι που μου φαινεται εντελως φυσιολογικο τι να πω?...παιρνω του γιου μου με τις 4,7" στα χερια και μου φαινεται σπιρτοκουτο :blink: Δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναγυρισω σε μικροτερη οθονη,αυτο το note ηταν τελικα μεγαλη παγιδα!! :p:lol:
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα ..

απο χθες εχω και εγω στα χερια μου το δεύτερο θηρίο!!!!:)

μια πρωτη λεξη!!

Ο Υ Α Ο Υ ....!!!!!!!!!!!!!

επαθα πλακα πραγματικα!

την πρωτη φορα που το ανοιξα μου φάνηκε σαν τo Νοte1...

μολις ομως αρχισα να το δουλευω κανονικα...ειδα ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!:)

ολα πλεον αποκτάν αλλο νοημα..

αλλο αερα ! αναθεωρείς πλεον τα παντα!

πχ ο chrome ηταν δραμα στο πρωτο θηριο!

εδω απογειώνεται!:) παει σφαιρα !

δεν περιμενα ποτε να δουλεψω εστω και για λιγες ωρες τον μαμα launcher..

και ομως το εκανα! και αυτο!:p

δεν ΛΥΓΙΣΕ το κινητο ουτε μια φορα!

δεν θυμάμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειδα τον μαμα launcher να πηγαινει τοσο σφαιρα!

(αν τον ειδα ποτε....)

φυσικα εκανα ροοτ περασα omega και πεταξα ολη μα ολη την σαβουρα της samsung..

(σορυ αλλα χωρις ροοτ και με σαβούρα δεν μπορω..)..

εχω μερικες αποριες θα τις κανω στο ανάλογο θεμα!

ενα τελευταίο...εδω!

ΜΠΑΤΑΡΙΑ....Ο Υ Α Ο Υ Υ Υ Υ

τι εγινε ρε παιδια εδω?:blink:

απο την εποχη του SG1 ηταν παράδοση για μενα η δευτερη μπαταρια και ο εξωτερικος φορτιστής..

και εδω ετοιμαζομουν να κανω το ιδιο...να παραγγείλω την δευτερη κτλ/../

ώσπου επαθα το ΣΟΚ...!

το κινητο το ανοιξα χθες βράδυ ..ηταν γυρω στο 80%...

(πρωτη φορα απο το κουτι του...)

ΤΟ ΡΟΥΤΑΡΑ ..αλλαξα ρομ εβαλα Omega εκανα επαναφορά απο τιτανιουμ αλλαξα κερνελ(εβαλα αυτον τον Perseus μια και μιλατε ολοι με τα καλυτερα λόγια) το πηρα στην δουλεια μιλησα σερφαρα μπηκα facebook και και και.... παρέδωσε πνευμα σημερα το βραδυ 9 και 10!

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...

https://www.dropbox.com/s/gvfymfltv1pym0l/2013-05-02%2021.09.59.png

 

Με το πρωτο θηριο ηδη ειχα αλλαξει μπαταρια και το μεσημερι ξαναλλαζα!!

πραγματικα δεν χρειαζεται δευτερη μπαταρια..ισως πρωτη φορα για μενα!!!!

τεσπα θα επανελθω...

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο Ιανουάριο.

Όταν λέω παίζει μην φανταστείς. Κανονικά είναι και σωστά κουμπώνει

 

Και εγω χριστουγεννα το πηρα,και ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο Ιανουάριο.

Όταν λέω παίζει μην φανταστείς. Κανονικά είναι και σωστά κουμπώνει

 

Και εγω χριστουγεννα το πηρα,και ποτε δεν ειχα τετοιο θεμα

 

Εντελως απο μονο του...παντως παιδια με κουρασε το μεγεθος..μαλλον θα παω για Ν 920 για να δουμε....:confused:

 

Τασο και εγω μια απο τα ιδια,μαλλον καλοκαιρακι αλλαζω,αλλα οχι κατω απο 5'' με τιποτα.

