Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω τα 500MB δωρεάν internet από το reloaded αν αυτό εννοείς.Τσέκαρα αυτά που με είπες.Το Cosmote Wirless Internet έχει την πράσινη βουλα.Το mms απλά αν πατησω επάνω του μου βγάζει κάτι επιλογές.Στο τέλος που λέει φορέας.Να το αφήσω όπως είναι στο ακαθόριστο ή να βάλω το eHRPD.Τώρα βλέπω ότι γράφει για λίγο 3G και όταν το χάνει γράφει Η.Πάντως κράτησε περισσότερη ώρα αυτή την φορά η 3G ένδειξη.Με χαμηλό σήμα τηλεφωνίας βέβαια αλλά δεν νομίζω να έχει σχέση αυτό.Οπότε, τί πιστεύεις;Είναι εντάξει η συσκευή στο θέμα 3G;Ευχαριστώ όπως και να 'χει

 

edit:Τώρα π.χ ενώ γράφει H πήγα να ανοίξω το myphone ή το google στον browser και δεν τα άνοιγε.Έλεγε Webpage not available.Μετά από κάποια ώρα άνοιξε το google αλλά άργησε.Δεν το φόρτωσε π.χ γρήγορα.Η μπάρα Loading στον browser είχε κολίσει στην αρχή.Ίσως σου φαίνονται χαζά αυτά που λέω αλλά δεν ξέρω και ρωτάω για να μην αγχωθώ

 

Προφανως και εχει σημασια το σημα κινητης.Πηγαινε καπου με καλο σημα και τσεκαρε οτι σου ανοιγει κανονικα σελιδες και οτι γενικα δουλευει το internet.Απο ρυθμισεις εισαι μια χαρα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Προφανως και εχει σημασια το σημα κινητης.Πηγαινε καπου με καλο σημα και τσεκαρε οτι σου ανοιγει κανονικα σελιδες και οτι γενικα δουλευει το internet.Απο ρυθμισεις εισαι μια χαρα

 

Οκ.Το απόγευμα που θα πάω έξω θα το τσεκάρω και θα σε ενημερώσω.Να 'σε καλα εμπειρία ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως κανουμε εκκαθαριση ιστορικου της πλοηγησης στο διαδυκτιο ?

 

Πηγαίνεις στις ρυθμίσεις του browser, έπειτα ιδιωτικό απόρρητο και εκεί έχει διαγραφή διάφορων επιλογών όπως και του ιστορικού πλοήγησης

Edited by gaster

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπερίζω την ωραία παρέα σας. Έχω κέφια σήμερα καθότι αδειούχος μέχρι τις 14 Γενάρη του '13 (αν ζούμε μέχρι τότε)... :lol:

 

Λύστε μου μια απορία γιατί από χτες το βράδυ παιδεύομαι και δεν έχω δώσει λύση. Είναι λίγο off-topic οπότε ζητώ την επιείκεια των mods. Με μία φράση: Υπάρχει file manager στο Android που να τρέχει καλά στο Note II και να μπορεί να αλλάξει τα attributes (flags) ενός αρχείου;

 

Γιατί ρωτάω: Όταν πήρα το Note II γέμισα την 64 GB microSD με πολλά αρχεία δικά μου (τραγούδια, videos, PDFs κ.α.), τα οποία ήταν read-only (μιλάω για τα συνηθισμένα flags που έχει κάθε αρχείο, όπως read-only, archive, hidden, system κτλ.). Χτες που προσπάθησα να σβήσω μερικά από αυτά με τον stock file manager διαπίστωσα ότι δεν μπορούσε να τα σβήσει (έβγαζε "delete successful" αλλά τα αρχεία παρέμεναν μέσα). Λέω εντάξει, προφανώς ο stock file manager δεν μπορεί να αλλάξει το read-only flag. Πάω στο Play Store και κατεβάζω τους 3 παρακάτω file managers που υποτίθεται πως είναι απ' τους καλύτερους στο Android:

 

ASTRO File Manager

ES File Explorer

File Expert

 

