Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κάνω αλλαγή csc με το κωδικό *#272*IMEI#(ή με την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYW5uaWFray5jc2NzZWxlY3RvciJd) και απο DBT που το εχω το παω σε EUR(ή όποιο csc ταιριάζει στην Ελλάδα)

1) το κινητό θα λειτουργεί κανονικά?

2) θα μπορεί να πάρει τις αναβαθμίσεις που προορίζονται για την Ελλάδα?

 

Ρωτάω διότι είμαι απο τους άτυχους που το note 2 τους δεν αναγνωρίζει ελληνική γραφή και αν και προσπάθησα να το ξεχάσω νιώθω σα να έχω χαλασμένο κινητό όποτε χρησιμοποιώ το s pen και επειδή απο το να κάνω flash ενα official firmware ίσως να κάνω κατευθείαν root αν αυτο δε λειτουργεί ώστε να διορθώσω το μόνο "μειωνέκτημα" για εμάς στην Ελλάδα τα 16gb(10) μνήμης για εφαρμογές. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εκανα back up την καρτα και της εκανα διαμορφωση οπως ηταν μεσα στο τηλεφωνο. Μετα μεσω καλωδιου usb επανεφερα τα αρχεια στην καρτα. Δυστυχως σημερα μου εκλεισε παλι δυο φορες. τωρα εχω βγαλει τελειως την sd για να δω αν θα ξανασβησει. Στο Γερμανο μου ειπαν οτι δε μπορουν νσ το αντικαταστησουν με νεο γιατι εχουν περασει 20 μερες απο την αγορα του. δεν ξερω τι να κανω..

 

Μην έχεις βάλει καμιά χαζό εφαρμογή;. Κανε καμιά απεγκατάσταση από καμιά ύποπτη και δες τι θα γίνει.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μην έχεις βάλει καμιά χαζό εφαρμογή;. Κανε καμιά απεγκατάσταση από καμιά ύποπτη και δες τι θα γίνει.

 

Δεν εχω βαλει καμια υποπτη εφαρμογη. Το τηλεφωνο δουλευε κανονικα, τις τελευταιες μερεςεχω αυτο το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι θέμα φορμαρίσματος; Νομίζω πως έχει αναφερθεί ότι δεν αναγνωρίζει δίσκους φορμαρισμένους σε NTFS.

 

ΑΑΑΑΑΑΑΑ.... να κάτι που δεν σκέφτηκα... μάλλον αυτό είναι...

 

Αν θέλω να μοιραστώ την σύνδεση του ίντερνετ του κινητού μου με μια άλλη συσκευή όπως πχ ο μακ μου πρέπει να χρησιμοποιησω το wifi direct? Ψάχνω το wifi hotspot έτσι το έλεγε στο htc μου. Ξέρει κανείς;

 

Θα πας settings---> More Settings ---> Tethering and portable hotspot. Και θα κάνεις το κινητό hotspot... ΠΡΟΣΟΧΗ! Μην έχεις ενεργοποιημένα τα updates στο PC... θα σου ρουφήξει όλα τα data.

Edited by Astroholic
Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να κοιταξει το καλωδιο συνδεσης του υπολογιστη και να μου πει αν λειπει ενα απο τα πινακια που εχει μεσα απο το βυσμα που συνδεεται στο τηλεφωνο...;

 

Αν κάνω αλλαγή csc με το κωδικό *#272*IMEI#(ή με την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYW5uaWFray5jc2NzZWxlY3RvciJd) και απο DBT που το εχω το παω σε EUR(ή όποιο csc ταιριάζει στην Ελλάδα)

1) το κινητό θα λειτουργεί κανονικά?

2) θα μπορεί να πάρει τις αναβαθμίσεις που προορίζονται για την Ελλάδα?

 

Ρωτάω διότι είμαι απο τους άτυχους που το note 2 τους δεν αναγνωρίζει ελληνική γραφή και αν και προσπάθησα να το ξεχάσω νιώθω σα να έχω χαλασμένο κινητό όποτε χρησιμοποιώ το s pen και επειδή απο το να κάνω flash ενα official firmware ίσως να κάνω κατευθείαν root αν αυτο δε λειτουργεί ώστε να διορθώσω το μόνο "μειωνέκτημα" για εμάς στην Ελλάδα τα 16gb(10) μνήμης για εφαρμογές. Ευχαριστώ

1) Κανονικοτατα θα λειτουργει σαν συσκευη!