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Εντελως απο μονο του...παντως παιδια με κουρασε το μεγεθος..μαλλον θα παω για Ν 920 για να δουμε....:confused:

Για μένα τέτοια θέματα απλά δεν υπάρχουν. Είδα από κοντά ένα S3 και δεν μου έκανε τη παραμικρή αίσθηση! Δεν υπάρχει επιστροφή μετά το Note II.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα ..

απο χθες εχω και εγω στα χερια μου το δεύτερο θηρίο!!!!:)

μια πρωτη λεξη!!

Ο Υ Α Ο Υ ....!!!!!!!!!!!!!

 

Καλοριζικο!!! Μου κανει μεγαλη εντυπωση που ολοι οσοι κανανε την μεταβαση απο το 1 στο 2 βλεπουν αυτη τη μεγαλη διαφορα!

 

Καλα δεν το συζητω για μενα και για μερικους αλλους που ηρθαμε απο Iphone 4, ηταν σαν να βρηκαμε το φως μας:D

 

Μπραβο στην σαμμυ για πολλοστη φορα, κερδισε πολλους loyalty customers με το Note 2!

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπέρα ..

απο χθες εχω και εγω στα χερια μου το δεύτερο θηρίο!!!!:)

μια πρωτη λεξη!!

Ο Υ Α Ο Υ ....!!!!!!!!!!!!!

επαθα πλακα πραγματικα!

την πρωτη φορα που το ανοιξα μου φάνηκε σαν τo Νοte1...

μολις ομως αρχισα να το δουλευω κανονικα...ειδα ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ!:)

ολα πλεον αποκτάν αλλο νοημα..

αλλο αερα ! αναθεωρείς πλεον τα παντα!

πχ ο chrome ηταν δραμα στο πρωτο θηριο!

εδω απογειώνεται!:) παει σφαιρα !

δεν περιμενα ποτε να δουλεψω εστω και για λιγες ωρες τον μαμα launcher..

και ομως το εκανα! και αυτο!:p

δεν ΛΥΓΙΣΕ το κινητο ουτε μια φορα!

δεν θυμάμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειδα τον μαμα launcher να πηγαινει τοσο σφαιρα!

(αν τον ειδα ποτε....)

φυσικα εκανα ροοτ περασα omega και πεταξα ολη μα ολη την σαβουρα της samsung..

(σορυ αλλα χωρις ροοτ και με σαβούρα δεν μπορω..)..

εχω μερικες αποριες θα τις κανω στο ανάλογο θεμα!

ενα τελευταίο...εδω!

ΜΠΑΤΑΡΙΑ....Ο Υ Α Ο Υ Υ Υ Υ

τι εγινε ρε παιδια εδω?:blink:

απο την εποχη του SG1 ηταν παράδοση για μενα η δευτερη μπαταρια και ο εξωτερικος φορτιστής..

και εδω ετοιμαζομουν να κανω το ιδιο...να παραγγείλω την δευτερη κτλ/../

ώσπου επαθα το ΣΟΚ...!

το κινητο το ανοιξα χθες βράδυ ..ηταν γυρω στο 80%...

(πρωτη φορα απο το κουτι του...)

ΤΟ ΡΟΥΤΑΡΑ ..αλλαξα ρομ εβαλα Omega εκανα επαναφορά απο τιτανιουμ αλλαξα κερνελ(εβαλα αυτον τον Perseus μια και μιλατε ολοι με τα καλυτερα λόγια) το πηρα στην δουλεια μιλησα σερφαρα μπηκα facebook και και και.... παρέδωσε πνευμα σημερα το βραδυ 9 και 10!

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ...

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ...

https://www.dropbox.com/s/gvfymfltv1pym0l/2013-05-02%2021.09.59.png

 

Με το πρωτο θηριο ηδη ειχα αλλαξει μπαταρια και το μεσημερι ξαναλλαζα!!

