Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

LTE, υποστηρίζει;

 

Τσου

 

10chrs

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Ελα μωρη τρελα Διαχειριση!!!SubNote thread :-))

Αγαπητοι Διαχειριστες δεν κανετε και sticky στην κατηγορια τον οδηγο του Ηλια για note1 Και note2,ουτως ωστε να μην ψαχνονται καποιοι?

 

Έγινε κι αυτό!

Ξεχωριστή υποενότητα στους Οδηγούς

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Τσου

 

10chrs

 

Ο ΟΤΕ, άρχισε τα δοκιμαστικά όμως.Μήπως έπρεπε να έχει;:wacko:

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

 

4G Network LTE 700 MHz Class 17 / 2100 - N7105

 

το N7105 ειναι το LTE μοντελο.Ο cosmote δινει συγκεκριμενα το note tablet και καποια mobile on the go

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

4G Network LTE 700 MHz Class 17 / 2100 - N7105

 

το N7105 ειναι το LTE μοντελο.Ο cosmote δινει συγκεκριμενα το note tablet και καποια mobile on the go

 

Δεν εννοεί ότι το 7100 δίνει LTE στα 700 MHz και το 7105 στα 2100 MHz?

 

:X

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το Αμερικάνικο νομίζω.

 

http://blog.clove.co.uk/2012/10/04/samsung-galaxy-note-iiis-it-lte-compatible-in-the-uk/

 

Λογικα ισχυει οτι ισχυε και για το s3.το i9300 δεν ειναι LTE compatible ενω το i9305 ειναι το LTE compatible

 

Αν καποιος απο τους guru ξερει κατι παραπανω ας μας πει

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Αδαμάντιε έχασες χθες με τον καφέ. Άσε που γνωρίσαμε και έναν καινούριο φίλο τον galanacop!! Ότι ήθελες για το note απλά θα το έδινες στον Αργύρη και θα ήταν έτοιμο!! Εγώ το έκανα,γι' αυτό στο λέω. Την επόμενη φορά.

Μετά την επαναφορά όλα δουλεύουν ρολόι! Πραγματικά η μπαταρία του μου θυμίζει το note1 αλλά είναι μεγαλύτερης διάρκειας. Βέβαια το 1 το δικό μου ήταν θαύμα της samsung και όπως είχε πει και ο Ευθύμης, το καλύτερο note είχα πάρει.

Βέβαια και πάλι εγώ και ο galanacop είχαμε τα καλύτερα,αλλά αυτη τη φορά λόγω χρώματος!! Λευκά βλέπεις!!!

 

Ναι του Νικολα ειδικα η θηκη ηταν πολυ ομορφη (ωραιο γκρι :lol::lol::lol: )

Υπερβολες...απλα ολοι εβλεπαν μπασκετ και εγω σκαλιζα το κινητο του Κωστα

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Έγινε κι αυτό!

Ξεχωριστή υποενότητα στους Οδηγούς

 

Καλε μου ανθρωπε ή Κουμπαρεεε μου :) Thank you. Πιστευεις οτι ειναι δυνατον οι οδηγοι να υπαρχουν σαν link κατω απο το Samsung Galaxy Note Section?

 

Ευχαριστω και παλι.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και είναι Super!!!

 

Μια βοήθεια γρήγορη πως φέυγει εκείνη η γραμμή με τις συνομέυσεις????

Πάτησε το δεξί πλήκτρο αφής παρατεταμένα.

Samsung Galaxy S9+,Samsung Galaxy Tab S3.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!

 

Πρώτες αντυπώσεις είναι τέλειες!!!!Αν και μου είπαν ότι είναι Γερμανικό γράφει κανονικά με το στυλο!!!Τα υπόλοιπα το βράδυ να το ξεζουμίσω λίγο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!

 

Πρώτες αντυπώσεις είναι τέλειες!!!!Αν και μου είπαν ότι είναι Γερμανικό γράφει κανονικά με το στυλο!!!Τα υπόλοιπα το βράδυ να το ξεζουμίσω λίγο!!!

Καλορίζικο! :)

Γερμανικό και αναγνωρίζει ελληνική γραφή με το spen? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω γερμανικό δεν υποστηρίζει γραφή με το πενάκι και μου έρχεται να σκάσω.

Άσε που προέρχομαι από συμπιαν και δεν έχω ακόμα εμπειρία από αντροιντ.

Ένα ρουτ θέλω να κάνω και το σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω γερμανικό δεν υποστηρίζει γραφή με το πενάκι και μου έρχεται να σκάσω.

Άσε που προέρχομαι από συμπιαν και δεν έχω ακόμα εμπειρία από αντροιντ.

Ένα ρουτ θέλω να κάνω και το σκέφτομαι.

 

Ε οχι και να στεναχωριέσαι γι'αυτό.

Αν ακολουθήσεις βήμα βήμα τον οδηγό δεν πρόκειται να πάθει κάτι.

Είναι αστείο!

Πέρνα τη Γαλλική να ησυχάσεις.

Αντε ξεκίνα και αν κολλήσεις κάπου ρωτάς. (που δεν νομίζω)

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι και να στεναχωριέσαι γι'αυτό.