2)Αν τα θυμαμαι σωστα για να περεις τις αναβαθμισεις απο kies πρεπει να εχεις το σωστο csc σε σχεση με τη rom που φορας...δηλαδη αν φορας την ελληνικη rom θα πρεπει να εχεις (eur) csc, αν φορας γερμανικη rom θες το (dbt) csc και παει λεγοντας...Σε καθε αλλη περιπτωση το kies θα σου λεει οτι δεν υποστηριζεται αναβαθμιση στην συσκευη σου. Τωρα δε ξερω αν η samsung εχει συσχετισει τις τα ΙΜΕΙ των κινητων με τις rom και για να παρεις αναβαθμιση πρεπει να εχεις τον συνδυασμο ρομ και csc που ειχε αρχικα το κινητο.

 

Αν θέλω να μοιραστώ την σύνδεση του ίντερνετ του κινητού μου με μια άλλη συσκευή όπως πχ ο μακ μου πρέπει να χρησιμοποιησω το wifi direct? Ψάχνω το wifi hotspot έτσι το έλεγε στο htc μου. Ξέρει κανείς;

 

Πηγαινε ρυθμισεις>δικτυα κινητης>κατι λεει για teathering και hotspot>ενεργοποιησε το πρωτο κουτακι που λεει για wifi και μετα πατα πανω στα γραμματα για να δεις το μενου του wifi που λεει τον κωδικο του δικτυου....ανοιξε το mac σου και ψαξε στα wifi ενα Android AP ή καπως ετσι, βαλε τον κωδικο και καλο σερφαρισμα!

Edited by nikos92
http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να κοιταξει το καλωδιο συνδεσης του υπολογιστη και να μου πει αν λειπει ενα απο τα πινακια που εχει μεσα απο το βυσμα που συνδεεται στο τηλεφωνο...;

Είναι φυσιολογικό αυτό που βλέπεις. Το βύσμα microUSB που συνδέεται στη συσκευή έχει 4 ακροδέκτες, απ' τους οποίους οι 2 ακριανοί είναι πιο έξω απ' τους 2 μεσαίους. Κανονικά οι ακροδέκτες είναι 5, αλλά λείπει το pin 4 γιατί δεν χρειάζεται σε αυτό το καλώδιο (νομίζω πως χρησιμοποιείται στο USB OTG). Γιαυτό φαίνεται ένα κενό στη σειρά των ακροδεκτών.

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Θα πας settings---> More Settings ---> Tethering and portable hotspot. Και θα κάνεις το κινητό hotspot... ΠΡΟΣΟΧΗ! Μην έχεις ενεργοποιημένα τα updates στο PC... θα σου ρουφήξει όλα τα data.

 

Ευχαριστώ μπήκα μια χαρά!!!

{What goes around comes around}
Link to comment
Share on other sites

Είναι φυσιολογικό αυτό που βλέπεις. Το βύσμα microUSB που συνδέεται στη συσκευή έχει 4 ακροδέκτες, απ' τους οποίους οι 2 ακριανοί είναι πιο έξω απ' τους 2 μεσαίους. Κανονικά οι ακροδέκτες είναι 5, αλλά λείπει το pin 4 γιατί δεν χρειάζεται σε αυτό το καλώδιο (νομίζω πως χρησιμοποιείται στο USB OTG). Γιαυτό φαίνεται ένα κενό στη σειρά των ακροδεκτών.

 

ΟΚ ευχαριστω γιατι στο καλωδιο του note 1 ειχε ολα τα πινακια και φοβηθηκα μην εσπασε οταν πηγα να το βαλω οποτε να πηγαινα να μου το αλλαζανε τσαμπα!

http://img.widgetbox.com/thumbs/b492fd38-f58c-4bbc-9061-97f98eddaec5.jpg?29 = FERRARI
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα στην παρέα. πριν λιγες ωρες απεκτησα από πλαίσιο Πατρας το τελευταιο γκρι, κανονικά στα 699-150=550 με χαρτες και αποδειξη με εμφανες το ΙΜΕΙ.

 

μια πρωτη βασική ερωτηση, επειδη δεν ειχαν κοπτακι της σιμ και επειδη δυσκολο να κρατηθώ ως Τρίτη απόγευμα για να παω σε Γερμανο να φτιαξω την σιμ κτλ, να δοκιμασω μονος μεσω youtube να την φτιαξω την σιμ ?