πραγματικα δεν χρειαζεται δευτερη μπαταρια..ισως πρωτη φορα για μενα!!!!

τεσπα θα επανελθω...

 

Καλορίζικο. Κάλιο αργά παρά ποτέ:)

Θα δεις πολλά ακόμα.

Θα δεις ακόμα να επιστρέφουν κάποιοι που έφυγαν για S4.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!!! Μου κανει μεγαλη εντυπωση που ολοι οσοι κανανε την μεταβαση απο το 1 στο 2 βλεπουν αυτη τη μεγαλη διαφορα!

 

Καλα δεν το συζητω για μενα και για μερικους αλλους που ηρθαμε απο Iphone 4, ηταν σαν να βρηκαμε το φως μας:D

 

Μπραβο στην σαμμυ για πολλοστη φορα, κερδισε πολλους loyalty customers με το Note 2!

 

Δύο πράγματα είναι αυτά που το κάνουν και ξεχωρίζει από το Note1...τα 2Gb ram και η μπαταρία...αχ αυτή η μπαταρία μας έχει τρελάνει όλους!!!:)

Φυσικά είναι καλοδεχούμενη και η μείωση στο πλάτος του που το κάνει να πιάνεται καλύτερα στο χέρι.

Επίσης με το Note2 η Samsung έχει κερδίσει και μεγάλο μέρος του γυναικείου πληθυσμού...στη δική μου οικογένεια μπήκε και το δεύτερο θηρίο για την γυναίκα μου η οποία δούλεψε για ένα μήνα το δικό μου και μετά δεν έπιανε άλλο τηλέφωνο στα χέρια της! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο!!! Μου κανει μεγαλη εντυπωση που ολοι οσοι κανανε την μεταβαση απο το 1 στο 2 βλεπουν αυτη τη μεγαλη διαφορα!

 

Καλα δεν το συζητω για μενα και για μερικους αλλους που ηρθαμε απο Iphone 4, ηταν σαν να βρηκαμε το φως μας:D

 

Μπραβο στην σαμμυ για πολλοστη φορα, κερδισε πολλους loyalty customers με το Note 2!

 

Δύο πράγματα είναι αυτά που το κάνουν και ξεχωρίζει από το Note1...τα 2Gb ram και η μπαταρία...αχ αυτή η μπαταρία μας έχει τρελάνει όλους!!!:)

Φυσικά είναι καλοδεχούμενη και η μείωση στο πλάτος του που το κάνει να πιάνεται καλύτερα στο χέρι.

Επίσης με το Note2 η Samsung έχει κερδίσει και μεγάλο μέρος του γυναικείου πληθυσμού...στη δική μου οικογένεια μπήκε και το δεύτερο θηρίο για την γυναίκα μου η οποία δούλεψε για ένα μήνα το δικό μου και μετά δεν έπιανε άλλο τηλέφωνο στα χέρια της! :p

 

παιδια ετσι ακριβως ειναι..

οι διαφορες με το note 1 ειναι πολυ μεγαλες..

και η μπαταρια ειναι κατι το απίστευτο!

για εμενα που άλλαζα 2 με 3 φορες την ημερα μπαταρια στο πρωτο θηριο μου να ειμαι με μια μπαταρια μεχρι το βραδυ ειναι ρεκορ!!!:blink:

 

Καλορίζικο. Κάλιο αργά παρά ποτέ:)

Θα δεις πολλά ακόμα.

Θα δεις ακόμα να επιστρέφουν κάποιοι που έφυγαν για S4.

 

πραγματικα εγω δεν βρισκω λογο να αλλαξω κινητο για τα επομενα 3 χρονια...

χωρις πλακα...

Link to comment
Share on other sites

Τασο και εγω μια απο τα ιδια,μαλλον καλοκαιρακι αλλαζω,αλλα οχι κατω απο 5'' με τιποτα.