ΚΑΝΕΝΑΣ απ' τους τρεις δεν με αφήνει να αλλάξω τα attributes των ΔΙΚΩΝ ΜΟΥ αρχείων στην microSD, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να τα σβήσω λόγω του ότι το read-only flag είναι σηκωμένο... Δεν έχουν καν επιλογή αλλαγής των flags, αλλά μόνο στα δείχνουν. Αν είναι δυνατόν! Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ένας αξιοπρεπής file manager δεν σε αφήνει να πειράξεις τα attributes των αρχείων σου... Μιλάμε για κάτι που γινόταν ανετότατα στα Windows Mobile με οποιονδήποτε file manager. Εύχομαι να κάνω λάθος και να είναι κάποια επιλογή στα μενού που απλά δεν την είδα. Πάντως αν δεν το κάνουν η μόνη λύση είναι να βγάλω τη microSD και να τη βάλω στον reader στο PC για να τα σβήσω μέσω Windows... :down:

 

Έχει κάποιος να προτείνει έναν σοβαρό file manager που να κάνει αυτό που ζητάω;

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο μου φαίνεται που και γω μέσω ES file explorer δεν μπορώ να αλλάξω τα att κάποιων mp3 που δοκίμασα (σε user και group). Βέβαια τα αρχεία μπορώ να τα σβήσω κανονικά απο την κάρτα μέσα απο το ίδιο πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμασε τον root explorer.Μολις αναιρεσα το write απο ενα mp3 που βρισκεται στην εξωτερικη sdcard μου

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο μου φαίνεται που και γω μέσω ES file explorer δεν μπορώ να αλλάξω τα att κάποιων mp3 που δοκίμασα (σε user και group). Βέβαια τα αρχεία μπορώ να τα σβήσω κανονικά απο την κάρτα μέσα απο το ίδιο πρόγραμμα.

Μάλλον το read-only flag δεν είναι σηκωμένο στα αρχεία σου. Γιατί αν είναι σηκωμένο όπως σ' εμένα δεν σε αφήνει να τα σβήσεις. Βασικά σου λέει ότι τα έσβησε αλλά τα αρχεία παραμένουν μέσα.

 

Για δοκιμασε τον root explorer.Μολις αναιρεσα το write απο ενα mp3 που βρισκεται στην εξωτερικη sdcard μου

Ευχαριστώ Αργύρη, είναι ο μόνος απ' τους γνωστούς που δεν έχω δοκιμάσει ακόμα. Θα τον δοκιμάσω. Πάντως παράξενο πράγμα να μην το κάνουν οι άλλοι...

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ που άργησα να απαντήσω. Τελικά θα πάω για το απλό note 2. Το 4g ειναι πολύ ακριβό.

 

Στα 530 περίπου ειναι καλή τιμουλα για το θηρίο αυτό.

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

Και τα screenshots για να μιλαμε για το ιδιο πραγμα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Και τα screenshots για να μιλαμε για το ιδιο πραγμα

 

Δεν είναι κανένα τρελό feature για να το κάνει μόνο ο root explorer, άσε που δεν είναι να πεις οτι δεν το έχει, υπάρχει άλλα δεν δουλεύει. Κάτι άλλο πρέπει να παίζει...αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ τι...

 

edit: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=955536

Edited by octap79
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κανένα τρελό feature για να το κάνει μόνο ο root explorer, άσε που δεν είναι να πεις οτι δεν το έχει, υπάρχει άλλα δεν δουλεύει. Κάτι άλλο πρέπει να παίζει...αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ τι...

 

edit: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=955536

 

Ελα το θυμηθηκα:D:D

 

Δεν χρησιμοποιω es file explorer.Πρεπει βασικα να εισαι root και να το δηλωσεις μεσα απο τα settings του es file explorer

 

Settings-root settings

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ελα το θυμηθηκα:D:D

 

Δεν χρησιμοποιω es file explorer.Πρεπει βασικα να εισαι root και να το δηλωσεις μεσα απο τα settings του es file explorer

 

Settings-root settings

Δηλαδή χρειάζεται να είμαι root για να αλλάξω τα attributes των δικών μου αρχείων που βρίσκονται στη microSD; Αν είναι έτσι τότε το Android μου φαίνεται πως είναι πιο κλειδωμένο κι απ' το iOS... :lol:

 