 

επισης, να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο χωρις θηκη κ μεμβρανη προστασιας μεχρι να παραγγειλω από ebay και να μου ερθουν, ή να κανω υπομονή γτ μπορει να το γεμισω γρατζουνιές? κυριως για την οθόνη αγχωνομαι.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα στην παρέα. πριν λιγες ωρες απεκτησα από πλαίσιο Πατρας το τελευταιο γκρι, κανονικά στα 699-150=550 με χαρτες και αποδειξη με εμφανες το ΙΜΕΙ.

 

μια πρωτη βασική ερωτηση, επειδη δεν ειχαν κοπτακι της σιμ και επειδη δυσκολο να κρατηθώ ως Τρίτη απόγευμα για να παω σε Γερμανο να φτιαξω την σιμ κτλ, να δοκιμασω μονος μεσω youtube να την φτιαξω την σιμ ?

 

επισης, να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο χωρις θηκη κ μεμβρανη προστασιας μεχρι να παραγγειλω από ebay και να μου ερθουν, ή να κανω υπομονή γτ μπορει να το γεμισω γρατζουνιές? κυριως για την οθόνη αγχωνομαι.

 

Με ελάχιστη προσοχή δεν πρόκειται να πάθει τίποτα...

Τώρα ψυχολογικά αν δεν αισθάνεσαι καλά στο πλαίσιο όλο και κάτι θα βρεις προσωρινά...

Υπάρχει και η λύση του extreme mobile όπου ο Νικόλας και στοκ μεγάλο έχει σε αυτά που ψάχνεις και σε μια εργάσιμη τα έχεις σπίτι σου...

Αυτά από εμένα...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα στην παρέα. πριν λιγες ωρες απεκτησα από πλαίσιο Πατρας το τελευταιο γκρι, κανονικά στα 699-150=550 με χαρτες και αποδειξη με εμφανες το ΙΜΕΙ.

 

μια πρωτη βασική ερωτηση, επειδη δεν ειχαν κοπτακι της σιμ και επειδη δυσκολο να κρατηθώ ως Τρίτη απόγευμα για να παω σε Γερμανο να φτιαξω την σιμ κτλ, να δοκιμασω μονος μεσω youtube να την φτιαξω την σιμ ?

 

επισης, να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο χωρις θηκη κ μεμβρανη προστασιας μεχρι να παραγγειλω από ebay και να μου ερθουν, ή να κανω υπομονή γτ μπορει να το γεμισω γρατζουνιές? κυριως για την οθόνη αγχωνομαι.

φιλε μου εγώ θα σου έλεγα να κάνεις υπομονή.σίγουρα για τη σιμ, γιατί αν την κακοκοψεις θα μπεις σε μπελάδες.Όσο για τη συσκευή, εγώ θα τη χρησιμοποίουσα , αλλά δεν θα την έβαζα σε καμία τσάντα.Και το πενακι μπορείς να το δουλέψεις, άλλωστε γιαυτο φτιαχτηκε, να δουλεύει χωρίς protector.εν ολιγοις, Προσωπικά θα το δούλευα μόνο μέσα στο σπίτι,με πολλη προσοχη, αν και ειμαι λιγο παρανοικος!!!!:)συγχαρητήρια για την επιλογη σου,θα το ερωτευτεις το τηλεφωνο,και αυτό το λέω χωρίς υπερβολή!!!!!!:)
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

Με ελάχιστη προσοχή δεν πρόκειται να πάθει τίποτα...

Τώρα ψυχολογικά αν δεν αισθάνεσαι καλά στο πλαίσιο όλο και κάτι θα βρεις προσωρινά...

Υπάρχει και η λύση του extreme mobile όπου ο Νικόλας και στοκ μεγάλο έχει σε αυτά που ψάχνεις και σε μια εργάσιμη τα έχεις σπίτι σου...

Αυτά από εμένα...

 

οκ ευχαριστώ φιλε.

σχετικά με την sim μαλλον θα περιμενω καθως με τα βιντεακια στο youtube τρόμαξα με τα εργαλεια εξοπλισμό και διαδικασία τους !!! εγω με ενα ψαλιδακι ελεγα να δοκιμασω, εχωντας ήδη μια παλία μου micro sim οπότε ξερωντας το μεγεθος που πρεπει να φτιαξω.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα στην παρέα. πριν λιγες ωρες απεκτησα από πλαίσιο Πατρας το τελευταιο γκρι, κανονικά στα 699-150=550 με χαρτες και αποδειξη με εμφανες το ΙΜΕΙ.