Αν ακολουθήσεις βήμα βήμα τον οδηγό δεν πρόκειται να πάθει κάτι.

Είναι αστείο!

Πέρνα τη Γαλλική να ησυχάσεις.

Αντε ξεκίνα και αν κολλήσεις κάπου ρωτάς. (που δεν νομίζω)

 

Σωστός!!!

Αν και η πρωτη φορά με την συσκευή θα του φανεί λίγο βουνό αλλά ο οδηγός που έχει φτιάξει ο Ηλίας σε πάει μόνη της...

Τον odin που σου λεει στο λινγκ κατεβάζεις στο τηλ σου

Και την επίσημη ρομ που θέλεις επίσης...

Και αν δεν είσαι σιγουρος κοιτα στο youtube να δεις ολη την διαδικασία...

 

Edited by galanakop

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες επειδή μάλλον σήμερα δίνω το S3 μου και θα πάρω ένα note ii ημερών,πως μπορώ να ξέρω αν είναι Ευρωπαική η συσκευή ?

Το CSC αν εχει φλασάρει καμία άλλη έκδοση θα μπορεί να το'χει αλλάξει..

Τι άλλο μπορώ να κοιτάξω ?

Φαντάζομαι θα είναι απορία και των υπολοίπων υποψήφιων αγοραστών.

Link to comment
Share on other sites

Μισο τωρα γιατι εχω μπερδευτει. Απο τη μανα του δεν εχει αναγνωριση ελληνικων χαρακτηρων ή επειδη ειναι παρα-εισαγωγης συμβαινει αυτο? Αυτα που θα ερθουν επισημα απο παροχους αραγε θα το υποστηριζουν?

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Μισο τωρα γιατι εχω μπερδευτει. Απο τη μανα του δεν εχει αναγνωριση ελληνικων χαρακτηρων ή επειδη ειναι παρα-εισαγωγης συμβαινει αυτο? Αυτα που θα ερθουν επισημα απο παροχους αραγε θα το υποστηριζουν?

Οι συσκευές που έχουν πάνω την Γερμανική rom δεν αναγνωρίζουν τα ελληνικά στην γραφή με το Spen. Αυτά που θα έρθουν εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να έχουν τέτοιο "θέμα" εκτός κι αν γίνει κάποια τέτοια γκάφα... τώρα για όσους προβληματίζονται είπαμε, οδηγός για note2 και οδηγίες για να περαστεί η Γαλλική official rom :D

Link to comment
Share on other sites

Μισο τωρα γιατι εχω μπερδευτει. Απο τη μανα του δεν εχει αναγνωριση ελληνικων χαρακτηρων ή επειδη ειναι παρα-εισαγωγης συμβαινει αυτο? Αυτα που θα ερθουν επισημα απο παροχους αραγε θα το υποστηριζουν?

 

Τα γερμανικά δεν κάνουν τα χειρόγραφα Ελληνικά σε ψηφιακή μορφή.

Αν θα γίνει με update δεν το γνωρίζω.

 

Edit:

To late.. nvm :p

Link to comment
Share on other sites

Οι συσκευές που έχουν πάνω την Γερμανική rom δεν αναγνωρίζουν τα ελληνικά στην γραφή με το Spen. Αυτά που θα έρθουν εδώ δεν υπάρχει περίπτωση να έχουν τέτοιο "θέμα" εκτός κι αν γίνει κάποια τέτοια γκάφα... τώρα για όσους προβληματίζονται είπαμε, οδηγός για note2 και οδηγίες για να περαστεί η Γαλλική official rom :D

για εξήγησε το λιγο σε παρακαλώ, γιατι εγω γραφω ελληνικά με το spen αλλα και το μετέτρεψα σε .pdf και το βλέπω παλι σε ελληνικά..εχω και εγω γερμανικό.

 

εκτος αν μιλας για κάποια αλλη λειτουργία που δεν κατάλαβα.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

παιδιά σόρρυ αλλά επειδή έχω μπερδευτεί λίγο μπορεί κάποιος να ξαναποστάρει τις οδηγίες για την αλλαγή της rom και το λινκ με όλες τις rom???

επίσης αν την αλλάξω ουσιαστικά τι χάνω από την υποστήριξη της samsung????

Link to comment
Share on other sites

για εξήγησε το λιγο σε παρακαλώ, γιατι εγω γραφω ελληνικά με το spen αλλα και το μετέτρεψα σε .pdf και το βλέπω παλι σε ελληνικά..εχω και εγω γερμανικό.

 

εκτος αν μιλας για κάποια αλλη λειτουργία που δεν κατάλαβα.

 

 

 

 

Μπορεις στο snote να γραψεις ελληνικα και να στο μετατρεπει σε ηλεκτρονικο κειμενο?

 

 

παιδιά σόρρυ αλλά επειδή έχω μπερδευτεί λίγο μπορεί κάποιος να ξαναποστάρει τις οδηγίες για την αλλαγή της rom και το λινκ με όλες τις rom???

επίσης αν την αλλάξω ουσιαστικά τι χάνω από την υποστήριξη της samsung????

Διαβασε τη βιβλο του Ηλια

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=345784

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...