Τελικά με βλέπω να βγάζω τη microSD και να κάνω τη δουλειά στο PC μέσω Windows... Ομολογώ πως είναι η πρώτη απογοήτευση από το Android για μένα και δεν το περίμενα... Δεν πειράζει όμως, προσπερνάω τα αρνητικά και απολαμβάνω τα πολλά θετικά του. Αλλά και πάλι δεν μπορώ να το χωνέψω ότι κάτι τόσο αυτονόητο στα Windows & Windows Mobile είναι τόσο δύσκολο να γίνει στο Android. :(

 

Θετική σκέψη, πάμε γι' άλλα, life's good (and I hate LG)... :w00t:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή χρειάζεται να είμαι root για να αλλάξω τα attributes των δικών μου αρχείων που βρίσκονται στη microSD; Αν είναι έτσι τότε το Android μου φαίνεται πως είναι πιο κλειδωμένο κι απ' το iOS... :lol:

 

Τελικά με βλέπω να βγάζω τη microSD και να κάνω τη δουλειά στο PC μέσω Windows... Ομολογώ πως είναι η πρώτη απογοήτευση από το Android για μένα και δεν το περίμενα... Δεν πειράζει όμως, προσπερνάω τα αρνητικά και απολαμβάνω τα πολλά θετικά του. Αλλά και πάλι δεν μπορώ να το χωνέψω ότι κάτι τόσο αυτονόητο στα Windows & Windows Mobile είναι τόσο δύσκολο να γίνει στο Android. :(

 

Θετική σκέψη, πάμε γι' άλλα, life's good (and I hate LG)... :w00t:

Δεν είναι ζήτημα κλειδώματος αλλά ασφάλειας και είναι χαρακτηριστικό όλων των unix ή linux based συστημάτων.

Τα αρχεία δεν τα δημιούργησε ο user και γιαυτό δεν έχει δικαίωμα να τα τροποποιήσει. Μόνο αν παρέμβει ο root user με την εντολή

chmod -R 777 /storage/extSdcard/

ή μεσω του es file explorer, μπορεί να αλλάξει τα δικαιώματα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό γενικά στο android.Η κάτι γίνεται με την κάρτα μνήμης ή κάτι γίνεται ειδικά στο note 2.Σε όσα android έχουν περάσει από τα χέρια μου,τα αρχεία μου από την sd τα έσβηνα όποτε ήθελα χωρίς root με file expert,astro κτλ.Αλλωστε και root να έχεις,η εφαρμογή θα τρέξει ως root μόνο όταν το ζητήσει και το επιβεβαιώσει ο χρήστης.Και προσωπικά ποτέ δεν έδωσα root δικαιώματα σε κάποιον file explorer για να σβήσω οποιοδήποτε αρχείο από την κάρτα μνήμης.

Εdit

Οι 64αρες κάρτες μνήμης ειναι φορμαρισμένες σε exfat file system και όπως διαβάζω στο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1698672 υπάρχει κάποιο θέμα

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ζήτημα κλειδώματος αλλά ασφάλειας και είναι χαρακτηριστικό όλων των unix ή linux based συστημάτων.

Τα αρχεία δεν τα δημιούργησε ο user και γιαυτό δεν έχει δικαίωμα να τα τροποποιήσει. Μόνο αν παρέμβει ο root user με την εντολή

chmod -R 777 /storage/extSdcard/

ή μεσω του es file explorer, μπορεί να αλλάξει τα δικαιώματα.

Κι εμένα εκεί πάει το μυαλό μου. Μάλλον το OS βλέπει τα αρχεία στη microSD ως μη δημιουργημένα απ' το ίδιο το OS και επειδή είναι read-only δεν σε αφήνει να τα σβήσεις ούτε να αλλάξεις τα flags. Με λίγα λόγια "κλειδώθηκα" απ' έξω και θέλω root ή να βάλω την κάρτα στο PC και να τα κάνω writable.

 

Πολύ kinky το βρίσκω το Android και μ' αρέσει...! :love: :p :O

 

Δεν ισχύει αυτό γενικά στο android.Η κάτι γίνεται με την κάρτα μνήμης ή κάτι γίνεται ειδικά στο note 2.Σε όσα android έχουν περάσει από τα χέρια μου,τα αρχεία μου από την sd τα έσβηνα όποτε ήθελα χωρίς root με file expert,astro κτλ.Αλλωστε και root να έχεις,η εφαρμογή θα τρέξει ως root μόνο όταν το ζητήσει και το επιβεβαιώσει ο χρήστης.Και προσωπικά ποτέ δεν έδωσα root δικαιώματα σε κάποιον file explorer για να σβήσω οποιοδήποτε αρχείο από την κάρτα μνήμης.