 

μια πρωτη βασική ερωτηση, επειδη δεν ειχαν κοπτακι της σιμ και επειδη δυσκολο να κρατηθώ ως Τρίτη απόγευμα για να παω σε Γερμανο να φτιαξω την σιμ κτλ, να δοκιμασω μονος μεσω youtube να την φτιαξω την σιμ ?

 

επισης, να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο χωρις θηκη κ μεμβρανη προστασιας μεχρι να παραγγειλω από ebay και να μου ερθουν, ή να κανω υπομονή γτ μπορει να το γεμισω γρατζουνιές? κυριως για την οθόνη αγχωνομαι.

 

Εγώ δεν θα την έκοβα στη θέση σου. Αν και πάει στραβά θα μείνεις χωρίς κινητό μέχρι την Τρίτη όπως λες. Απλά μη βάλεις sim. Μείνε με το παλιό σου κινητό και έχει το note ως ένα πολύ καλό gadget.

Galaxy Note II Grey Titanium, Fujitsu Lifebook T900 Dual Digitizer
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα στην παρέα. πριν λιγες ωρες απεκτησα από πλαίσιο Πατρας το τελευταιο γκρι, κανονικά στα 699-150=550 με χαρτες και αποδειξη με εμφανες το ΙΜΕΙ.

 

μια πρωτη βασική ερωτηση, επειδη δεν ειχαν κοπτακι της σιμ και επειδη δυσκολο να κρατηθώ ως Τρίτη απόγευμα για να παω σε Γερμανο να φτιαξω την σιμ κτλ, να δοκιμασω μονος μεσω youtube να την φτιαξω την σιμ ?

 

επισης, να χρησιμοποιησω το τηλεφωνο χωρις θηκη κ μεμβρανη προστασιας μεχρι να παραγγειλω από ebay και να μου ερθουν, ή να κανω υπομονή γτ μπορει να το γεμισω γρατζουνιές? κυριως για την οθόνη αγχωνομαι.

 

Για κοιτα στο post #5294 (14/12)

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγώ θα σου έλεγα να κάνεις υπομονή.σίγουρα για τη σιμ, γιατί αν την κακοκοψεις θα μπεις σε μπελάδες.Όσο για τη συσκευή, εγώ θα τη χρησιμοποίουσα , αλλά δεν θα την έβαζα σε καμία τσάντα.Και το πενακι μπορείς να το δουλέψεις, άλλωστε γιαυτο φτιαχτηκε, να δουλεύει χωρίς protector.εν ολιγοις, Προσωπικά θα το δούλευα μόνο μέσα στο σπίτι,με πολλη προσοχη, αν και ειμαι λιγο παρανοικος!!!!:)συγχαρητήρια για την επιλογη σου,θα το ερωτευτεις το τηλεφωνο,και αυτό το λέω χωρίς υπερβολή!!!!!!:)

 

η υπομονη τελικά είναι δυσευρετη με τετοιο gadget στα χερια. εν ολιγοις, δοκιμασα, εκοψα την sim, ομως ανεπιτυχως καθως το note δε την αναγνωρισε.

ως υποδειγμα ειχα μια cosmote, που ομως παρατηρησα εχει καπως μεγαλυτερη επιφανεια τσιπ (και πιο ορθογωνιο παραλληλογραμμο σχημα, ενω η vodafone πιο μακροστενο). στην πλευρα οπου οι sim εχουν την πλαγια μικρη εγκοπή, η cosmote (φτιαγμενη σε κατασημα Γερμανός) εχει το τσιπακι πιο κοντα στην ακρη, ενω αυτη που εφτιαξα εγω, εκει εχει περισσοτερο πλαστικο κ μετα ξεκινα το τσιπακι. αν καποιος(καποιοι) δε βαριουνται πολύ, με cosmote και vodafone microsim αντιστοιχα, ας ποσταρουν μια φωτογραφια της micro sim τους να το τσεκαρω.

 

δυστυχως φοβαμαι οτι ετσι οπως τα εκανα, ισως χρειαστω νεα κανονική sim και μετά εκ νεου κοψιμο σε micro sim. να δουμε ποσες ημέρες ζητησει η vodafone.