 

Χρηστο μαλλον θα δω και για 4.7-5" δεν παω ουτε πιο πανω ουτε πιο κατω....και θα παω σε ποιο "παλιο" μοντελο αντροιντ τετραπυρηνο μαλλον, για να εχω και χρημα να παρω και κανενα ipad mini που για την χρηση που θελω ειναι μανουλα....ιδιως το καλοκαιρακι.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα εγω δεν βρισκω λογο να αλλαξω κινητο για τα επομενα 3 χρονια...

χωρις πλακα...

 

και πολύ λογικό!!

Γενικά κάποιος που θα χρησιμοποιήσει το πενάκι σοβαρά, μετά δεν μπορεί να αλλάξει κατηγορία. Μην ξεχνάτε κάτι βασικό σε όσους λένε ότι θα πάνε σε άλλα κινητά, θα έχει την ίδια αυτονομία; Εγώ ήρθα από iphone και ο φόβος μου ήταν να έχει κανονική αυτονομία και με το note είναι όλα καλά.

Ο μόνος λόγος για να πάρω note 3 όταν βγει καθώς σκέφτομαι να ακολουθήσω τον κανόνα ν+2 (δηλαδή να πάω για το note 4 ή όπως λέγεται) είναι αν κάνω νέο συμβόλαιο στην χώρα που θα είμαι και που θα μου δίνουν την συσκευή σε γελοίο ποσό λόγω της αληθινής επιδότησης.

Link to comment
Share on other sites

παιδες παντως αυτη η αυτονομια δεν νομιζω να οφείλεται μονο στην μπαταρια...

γενικα εχουν κανει "κατι" σε αυτο το κινητο(δεν ξερω η οθονη καταναλώνει πιο λιγο μεσα τα κυκλώματα ειναι? ειμαι ασχετος θα σας γελασω) αλλα την ιδια μπαταρια αν την βαλεις πχ στο Note 1 δεν νομιζω να δεις τετοια αυτονομία..

γενικα η samsung μετα το χμμμμ πειραματικό(αλλα λατρεμενο) πρωτο θηριο δινει τωρα μια συσκευη που ανετα την κρατας για πολλα χρόνια...

προσωπικά για μενα οτι καλυτερο εχω πιασει σε android ever...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι! Είναι απίστευτη συσκευή! Από μπαταρία εννοείται πως δεν έχω συναντήσει κάτι που έστω ας το πλησιάζει αλλά και από σταθερότητα, επίσης. Σήμερα είναι αισίως στις 612 ώρες (ήτοι 25,5 μέρες χωρίς reboot) με φουλ καθημερινή χρήση. Έως τώρα κανένα δεν την πάλευε πάνω από 10 μέρες με τη χρήση αυτή. Κι αυτές με το ζόρι. Ενώ αντίθετα στο Note θα κάνω κανένα reboot.. Έτσι για το φρεσκάρισμα!

Επίσης να πω, ότι μετά από διάφορα τεστ με τη φόρτιση, και σε μένα το θέμα προερχόταν από το καλώδιο επιβεβαιωμένα. Όπως, δηλαδή, είχαν πει και τα παιδιά. Βρίσκω, βέβαια, λίγο τραγικό που έβαλαν ένα καλώδιο που χαλάει στο δίμηνο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. :)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Δύο πράγματα είναι αυτά που το κάνουν και ξεχωρίζει από το Note1...τα 2Gb ram και η μπαταρία...αχ αυτή η μπαταρία μας έχει τρελάνει όλους!!!:)

Φυσικά είναι καλοδεχούμενη και η μείωση στο πλάτος του που το κάνει να πιάνεται καλύτερα στο χέρι.

Επίσης με το Note2 η Samsung έχει κερδίσει και μεγάλο μέρος του γυναικείου πληθυσμού...στη δική μου οικογένεια μπήκε και το δεύτερο θηρίο για την γυναίκα μου η οποία δούλεψε για ένα μήνα το δικό μου και μετά δεν έπιανε άλλο τηλέφωνο στα χέρια της! :p

 

Αυτο με τις γυναικες που το πας?:lol: Και εμενα η δικια μου δεν το αφηνει, ολο με το πενακι την βρισκω και με τα παιχνιδια στην οθοναρα του Note.