Θυμάσαι όμως αν τα αρχεία σου ήταν read-only; Πιστεύω πως δεν ήταν... Είναι λίγο σπάνιο να είναι τα αρχεία read-only. Απλά εγώ από συνήθεια κάνω όλες μου τις συλλογές (MP3s κ.α.) read-only γιατί δεν θέλω να πηγαίνουν άλλα προγράμματα (media players κτλ.) και να μου πειράζουν τα tags. Το θέμα είναι ότι αν μεταφερθούν στην microSD ως read-only και δεν είσαι root δεν μπορείς να τα διαγράψεις μέσα απ' τη συσκευή.

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν χρησιμοποιώ ποτέ read-only αρχεία.Οπότε ναι,έπεσες στην περίπτωση που θέλει root
Link to comment
Share on other sites

Το "κλείδωμα" του android συνίσταται στο ότι δεν σου δίνει εξαρχής πρόσβαση στον root user. Κατ' εμέ θα έπρεπε να σου δίνει την δυνατότητα να ορίζεις κωδικό για τον root κατά την ενεργοποίηση και οποιαδήποτε αλλαγή στο σύστημα που απαιτεί δικαιώματα root να πραγματοποιείται μόνο μετά την εισαγωγή του κωδικού.
Link to comment
Share on other sites

Το "κλείδωμα" του android συνίσταται στο ότι δεν σου δίνει εξαρχής πρόσβαση στον root user. Κατ' εμέ θα έπρεπε να σου δίνει την δυνατότητα να ορίζεις κωδικό για τον root κατά την ενεργοποίηση και οποιαδήποτε αλλαγή στο σύστημα που απαιτεί δικαιώματα root να πραγματοποιείται μόνο μετά την εισαγωγή του κωδικού.

Συμφωνώ σε αυτό. Θα έπρεπε στο αρχικό setup να φτιάχνεις έναν root account με password και αν/όποτε εσύ θέλεις να μπορείς να κάνεις login σαν root και να πειράζεις ό,τι θέλεις, αλλά στην κανονική χρήση να είσαι ως απλός χρήστης (όχι root). Κάτι σαν το Administrator account στα Windows. Και όλα αυτά να είναι επίσημα και να μην θεωρούνται τροποποίηση της συσκευής.

 

Αρκετά όμως με το off-topic, με καλύψατε πλήρως παιδιά, ευχαριστώ όλους.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Αγορινα θα το δοκιμασω αυριο.Θα βαλω την 16αρα με τραγουδια να δω αν μπορω με es file explorer χωρις δικαιωματα root να αλλαξω τα flags(θα τη φορμαρω fat32 και ελπιζω να μεινει στο ιδιο format οταν τη βαλω στο τηλεφωνο)

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή χρειάζεται να είμαι root για να αλλάξω τα attributes των δικών μου αρχείων που βρίσκονται στη microSD; Αν είναι έτσι τότε το Android μου φαίνεται πως είναι πιο κλειδωμένο κι απ' το iOS... :lol:

 

Τελικά με βλέπω να βγάζω τη microSD και να κάνω τη δουλειά στο PC μέσω Windows... Ομολογώ πως είναι η πρώτη απογοήτευση από το Android για μένα και δεν το περίμενα... Δεν πειράζει όμως, προσπερνάω τα αρνητικά και απολαμβάνω τα πολλά θετικά του. Αλλά και πάλι δεν μπορώ να το χωνέψω ότι κάτι τόσο αυτονόητο στα Windows & Windows Mobile είναι τόσο δύσκολο να γίνει στο Android. :(

 

Θετική σκέψη, πάμε γι' άλλα, life's good (and I hate LG)... :w00t:

 

Εμ είσαι και συ περίεργος ρε παιδάκι μου :p. Ποιες εφαρμογές σε έχουν προβληματίσει που σου αλλάζουν τα tags? Δεν μου έχει συμβεί ή δεν το έχω παρατηρήσει.