 

εν τω μεταξυ, καλούδια από το ebay θα ταξιδεύουν προς τα εδώ.

 

ΥΓ. ευτυχως που το samsung E900 (μινιατούρα φαινεται διπλα στο τερας) με την τρίτη δοκιμή αναγνωρισε την λαθος πετσοκομμένη σιμ, οπότε δε μενουμε χωρις τηλεφωνο...

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς πόσες μέρες.

επιτόπου θα σου δώσουν microsim σε αντικατάσταση της παλιάς. 5€ +2€ ο αντάπτορας άμα θες να την βάζεις σε νορμάλ κινητά.

χθες το έκανα για να μην μπλέκω σε ιστορίες με στραβά κοψίματα κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω θέμα! Το wifi δεν κλείνει ακόμη και εάν πάω να το απενεργοποιήσω! Δηλαδή ενεργοποιείται και πάλι από μόνο του! Τι μπορεί να φταίει; Edited by ktar_i
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω θέμα! Το wifi δεν κλείνει ακόμη και εάν πάω να το απενεργοποιήσω! Δηλαδή ενεργοποιείται και πάλι από μόνο του! Τι μπορεί να φταίει;

Έχεις κάποια εφαρμογή που την έχεις βάλει να ενεργοποιεί το wifi όταν κάνει refresh τα δεδομένα της. (πχ ενδεικτικά το beyondpod το έχω βάλει όταν ανανεώνει τα podcast να ανοίγει αυτόματα το wifi)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποια εφαρμογή που την έχεις βάλει να ενεργοποιεί το wifi όταν κάνει refresh τα δεδομένα της. (πχ ενδεικτικά το beyondpod το έχω βάλει όταν ανανεώνει τα podcast να ανοίγει αυτόματα το wifi)

Υπάρχει κάποιος τρόπος να τη βρω αυτή την εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να τη βρω αυτή την εφαρμογή;

Αν δεν θυμάσαι ποιά είναι, δεν ξέρω άλλον τρόπο.

Ποιες εφαρμογές έχεις που ενημερώνουν αυτόματα?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε εγώ που έχω το note με γερμανική ρομ έχετε ακούσει ποτέ θα βγει η αναβάθμιση η 4.1.2 γιατί από ότι έχω διαβάσει εδώ στο myphone έχει βγει μόνο η πολωνικη και η γαλλική.
Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς πόσες μέρες.

επιτόπου θα σου δώσουν microsim σε αντικατάσταση της παλιάς. 5€ +2€ ο αντάπτορας άμα θες να την βάζεις σε νορμάλ κινητά.

χθες το έκανα για να μην μπλέκω σε ιστορίες με στραβά κοψίματα κλπ.

 

αα ναι ? δεν το ηξερα αυτο. δλδ μαλλον εχουν καποιες "κενες" sim και τις προγραμματιζουν εκεινη την ωρα με τον αριθμό του κινητού του πελάτη? ετσι καταλαβαινω. ευχαριστω παντως για απαντηση.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε εγώ που έχω το note με γερμανική ρομ έχετε ακούσει ποτέ θα βγει η αναβάθμιση η 4.1.2 γιατί από ότι έχω διαβάσει εδώ στο myphone έχει βγει μόνο η πολωνικη και η γαλλική.[/quote

 

Δές εδώ..

http://www.sammobile.com/2012/12/11/galaxy-note-ii-receives-android-4-1-2-jelly-bean-update-lots-of-new-features/

Link to comment
Share on other sites

Το Swype δεν ειναι προεγκατεστημενο στο android?

 

Ήταν προεγκατεστημένο στα android της Samsung. Δεν είναι πλέον, όχι στο note 2, ίσως επειδή η Samsung πιστεύει ότι κατάφερε να ενσωματώσει την "συνεχή γραφή"στο δικό της πληκτρολόγιο. Στην πραγματικότητα όμως, το original swype είναι ασύγκριτα καλύτερο, ιδίως με Ελληνικά. Slideit , swiftkey, Samsung stock keyboard είναι πολύ πίσω, και το λέω μετά από αρκετές ημέρες δοκιμών με όλα. Γνήσιο swype και μόνο, δοκιμάστε το και μετά μιλάμε :-)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...