 

Δεν ειναι και οτι πιο λογικο αν σκεφτουμε το μεγεθος της συσκευης στα -κατα γενικο κανονα- μικροτερα γυναικια χερια:wacko:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι! Είναι απίστευτη συσκευή! Από μπαταρία εννοείται πως δεν έχω συναντήσει κάτι που έστω ας το πλησιάζει αλλά και από σταθερότητα, επίσης. Σήμερα είναι αισίως στις 612 ώρες (ήτοι 25,5 μέρες χωρίς reboot) με φουλ καθημερινή χρήση. Έως τώρα κανένα δεν την πάλευε πάνω από 10 μέρες με τη χρήση αυτή. Κι αυτές με το ζόρι. Ενώ αντίθετα στο Note θα κάνω κανένα reboot.. Έτσι για το φρεσκάρισμα!

Επίσης να πω, ότι μετά από διάφορα τεστ με τη φόρτιση, και σε μένα το θέμα προερχόταν από το καλώδιο επιβεβαιωμένα. Όπως, δηλαδή, είχαν πει και τα παιδιά. Βρίσκω, βέβαια, λίγο τραγικό που έβαλαν ένα καλώδιο που χαλάει στο δίμηνο αλλά αυτό είναι άλλο θέμα. :)

 

Παιδιά το Note 2 ειναι το καλύτερο Samsung ever.

Αυτές τις μέρες δουλεύω παράλληλα το iphone 4s.

Αυτά τα περι πιο smooth κλπ που λένε για να παρηγοριουνται για τα iphone δεν ισχύουν πλεον. Οι κορυφαίες android συσκευές σαν το note2 το έχουν.

 

Το κυριότερο όμως είναι οι εργασίες που στο Note γίνονται με 2 κλικ εκεί χρειάζονται ολόκληρη διαδικασία και JB.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με όλα, είναι τόσο απίστευτη συσκευή που θα το προτιμούσα από το s4.

 

Σήμερα συνειδητοποίησα και την φοβερή χρησιμότητα που έχει το s-pen τους καλοκαιρινούς μήνες που τα δάχτυλα ιδρώνουν και "κολλάνε" πάνω στην οθόνη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρομαι που επιτέλους έχω αποκτήσει το θηριάκι.

Πήγα να στείλω το πρώτο μου μήνυμα και δεν έχω στα Ελληνικά 160 χαρακτήρες.

Τι κάνω λάθος; Επίσης δεν είδα αναφορά παράδοσης. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρομαι που επιτέλους έχω αποκτήσει το θηριάκι.

Πήγα να στείλω το πρώτο μου μήνυμα και δεν έχω στα Ελληνικά 160 χαρακτήρες.

Τι κάνω λάθος; Επίσης δεν είδα αναφορά παράδοσης. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

 

Για την αναφορα πηγαινε στις ρυθμισεις των μηνυματων και επελεξε την..Για 160 χαρακτηρες παλι στις ρυθμισεις θα επιλεξεις στην λειτουργια εισαγωγης το αυτοματο και θα γραφεις μονο κεφαλαια και χωρις τονους..Νομιζω με το μαμα πληκτρολογιο τα μετατρεπει μονο του..Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος..

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

Για την αναφορα πηγαινε στις ρυθμισεις των μηνυματων και επελεξε την..Για 160 χαρακτηρες παλι στις ρυθμισεις θα επιλεξεις στην λειτουργια εισαγωγης το αυτοματο και θα γραφεις μονο κεφαλαια και χωρις τονους..Νομιζω με το μαμα πληκτρολογιο τα μετατρεπει μονο του..Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος..

Ευχαριστώ φίλε μου το βρήκα. Να είσαι καλά.

Το μηχάνημα δεν παίζεται. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...