Αν δεν σας αρέσει κύριε πίσω στο itunes...να πρέπει όλα να αρχεία να περνάν απο εκεί, και ΑΝ θέλει να σας κάνει την χάρη...:p

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατοτητα να αναγνωρισει την καρτα μνημης σε NTFS προκειμενου να βαλω μεγαλης χωρητικοτητας βιντεο, πανω απο 4.7 g ?
Link to comment
Share on other sites

Αγορινα θα το δοκιμασω αυριο.Θα βαλω την 16αρα με τραγουδια να δω αν μπορω με es file explorer χωρις δικαιωματα root να αλλαξω τα flags(θα τη φορμαρω fat32 και ελπιζω να μεινει στο ιδιο format οταν τη βαλω στο τηλεφωνο)

Ευχαριστώ Αργύρη, να ΄σαι καλά.

 

Εμένα η microSD μου ήρθε φορμαρισμένη σε exFAT. Δεν την πείραξα, απλά τη γέμισα με αρχεία. Το Note II την είδε κανονικά με τα αρχεία που της είχα βάλει. Δεν ξέρω αν το θέμα με τα flags έχει να κάνει και με το exFAT.

 

Αν μπορείς και δεν βαριέσαι βάλε απ' το PC σου στη microSD κάποια αρχεία που να τα έχεις κάνει read-only (απ' το PC). Μετά βάλε την κάρτα στο Note II και χωρίς root δοκίμασε να τα σβήσεις ή να αλλάξεις flags (να κλείσεις το read-only για να γίνει writable).

 

Εμ είσαι και συ περίεργος ρε παιδάκι μου :p. Ποιες εφαρμογές σε έχουν προβληματίσει που σου αλλάζουν τα tags? Δεν μου έχει συμβεί ή δεν το έχω παρατηρήσει.

Αν δεν σας αρέσει κύριε πίσω στο itunes...να πρέπει όλα να αρχεία να περνάν απο εκεί, και ΑΝ θέλει να σας κάνει την χάρη...:p

Είμαι περίεργος, το παραδέχομαι. Μου το έχουν πει κι άλλοι. :lol:

 

Κάποτε πολύ παλιά στα Windows μου είχε συμβεί με έναν player που πήγε και μου γέμισε τα tags με στοιχεία απ' το CDDB και μου χάλασε τα δικά μου που τα είχα περάσει με το χέρι και ήταν πιο σωστά. Ίσως δεν χρειάζεται πλέον να είμαι τόσο προσεκτικός, φαντάζομαι πως είναι μικρές οι πιθανότητες να ξανασυμβεί.

 

Όχι άλλο iTunes! :X Παραδίνομαι! Άσε που 3 στις 10 φορές μου κόλλαγε με το που συνέδεα το iPhone με το PC και έπρεπε να σκοτώνω το task και να ξανασυνδέω... Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο το γουστάρω το Note II που όλα γίνονται στο σύννεφο (Gmail, Dropbox κτλ.). Δεν το έχω ακόμα συνδέσει στο PC. Μόνο στον φορτιστή. Δεν υπάρχει λόγος πλέον να μεταφέρω ή να συγχρονίζω κάτι μέσω καλωδίου. Ούτε εξαρτιέμαι πλέον απ' το bloated M$ Outlook (και το σόι μου μέσα...).

 

Στην αρχή ξενέρωσα με τα flags και την αδυναμία της διαγραφής των αρχείων, αλλά τώρα που κατάλαβα τον λόγο που συμβαίνει το δέχτηκα και δεν με χαλάει. Απλά θέλει προσοχή να μην είναι τα αρχεία read-only.

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει η δυνατοτητα να αναγνωρισει την καρτα μνημης σε NTFS προκειμενου να βαλω μεγαλης χωρητικοτητας βιντεο, πανω απο 4.7 g ?

 

Όχι, αναγνωρίζει όμως exfat που επίσης δεν έχει περιορισμό στο μέγεθος των αρχείων

Link to comment
Share on other sites

Όχι, αναγνωρίζει όμως exfat που επίσης δεν έχει περιορισμό στο μέγεθος των αρχείων

 

...και exfat την φορμαρω απο τον υπολογιστη , σωστα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...